Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) air válasza aizen92 (#29898) üzenetére


air
nagyúr

Kapcsold ki a push figyelést!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29902) freemanone válasza atillaahun (#29900) üzenetére


freemanone
őstag

akkor nézd meg mégegyszer. android to XY device over wifi. csak dlna kompatibilis lejáttszó kell hozzá a céleszközön, jelen esetben a PC-n.

"...With Skifta, your smartphone becomes a global remote control that allows you to access music, videos and photos from multiple locations, including the phone itself, and stream them straight to your DLNA™ or UPnP TV, Sonos system, PlayStation™ 3, Windows 7 PC or one of thousands of other compatible devices."

[ Szerkesztve ]

(#29903) air válasza TomWexX (#29893) üzenetére


air
nagyúr

Rosszul gondolod.
Nagyobb gond, hogy a Chrome több mint 400-szor ébreszti fel a rendszert, mint hogy a watchdog majdnem 4 percig futott. Ilyen counter alkalmazásnál normális a 100 körüli ébresztés, de a Chrome-nál a 400 feletti, 13 sec. futási idővel abszolút nem normális. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29904) atillaahun válasza air (#29903) üzenetére


atillaahun
veterán

Miért gondolod?
Szerintem egyértelmű, hogy nem az ébresztések számától függ a fogyasztás, hanem az idejétől-hosszától. Nem hülye az a program, hogy a Watchdog-ot hozta a lista elejére. Hiába generál a Chrome 400 ébresztést, ha azok darabonként csak ~30 milisecesek - azt meg se érezni. Ugyanakkor a Watchdog csak negyed annyiszor ébreszt, viszont kb. ezerszer annyi időre.

(#29902) freemanone
Igen, közben én is megtaláltam köszi. Viszont akkor valószínűleg az ES Explorer is elég lesz, csak PC-n kell valami más programot kutassak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#29905) Polllen válasza aizen92 (#29898) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tényleg jó progi. Meg is lett, h melyik Google szolgáltatás meríti jobban a telóm 1 óra alatt, mint a kijelző használat 2 alatt... (galaxy Note...)

Nlpwakelock, kis gugli után meg is lett, h a wifi/cella info alapján történő helymeghatározáshoz használja a rendszer... Végülis fél nap alatt a fogyasztás 30%-t ez tette ki, úgy h 2 órát neteztem közben wifi-ről...

Új play frissítés egyikével jött...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29906) bigrock válasza atillaahun (#29900) üzenetére


bigrock
addikt

Esetleg amit itt írnak, nem lehet hasznos?

(#29907) atillaahun válasza bigrock (#29906) üzenetére


atillaahun
veterán

De igen, nagyon is, neked is köszönöm. :)

(#29908) Probert75 válasza atillaahun (#29900) üzenetére


Probert75
addikt

Meg szabad kérdeznem, hogy az ES Explorerben hol lehet a megosztást beállítani, hogy a PC-m a wifin keresztül lássa? Nem találok benne ilyesmit.

(#29909) atillaahun válasza Probert75 (#29908) üzenetére


atillaahun
veterán

Persze, Menü > Távoli gyors elérés

[ Szerkesztve ]

(#29910) Probert75 válasza atillaahun (#29909) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm!
Az explorerbe beírva az ftp://...-t láttam a telóm SD megosztását és KMPlayer-rel simán lejátszottam a telón lévő videót a PC-vel. Rákattintottam és a felugró ablakban, csak annyit kérdezett megnyissa. Megnyitottam és nem kérdezett semmit utána, hogy letöltsem e vagy egyebek, hanem visszaszámlált és elindította.

[ Szerkesztve ]

(#29911) janakbacsi


janakbacsi
őstag

operat hogy kell beallitani hogy az ertesitesi sav se latszodjon bongeszes kozben? azaz teljes full screen nincs benne?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#29912) Probert75 válasza janakbacsi (#29911) üzenetére


Probert75
addikt

Opera Minin a beállításokban van olyan, hogy Állapotsáv Be/Ki.

(#29913) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, adott egy egreat r6s rajta egy android 2.2.1es rendszerrel.
Market nincs, csak vmi appcenter.
Apk-ból felraktam a legfrissebb mxplayert, de kell neki egy mips codec pakk, amit play hiányában nem tud letölteni.
Leszedtem a mips codec apk-t, de az meg nem akár települni.
Hogyan tudnám telepíteni?

