Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) LonGleY válasza dokee78 (#29444) üzenetére


LonGleY
veterán

Most megnéztem magamnak ezt az új Nova Prime-ot, tényleg jók az áttűnési effektek. Az Apex-nél valahogy nem találtam használhatóbbat a Tablet-félénél. De egy csomó apróságban igénytelenebb, pl. nem tudtam beállítani, hogy a tálcán mappázott ikonokat úgy dobja fel, hogy ne jelenítse meg a mappa nevét, és a programtár rendezése is egy káosz az Apex-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#29452) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok ,
szükségem lenne egy :

-e-mail alkalmazásra - csak úgy általánosan ,nem tudom melyik a legjobb
-naptárra (lehetőleg tudjon google-ből való szinkronizálást). Nem kell semmi plusz funkció legyen egyszerű, mint egy faék. Csak nézzen ki jól :)
-olyan programra amivel tudom nézni az alkalmazások RAM használatát!

köszi :)

halahala

(#29453) gzbotii válasza arti1121 (#29432) üzenetére


gzbotii
veterán

Arra ott a changelog, nem?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29454) pepe091 válasza LonGleY (#29451) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Viszont az Apexben nem lehet egyesével cserélni ikonokat a programtárban. Szerintem meg az az igénytelen. :U

(#29455) Tyer válasza xenom0rph (#29452) üzenetére


Tyer
őstag

- K-9 mail
- Szerintem nincs olyan ami nem sync-el google-lal, de mindegyik használhato ugy, hogy csak telora menti az eseményt
- SIII mini tuti tudja alapbol a beállitások alkalmazások-ban a futo appok közt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29456) LonGleY válasza pepe091 (#29454) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért akarnám cserélni az ikonokat a tárban, ha kint van a tálcán minden, ami kell? :]

(#29457) laszlohu válasza raziel01 (#29048) üzenetére


laszlohu
addikt

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#29458) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv! Srácok IM+ még mindig kuka?
Egy jó ideig IMO volt fent, de az a bajom, hogy a skype-os contactokat nem kezel, most feltettem a skypeot, ezzel elérhetőek az MSN-es ismerősök is, tehát ami +-t adott az IMO, az max a FB chat.
De ha nyitnék egy Atriumot vagy bármi mást a FB chat miatt az ramfelhasználásban megy el, ezért lenne egy progira szükség. :(((

Vagy elérhető már más alternatíva, amely kezeli a skype-os contactokat is?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#29459) Bozek válasza ra^ven (#29458) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sokáig már úgyse fogják ezek az alkalmazások kezelni a Skype kontaktokat: [link]

(#29460) xysdrtz


xysdrtz
tag

#26935 Erre valaki? :F

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#29461) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Mivel jobb pl. a Carbonnál a Falcon twitter kliens?
Használom mindkettőt, de a kinézetét kívül nem nagyon találtam különbséget, itt a fórumban mégis azt írjátok, hogy a Falcon a legjobb.

(#29462) LonGleY válasza xysdrtz (#26935) üzenetére


LonGleY
veterán

Az IMDb appot próbáltad már?

(#29463) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Már vagy 1 éve csak a gtasks nevű progi használtam emlékeztetőnek. Minden nagyon jó is volt, de az utóbbi két napba mindig magától felhasználót vált. Valami local felhasznlóm is lett.

Kérdésem az lenne, hogy tudnátok ajánlani más emlékeztető app-ot, ami szinkronizál is a gmail-el, és van widgetje is?

Köszönöm!

(#29464) gzbotii válasza xysdrtz (#29460) üzenetére


gzbotii
veterán

MX Player szürkén jelöli a már megnézet videokat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29465) xysdrtz válasza LonGleY (#29462) üzenetére


xysdrtz
tag

Tökéletes! Köszönöm szépen. :R

így utólag én is gondolhattam volna hogy imdb-nek van valami appja. :B

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#29466) w333


w333
félisten

Tessék parancsolni itt az új Play Store ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#29467) #59070464


#59070464
törölt tag

Szeretném megvenni a Helium (Premium) vagy a Titanium Backup Pro-t. Valaki le tudná írni nagy vonalakban a két app előnyeit, hátrányait? Mit tud az egyik, amit a másik nem?

