Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) #73029888


#73029888
törölt tag

Valaki tud segíteni hogy ez mi?

[link]

(#29302) w.miki válasza Jacak (#29252) üzenetére


w.miki
veterán

Ott hogy lehet beállítani, hogy csak a rendszer beállításokat mentse le?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#29303) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudok kártyákat adni a Google személyi asszisztenshez?
Mert az időjárást ugye jelzi,de utána csak "további kártyák" és "mintakártyák" vannak.

(#29304) Jacak válasza w.miki (#29302) üzenetére


Jacak
senior tag

Megnyitod,Backup/Visszaállítás,majd kiválasztod a rendszer-t,alkalmaz,és megkeresed a "beállítások"-at,és mentés.
(#29293) LyonnaisFan1:
Nincs mit.
Nem tudom,h. mennyire normális ennyi RAM-fogyasztás,én visszaraktam egy 8.6.1-es verzát,az jól megy,bár nem tudom,mennyit eszik,de nem akadozik...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29305) petipetya válasza dokee78 (#29303) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jó kérdés. Az biztos, hogy az idő múlásával tanul a Now. Nekem pl. napi szinten ott van az időjárás, a munkaidő és egyéb naptárban lévő programok, az útvonalterv a melóba és haza, a köztes tömegközlekedési megállóhelyek és útvonalterv minden olyan városon belüli helyre, amire rákerestem a térképen. Ezenkívül a múltkor megjelent egy étterem ajánló (hogy azt miből szedte elő nekem, azt nem tudom).

Egyébként minden létező kártya be van jelölve a beállításaiban, plusz a mobilnet és a helymeghatározás.

Viszont gzbotii fórumtársnak Angliában már több infót mutatott: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#29306) dokee78 válasza petipetya (#29305) üzenetére


dokee78
félisten

Az a gondom,hogy az utvonalterv,nem magától jön elő,hanem ha rányomok a "további kártyákra".
Vagy ahogy megtanulja,magától ki fogja tenni?

Pl szeretnék árfolyamokat is látni.

(#29307) whiskeys


whiskeys
őstag

tudtok ajánlani a soundhound-hoz hasonló progit? köszi. :)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#29308) S e t h válasza whiskeys (#29307) üzenetére


S e t h
nagyúr

shazam

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#29309) dokee78 válasza whiskeys (#29307) üzenetére


dokee78
félisten

Track ID ez rádióból is fel tud ismerni

(#29310) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Minél többet "használod" annál többször fogja mutatni a rendszeres utazásokat
Ha kb mindig egyidöbe voltál valahol akkor automatikusan mutatja, illetve megkérdi hogy késöbb is mutatja e
Kicsit lehet idomitanni ha naptárba beirsz idöpontot helyszinnel akkor oda is jelzi az utat

zZz

(#29311) LyonnaisFan1 válasza air (#29281) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nézem ezt a Naked böngészőt, és találtam egy érdekességet.

Amikor "Find Text"-ezek teljesen kifagy a telefon, és kb. a böngészőt nem lehet használni.

Maga a böngésző gyorsnak tűnik.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29312) dokee78


dokee78
félisten

Köszi az infókat. :R
Ebben a 7-es térképben,hogyan tudok távolságot mérni?
Régiben külön be kellett állítani itt nem találom.

(#29313) whiskeys


whiskeys
őstag

dokee78, S e t h, köszönöm. :)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#29314) aminat


aminat
tag

A telefonom megzavarodott. A kártyán levő alkalmazásokat nem tudom elindítani. Azt mondja, hogy az alkalmazás nincs telepítve. A számítógépre dugva pedig látszik, hogy ott vannak a programok a kártyán.
Ennek mi lehet az oka és főleg, hogyan lehet orvosolni: Előre is köszönöm a segítséget!

(#29315) lacus46


lacus46
csendes tag

sziasztok . bocsi a kérdésért , tudna esetleg valaki egy müködő transmittert ajánlani a samsung S 3-asra , ami a play áruházban van az nem müxik ( nekem ) , előre is köszönöm .

(#29316) dokee78 válasza lacus46 (#29315) üzenetére


dokee78
félisten

Ugy tudtam azt hardveresen is tudnia kell a készüléknek.

(#29317) lacus46 válasza dokee78 (#29316) üzenetére


lacus46
csendes tag

Nemtom :F pont ezért a kérés , mert hol másutt tudnak rá választ mint itt . :R

(#29318) rjg válasza lacus46 (#29317) üzenetére


rjg
őstag

dokee jól mondja, ahhoz kell egy hardveres rész, egy "kis hatótávolságú rádióadó" is a telefonba, anélkül ez nem fog menni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#29319) spiritex válasza aminat (#29314) üzenetére


spiritex
veterán

Ha az újraindítás már megvolt, akkor próbálj felrakni egy launcher-t. Nekem anno, pár éve a Samsung-om csinálta ugyanezt, és amikor feltettem a GoLauncher-t (most már nem ajánlom), akkor egy csapásra megoldódott a probléma. De azt gondolom tudod, hogy widget-eket nem szabad áttenni az SD-re, mert nem fognak indulni.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29320) FZsolt15 válasza #59070464 (#29294) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Naponta van egy-egy ingyenes alkalmazás, de ez valami akció volt, itt a topicban szólt valaki.

