Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) #16695808 válasza air (#44548) üzenetére


#16695808
törölt tag

greenify nem jó 2.3.6-ra, van alternatíva rá GB-re?

(#44552) air válasza #16695808 (#44551) üzenetére


air
nagyúr

Nem tudok róla.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44553) jonnyjoker01 válasza #16695808 (#44551) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

wakeclock detector esetleg... de az is tokre mas...

Üdv. Johnny

(#44554) air válasza jonnyjoker01 (#44553) üzenetére


air
nagyúr

Az, persze. Vagy a tetrisz. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44555) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó zene lejátszó appot amiben be lehet állítani, hogy csak bizonyos mappákat lásson?
Nem "baj" ha szép modern kinézete van! :-)
Sajnos a beépített (és az általam próbált lejátszók) a sytem/storage/emulated mappát is figyelembe veszik így minden zeneszámból 2 darab uo. lát... :O

Előre is köszönöm!

(#44556) LonGleY válasza Keraa (#44555) üzenetére


LonGleY
veterán

A PlayerPro befixálható egy elérési útra, és a felületi elemek is szépen beállíthatók. Egy skinnel érdemes megdobni.

[ Szerkesztve ]

(#44557) raziel01


raziel01
veterán

Ilyen órát meg dátumot mivel lehetne kirakni?
[link]

(#44558) zsoltzsolt válasza raziel01 (#44557) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Zooper Widget pro

(#44559) dokee78 válasza Keraa (#44555) üzenetére


dokee78
félisten

Poweramp is tudja.
A legtöbb média lejátszó tudja.

(#44560) air válasza raziel01 (#44557) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem Minimalistic Texttel lehet. Bár elég régen használtam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44561) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Érdemes androidra víruskeresőt felrakni ha igen melyik a legjobb és leghasználhatóbb?
Anti theft lopás elleni védelem melyiket érdemes használni?

(#44562) LonGleY válasza laabom (#44561) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, semmi értelme. A másodikra
meg rá tudsz keresni a topikon belül.

[ Szerkesztve ]

(#44563) prannk


prannk
őstag

Csinaltak egy uj alkalmazást ami 2x gyorsabbi teszi a telefont?? Annak i a neve?? Egy ilyen villám jele van egy korben? Vagy valami jo telo gyorsito apk?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#44564) petipetya válasza prannk (#44563) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vegyél bele RAM-ot + procit és azokkal bővítsd, úgy gyorsabb lesz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44566) jonnyjoker01 válasza air (#44554) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:U Hát azért a WLD valamiben hasonlít! GB-n ezt használom. Persze csak addig, amíg nincs port.

@petipetya PAFFFFFFFFFF... köszönjük emese :DDD :)) :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#44567) Keraa válasza LonGleY (#44556) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen LonGleY Dokee78! :R

A PlayerPro jónak tűnik! :-)

(#44568) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Hello!
Kaphatnék egy listát, hogy melyik progikat érdemes greenify-al fagyasztani ?
Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#44569) LonGleY válasza meridaharcos (#44568) üzenetére


LonGleY
veterán

Attól függ, hogy te milyen programokat használsz, és melyek futnak ezek közül számodra fölöslegesen a háttérben. Tipikusan ilyen a Facebook, a Play és pár társa. De egy csomó mindent érdemes eleve letiltani, nem csak fagyasztani (ilyenek a gyári cuccok jó része). A letiltással kapcsolatban a telefonod topikjában érdemes kérdezősködnöd, mert a default programok készülékenként eltérők.

[ Szerkesztve ]

(#44570) petipetya válasza meridaharcos (#44568) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahogy én észrevettem, abszolút hülyebiztosra csinálták meg ezt a funkciót a Greenify-ben (ezzel nem téged minősítelek), így csak olyan alkalmazás jelenik meg a listában, amely letiltása semmilyen problémát nem okozhat.

Nálam legalábbis ez a helyzet stock 4.4.2 alatt, például a gyári Google alkalmazások egyike sincs a listában (mondjuk azokat használom, így ne is legyenek ott).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44571) #76500480


#76500480
törölt tag

Miért csinálja azt a telefonom, hogy felmegyek google playre. Rámegyek, hogy letöltés-> elfogadom a feltételeket, utána csak megy a kékcsík de azonkívűl semmi, adatletöltést se ír. (Gyári Android és Google Play)

