Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) samsung ace


samsung ace
tag

Nem kapcsol be a telefon.Állandóan újraindul.Sajna valamit töröltem a hxd programmal, galaxy toolbox mentéssel.meg lehet még menteni?samsung s5830i

(#45902) Probert75 válasza Whynot? (#45881) üzenetére


Probert75
addikt

És arra van valami beállítás valahol, mert nem találok sehol még hasonlót sem, hogy ha valakit számkijelzés nélkül akarok hívni?

(#45884) rjg Köszönöm, megnézem! De egyszer mintha már próbáltam volna ezzel a módszerrel, de nem történt változás.

(#45903) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!

Van az IOS-re tervezett CoverME programhozhasonló app androidra? Amivel le tudom védeni azokat a képeket, videókat, sms-eket amiket nem akarom, hogy mások is lássanak?

(#45904) tomy86 válasza samsung ace (#45901) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem a telefonod topikjában hamarabb kapsz választ, mint ha itt óránként felteszed a kérdést.

(#45902) Probert75: megnyitod a tárcsázót - beállítások - további beállítások - hívóazonosítóra ráböksz és szám elrejtése (nem biztos, hogy pontosan így vannak a menüpontok nálad is, de ez alapján megtalálható)

[ Szerkesztve ]

(#45905) petipetya válasza #79335424 (#45863) üzenetére


petipetya
nagyúr

Abszolút egyetértek. :C Újítások nélkül nem lenne fejlődés és innováció.

Emellett fontos kiemelni, hogy a lehetőség szüli meg az igényt valamire, és nem fordítva.

"nincs rá lezsóidő"

(#45906) Probert75 válasza tomy86 (#45904) üzenetére


Probert75
addikt

Hasonló képen próbáltam keresni eddig is, de nincs benne még hasonló sem.

(#45907) BuricsJ válasza Probert75 (#45902) üzenetére


BuricsJ
tag

ha nem alapértelmezetten szeretnéd rejteni a számodat, hanem csak egyetlen hívás erejéig, akkor a #31#telefonszám beütésével tudod ezt megtenni. Ebben az esetben függetlenül a készülék vagy a szolgáltató hívás beállításától ennél az egyszeri hívásnál "ismeretlen" számként fog kicsörögni a hívónál

Józsi

(#45908) atillaahun válasza #79335424 (#45806) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát így, hogy nincs benne túl sok hasznos dolog én is kikapcsoltam. De egy új oldal nyitást, meg jobbra/balra (tab) léptetést azt tudnám ott értékelni. Gondolod, hogy bele lehet ebbe nyúlni?
Ha már így megemlítetted, arra inkább nagyobb szükségem lenne, hogy a betűméretet több lépcsőben tudjam állítani mint amennyi gyárilag van. Erre nincs szerinted valami parancssoros config oldal, mint Opera esetén a opera:config vagy mi volt?

(#45909) Probert75 válasza BuricsJ (#45907) üzenetére


Probert75
addikt

És ezt a telszám elé kell ütni?

(#45910) BuricsJ válasza Probert75 (#45909) üzenetére


BuricsJ
tag

igen, ha a telefonszámod (1) 222-3333 , akkor a tárcsázóba #31#+3612223333 -t kell begépelned és "ismeretlen számként" fog mindenképpen kicsörögni a hívónál

Józsi

(#45911) atike válasza BuricsJ (#45910) üzenetére


atike
nagyúr

:D :D :D

A hívni kívánt szám elé kell írni...

Azaz.

Ha akit hívni akarsz annak a száma +36 20 2444 555 akkor így kell kinézni: #31#+36202444555 és akkor a hívott félnél nem fog látszani a te (azaz a hívó) számod... :)

[ Szerkesztve ]

(#45912) Probert75 válasza BuricsJ (#45910) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm! Jó tudni az ilyen lehetőségeket is.

(#45911) atike Neked is kösz!

(#45913) Csontikka


Csontikka
aktív tag

Sziasztok,

adott a bluestacks app player progi MAC-es változata:

Balaki tudna segíteni, hogy lehetne megcsinálni, hogy magyar legyen a "Physical keyboard layout setting"? Alapból ugye nincs benne a magyar nyelv... (ilyen képernyő billentyűzet megoldás pedig nem játszik, mert billentyűzetről szeretném vezérelni, nem egérrel nyomogatni a betűket...)

köszi,
Csontikka

(#45914) zho-lee válasza atike (#45911) üzenetére


zho-lee
addikt

És ez fordítva is működik, azaz ha ki van kapcsolva a hívószám küldése, akkor a félnek, akinek a száma elé beírjuk, annak elküldi annak a hívásnak az erejéig.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#45915) BuricsJ válasza zho-lee (#45914) üzenetére