Mindkettő tud gyári appokat gyomlálni? ROM-okat szoktam cserélgetni és nem lenne jó minden játékot újrakezdeni. Ezekről lehet mentést csinálni? Főleg ilyenekre lenne szükségem. Nem szeretnék mélyre menő backupokat csinálni, a clean install-t szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#29468) spiritex válasza #59070464 (#29467) üzenetére


spiritex
veterán

A My Backup Pro-t sem kell elfelejteni. Én legalábbis nagyon meg vagyok vele elégedve, nincs semmi, amit ne tudna megcsinálni.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29469) #59070464 válasza spiritex (#29468) üzenetére


#59070464
törölt tag

Direkt akarsz összezavarni? :U Mi alapján lenne érdemes választani?

(#29470) freemanone válasza #59070464 (#29467) üzenetére


freemanone
őstag

Én mindekettőt használom, de TB-ből csak az ingyeneset, míg Heliumból a pro-t. Heliumnak számomra az az előnye, hogy tud felhőbe (gdrive, dropbox stb) backupot készíteni az appdata-ról és ezt onnan vissza is tudja állítani (ehez kell a pro, mert az ingyenes csak elkészíti oda, de vissza nem tudja állítani). Viszont ez nem más mint kényelmi funkció.
A TB sokkal összetettebb. Helium csak backup készítésre való. Titaniumból az ingyenes is tud backupot csinálni és azt vissza is állítja, valamint bármilyen (akár rendszer) alkalmazást is le lehet vele pucolni. A pro annyival előnyösebb, hogy mindezt gyorsabban teszi és tud fagyasztani is alkalmazást, meg biztos van még pár egyéb funkciója amit soha nem használtam, de azért sem vettem meg, mert nincs rá szükségem.
Helium akkor lehet még előnyösebb, ha több android készüléked is van (telefon/tablet/media kütyü) és ezek között akarsz gyorsan szinkronizálni alkalmazás adatokat. Teszem azt pl egy játékot elkezdesz a telefonodon a buszon, majd amikor hazaérsz már a TV-n akarod azt folytatni, a media kütyün, akkor 2 érintéssel már a felhőben van a játékhoz tartozó data állomány és a media kütyün nyomsz egy visszaálítást, majd indulhat is a játék.

[ Szerkesztve ]

(#29471) #59070464 válasza freemanone (#29470) üzenetére


#59070464
törölt tag

Köszönöm a részletes leírást.
A Helium kényelmesebb funkciókat hordoz magában és talán átláthatóbb. Kár hogy nem tud gyomlálni, fagyasztani. Lehet a Helium lesz, egy custom ROM esetén talán már nem nagyon van mit gyomlálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#29472) freemanone válasza #59070464 (#29471) üzenetére


freemanone
őstag

Gyomlálni attól még az ingyenes TB-vel simán lehet mellette. :) mondjuk a fagyasztást én soha nem használom, aminek nem kell hogy fusson, az nincs is a telefonon. Arra amúgyis inkább a greenify ajánlottabb.

(#29473) spiritex válasza #59070464 (#29471) üzenetére


spiritex
veterán

A fizetős My Backup gyomlálni és fagyasztani is tud.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29474) gatto_ válasza w333 (#29466) üzenetére


gatto_
senior tag

:D A Google utóbbi frissítései után, lásd térkép, webes Play, kicsit aggódom. Várok pár napot a többiek tapasztalataira. :DD

(#29475) #59070464 válasza freemanone (#29470) üzenetére


#59070464
törölt tag

TB is tud felhőbe backup/restore-t. Ez csak a PRO verzió:

[✔] 0-click batch restores
[✔] Keep multiple backups per app
[✔] Backup/restore SMS,MMS,calls,bookmarks,Wi-Fi AP as XML
[✔] Multi-user app data
[✔] Apps freezer
[✔] Sync to/from Dropbox (manual/scheduled)
[✔] Sync to/from Box (manual/scheduled)
[✔] Sync to/from Google Drive (manual/scheduled)

[✔] TB Web Server: download/upload your backups as a single ZIP on your computer
[✔] Convert user apps <=> system apps
[✔] Integrate system app updates into ROM
[✔] Encryption
[✔] Market Doctor (relink apps to Market)
[✔] "Destroy all Market links" feature
[✔] Hypershell speed
[✔] Backup apps without closing them!
[✔] Create your own update.zip containing apps+data!
[✔] Restore individual apps+data from non-root ADB backups!
[✔] Restore individual apps+data from CWM backups!
[✔] Restore individual apps+data from TWRP backups!
[✔] Market "auto updating" manager
[✔] Dalvik cache cleaner
[✔] Integrate Dalvik cache system elements into ROM
[✔] Unlimited schedules
[✔] Load/Save a Filter and use it in Widgets/Schedules
[✔] Change the device's Android ID, restore it from a backup or after a factory reset
[✔] Protect backup against deletion
[✔] Send backup (to e-mail/cloud) and import it in 1 click
[✔] Backup→Verify→Un-install an app in one shot
[✔] Freeze/defrost/launch apps in a single click
[✔] CSV export any app DB (e-mail or Google Docs)
[✔] Convert app data to/from fast WAL format
[✔] WAY MORE!

