Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) w.miki


w.miki
veterán

Van olyan app, amivel a telefon Beállításai (vagy legalább egy részük) lementhető, mondjuk CM7.2 esetén?
Vagy olyan GYIK, ami leírja, hogy mely file-okban vannak ezek a beállítások?
Arra az esetre, ha újra kéne telepíteni a rendszert...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#29252) Jacak válasza w.miki (#29251) üzenetére


Jacak
senior tag

Titanium Backup.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29253) Bozek válasza Jacak (#29252) üzenetére


Bozek
nagyúr

+1

(#29254) basaja


basaja
senior tag

Hali!
Feltettem a telefonra a SwiftKey-t... Hihetetlen jó alkalmazás, ki is cseréltem az Anysoft-ot erre... :C

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29255) cellpeti válasza Jacak (#29252) üzenetére


cellpeti
veterán

Titanium Backup-val a progikat is le lehet menteni? a képeket is, mindent?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29256) darvinya válasza basaja (#29254) üzenetére


darvinya
titán

Tud 4 soros betüt?
Azaz van külön ékezetes sor?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29257) San398 válasza fdisk (#29247) üzenetére


San398
őstag

Nem muszáj a jelszó! Ha win alatt kikapcsolod akkor az ES se fogja kérni, miért is kérné!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#29258) dokee78


dokee78
félisten

Adawaynél mit jelent a webszerver?

(#29259) #59070464


#59070464
törölt tag

Milyen Office app-ot használtok? Nekem az OfficeSuite Pro 7 (PDF & HD) és a Quickoffice Pro (Office & PDF) lett megvásárolva egy régi akció keretében. Az előbbit használom jelenleg. Van olyan, aki szerint van nála jobb?

PDF-re az Adobe Reader-t használjátok vagy valamelyik Office alkalmazás beépített PDF nézőjét?

Easy Voice Recorder Pro. Van ingyenes verziója is, de akár fizetek is érte, ha muszáj. Hangfelvétel készítésre melyik a best app?

Az MX Player Pro-nak van értelme AdAway használata esetén? A fejlesztő úgy hirdeti, hogy az a reklámmentes verzió, de erről az AdAway tudtommal gondoskodik.

[ Szerkesztve ]

(#29260) petipetya válasza darvinya (#29256) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is a SwiftKeyt használom, és nem tud ilyet.

"nincs rá lezsóidő"

(#29261) fdisk válasza San398 (#29257) üzenetére


fdisk
őstag

Mert én csak úgy tudtam csatlakozni, ha a pc-n beállítottam a jelszót.
Hiába pipáltam be a névtelenült, akkor is jelszót kért.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29262) San398 válasza #59070464 (#29259) üzenetére


San398
őstag

Szerintem PDF-re az egyik legjobb a ReplyGo Pdf, most ingyenes az Amazon-on [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#29263) Bozek válasza cellpeti (#29255) üzenetére


Bozek
nagyúr

Programokat és azok beállításait, a telefon beállításait, SMS-eket, telefonkönyvet, hívásnaplót.
Képeket miért nem másolsz csak át a gépre? Ahhoz nem kell program.

(#29264) cellpeti válasza Bozek (#29263) üzenetére


cellpeti
veterán

köszi

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29265) basaja válasza darvinya (#29256) üzenetére


basaja
senior tag

Nem tud, viszont roppant intelligens... :DD

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29266) freemanone válasza dokee78 (#29258) üzenetére


freemanone
őstag

adfree, adaway webserver:
logolni tudod vele a http request-eket és ezekből a logokból viszonylag könnyen kitúrható, hogy melyik reklám server hostja nem szerepel a host file-ban és manuálisan hozzáadhatod.
ha ezt a funkciót használod számíthatsz akkuidő csökkenésre is, főleg ha sokat netezel a telón.
inkább power userek számára hasznos fícsör, mintsem átlagpolgárnak, aki csak a reklámokat akarja blokkolni.

[ Szerkesztve ]

(#29267) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

TUDNÁTOK AJÁNLANI valami jó böngészőt? A lényeg, hogy megbízható legyen, ne egyen túl sok memóriát, és lehetőleg tudja a magyar nyelvet. (De ez annyira nem fontos, ha már angolul tud akkor az is elegendő :D )

A gyárit nem szoktam használni, az eddig használt operah mini (Verziószám 7.5.3) megint kezdi a ****kavarást. Lassú, kifagy, összeomlik blah blah blah.
Tegnap kis híjján kivágtam az utszára a telefont (by mc zsolax), miután nagy nehezen bevittem egy nagyobb szöveget amit ugye kommentálni akartam és kifagyott a küldéskor és persze a dolog nem ment át.