Ha nem megoldható, akkor milyen normális, feliratot is kezelő videó playert tudok telepíteni 2.2re?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#29914) janakbacsi válasza Probert75 (#29912) üzenetére


janakbacsi
őstag

koszi

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#29915) Hegasus


Hegasus
senior tag

Szerintetek ez az internet booster tényleg működik?
vagy csak placebo...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#29916) janakbacsi válasza megint én (#29881) üzenetére


janakbacsi
őstag

smart keyboard-ban találtam egy custom auto text funkciót de hiába állítottam be nem működik. mi lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#29917) janakbacsi válasza LonGleY (#29822) üzenetére


janakbacsi
őstag

a custom auto text funkciót hogy kerll működésre bírni? beírtam kettőt de nem működik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#29918) air válasza Hegasus (#29915) üzenetére


air
nagyúr

Ha ilyenek vannak a leírásban, hogy "A csodálatos .... Én m látni HD videók u csőbe anélkül, hogy egyetlen megállás" biztosan sokat ér. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29919) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Üdv!
Mióta leáldozott a google latitude-nek, lázasan keresek valami jó alternatívát, de eddig semmi. Próbáltam már párat, de egyik sem hozza azt az egyszerű de nagyszerű érzést. A google+ például sok adatforgalmat generál azzal, hogy mindig újra letölti a térképrészleteket. Eddig valami family locator volt a legközelebb a célhoz, de az is túl volt bonyolítva.
Valaki ismer használható latitude-pótlót?

(#29920) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Használja vki a Go launcherben a Go bookmark widgetet? Ki akarom rakni azzal a chrome könyvjelzőimet, jelszót kér, de nem enged be, amikor megadom a google-t (kétlépcsős azonosításom nincs).

(#29921) bubi92 válasza Nandivagyok (#29919) üzenetére


bubi92
őstag

az miért nem jó ami a maps-ban van :F

(#29922) fatal` válasza TomWexX (#29887) üzenetére


fatal`
titán

Onavot nézd meg, bár az Wifit nem számol, de nekem jónak tűnik, ezt használom, bár a widgetjét még nem néztem.

A gyári számláló mérése ezekszerint JB bug? Azt hittem custom rom hiba nálam :D Az appokat egyenként jól számolja, de az összesen sor mindig kevesebbet mutat.

(#29900) atillaahun: ROOT kell ahhoz, hogy egyből streamelni tudj és samba megosztás.

[ Szerkesztve ]

(#29923) Bozek válasza TomWexX (#29893) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szegény 3G Watchdog ~16 óra alatt 4 percig futott. Máglyára vele. :D

(#29924) Probert75 válasza fatal` (#29922) üzenetére


Probert75
addikt

(#29925) Kobe


Kobe
veterán

Sziasztok

Ezuttal olyan alkalzast keres androidos tabbletre, amivel el tudnam rejteni magam egy publikus wifi halozaton.

Hosszabb idot toltok hotelban, ahol nyilt wifi van es csak be kell ra jelentkezni 1-2 adattal, azonban szeretnek par bizalmasabb dolgot elintezni neten, es szeretnem kizarni a lehetoseget, hogy vki esetleg bele leselkedik a dologba. Gondolok itt pl bankolasra, illetve uzleti jellegu tartalmak cserelgetesere.

Otthon ez nem jelent kulonosebb gondot mert a sajat magam karbantartott zart wifi mogul intezem ezeket a dolgokat, itt azonban nem szeretnem a bongeszesi szokasaimat es egyeb adataimat sem a hotel, sem masok orrara kotnu.

Van vmi otletetek, mivel lehetne ezt megoldani?

(#29926) air válasza Kobe (#29925) üzenetére


air
nagyúr

Eddigi tudásom szerint alkalmazás ilyet nem old meg. Talán ha VPN kapcsolatot tudnál létesíteni egy biztonságos hálózatba, amit átjárónak használhatnál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29927) freemanone válasza Kobe (#29925) üzenetére


freemanone
őstag

VPN, ipoltalom, feltéve, hogy ere áldoznál pénzt is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29928) Kobe válasza air (#29926) üzenetére


Kobe
veterán

Hat igen, ilyesmi alkamazasra gondolok, vmi vpn esre pl. Tudom hogy van ilyen hydemyass.com meg stb oldal,csak nem vagyok biztos benne hogy ha pl en a hdemyass.com on keresztul fellepek eg oldalra akkorbbol a hotel es mws user mit lat, tuti nem latja a vegso oldalt annak cookiejait ? Jelszavakat stb

Freemanone: vmennyit, nem tul sokat tekintve h csak par hetre kell aldoznek ra, de nem hizem h plben nincs vlmi kiforrot progrm erre, mint pl a phonelocator pro