[ Szerkesztve ]

(#29476) brp88k


brp88k
tag

Elnézést az OFF-ért de nem találom a megfelelő fórumot.

Szeretnék egy sorozatot a telefonra másolni. Letöltöttem xy helyről, de részenként vannak a tömörítve egy csomó rar-ba. Van olyan kitömörítő, ami mondjuk egyszerre 5-6 részt tud kitömöríteni?

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#29477) LonGleY válasza brp88k (#29476) üzenetére


LonGleY
veterán

Az asztali gépen kicsomagolod, és aztán másolod csak a telefonra. Ennyire nem lehetsz láma!

[ Szerkesztve ]

(#29478) brp88k válasza LonGleY (#29477) üzenetére


brp88k
tag

Az asztali gépre keresek multi tömörítőt :)

hogy ne egyesével kelljen mind a 22 résznél kitömöríteni, hanem ctrl+A-val kijelölöm mind a 22 mappát és kezdje el kitömöríteni az összes részt.

Köszi LonGleY :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#29479) LLKobe válasza brp88k (#29476) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha csak nem a telefonnal akarod kitömöríteni (ami totál hülyeség lenne), akkor teljesen rossz helyen jársz.

Letöltesz egy ingyenes tömörítóprogit, kicsomagolod gépre, és felmásolod a részeket.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29480) Debilon


Debilon
addikt

az mitől lehet, hogy mostanában nem nagyon szinkronizál a telón levő calendar a google fiókban levővel?
ha megnézem a szinkronizáció dátumait akkor van mai is, de vannak bejegyzések amik nem jelennek meg a neten ha nézem, és a telón megvannak

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#29481) brp88k válasza LLKobe (#29479) üzenetére


brp88k
tag

Ezért kezdtem úgy a hozzászólást, hogy elnézést az offért...

Nyilván nem a telefonon akarok csomagolni, csak azért írtam, hogy ne legyen full off.

1. letöltöttem a sorozatot.
2. ki akarom csomagolni a részeket, csak lehetőleg ne egyesével.
3. rámásolom a telefonra.

Remélem így már érthető :)

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#29482) darvinya válasza brp88k (#29478) üzenetére


darvinya
titán

De ha van 0-ás irányító zip akkor TC app kitömöríti mindet.
Csak azt kell elindítani.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29483) LonGleY válasza brp88k (#29481) üzenetére


LonGleY
veterán

Attól függ, milyen kiterjesztésű fájlokból áll a release. Ha van mindegyiknél egy .rar, akkor ezekre rákeresel egy-két lépcsővel fentebbről, a találatokban megfogod az összeset jobbklikkel, és egy célmappába ejtve, a "kitömörítés ide" feliratot eltalálva egy mozdulattal tömöríted ki mind. De ha - teszem azt - csak számozott kiterjesztések vannak a release-ben, akkor az egyiket előbb be kell állítani, hogy a WinRAR kezelje (beállítások > integráció > beírod a kívánt kiterjesztéseket szóközzel elválasztva az alsó mezőbe, pl.: "r0 r1 r00 r01 r000 r001 00 01 000 001"). Semmiféle speciális "multi kitömörítőre" nem lesz szükséged. OFF vége.

[ Szerkesztve ]

(#29484) zer0fill


zer0fill
tag

sziasztok!

van 1 64Gb-os microsd kártyám.., de a telo csak 32 ig kezeli elvileg..,( ZTE Grand X IN ),bár leformázta 64 gb-ra de nem kezeli
valami jól, lassu és kb 10 Gb másolás után nem enged rá tenni semmit és tünnek el dolgok pl. mappák, stb ,megsérülnek a fájlok..
most probáltam 2 szer 32 gb-ra formázni ,persze az 1 iket látja csak...
esetleg van valami ötletetek, trükk, hogy működhessen az egész kártya ? :F

zopo zp999 1.st. tulajdonos :) + Letv Leree Le3 + Lg V20

(#29485) LonGleY válasza zer0fill (#29484) üzenetére


LonGleY
veterán

"a telo csak 32 ig kezeli elvileg"

Nem viccből szoktak ilyen megállapításokat tenni.
Hiába van plusz egy partíciód, azt a rendszernek is le
kell kezelnie. És mielőtt megkérded: nem megoldható appal.
A custom romok ilyen funkciójáról pedig nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#29486) FZsolt15 válasza w333 (#29466) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nekem még mindig 4.1.6-os verzió van, akkor frissíthetem? Azért kérdem mert magától nem frissült 4.1.10-re se.

