Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) tybsen


tybsen
addikt

Gmail app masoknal is csinal olyat, hogy nem kuldi el a leveleket es azok az elkuldendo fiokban vannak? Aztan kesobb valamikor elkuldesre kerulnek, de nagyon idegesito, most peldaul kb 20 percig nem kuldott el nehany kepet egymas utan, szoval kenytelen voltam inkabb feltolteni es egy linket elkuldeni.

(#44502) Moralespg


Moralespg
tag

Megvettem a SCR Screen Recorder Pro ★ root progit,nagyon jó jobb mint a screencast.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#44503) Bozek válasza air (#44441) üzenetére


Bozek
nagyúr

Látom rájöttél közben. :)

(#44504) dokee78


dokee78
félisten

Help:

MX Playert használom évek óta,nem is szeretném leváltani.
Viszont pár .mkv kiterjesztésű filenál előfordul,hogy nem tudok bele tekerni.
Tekernék és az elejére ugrik.
Tegyek fel hozzá esetleg codecet?
MSM8230-hoz az ARMv7 vagy az ARMv7 NEON codec való?
Az XDA-n is van egy .zipbe csomagolt codec,de nem segített.

Próbáltam a dekódolásokat is,de nem segít.

(#44505) S e t h


S e t h
nagyúr

A Greenify(Donation Package) mivel tud többet az alap verziónál egy nem rootolt készülék esetében?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44506) dokee78 válasza S e t h (#44505) üzenetére


dokee78
félisten

Ehhez és az ingyeneshez is mindenképpen kell root szerintem.

(#44507) janaman01


janaman01
addikt

Mobil és elektromos eszközökön használható, teljes mértékben hazai fejlesztésű operációs rendszert készítettek Kínában – írja az MTI. A China Operating System (COS) nevű rendszert a kínai társadalomtudományi akadémia szoftverintézete és a sanghaji Liantong rendszerkommunikációs vállalata készítette.

Lehet a koövetkező csaájnafonomon már ez lesz ? :)

A Linux alapú rendszer célja, hogy felvegye a versenyt az Apple IOS-ével, illetve a Google Androidjával. A COS viszont nemcsak telefonokon és táblagépeken, hanem pécéken is fut. A fejlesztők szerint a COS biztonságosabb, mint a külföldi alternatívák, mert nehezebb feltörni őket, illetve adatot lopni a készülékről.

A COS-nak saját alkalmazásboltja van, a rendszer pedig nyitott, így bárki fejleszthet rá. Egyelőre nem tudni, milyen mobilokon és eszközökön fut majd, de a fejlesztők agresszív kampánnyal népszerűsítik.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#44508) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Valaki tudja hogyan kell felforce-olni egy APK-t? Nem települ...
(gyéri alkalmazás mely uninstallálásra került és raknám vissza, root uninstalleres mentés)
/system/app/x.apk nem játszik, nem sikerült
root van

(#44509) janaman01 válasza quailstorm (#44508) üzenetére


janaman01
addikt

Vissza bemásolod a system/app ba az x.apk t

Jogokat megadtad neki majd reboot?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#44510) dokee78 válasza quailstorm (#44508) üzenetére


dokee78
félisten

Csak egy ötlet.
Tedd fel a Lucky Patchert.
Futtasd,adj root jogokat neki,ha kell frissítsd.
Utána telepítsd az általad említett appot.

Jelezd,hogy sikerült-e. :U

(#44511) Viktor0610 válasza dokee78 (#44510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Lucky Patcher minek? :U Már rég használtam, de akkor nem volt ide vonatkozó tulajdonsága... :F

Samsung Galaxy A54

(#44512) dokee78 válasza Viktor0610 (#44511) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem segített hasonló esetben.
Nem tudom mit csinált,de a lefuttatása után feltelepült az adott alkalmazás.
Nem kell semmit csinálni vele,csak lefuttatni.