[ Szerkesztve ]

(#29929) spiritex válasza Kobe (#29925) üzenetére


spiritex
veterán

A böngésződet egyrészt állítsd Incognito módra (hogy ne őrizzen meg semmilyen előzményt), másrészt használj anonym proxy-t, mint ez: Proxfree. Ja, kapcsold be az SSL-t ha nem lenne, hogy https-en keresztül menjen a böngészés.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29930) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az androidos PORT TV alkalmazáson kívül van még olyan app, aminél meg lehet nézni a TV csatornák műsorújságjait? Magyar csatornák, és külföldi csatornák műsorait.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29931) TomWexX válasza fatal` (#29922) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi, ha időm engedi kipróbálom.

(#29923) Bozek: Ha innen vesszük nem sok, de a többi apphoz képest kimagaslóan többet megy. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#29932) Kobe válasza freemanone (#29927) üzenetére


Kobe
veterán

Az android nem tamogatott

(#29933) air válasza spiritex (#29929) üzenetére


air
nagyúr

:Y Jaj, ne már. Ilyen hülyeségeket ne tanácsolj már! Ezeknek mind semmi köze ahhoz, amit ő szeretne. Arról nem is beszélve, hogy az SSL kapcsolatot nem kell kapcsolgatni kliens oldalon. Ha egy szerver ilyen kapcsolatot igényel vagy kínál, akkor használhatod. Te nem találhatod ki, hogy mostantól menjen minden SSL-en. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29934) freemanone válasza Kobe (#29932) üzenetére


freemanone
őstag

Igen, erre közben magam is rájöttem, viszont biztonságot ingyen az elég meredek vállalkozás szerintem. Én legalábbis biztos nem bíznám rá magamat egy ingyenes TOR vagy bármely más anonim proxy-ra.

Bár így belegondolva, szerintem megy az droiddal, csak egy jó VPN kliens kell a szolgáltatás mellé.

[ Szerkesztve ]

(#29935) LonGleY válasza Hegasus (#29915) üzenetére


LonGleY
veterán

Elég csak elolvasni a nevét... csípőből fake.
Olyan, mint a WiFi jelerősítő.

(#29917) janakbacsi

Nem tudom, az a "custom auto-text" melyik részét jelenti.

[ Szerkesztve ]

(#29936) spiritex válasza air (#29933) üzenetére


spiritex
veterán

Pedig így működik a Proxfree oldala. Van egy lakat, amit meg kell nyomni, hogy https-en menjen a Proxfree és a csíkba írt linkek is a https-es Proxfree-n keresztül fognak menni. Évek óta használom.
Így néz ki egy sima google link: [link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29937) Kobe válasza freemanone (#29934) üzenetére


Kobe
veterán

A hydemyass kinal ilet es ndroiddal is mukodik. Igaz kicsit dragabb, de lehet benevezek arra

(#29938) bambano válasza Hegasus (#29915) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

asztali gépen a hálózat tisztességes beállításával háromtól negyvenszeresig terjedő sebességnövekedést lehetett elérni. ezt nem úgy kell érteni, hogy az egy megás drótot felnyomta 40 megásra, hanem úgy, hogy ha az egy megás dróton 200k-t tudott forgalmazni, akkor azt fel lehetett tolni egy megáig.

tehát elvileg nem kizárt, hogy javít a hálózati kapcsolaton, meg az sem, hogy az érzeten javít.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29939) spiritex válasza spiritex (#29936) üzenetére


spiritex
veterán

Ez pedig ennek a topic-nak a linkje:
https://nl.proxfree.com/permalink.php?url=K6xSFMGEfJPZ7RVJ7kQflbre4D0CX%2FUhl17Xqa6y5ST3%2Fm2qrHxvpVRPYvfl%2FyPvpOjI9CyhmKeFGHUx1Sn%2Fmbtz24tv82VIvgP6ZbFYap4mArG2nQMy5XJzkDtwuh%2Bfj0PEQ9iOIgn6sFpA%2FQIEoMFjipG9%2FFXouBvHNbfnVZY%3D&bit=1

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29940) LonGleY válasza bambano (#29938) üzenetére


LonGleY
veterán

Én azért csak kizárnám. :]

Még el is gondolkoznék rajta, ha egy ingyenes, reklám- és bullshitmentes program leírásával találkoztam volna, de ez ebben az esetben nem így van. Meg gondolom a rendszert sem úgy fejlesztik, hogy ekkora hiányosságokat tartalmazzon, hogy egy külső program által tudja csak a rendelkezésre álló erőforrásokat kihasználni... Plusz egy program, ami csak a gépet fogja, bármit is csináljon.