BuricsJ
tag

*31# karakter sorozattal indított hívás esetén "kapcsolja be", azaz az alapértelmezetten letiltott hívószám küldési funkciót egyszeri hívás esetén felülbírálja

Józsi

(#45916) atike válasza zho-lee (#45914) üzenetére


atike
nagyúr

Nocsak. Ezt meg én nem tudtam... :) Köszi az infót... :R

(#45917) zho-lee válasza BuricsJ (#45915) üzenetére


zho-lee
addikt

:R
Régen használtam már..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#45918) v.attis


v.attis
őstag

Huawei Y300, gyári 4.1.1-es rommal.
Power togglest szeretném használni maradéktalanul. Ahhoz, hogy a gps-t kapcsolgassa rendszer alkalmazássá kellett konvertálni, viszont a hangerőt még mindig nem kapcsolgatja. A wifi, mobil adat, fényerő, kijelzőzár, zseblámpa megy, a hangerő nem. Van valakinek ötlete?

(#45919) tomy86 válasza v.attis (#45918) üzenetére


tomy86
addikt

Nem tudom mi lehet a gond, de nálam a hangerőállítás működött ICS-en és most CM11-en is és nem rendszeralkalmazásként fut.

(#45920) nanyó


nanyó
csendes tag

Erre senki?

(#45921) v.attis válasza tomy86 (#45919) üzenetére


v.attis
őstag

Na, majd mindjárt teszek egy próbát, hogy vissza alakítom felhasználóira, csak akkor eltemethetem a gps kapcsolását.

(#45922) tomy86 válasza v.attis (#45921) üzenetére


tomy86
addikt

Nem hiszem, hogy amiatt nem működne, mert rendszeralkalmazást csináltál belőle (korábban használtam úgy is). Nálam a gps-t is kapcsolja. Csak root jogot kellett neki adni hozzá. De ezt a kapcsolót nem használtam korábban úgyhogy lehet, hogy csak a CM rom miatt működik.

(#45923) v.attis válasza tomy86 (#45922) üzenetére


v.attis
őstag

Aha, a Huawei G300 alatt is működött minden rajta. Hát ez van, semmi sem tökéletes.

(#45924) v.attis válasza tomy86 (#45922) üzenetére


v.attis
őstag

Na, közben annyit sikerült kiderítenem, hogy a hangerőt állítja, csak a rezgést nem kapcsolgatja. Tehát,ha a beállításokban aktiválva van a rezgő mód, akkor az úgy is marad akármit nyomok a Power Toggles-ban.

(#45925) zho-lee válasza v.attis (#45924) üzenetére


zho-lee
addikt

Hú, nekem ahogyan az isten megadta, letöltöttem a playról, és használtam.
Vagy 5 féle készüléknél, és nem volt vele gondom sosem, mindent kapcsolt..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#45926) v.attis válasza zho-lee (#45925) üzenetére


v.attis
őstag

Alighanem ez a telefon tulajdonsága vagy hibája, mert eddig én is így csináltam, ezért is szerettem annyira.

(#45927) #79335424 válasza atillaahun (#45908) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudok ilyen konfig lehetőségről. Sajnos, ez nem olyan, mint a Firefox. Van valami readebility (vagy mi) kiegészítő, ami átszabja a betük/képek méretarányát. Tabváltáshoz lehet gesture -t rendelni, vagy a hangerőgombot hozzárendelni. Láttalak a Tasker topikban. Tegnap olyan lehetőségre gondoltam, hogy Floating Widgets -ben beállított, külső alkalmazás widgetet, Taskerrel a Dolphinhoz rendelni. Én egy külső programban tárolom a könyvjelzőimet és ezzel a módszerrel minden böngészőnél megjeleníthető az ikonja.

(#45928) zho-lee válasza v.attis (#45926) üzenetére


zho-lee
addikt

Valami hiba a készülékben lehet.
Vagy a romban, de gyári, ugye jól emlékszem?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#45929) v.attis válasza zho-lee (#45928) üzenetére


v.attis
őstag

Igen. Legujabb, amit a huawei készített hozzá, semmi moddolás nincs benne. Igazából először a gps-t sem kapcsolta, szóval itt nem hiba lehet, hanem egyszerűen ilyen a rendszer vagy a rom felépítése. Mindjárt előkeresem a gyári kapcsolósort, megnézem azzal. Sosem használtam...

(#45930) zho-lee válasza v.attis (#45929) üzenetére


zho-lee
addikt

Nagy méreg lehet, akkor én is elpasszolom.. :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#45931) Bandi8407


Bandi8407
tag

Üdv! Olyan kép szerkesztőt keresek amin fekete fehér képen ki tudom jelölni hogy mi legyen színes!