(#44572) gipsztigris válasza meridaharcos (#44568) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mindent lehet amit enged fagyasztani. De figyelni kell, mert a rendszer alkalmazások rafinált kis dögök, és nem mindig hagyják magukat automatikusan hibernálni. Érdemes egy widgetet létrehozni és azzal időnként egy gombnyomással el lehet küldeni aludni a listára felvett renitenskedő alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44573) canniball


canniball
nagyúr

Greenify szempontjából mi számít gyári alkalmazásnak? Van néhány app (pl. Asus artist) ami eleve fent volt, semmi szükség rájuk de letiltani nem lehet őket, ezeket tudja a free G roottalan készüléken hibernálni?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#44574) #79335424 válasza LonGleY (#44569) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem Samum van és mint tudjuk, ezek tele vannak pakolva mindenféle Samu-marhasággal. Ezeket a gyári programokat valóban lehet és talán érdemes is fagyasztani. Bár sztem a törlés még jobb. A Google alkalmazásokkal viszont óvatosan kell bánni. Ezek rendszert alkotnak, egymás között is kommunikálnak, rendszeralkalmazások és nagyon komoly jogosultságaik vannak. Ha valamelyik nem tud kommunikálni a szerverrel, miközben egy másiknak van kapcsolata, akkor máris indulnak a logban a hibaüzenetek, az alkalmazás próbálja korrigálni a hibát és ennek érdekében szinte bármihez jogosultsága van.

[ Szerkesztve ]

(#44575) petipetya válasza gipsztigris (#44572) üzenetére


petipetya
nagyúr

Helyesbítek. Rootolatlan készülék esetében az első alkalommal manuálisan (de csoportosan kijelölve) kell hibernálni a ritkábban használt alkalmazásokat. Ekkor bekerülnek a listába, melyet a program megjegyez. A hibernált app ugyanúgy megjelenik a listában, kint van az ikonja a launcheren stb., ám ha elindítod, akkor kikerül a hibernált állapotból.

Ebben az esetben jön jól a Greenify hibernáló widget gombja, mert arra nyomva ezeket a listán szereplő alkalmazásokat újra hibernálni tudja.

Rootolt készüléken ez az újra hibernálás automatizáltan működik.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44576) gipsztigris válasza petipetya (#44575) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ebben vitatkoznék egy kicsit! :) Rootolt készülékem van és megvásároltam a donate verziót is. A Google+ és a Google Play rendszeresen újraindul a háttérben. A leírás szerint a hibernálás a készülék "altatása" után történik. Viszont alvó módból bekapcsolás után előfordul, hogy azonnal futnak a gugli alkalmazásai. Már két napja próbálgatom.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44577) petipetya válasza gipsztigris (#44576) üzenetére


petipetya
nagyúr

Senki sem beszélt itt a gyári Google alkalmazásokról, én a rootolatlan készüléken való működést magyaráztam el személyes tapasztalat alapján. Ha visszaolvasol, azt is láthatod, hogy a Google alkalmazások nálam nincsenek és nem is lesznek tiltva.

Az egy dolog, hogy közben gyorsan szerkesztetted a hibás hozzászólásodat, mintha nem tévedtél volna. :DD De legalább most nem olvasnak fals infót azok, akik látják.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44578) meridaharcos válasza gipsztigris (#44576) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Kisérleti funkcióknál esetleg a felébresztés követő és kikapcsoló. Hátha mond valamit...

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#44579) atosan válasza gipsztigris (#44576) üzenetére


atosan
addikt

Lehet, hohy azért indulnak újra amit Somatom említett.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#44580) gipsztigris válasza petipetya (#44577) üzenetére


gipsztigris
addikt

Miről tetszik beszélni? A szerkesztés csupán pontosítás volt és nem pedig hibás hsz javítása. Egyetlen szót tettem bele, a "listában" szereplőket.
Én (#44568) meridaharcos kérdésére válaszoltam és abban nem volt SEMMI helytelen. Te kezdtél helyesbíteni nekem válaszolva. :Y .....szóval, nem biztos, hogy ki kéne oktani mindenkit.....szerintem. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44581) petipetya válasza gipsztigris (#44580) üzenetére


petipetya
nagyúr

blablabla

"nincs rá lezsóidő"

(#44582) gipsztigris válasza atosan (#44579) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az könnyen lehet. Egy biztos, hogy használom már jóideje a Greenify-t, de ezek az ún. kísérleti funkciók (pedig már volt pár frissítése a programnak) még mindig csak a kísérleti állapotban vannak. :) Ettől függetlenül rendben teszi a dolgát.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44583) air válasza jonnyjoker01 (#44566) üzenetére


air
nagyúr

Kérlek fejtsd ki részletesen, hogy a Wakelock detector mibel hasonlít a Greenify-ra!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44584) S e t h válasza air (#44583) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindegyiknek zöld ikonja van a playen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44585) #79335424 válasza S e t h (#44584) üzenetére


