Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) Foose válasza LonGleY (#29604) üzenetére


Foose
addikt

Hát nagyon úgy tűnik :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29652) raziel01 válasza kripo (#29644) üzenetére


raziel01
veterán

És min keresztül akarod irányítani? Wifi? Bluetooth?
Infra már nincs a telefonokban, de amúgy is gyenge lenne.
Bluetooth meg wifi se igazán van a vezérelni kívánt eszközökben.

(#29653) kripo válasza raziel01 (#29652) üzenetére


kripo
tag

Wifin...

Samu Tv - Pio Av - Pio BD.

Ezeket kellene egy progiba betenni, vagy a proginak felismerni :-)

A logitechbe nem akarok beruházni, mert várhatóan /bár ne így legyen/ le fog állni a support a távirányító üzletág eladása miatt /ha jól tudom/...

Köszönöm a válaszod...

"Bánj mindennel és mindenkivel úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak."

(#29654) raziel01


raziel01
veterán

PlayerPro music player nem kicsit kabbef*szom. Felraktam és az neki az alapbeállítása, hogy töltse le az albumborítókat.
Ahogy elindítottam, kérdés nélkül 50 Mb adatforgalmam el is ment. Kis net csomaggal örül az ember ilyennek.

(#29655) Narxis válasza raziel01 (#29654) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja ez elég durva, legtöbbnél az alapból ki van kapcsolva vagy wi-fi only.

Thanos was right.

(#29656) gatto_ válasza raziel01 (#29654) üzenetére


gatto_
senior tag

De utána milyen boldog leszel vele. A legjobbak egyike. :-)

(#29657) raziel01 válasza gatto_ (#29656) üzenetére


raziel01
veterán

Szeretem is. Gyári lejátszót nem bírtam megszokni. Halkabb is az szerintem.

(#29658) dokee78 válasza raziel01 (#29657) üzenetére


dokee78
félisten

pedig jó a gyári Walkman Player.
Legalább is Xperia L-en hangos. :K
Igaz fenn van a Poweramp is :DDD

(#29659) raziel01 válasza dokee78 (#29658) üzenetére


raziel01
veterán

Én X8-amhoz képest hallkabbnak találom az SP-t.
Ma jött meg a Sony MDR-EX 58V. Jó kis füles.

[ Szerkesztve ]

(#29660) arti1121


arti1121
senior tag

ez melyik idöjárás app lehet [link]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#29661) darvinya válasza raziel01 (#29659) üzenetére


darvinya
titán

Rosszul van beállítva azért hallkabb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29662) raziel01 válasza darvinya (#29661) üzenetére


raziel01
veterán

Hogy lehet rosszul beállítani? Leírhattad volna és akkor nem generálunk felesleges hsz-eket.

(#29663) bigrock válasza raziel01 (#29662) üzenetére


bigrock
addikt

Már látom is a választ: "Fel kell tekerni a hangerőpotit..." :DDD

(#29664) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Tudtok olyan progit, ami lecsekkolja, az akkum állapotát? Nem csak töltöttségre gondolom, hanem úgy általában...
Köszi!

Arti1121!
Ez az android weather & clock widget. Én is ezt használom, és nagyon elégedett vagyok vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#29665) LonGleY válasza dodopek (#29664) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem nem.

Olyat tudsz, ami megállapítja, hogy egy töltéssel kb. mennyit megy a Te szokásos felhasználási szokásoddal. De olyan referenciaértéket nem nagyon fogsz kapni, ami pl. eladás-vételkor számításba vehető, vagy ami az új állapotához hasonlítja mondjuk százalékosan a teljesítményromlást.

[ Szerkesztve ]

(#29666) Jacak válasza bigrock (#29663) üzenetére


Jacak
senior tag

...Ez komoly.... :))

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29667) Hegasus


Hegasus
senior tag

megtudná mondani nekem valaki honnan tudnám letölteni a opera mini 6.5-ös verzióját? (a legújabb 7-es egy katasztrófa)

(#29668) Jacak: ohh az már megvolt :D jó hosszú ideig kerestem, de semmi... arra gondoltam, hogy hátha van valakinek valami bejáratott oldala ahonnan le lehet szedni korábbi verziókat is alkalmazásokhoz (és mivel ingyenes ezért nem warez ugye)

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#29668) Jacak válasza Hegasus (#29667) üzenetére


Jacak
senior tag

Esetleg ráguglizhatnál sztem,az a legegyszerűbb így hirtelen... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29669) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Vásároltam 4 hete egy prestigio multiphone 4322es telefont, és android 4.1es Jelly Bean van rajta gyárilag.

Csak 4-5 hete vásároltam és tényleg nem telepítettem fel sok hülyeséget.
3-4 játékot, google mail fiókelérés, youtube alkalmazás, viber, mp3 és videolejátszó,
Még a Facebook alkalmazást sem telepítettem fel, hogy ne ellenőrizze folyamatosan a netet, hanem csak a böngészőből érem el.