Régen imádtam az androidos opera minit mert egyszerűen tökéletes volt. Mára pedig... :(

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29268) Cyrin válasza LyonnaisFan1 (#29267) üzenetére


Cyrin
addikt

Boat. Van magyar változata is, ha fontos: http://hunapk.hu/cikkz/boatbrowser.php

(#29269) zsoca67 válasza LyonnaisFan1 (#29267) üzenetére


zsoca67
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boatbrowser.free&hl=hu
Magyarosítva:http://hunapk.hu/cikkz/boatbrowser.php

[ Szerkesztve ]

(#29270) zsoca67 válasza Cyrin (#29268) üzenetére


zsoca67
tag

Megelőztél :)

(#29271) San398 válasza LyonnaisFan1 (#29267) üzenetére


San398
őstag

+1 a Boat-nak

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#29272) gatto_ válasza #59070464 (#29259) üzenetére


gatto_
senior tag

Épp tegnap beszéltünk erről az MX Pro kérdésről. Speciel Adaway esetén van értelme a Pro-nak, mert nem fogja meg az ingyenesben lévő reklámot. Ezért cseréltem le, és itt még többen, az Adfree-re, ami viszont igen.

(#29273) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Olyan progit keresek amivel a telón lévő média file-okat lehet megnézni pl. hálózatba kötött tévén kersztül, wifi
kapcsolaton át.

Köszi

(#29274) dokee78 válasza gatto_ (#29272) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor gondolom egyedül vagyok,mert nekem a free MX Playerben nincs reklám :DDD

(#29275) Deck válasza dokee78 (#29274) üzenetére


Deck
titán

+1. Fenn van az MX másodlagosnak a free verziója, de nem látok reklámot. (Adaway)

PS5

(#29276) gatto_ válasza Deck (#29275) üzenetére


gatto_
senior tag

Furcsa.. nekem egyik napról a másikra megjelent, és hiába frissítettem az Adaway-t nem tüntette el. Még jó hogy van választék.. :D

(#29277) spiritex válasza gatto_ (#29276) üzenetére


spiritex
veterán

+1 ide! :DDD

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29278) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Szeretném beállítani, hogy az értesítési led a töltöttségnek megfelelő színben világítson (minimum 4 szintet szeretnék megkülönböztetni), töltés közben meg pluszba villognia kéne. Van olyan alkalmazás, amivel ez kivitelezhető?

(#29279) air válasza darvinya (#29256) üzenetére


air
nagyúr

Semmi szükség rá. Ugyanis az ékezet nélküli betűkből teljesen jól kitalálja a szavakat. Kivéve az igekötős igéket. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29280) basaja válasza air (#29279) üzenetére


basaja
senior tag

:K

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29281) air válasza LyonnaisFan1 (#29267) üzenetére


air
nagyúr

Ha nem zavar a minimalista felület és a "csúnya" ikon, akkor Naked Browser.
Ingyenes verzió sajnos csak a fejlesztő honlapjáról érhető el.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29282) #59070464 válasza gatto_ (#29272) üzenetére


#59070464
törölt tag

Hol található reklám MX Player Free + AdAway esetén? Egy 150 MB-os mkv-t feltettem, megnéztem és sehol nem láttam reklámot.

(#29283) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm az egyértelmű válaszokat a Boat Böngészővel kapcsolatban :D :D (Elszállt az internet, szokás szerint, így most tudtam ezt beírni :D )
Megnézem. :D :D

Ti milyen telefonhoz használjátok, és azon hanyas számú android verzió van?
(Ezt azért kérdezném, mert az Opera Mini egyik régebbi verziója nagyon nem szerette az ICS 4.0.4-et és tele volt buggal a program. Akkor egy rakás ...t nem ért a program.)

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29284) goom válasza air (#29279) üzenetére


goom
senior tag

+1 Teljesen egyetértek.

(#29285) spiritex válasza #59070464 (#29282) üzenetére


spiritex
veterán

Lejátszás közben soha nem is látszott reklám. Most akkor látszik, amikor a könyvtárak között keresgél az ember.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29286) dokee78 válasza spiritex (#29285) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor is látszania kellene amikor nyomsz film közben egy pauset. :K

(#29287) LyonnaisFan1 válasza air (#29281) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszönöm! Megnézem azt is.