#79335424
törölt tag

:D

(#44586) meridaharcos válasza raziel01 (#44557) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Bocsi, telóról vagyok.
http://theme4droid.blogspot.hu/2013/11/new-theme-kit-kat-flat-to-any-android.html?m=1

Szerintem ez az! ;-)

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#44588) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Keresek egy olyan programot, amivel több hangerőt lehet a csengőhangoknak adni, tehát a gyáriaknak is, nem csak egyes mp3maknak. Olyan kéne amit egyszer beállítok, és utána mindig indul a telefonnal, nem kell még bekapcsolás után állítgatni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#44589) karldergroße válasza Keraa (#44567) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hangminőségre (szubjektíve) a PowerAmp-on kívül magasan a Neutron a legjobb, viszont az egy nem túl parasztvakító csicsás zenelejátszó... Az elérési utak itt is beállíthatók, viszont a widgetek rondák.

(#44590) fdisk válasza meridaharcos (#44568) üzenetére


fdisk
őstag

Én rootolt készüléken használom a greenifyt.
Többek között ezek:viber,fb,skype,twitter,gplay,instagram,appsales,amazone,app of the day,tv24,email,exchange szolgáltatások.
A google sz.rságairól nem írok,mert azok le vannak tiltva egytől-egyig. :D
Na jó,nem mindegyik.Snote az nincs.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#44591) dokee78 válasza zorzy4 (#44588) üzenetére


dokee78
félisten

Ilyet én is keresek.
Kollégám Xperia J telóján elég halk a zene.

(#44592) meridaharcos válasza fdisk (#44590) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hello, köszi!
Viber is ? Üzik azért beérnek ? Bár van ilyen opció...

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#44593) Szmoki


Szmoki
senior tag

sziasztok! már egy jó ideje a Timely nevű appot használom ébresztőként, működött is fainul egészen tegnapig. Tegnapig frissítettem a telefont 4.1-ről 4.3-ra(xperia sp) ,azóta nem hajlandó egy óra widget sem érzékelni az appot. arra gondolok,hogy ha beállítok egy riasztást,azt nem mutatja az óra widget,ha a gyári órával csinálom egyből ott lesz. valami ötlet? köszi

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#44594) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Az apexban is ábécé szerint rendez az app drawer?

halahala

(#44595) raziel01 válasza Szmoki (#44593) üzenetére


raziel01
veterán

Nálam is ez van. De pl zárképernyőre kitudod rakni a Timely saját widget-jét.

(#44596) arkone válasza punky10 (#44401) üzenetére


arkone
aktív tag

Akkor segítek még egyszer, mert nem érted.

A srác ezt írta: [link] azaz "Nem nem, én egy olyan dolgot keresek, mint ami pl. a Power Toggles-ben van, azaz hogy egy gombnyomásra bekapcsol a fény és ugyanígy ki. Semmi alkalmazás ne nyíljon meg."

Én erre válaszoltam: [link] azaz "[link]Ezt ki tudod tenni widgetként. Egy kis ikonja lesz. Megnyomod világít, megnyomod kikapcsol."

Tehát így néz

Erre kötekedsz.

Teljesül, amit a kérdező szeretne? [link]

Igen, megnyomja az ikont és világít, megnyomja újra, kikapcsol. Nem nyílik meg semmi.

Remélem így már megérted.

[ Szerkesztve ]

(#44597) Szmoki válasza raziel01 (#44595) üzenetére


Szmoki
senior tag

ezer hála :R
már gondolkoztam,hogy marad az eredeti óra. nekem kell,hogy lássam,hogy mikor riaszt,de így már minden ok

[ Szerkesztve ]

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#44598) canniball válasza arkone (#44596) üzenetére


canniball
nagyúr

Én is ezt az alkalmazást javasoltam de nem jó a kérdezőnek, mert a widget ikonját is meg szeretné változtatni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#44599) 7Sony7 válasza xenom0rph (#44594) üzenetére


7Sony7
addikt

Apex

-

(#44600) arkone válasza canniball (#44598) üzenetére


arkone
aktív tag

Ok. De nem szeretem, mikor kérdőre vonja a szellemi tudásom úgy, hogy köze nincs a leírtaknak a gondolatmenetéhez. Tisztán látszik, hogy melyik hozzászóláshoz javasoltam valamit. Annak tökéletesen megfelelt. pistike meg egyből támad.

Amennyiben további opciók szükségeltetnek neki, akkor másik programot kell választani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.