Szóval az a problémám, hogy kevés a memória, kiírja, hogy LOW MEMORY, a jobb felső sarokban és leállít mindig valamit.
Pl. legtöbbször Facebook on írok az ismerőseimnek és kiírja, hogy LOW MEMORY és leállítja a billentyűzetet. Ilyenkor nem tudom folytatni a gépelést és várom, hogy majd újra elindítsa a billentyűzet alkalmazást és újra gépelhessek.

Viszont háttértár sok van szabad a gépemen, mert ebben a telóban egy 4 gigás héttértár van.

Tudnátok valamivel segíteni ?, esetleg egy tisztító alkalmazás jó lenne ?, amivel a cache-t kiüríti ?, vagy nem a cache-el van baj ?

Ja, meg bemegyek a futó alkalmazásokhoz és ott alig fut valami, de az 512 MB memóriából csak 10 MB a szabad mindig. PEdig, ha összeszámolnám a kimutatott alkalmazások foglalt memóriáját, akkor alig lenne az 512 ből csak 150 foglalt.

Tehát ezek szerint a háttérben futhat valami.

Légyszives segítsetek valamivel, ha tudtok. köszi

üdv.,

(#29670) FZsolt15 válasza Hegasus (#29667) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nekem megvan a 7.5-ös az nem jó?(nem volt gond vele és a mostanival sincs) TB-vel mentettem el tavaly októberben.

(#29671) FZsolt15 válasza Hegasus (#29667) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

(#29672) Hegasus válasza FZsolt15 (#29670) üzenetére


Hegasus
senior tag

ezer hála jó Uram! :R

igazából jöhet sima 7.5 is meg esetleg a 7.0 is ha van (talán még ezek is jók, majd végig próbálom), mert a mostani 7.5.3-asnál jelentkezett nálam hogy készenlétben merít... (nem oldja meg a quit gomb se :S)
persze ha nem nagy gond!

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#29673) saphancs


saphancs
aktív tag

Sziasztok. Létezik olyan progi amivel a mobilaréna fórumát követhetem?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#29674) Bozek válasza saphancs (#29673) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze. Bármelyik böngésző megfelel erre a célra. :)

(#29675) saphancs válasza Bozek (#29674) üzenetére


saphancs
aktív tag

:) más lehetőség nincs e?

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#29676) Deck válasza saphancs (#29675) üzenetére


Deck
titán

Kár nincs olyan app mint az xda premium.

PS5

(#29677) FZsolt15 válasza Hegasus (#29672) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Tessék: Opera Mini v.7.5 :)

(#29673) saphancs: Mobilarena for Android, Prohardver for Android

[ Szerkesztve ]

(#29678) saphancs válasza FZsolt15 (#29677) üzenetére


saphancs
aktív tag

Megnézem köszönöm!
Dekrer: olyasmire gondoltam mint az xda-s, kár, hogy nincs!

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#29679) Bozek válasza FZsolt15 (#29677) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ő a fórumot akarta olvasni, arra pedig nincs alkalmazás. Pedig jó lenne, a Tapatalk meg is felelne erre a célra, csak épp a fórummotor nem támogatott szerintem. Bár meg lehetne csinálni, ha nagyon akarnák, hiszen ott az API.

[ Szerkesztve ]

(#29680) Hegasus válasza FZsolt15 (#29677) üzenetére


Hegasus
senior tag

:R

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#29681) cellpeti


cellpeti
veterán

nekem leáll ez az AdFree progi

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29682) Pszihonaranc válasza cellpeti (#29681) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Kell egy működő adfree? Nagy nehezen összekukáztam egy használhatót az internetről :D

(#29683) cellpeti válasza Pszihonaranc (#29682) üzenetére


cellpeti
veterán

igen, ha lehet.

Megvan nekem a MC3, de azt írja nincs elég helyem(8GB a memkari). Ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29684) Pszihonaranc válasza cellpeti (#29683) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

pillanat és feltöltöm neked. A verziószáma 1.valami.valami :D

Tessék a működő AdFree.

[ Szerkesztve ]

(#29685) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

2.3.7-en Launcher Pro-t használtam és igazság szerint elégedett voltam vele... Most 4.akárhanyas androidom van, erre mit ajánlatok egy ős launcher pro-snak?

═════════════════════════════════════════

(#29686) Pszihonaranc válasza RootRulez (#29685) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Nova launcher (esetleg pro ha van rá keret)

(#29687) Rimuru válasza RootRulez (#29685) üzenetére


Rimuru
veterán

Utána nekem az Apex jött be, de azóta változtak az igényeim, Tile launcher fele kacsingatok (mikor még béta volt nézegettem).

Vigyázat, csalok!

(#29688) Ayanlith


Ayanlith
tag

Sziasztok! Létezik olyan videofelvevő alkalmazás, amelyben ki lehet kapcsolni az automatic gain controlt (AGC)? Olyan lehetőség lenne jó, amihez nem kell root. Hangfelvevő alkalmazásokban találtam már erre megoldást, de videofelvevőkben egyelőre nem.