(#44513) yozsee11 válasza S e t h (#44505) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Többek közt rendszer programok hibernálása, a hibernált programok esetén is megkapod az értesítéseket (pl. Viber, Facebook messenger, WhatsApp stb.), megadható egyes programoknál hogy mi engedje felébreszteni és mi nem (pl. google szinkronizáció, vagy másik program indulása miatt ne ébredjen fel).

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#44514) air válasza dokee78 (#44506) üzenetére


air
nagyúr

2.0 óta már nem feltétel a root.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44515) quailstorm válasza janaman01 (#44509) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem adtam meg neki a jogokat. Köcce, most már megy.

(#44516) dokee78 válasza air (#44514) üzenetére


dokee78
félisten

Na ezt nem tudtam eddig.
Tud hibernálni root nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#44517) air válasza dokee78 (#44516) üzenetére


air
nagyúr

Én is tegnap óta tudom. :D
Gondolom tud hibernálni, hiszen az a funkciója.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44518) S e t h válasza dokee78 (#44516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Telepített appokat a free verzió root nélkül igen, tudja hibernálni, viszont a system alkalmazásokat nem, kérdés, hogy a donate verziónál mi a helyzet, mert számomra nem egyértelmű, addig meg nem venném meg, bár az sem gyenge, hogy három napos visszatérítést vállalnak.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44519) Tyer válasza S e t h (#44518) üzenetére


Tyer
őstag

Telepitett appokat minek fagyasztani??? Hanem kell, akkor minek feltelepiteni?:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#44520) kovisoft válasza Tyer (#44519) üzenetére


kovisoft
őstag

Hogy csak olyankor fusson, amikor én akarom? Hogy ne csináljon semmit a háttérben, ha nem akarom?

(#44521) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Stopperora alkalmazast keresek, lehetoleg a kovetkezoket kellene tudnia: egesz kepernyon akarhova tapizva lehessen leallitani/elinditani, ne hagyja a kepernyot lekapcsolni. Elore is koszonom a segitseget!

(#44522) Laca1212 válasza kovisoft (#44520) üzenetére


Laca1212
őstag

Hogy van az Greenify-nél, ha mondjuk Fb-t fagyasztom de mégis megkapom a push-t? Fagyasztásában mégis éber, vagy hogy?

(#44523) Tyer válasza kovisoft (#44520) üzenetére


Tyer
őstag

Pl melyik app-okra gondolsz?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#44524) kovisoft válasza Laca1212 (#44522) üzenetére


kovisoft
őstag

A GCM (Google Cloud Messaging) push-t valahogy át bírja engedni. Az ilyet használó alkamazások mellé egy felhő ikont tesz. Talán a Facebook app is ilyen, de én azt nem használom.

(#44525) vadászcsiga válasza S e t h (#44518) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A donate verziohoz root kell mert telepít egy xposed nevű keretrendszert ami által a system appokat is le lehet fagyasztani. Magyarul root nelkul megveheted ugyan, de csak pénz kidobás.
Ez ott van a leírásban is.

[ Szerkesztve ]

(#44526) kovisoft válasza Tyer (#44523) üzenetére


kovisoft
őstag

Pl. médialejátszó ne keressen médiafájlokat a kártyán a háttérben, google maps ne csináljon semmit a pozíciómmal a háttérben, játék ne küldjön értesítéseket csak mert nem játszottam két napja, stb.

(#44527) Baku


Baku
aktív tag

Régóta keresgélek olyan szövegszerkesztőt (de szöveg olvasó is megfelelne),
ami a Word-höz hasonlóan több ablakban (vagy fülön) tud dokumentumokat
(txt vagy doc) megnyitni, és a doksik (fülek, ablakok) között váltani lehet,
(nem pedig úgy, hogy új megnyitásakor eldobja az előzőt)
Létezik ilyen? Tud valaki róla?