(#29487) Tyer válasza brp88k (#29481) üzenetére


Tyer
őstag

Winrar, kijelölöd mindet, és mind kicsomagolása

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29488) zer0fill válasza LonGleY (#29485) üzenetére


zer0fill
tag

milyen fájlformátumokat kezel még android barátunk?
esetleg tudod az ajánlott, vagyis alapértelmezett cluster méretét fat32 nél,esetleg a témával foglalkozó spec.
fórum? nem hagy nyugodni a dolog! :N :D

zopo zp999 1.st. tulajdonos :) + Letv Leree Le3 + Lg V20

(#29489) Jacak válasza zer0fill (#29484) üzenetére


Jacak
senior tag

Szerintem ott is lehet a gáz,h. az SDHC-szabvány 32 gb-ig van,a 64 már SDXC,és lehet, a telód nem tolerálja ezt az "apróságot"...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29490) fdisk


fdisk
őstag

Mióta rootoltam a telót, és használom a greenify-t, play frissítésnél ez fogad.(bármit is kell frissíteni)
Ha újraindítom a telót, ismét lehet frissíteni.

Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29491) laszlohu válasza fdisk (#29490) üzenetére


laszlohu
addikt

Elvileg a wipe cache - t és a dalvik cache - t kell törölni.

(#29492) dokee78 válasza fdisk (#29490) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is csinálta,igaz mobilnettel,de otthon wifiről sikerült.

(#29493) Foose


Foose
addikt

Látom android police-on már kint van az új 4.3.10-es play store. Nekem még mindig a 4.1.6 van a telón,és közben most látom hogy nemrég már jött 4.2.9 is. Nekem arra miért nem frissített?? :F (2.3.6)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29494) bok92


bok92
addikt

Végre tölthető a TSF SHELL legújabb verziója!! :C

Videó! :))

(#29495) fdisk válasza laszlohu (#29491) üzenetére


fdisk
őstag

Ezeket a cache-et lehet vhogy törölni?
Illetve érdemes, nem okoz a rendszerbe működési problémát?

dokee78 : Sajnos wifivel is ugyanaz a hiba.:( Csak az újraindítás segít.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29496) w333


w333
félisten

Valaki próbálta már ? Link :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#29497) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Vki megmondaná, hogy mi lett a Google Navigációval?

Péntekig mindig azt használtam, de akkor láttam, hogy eltűnt... Beleolvadt a Maps-ba? Használtam azt is, de sztm kurva szarul navigált, össze vissza vitt a kis utcába nyaraláskor, meg be akart vinni többször zsákutcába. :((

Más, most a nyaralás alatt kurvára leszívta valami a mobilnetem, Maps navira gyankszom (előtte Google Navigáció szinte nem is fogyasztott). Tudnátok ajánlani egy működő progit, ami megmondja melyik progi mennyit fogyaszt? (HTC One X, no root.)

Köszi!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#29498) raziel01 válasza la_cc (#29497) üzenetére


raziel01
veterán

Gyári rendszeren a beállításokban ott van az adatforgalom.

(#29499) FZsolt15 válasza Foose (#29493) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nekem is 4.1.6 volt, most frissítettem erre a legújabbra és ugyan olyan maradt. Valószínű, hogy az új verzió támogatja az új funkciókat (filmek, zenek, üzletek), amik itt nem érhetőek el.
mod: ha hülyeséget mondtam, elnézést :D
What's New? - ott ír egykét dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#29500) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Feltettem a Snap kamera alkalmazást Blade 3 telómra. Vizszintesen fényképezek és állóban menti a képeket. Forgatással vízszintesbe lehet hozni ... Kamerabeállításon belül van arra mód, hogy a vízszintesen exponált képeket egyből vízszintesen mentse? Üdv!

[ Szerkesztve ]

Eurolac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.