(#29321) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nincs valmi tesztoldal vagy app, amivel a böngészők stabilítását lehet tesztelni?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29322) lacus46 válasza spiritex (#29319) üzenetére


lacus46
csendes tag

meg volt :( valami zipp codot kéne beirni :F

(#29323) aminat válasza spiritex (#29319) üzenetére


aminat
tag

A holo van telepítve, most újra telepítettem de semmi változás. A telefonon levő alkalmazásoki futnak a kártyások nem.

(#29324) vlezlee


vlezlee
csendes tag

Sziasztok,

Tudna segíteni valaki az alábbi probléma megoldásában?
ZTE V970 telefonomat tegnap újrapartícionáltam és feltettem a legfrissebb BM féle JB romot, majd az exdialer telepítése után letiltottam a gyári tárcsázót és azóta nem tudom beállítani, hogy küldje a hívószámomat :(
A gyári tárcsázó apk-ját megtaláltam, de nem engedi telepíteni. Hogyan tudom ismét aktívvá tenni?

(#29325) aminat válasza aminat (#29323) üzenetére


aminat
tag

A MyPhone Explorer-el sikerült telepíteni a Titaniumot és ez is csak a telefonon levő alkalmazásokat látja.
A telepítés után átraktam a kártyára és ez már onnan is elindul. Most minden programot rakjak vissza egyenként?

(#29326) air válasza LyonnaisFan1 (#29311) üzenetére


air
nagyúr

Nálam tökéletesen megy, még soha nem fordult elő fagyás. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29327) LyonnaisFan1 válasza air (#29326) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Akkor nem tudom nálam miért csinálja azt a "Find Text"-nél.

Mivel gyakran használom a keresést, így elég rossz, hogy az van. Nem nagyon szeretheti az ICS-t

Most nézem a Dolphint. (Az UC Browser/Boat kettős nem nagyon akarta vinni a flasht)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29328) air válasza LyonnaisFan1 (#29327) üzenetére


air
nagyúr

Én is ICS alatt használom. Nálad lehet valami gond.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29329) LyonnaisFan1 válasza air (#29328) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Akkor egészen biztosan :(

Sajnos így a Naked kilőve nálam, mivel pont egy olyan funkció nem akar jól működni aminek kéne.
Pedig jó kis program. Könnyen kezelhető, és nincs telepakolva csillivilli dolgokkal :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29330) xSide válasza vlezlee (#29324) üzenetére


xSide
őstag

Azt írod letiltottad, ekkor engedélyezni kell és nem telepíteni...
A gyári tárcsázót egyébként sem javaslom tiltani, eltávolitani!

Tedd alapértelmezetté az exdialer-t tárcsázónak és névjegyek megtekintéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#29331) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

lehúztam a Full Caller ID programot. Hogy tudom ezt betenni alapértelmezettnek, hogy ez bonyolítsa a hívásaimat? Mert most ha hívnak, akkor elösször a gyári jelentkezik be, majd 1 csörgés után vált csak át.

illetve olyan progit keresek, amivel a fényképezés után tudok a képekhez effekteket adni.

Camera 360 fent van, de lassú és sokat videózok is, ezért jobb a gyári kamera kliens.

GO Launcher EX használok és van olyan fül rajta, hogy futó progik. Olyanok futnak(App Lock), ami fent van a telón, de el se indítottam :Y Automatikus indulás ellen valami jó progit keresnék még.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29332) air válasza cellpeti (#29331) üzenetére


air
nagyúr

"Hogy tudom ezt betenni alapértelmezettnek, hogy ez bonyolítsa a hívásaimat? Mert most ha hívnak, akkor elösször a gyári jelentkezik be, majd 1 csörgés után vált csak át."
Ez így normális. Nem fog másként működni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29333) anorche1


anorche1
őstag

Van olyan térkép alkalmazás, ami offline, és a google maps -ot használja?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#29334) cellpeti válasza air (#29332) üzenetére


cellpeti
veterán

az nem olyan jó, nem nagyon örülök ennek :( :( :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#29335) R19 válasza cellpeti (#29331) üzenetére


R19
senior tag

Az automatikusan induló, háttérben futkározó appok kordában tartására nagyon jó a Greenify.