(#29689) #59070464 válasza RootRulez (#29685) üzenetére


#59070464
törölt tag

Apex, Nova, abc sorrendben. Egyéni preferencia fog dönteni. Első blikkre egyformák.

(#29690) RootRulez


RootRulez
félisten

Köszi! Elsőre Nova lesz és kiderül... Ebben a 4.akárhanyas androidban nem lehet eldönteni, milyne gombokat akarok kirakni az értesítési területhez? bő két év CM7-után nem igazán találom a helyem a gyári menükben. :U

═════════════════════════════════════════

(#29691) LonGleY válasza RootRulez (#29690) üzenetére


LonGleY
veterán

A Nova sok részen igénytelenebb, viszont több képernyőváltó effektet tud. Az Apexet egy fokkal logikusabb emberek faraghatták, nekem az jött le. És van átlátszó tálca, felirat nélkül megjeleníthető (ikon)mappa, értelmesebben van felépítve a menürendszer, és pár napon belül javítják a hibákat. A drawer mappázás új, de mostanra már stabilnak is mondható. Ráadásul 6x kényelmesebb kezelni, mint a Nováét.

Notification Toggle - az értesítési terület szabad gombozásához.

[ Szerkesztve ]

(#29692) RootRulez válasza LonGleY (#29691) üzenetére


RootRulez
félisten

Na, akkor lehet jól megnézem azt is, mert első doglom bolt kikapcsolni a képernyőbáltó effektet, szal az sem nagyon érdekel, hány féle van bennük. :DDD

Köszi a linket! :))

═════════════════════════════════════════

(#29693) LonGleY válasza RootRulez (#29692) üzenetére


LonGleY
veterán

Finomítottam a szövegen, de már kifutottam a szerkesztési időből. Annyira nem rossz az összkép, a két legjobbról van szó, csak összhatásban nekem szimpatikusabb az Apex. Az ingyenesével többmindent is művelhetsz, a Pro verziók kb. egytudásúak.

[ Szerkesztve ]

(#29694) zlatan77 válasza LonGleY (#29691) üzenetére


zlatan77
aktív tag

"És van átlátszó tálca, felirat nélkül megjeleníthető (ikon)mappa,"

Ezek mind megtalálhatóak a Novában is. ;)

(#29695) LonGleY válasza zlatan77 (#29694) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, sajnos.

Mármint az ikonok címkéi eltüntethetők, de a mappa neve már nem (így).

Az átlátszó tálca az átlátszó notif sáv akart lenni, a Novában tudomásom szeirnt az sincs.

[ Szerkesztve ]

(#29696) RootRulez válasza LonGleY (#29691) üzenetére


RootRulez
félisten

Feltettem, d enem a felső gombokat tudom módosítnai, hanem létrehoz egy "értesítést, és abban a gombokat... A gyárit nem lehet módosítani vagy az témától függ, hogy lehet-e variálni?

═════════════════════════════════════════

(#29697) LonGleY válasza RootRulez (#29696) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah igen, ez értesítéses kieg. A gyári a beállításaitól függ (bár nem tudom mikre gondolsz, nekem csak 4.0 van), eszerint az marad, ahogy. Nem valószínű, hogy témafüggő.

[ Szerkesztve ]

(#29698) raziel01 válasza RootRulez (#29696) üzenetére


raziel01
veterán

Root-olt telefonnál vannak módszererek rá. Vagy főzött ROM-ot raksz fel vagy csak egy MOD-ot CWM-ből.
Meg kell nézni, hogy XDA-n mi van a telódhoz.

(#29699) #59070464 válasza LonGleY (#29691) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nekem úgy tűnik, hogy Novával kevesebb laggom van (app drawer). Vagyis nincs. Apex-ban be tudom állítani (ami talán segít is ezen valamit), hogy keep in memory, de cserébe a notification bar-ban megjelenik egy ehhez kapcsolód zavaró vonatkozás, miszerint ha szeretném kikapcsolni ezt, akkor bökjek oda. Na nekem ne legyen ott semmi! Más iránt teljesen egyetértek veled, az Apex-ben minden logikusan és azonnal elérhető. Lehet, hogy Apex-hez szokás miatt nem logikus a Nova, de kétlem. Az Apex összeszedettebb és kényelmesebb. Novából hiányzik az a funkció, hogy ha kettőt bökök a desktopra, arra feljön egy menü, amivel sok mindent gyorsan elérek. Ez hiányzik a Novából a legjobban. Ennek ellenére majd még eldöntöm, hogy visszatérek-e az Apex-re. Nem tartom kizártnak. Kettőt kellene összegyúrni. Lehetne a neve mondjuk Novex. Ki vállalkozik rá, hogy megírja? :)

(#29700) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Uraim
Kicsit gyorsabban merül a teló mostanában , körmére néztem . A térkép alkalmazás tűnik ludasnak : ma 2 órás akku használat után 201 felébresztést ír .
Mi a fene lehet ez, helymeghatározás miatt ? Már azt is kilőttem .
köszi
Ti mivel szoktátok kiszűrni,hogy melyik progi lehet gázos fogyasztás szempontjából ?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.