(#45932) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Olyan appot keresek ami egy hangos szövegből (mondjuk mp3) írott szöveget csinál. Természetesen magyarul. Mint egy titkárnő aki legépeli a hallott szöveget.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#45933) Zolly444 válasza nyikszi (#45932) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Internetes titkárnő? :D Bár kétlem hogy létezne vagy ha van is hibásan gépelne mivel mindenki máshogy beszél, máshogy ejti ki a szavakat szóval sok mindent elírna.. Sok sikert a kereséshez.

[ Szerkesztve ]

(#45934) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Tudtok valami jo remote appot ajanlani VLC-hez? Mert en amiket probaltam, vagy nem latta a gepet, vagy nem lehetett a gep filejai kozott bongeszni.. :F

(#45935) LonGleY válasza nyikszi (#45932) üzenetére


LonGleY
veterán

Esélytelen, ne fáradj vele, nincs megoldás magyar nyelvre.

OgKush: Unified Remote, de az csak a VLC felületét irányítja, nem fájlböngésző. Esetleg, ha csinálsz playlist-eket, az segíthet. Ha fájlokat is tallóznál, akkor TeamView-er. Vagy pedig nem értem, mit szeretnél..

[ Szerkesztve ]

(#45936) #79335424 válasza OgKush (#45934) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam símán működött a Peter Baldwin -féle Remote For VLC. Még a hálózaton levő NAS videófájljait is láttam vele a PC -n (x86 XP) keresztül. Ha nem megy, az sztem csak beállítási hiba miatt lehet.

(#45937) Bandi8407 válasza OgKush (#45934) üzenetére


Bandi8407
tag

[remote for vlc] nálam tökéletesen teszi dolgát, amiket írtál mind tudja! :)

na somatom gyorsabb volt :D

[ Szerkesztve ]

(#45938) OgKush válasza Bandi8407 (#45937) üzenetére


OgKush
senior tag

Multkor kiprobaltam, es nem volt jo.. most jo. Erdekes :DDD

Koszi a tobbieknek is a valaszt!!! :R

(#45939) Bandi8407 válasza OgKush (#45938) üzenetére


Bandi8407
tag

használd egészséggel :D

(#45940) OgKush válasza Bandi8407 (#45939) üzenetére


OgKush
senior tag

:R

(#45942) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Van olyan böngésző ami a beágyazott Youtube videót HD-ban tudja lejátszani? Pl ebben a cikkben: Katt (Chrome-on kívül)

[ Szerkesztve ]

(#45943) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Az Y5 battery saver helyett tudnátok ajánlani valami pogit mert úgy hiszem, hogy nem megy 4.3-al. Legalább is nekem nem akar működni, és nagyon hiányzik. Valami egyszerű kéne, nem akarok automatizáló cuccokkal foglalkozni.

(#45944) atillaahun válasza Chosen (#45942) üzenetére


atillaahun
veterán

Dolphin nálam guritja szépen 1080p-ben.

(#45945) sigma13


sigma13
csendes tag

Holnap akciós alkalmazások várhatók! Link

(#45946) Chosen válasza atillaahun (#45944) üzenetére


Chosen
addikt

HTML5-ben és nem flash ugye? Én leszedtem playből a Dolphint és úgy ahogy volt benyomtam neki, de 240p környékén lehet az amit letjátszott. :(

(#45947) S e t h válasza sigma13 (#45945) üzenetére


S e t h
nagyúr

AZ akciós appokat bemutató alkalmazások szépen mutatják is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#45948) Bibby


Bibby
addikt

A Fb messenger az őrületbe kerget. Ha tableten beszélgetek, a telefonon akkor is rezeg meg csipog mellettem. Ha pedig telefonon írtam valakinek, az este ömlesztve megjelenik tableten olvasatlanul. Nem lehet ezt összehangolni sehogy, vagy én vagyok blfsz???

Ελευθερια η θανατος

(#45949) LonGleY válasza Bibby (#45948) üzenetére


LonGleY
veterán

Opcióid:

- kapcsold ki a wifit azon, amelyiket nem használod
- fagyaszd a programot, mikor nem nyomod
- ne használj fb messzart, nyomd más kliensben/böngészőben
- használj más kommunikációs csatornát
- add el a fölöslegesebbik készüléket és opcionálisan tölöld a fb accountod
- keresd fel a fb-ot és pereld be, miután törölted az accountod és megváltál minden telekommunikációs eszközödtől, sőt értéktárgyadtól, majd erre rávetted az összes ismerősöd is, családtagjaikkal együtt

[ Szerkesztve ]

(#45950) LonGleY válasza LonGleY (#45949) üzenetére


LonGleY
veterán

+ sikeres per esetén alapítsatok természetközeli, elszigetelt népcsoportot, megegyezve a kormánnyal a háborítatlanságotokról, és gondoskodva a megfelelő mítoszokról gyermekeitek számára, magyarázatul a világ korlátaira

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.