(#29336) k850 válasza anorche1 (#29333) üzenetére


k850
addikt

Was?

Térkép "alkalmazás", mondjuk HuMap, de az biztos, hogy nem használja a Google Maps.
Sejtem, hogy mit szeretnél, de így megfogalmazva érthetetlen.
A Google Mapsnak van előre letölthető térkép metszete, ezt költség nélkül nézegetheted, de navigálásra nem alkalmas.
A Google most egyezkedik, talán már meg is egyezett egy izraeli céggel, de ez még nálunk nem érhető el, ez az iGO volna. Mondom az iGO volna!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#29337) air válasza k850 (#29336) üzenetére


air
nagyúr

Rosszul tudod.
A Google a waze-t vette meg. Az valóban izraeli, szemben az iGO-val, ami a magyar NNG cég fejlesztése.
Egyébként a waze elérhető itthon is.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29338) basaja válasza air (#29337) üzenetére


basaja
senior tag

Pontosan ;)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#29339) anorche1 válasza k850 (#29336) üzenetére


anorche1
őstag

A google térkép alkalmazása is jó lenne, csak azzal még soha az életben nem tudtam térképet letölteni. Vagy van valami trükk amivel ezt ki lehetne játszani?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#29340) air válasza anorche1 (#29339) üzenetére


air
nagyúr

A 7-esben már működik, állítólag. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29341) dokee78


dokee78
félisten

Mobilboltokban lehet olcsón NFC tageket venni?

NFC Task Launcher tudja őket programozni?

(#29342) Probert75


Probert75
addikt

Valaki tudna nekem linkelni még a hangouts frissítés előttit?
Köszönöm!

(#29343) _Halal_


_Halal_
csendes tag

Sziasztok!

Valaki nem talált még jól működő talking caller ID-t?
Már egy valag pénz költöttem a tesztelésre (megvettem egy csomó fajtát), de egyik sem tökéletes.
Kritériumaim lennének:
- olvassa ki rendesen a nevet, ha benne van a névjegyzékben (Mariskával pl.)
- olvassa be a telefonszámot, ha nincs benne a telefonkönyvben, vagy legalábbis ne mondja Mariska szép magyarsággal, hogy "unknow")
- a hangerő gomb megnyomásakor ne csak a csengőhangot vegye le, hanem a beszédet is (ne mondja tovább a hívó nevét)
- végtelen ideig ismételje, amíg nem veszed fel, vagy nem utasítod el, vagy nem nyomod meg a hangerő gombot
- A beszéd alatt halkuljon el a csengőhang (hogy lehessen érteni, hogy mit mond)
- használja a magyar svox-ot (Mariskát)

Sajnos, a legtöbb program a hangerő gombra nem reagál, azaz ugyan úgy olvas tovább, mintha misem történt volna, csak leveszi a csengőhangot
Van olyan, ami rázásra halkítja el, de nem akarom rázogatni a telefont, a csengőhanra viszont az a progi nem reagál.
Van olyan progi, ami egész jól működne, de az meg ismeretlen hívás esetén undorító magyarsággal mondja az unknow szót, sajnos az baromira idegesítő, és ahhoz elég sok ismeretlen számról kapok hívást, hogy ez ne vegyem figyelembe.

Egyszerűen nem találok sem fizetős, sem ingyenes progit, ami jól működne.

Valakinek nincs ötlete?

Előre is köszi!

Ha' ez kesz

(#29344) wardemi válasza dokee78 (#29341) üzenetére


wardemi
senior tag

Igen és igen :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#29345) mntn


mntn
tag

Udv,
greaderben beallithato, hogy a teljes cikkeket alapbol ilyen egyszerusitetten toltse be? Most arra az R kinezetu ikonra kattintva tudom csak megcsinalni kulon-kulon cikkenkent.

(#29346) raziel01 válasza dokee78 (#29309) üzenetére


raziel01
veterán

Shazam is meg a Soundhound is.

(#29347) Bozek válasza mntn (#29345) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Offline olvasás - Auto olvasó mód - Engedélyezve

(#29348) LonGleY válasza Probert75 (#29342) üzenetére


LonGleY
veterán

Nincs mit linkelni, ott van a telefonodon (vagyis erre elég nagy esélyt látok, hogy a Talk már alapból fent volt). Alkalmazáskezelő > Hangouts > frissítések törlése > Play-en automata frissítés kikapcsolása > kész, van Talk-od.

[ Szerkesztve ]

(#29349) Bozek válasza LonGleY (#29348) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha a telefonon alapból Google Talk volt, akkor azt fogja visszaállítani. Szóval ez nem volt túl nagy segítség.

(#29350) LonGleY válasza Bozek (#29349) üzenetére


LonGleY
veterán

"hangouts frissítés előtti" = Talk

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.