A felület annyira nem fog zavarni, a gyári böngésző sem egy Picasso alkotás. :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29288) Jacak válasza cellpeti (#29255) üzenetére


Jacak
senior tag

Igen,bármelyik alkalmazást,mindenestől,beállításaikkal együtt,akár kötegelve is.Tehát ha újrarakod,ugyanott fogod tudni folytatni a dolgokat,ahol mentéskor abbahagytad.Nagyon sokoldalú app,nálam a kezdetektől alap.Milyen képekre gondolsz?Ha pl. az sd-re mentesz egy app-pal képet,azt minek menteni?De egyébként igen,az appok sd-re rakott adatait is le tudja menteni,csak szvsz az full felesleges.
(#29267) LyonnaisFan1:
-Pl. UC Browser,v. annak a Mini verzája.Angolul tud csak amúgy.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29289) Jacak válasza dokee78 (#29274) üzenetére


Jacak
senior tag

Nem v. egyedül,miért lennél? :U :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29290) Bozek válasza BigBlackDog (#29278) üzenetére


Bozek
nagyúr

A töltöttségi szintnek megfelelő színt max. Tasker segítségével tudod beállítani. Bár a LightFlow is tud olyant, hogy Low Battery (alacsony és oké szint) és Charged Battery (feltöltve szint), de ez csak 3 szín. Viszont annál legalább töltés közben tudsz beállítani villogást is, amit az előbbinél nem találtam.

(#29288) Jacak: Azt azért tedd hozzá, hogy a kötegelt műveletekhez meg kell venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#29291) FZsolt15 válasza #59070464 (#29259) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Én a Documents To Go-t használom Office-nak és PDF olvasónak is. Nemrég ingyenes volt Amazonon.

(#29292) Jacak válasza Bozek (#29290) üzenetére


Jacak
senior tag

...Pardon,igaz... :U :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29293) LyonnaisFan1 válasza Jacak (#29289) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az nem gond. :D

Az angolt legalább tudja. Köszönöm.

Az UC Browsernél az normális, hogy ~4 perc alatt 70 mega memóriát zabál a program?

Ha jól csináltam a képet akkor a kép alapján elég kevés az akkori szabad RAM és takarítani kell majd a Clean Masterrel :D :D
(Még a PowerAMP nem eszik 70 megát, az nagyon max a 70 mega felét szokta. ~30-35 az is aktív használat esetén.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29294) #59070464 válasza FZsolt15 (#29291) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ez hogy mukodik? Regisztralok oda, megveszem ingyen es odaadja az apkt-t? Nem tudom elkepzelni. Meg arra sem jovok ra, hogy miert az Amazon adja ingyen, kozben a Play-ben miert nem free?

(#29295) Bozek válasza #59070464 (#29294) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, regisztrálsz és letöltöd az Amazon Appstore-t a telefonodra. Majdnem ugyanúgy működik, mint a Google Play. Ami engem zavart, hogy amikor letöröltem az alkalmazást, nem is indult el többet egy onnan beszerzett program se. Pedig onnan vettem meg ilyen 1$-okért az Angry Birds reklámmentes verzióit (még az első párat).

(#29296) #59070464 válasza Bozek (#29295) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nem biztat.

(#29297) gatto_ válasza LyonnaisFan1 (#29293) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez a ram fogyasztás szerintem tök normális. Nálam a Dolphin egy fülel eszik kb. ennyit, két füllel 85-90 megát, aztán így tovább. Ez szerintem attól is függ, hogy az adott oldalon milyen tartalom van. Sok kép, videó értelemszerűen több memóriát fogyaszt. Szerintem ne foglalkozz vele, ha normálisan működik a rendszer. Ha kilépsz úgyis felszabadul az a ram. Ha meg nem megy akkor használd az Opera minit, az kevesebb ramot kér tapasztalataim szerint.

Ja.. látom azon túl vagy.. :D :C

[ Szerkesztve ]

(#29298) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok

nem tudom telepíteni a Nova Launchert mert mindig "-24"es hibát dob. Ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29299) dokee78 válasza cellpeti (#29298) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen rendszerre?

(#29300) cellpeti válasza dokee78 (#29299) üzenetére


cellpeti
veterán

4.1.2

pontosan ezt kapom: Ismeretlen hibakód telepítéskor "-24"

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.