Köszi ha van ötlet... :R

(#44528) #79335424


#79335424
törölt tag

Nekem megvan a Greenify pro. Kipróbáltam, de azt vallom, hogy én vagyok, aki gondolkodik, a program meg az, ami végrehajt. Nem szeretek túl nagy önállóságot adni egyetlen programnak sem. Arra jutottam, hogy számomra tök fölösleges a Greenify szolgáltatása. Inkább az automatizálót használom, hisz egyébként is telepítve van. 2 parancsból áll a megfejtés. Ha egy hibernálandó alkalmazás kikerül a fókuszból, akkor az automatizáló vár x percet, majd ellenőrzi, hogy az alkalmazás nincs -e fókuszban (pl. egy bejövő hívás miatt háttérbe került, de utána újra használom). Ha nincs fókuszban, akkor leállítja, és letiltja. A másik parancs engedélyezi és indítja az alkalmazást. Ehhez a másikhoz rendelek egy parancsikont valamelyik főképernyőn, amihez képként az alkalmazás ikonját rendelem hozzá. Pont úgy néz ki, mintha az alkalmazást indítanám, de valójában az automatizálónak adok utasítást a program indítására. Az tény, hogy ehhez root kell. Viszont biztos, hogy az adott alkalmazás megszűnik működni és tuti, hogy csak akkor indul, ha én elindítom. Ezt nem azért írtam, mert ez az egyetlen, tuti megoldás. Csak egy lehetséges megoldás.

(#44529) air válasza #79335424 (#44528) üzenetére


air
nagyúr

Ez tulajdonképpen fából vaskarika, és semmivel sem jobb, mint a Greenify. Sőt. Szerintem,a plusz műveletek miatt még lassabb is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44530) gipsztigris válasza #79335424 (#44528) üzenetére


gipsztigris
addikt

Bocs, nem piszkálni akarlak, de úgy látom ezt az automatizáló leckét nagyon megtanultad. :) Szinte minden feladatra automatizálót ajánlasz. Ezek szerint kijelenthetjük, hogy az automatizáló program az Androidos alkalmazások körömvirág balzsama? :DDD ......mert a körömvirág balzsam is jó mindenre. Indulási és érkezési oldalon egyaránt használható. (herpesz és aranyér) :D ....csak a sorrendet ne keverjük össze!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44531) air válasza gipsztigris (#44530) üzenetére


air
nagyúr

Igen. Én is kicsit "ágyúval verébre" megoldásnak tartom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44532) #79335424 válasza gipsztigris (#44530) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tulajdonképpen igen. Az automatizálók ugyanazokat az összetevőket tartalmazzák, mint amikből minden Androidos alkalmazás építkezik, csak külön-külön. Nem egy kész házat kapsz, hanem a téglákat és azt építesz belőlük, amit akarsz. Ha egyenként nézzük a programokat, akkor rá lehet fogni, hogy ágyúval verébre. De minél jobban megismered az automatizáló lehetőségeit, annál több különálló alkalmazásról derül ki, hogy fölösleges. Szerintem Neked nem kell elmagyarázni, hogy egy készen kapott programnál mennyivel több az, aminek Te alakítod ki a működését, lehetőségeit. Arról nem is szólva, hogy egy többfunkciós alkalmazás kevesebb erőforrást igényel, mint ha minden funkcióra külön alkalmazást telepítesz.

(#44533) LonGleY válasza Baku (#44527) üzenetére


LonGleY
veterán

A doc és társai más téma, txt-re pl. DroidEdit, vagy millió egyszerű szövegszerkesztő társa.

(#44534) punky10


punky10
addikt

Én ebben a topicbah olvastam a Greenify appról,megvettem,használom,és nagyon elégedett vagyok vele!Most néztem a telómon,33%-on van az akkumulááror,és 2 napja,8 órája mígy... :)
Mindez bekapcsolt wifivel,mobilnettel(igaz,ott a WCDMA letiltva)teljes szinkronizáció engedélyezésével.Illetve a Market,és egy valutaváltó nem szinkronizál,mert fagyasztottam,ezek ugyis a bekapcsoláskor szinkronizálnak...
Semmi hiba nincs sem a PowerAmp sem a Térkép alkalmazás működésében,csak nem futnak a háttérben,ha már kiléptem belőlük...
Szerintem nagyon megérte a pro verzió is,de ha valaki nem akar/tud fizetni,akkor az ingyenes is megteszi.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#44535) LonGleY


LonGleY
veterán

Milyen módon tudnék egy SMS beszélgetést normálisan olvasható html formába lementeni? Az SMS Backup & Restore ír egy ilyen funkciót, de ezt a programban (ingyenes verzió) nem találom:

The XML can then be converted to other formats, and can also be viewed on a computer.