[ Szerkesztve ]

(#29941) xrvman


xrvman
őstag

Google + ban a helyeknél a helyzet megosztás egy darabig ment. Láttam magam s másokat is, de most már az se akar menni. Állandóan ez jön fel:
A hely közlése beállítást állítsd "saját helyzet észlelése" értékűre, de ilyen, ott nincs.
Van valami megoldás vagy várjak valami frissítésre?

(#29942) air válasza spiritex (#29939) üzenetére


air
nagyúr

Aha. És hogy működik ezen keresztül egy bank online oldala, loginnal, titkos kóddal, miegymással? Gyanítom sehogy. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29943) bambano válasza LonGleY (#29940) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

zárd ki nyugodtan, ettől még tény marad, hogy a ppp-t használó kapcsolatoknál az mtu és mru helyes beállítása, vagy a tcp window scaling opció helyes beállítása, vagy a saját dns rezolver üzemeltetése mind-mind sokat dobhhat a sebességen.

például a bankok internetes felülete el sem indul, ha rosszul van beállítva az mtu/mru.

itt természetesen nem arról van szó, hogy csodát teszünk, hanem arról, hogyha kirívóan rosszul van beállítva a rendszer, akkor a helyes beállítás visszahozza a nominális értékre a sebességet.

ezen kívül a tcp nyugtacsomagok szabályozott kiküldésével a felhasználói érzeten is sokat lehet javítani. és itt a hangsúly az érzet szón van.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29944) Bozek válasza spiritex (#29936) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, a proxy-ig meg majd elrepül az adat és kikerül mindent, nehogy elkapják. Ezzel szerintem csak még jobban veszélyezteted az adataidat.

(#29945) freemanone válasza spiritex (#29939) üzenetére


freemanone
őstag

na ezt bankoláshoz ne erőltesd és ne is hangoztasd! ingyenes szaroknak adod ki a féltett adataidat, ahol még adatkezelési szabályzat sincs...
próbáld meg betölteni egy jól védett bank oldalát ezen a vackon, mint cib.hu
vagy ott az otpbank.hu aminek szétesik a weboldala ezen a proxy-n keresztül.
nem véletlenül mondtuk többen is hogy VPN.

[ Szerkesztve ]

(#29946) spiritex válasza freemanone (#29945) üzenetére


spiritex
veterán

A bankoknak eleve védett protokollú oldala van, azokhoz nem kell ilyen anonym proxy. Nem is arra írtam neki, hanem minden másra.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29947) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mik a jobb ingyenes e-mail appok droidon, ti mit használtok?

Én eddig a gyárit használtam, (a rendszerét) de most szeretnék váltani, ezért szeretnélek megkérdezni benneteket, hogy pl az Aqua Mail, Maildroid, K9 appok közül nektek melyik vált be legjobban, vagy tudtok ajánlani más e-mail appot, ami ingyenessége ellenére teljesértékűen használható, pl nem rak reklámot a kimenő mailekbe stb?

Válaszotokat, és bármilyen infót előre is köszi szépen! :R :R

(#29948) LonGleY válasza Canonfan (#29947) üzenetére


LonGleY
veterán

Milyen email címeket kezelnél benne? Gmail-hez a legjobb a hivatalos Gmail kliens. Egyből jelez, nem merít fölöslegesen, mindent tud, ami kell (a gyári letiltható). Még ha külső email címről is van szó (hotmail, freemail, egyéb), célszerű azokat is egy g-s címre irányítani és beállítani a webes felületen, hogy adott esetben a külső email cím nevében is lehessen levelet küldeni - így nincs szükség egyéb kliensre, több cím ellenőrizgetésére. A címkézős, szortírozós beállításokat átveszi a webes beállítás alapján.

[ Szerkesztve ]

(#29949) freemanone válasza spiritex (#29946) üzenetére


freemanone
őstag

semmire sem ami logint kér, ahol meg nem kell ott felesleges a rejtegetés. de mint írta, céges és banki ügyletekhez kell, oda pedig kifejezetten nem javaslott. maradjunk annyiban, hogy továbbra is VPN az amivel ez megoldható. meg is lett rá a megoldás hidemyass.com képében.

[ Szerkesztve ]

(#29950) Jacak válasza Canonfan (#29947) üzenetére


Jacak
senior tag

Üdv.Én Kaiten-t használok,de a K-10 is jó sztem.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.