Lehet, hogy csak a Pro-ban van?

[ Szerkesztve ]

(#44536) LonGleY válasza LonGleY (#44535) üzenetére


LonGleY
veterán

Közben összejött, az XML mellé pakolt XSL fájl segített abban, hogy megnyissa a böngésző rendesen, utána már tudtam html-be menteni.

(#44537) Oldman2 válasza #79335424 (#44528) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocs, de pontosan melyik app ez az "Automatizáló"?

(#44538) #79335424 válasza Oldman2 (#44537) üzenetére


#79335424
törölt tag

Több ilyen is van. A legismertebb talán a Tasker, aztán van még a Locale, a Llama, Automatelt, stb. Én E-Robotot használok.

[ Szerkesztve ]

(#44539) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Hello! Flac - aac konvertálásra keresnék valami jó progit ? Valakinek valami ötlet ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#44540) Baku válasza LonGleY (#44533) üzenetére


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm! :R
A DroidEdit valóban jó, köszi, mert tényleg több fülön tud megnyitni,
de a "millió egyszerű szövegszerkesztő"-ből már jó néhányat átnyálaztam,
de egyet nem találtam, ami ezt tudta volna.

..............................................................................................................................

meridaharcos: Media Converter

[ Szerkesztve ]

(#44541) Braddock


Braddock
őstag

Valentin napi Sygic akció! Full EU v. World -50% Sygic -50%

[ Szerkesztve ]

(#44542) meridaharcos válasza Baku (#44540) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#44543) LonGleY válasza Baku (#44540) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor ritkább faj a DroidEdit, mint hittem. :]

(#44544) tigri44 válasza punky10 (#44534) üzenetére


tigri44
tag

Jól látom hogy a Greenify ingyenes verziójával nem tudom pl. a playt vagy a térképet hibernálni.Ha megveszem a fizetős verziót akkor hibernálhatom az elmulasztott hívás/sms jellegű alakalmazásokat és rendszeralakalmazásokat is?

(#44545) punky10 válasza tigri44 (#44544) üzenetére


punky10
addikt

Az elmulasztott hivás funkció tesztüzemben van,de a Play és Maps tuti működik...
A tesztüzem miatt nem próbáltam még,de már a Play és a Maps hibernálásával is minimum 50%-ot nyersz...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#44546) #16695808 válasza punky10 (#44545) üzenetére


#16695808
törölt tag

Az ingyenessel lehet térképet playt fb Messengert úgy fagyasztani hogy csak akkor menjen ha elimditom és ha bezarom akkor ne menjenek a háttérben? A fb messengernel meg lehet ua-t csinálni, hogy közben Megkapjam az üzeneteket?

(#44547) bendi806 válasza gipsztigris (#44500) üzenetére


bendi806
aktív tag

Ez a gond, hogy nemmegy át :S lehet valami más probléma lesz, de majd kitalálok valamit, mert ha beállítom, hogy hangszórón (telefonhangszórón) játsza le, akkor hallom, de mihelyst párosítanám onnantól semmi! :(

(#44548) air válasza #16695808 (#44546) üzenetére


air
nagyúr

Nem. Ezt csak a fizetős tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44549) gipsztigris válasza bendi806 (#44547) üzenetére


gipsztigris
addikt

Biztos, hogy Sygic?
Mert a probléma amit leírsz az egy másik navi programnál (aminek már a gondolatáért is szankcionálnak errefelé) szokott előfordulni. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44550) bendi806 válasza gipsztigris (#44549) üzenetére


bendi806
aktív tag

Biztos, hogy Sygic! :) de ma letöltöttem egy programot és kipróbálom majd vele, hogy működik e! nemadom fel, nincs megoldhatatlan probléma... :DD még a régi gps programmal nemvolt gondom!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.