Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) Bozek válasza spiritex (#29946) üzenetére


Bozek
nagyúr

Főleg a CIB bank a maga Java alapú belépésével. :D

(#29952) Kobe válasza freemanone (#29945) üzenetére


Kobe
veterán

Befizettem egy probahonapot a hidemyassnel. Ha jol ertettem a faqot, akkor ezeknel amint kapcsolodtal vpn en keresztul, a halozati admin (hotel) illetve tobbinuser elott meg az is rejtve van milyen honcimeket nyitottam meg. Jol ertelmeztem ?

(#29953) petipetya válasza Bozek (#29951) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van mobilos felülete: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#29954) freemanone válasza Kobe (#29952) üzenetére


freemanone
őstag

Így van. gyakorlatilag csak a Te géped (laptop/teló/tablet/stb) és a VPN server tudja, hogy milyen oldalakon jársz, legyen az bármi. Sőt, emellett minden más is működik normálisan és az is rejtve van. Tehát ez nem csak a böngészőre korlátozódik, hanem a telefon egészére hálózati szempontból. Minden kimenő és bejövő forgalom titkosítva van.

(#29953) petipetya: nem az a lényeg. :) A free proxy-n keresztül történő (nem)használatról folyt egy kis eszmecsere.

[ Szerkesztve ]

(#29955) air válasza spiritex (#29946) üzenetére


air
nagyúr

Ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy titkosítatlan wifi hotspoton te bátran használsz webbankot, mert az SSL-en megy? :Y

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29956) Canonfan


Canonfan
senior tag

LonGleY (#29948), Jacak (#29950):

Köszi a válaszotokat!

LonGleY

Gmailes, és T-mobilos címeket kezelnék benne, ebből a Gmailes címemet használom inkább, és ha csak az lenne akkor egyértelműen a gmail appot használnám szerintem is teljesen rendben van, de a t-s címet nem csak én használom, ezért szeretném egy kliensben összefogni mindkét fiókot külön.

Viszont ha van az ingyenes appok között olyan akkor inkább olyan appot használnék, ami nem rak a kimenő levelek után reklámot, szóval ami ingyenessége ellenére is amit tud azt teljesértékűen tudja. :)

(#29957) FZsolt15 válasza Canonfan (#29956) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A K-9 Mail-t ajánlom, én azt használom. Még megpróbálhatod a Mail Droidot.

[ Szerkesztve ]

(#29958) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Miért lehet,hogy Viberen csak akkor mennek el a képek,ha wifi-re vagyok kapcsolódva?
Ismerőseimnek ugyan ezzel a verzióval, ugyan így androidon simán elmennek a képek 3G-n.

Alias: Júzer error

(#29959) benjoe1 válasza Polllen (#29905) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Most megnéztem én is és az NlpCollectorWakeLock és az NlpWakeLock összesen több mint 2.000-szer ébresztett 45 percet az elmúlt 18 és fél órában.

Én ezt a fórumot találtam XDA-n, és ott több mindent is írnak, kinek mi oldotta meg ezt a problémát.
1. Google Térkép programon belül a Google helybeállítások-Tartózkodási hely jelentése és Előzmények kikapcsolása
2. Rendszerbeállítások-Google fiók-Google-alkalmazások hozzáférése a pozícióhoz kikapcsolása
3. Rendszerbeállítások-Helyhozzáférés-Hely WiFi és mobilhálózat alapján kikapcsolása

Te végül hogyan oldottad meg?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#29960) fatal` válasza -HajTömeg- (#29958) üzenetére


fatal`
titán

Viber beállíásaiban kapcsold be, hogy 3G-n is fogadja/küldje.

(#29961) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Ismer vki olyan progit ami felméri egy szoba méreteit?
Pl. adott egy téglalap alapú szoba a következő pontokkal:

Majd elindulunk az A pontból, C-B-D-n keresztül és a legvégén kirajzolna a telefon egy alaprajz szerű dolgot, m^2 -rel együtt.

Üdv,
Peti

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#29962) -HajTömeg- válasza fatal` (#29960) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Nem találok ilyen lehetőséget :(

Alias: Júzer error

(#29963) saphancs válasza LonGleY (#29853) üzenetére


saphancs
aktív tag

Letöltöttem a programot de őszintén szólva nem nyűgözőt le az ingyenes verzió. Nem ismeri az utcát ahol lakok, sem anyósék utcáját, pedig mindkettő egy hosszú út, a fél várost átszelik. Rossz térképet próbálok, vagy ennyit tud az ingyenes verze?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#29964) Nandivagyok válasza bubi92 (#29921) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Mert a mapsben már nincs ilyen funkció. És desktopon is kikapcsolták augusztus 9-én.
Átköltözött a G+-ba, de nem olyan mint rég, ezért keresnék alternatívát.

[ Szerkesztve ]

(#29965) fatal` válasza -HajTömeg- (#29962) üzenetére


fatal`
titán

Menü gomb -> további beállítások -> beállítások -> és ott van az lján hogy fotók letöltése 3g-n. Mondjuk küldenie szerintem alapból kellene.

(#29966) LonGleY válasza saphancs (#29963) üzenetére


LonGleY
veterán

Gondolod, hogy az ingyenes verzióban direkt kihagynak utcákat? :] A térképtől függ, hogy mit mutat, ami pedig OpenStreetMap forrású. Az adott ország térképét kell telepíteni az Európa szekcióból. Hiányosságai még lehetnek, de javarészt rendben vannak. Egyedül, ami nálam nem igazán működött jól, az a házszámok keresése. Nem csak, mert kevés van bejelölve a térképen, hanem mert nem reagál a beírás után, nincs külön keresés gomb. A fizetős verzió annyiban más, hogy annál nincs limitálva a letöltési lehetőség.

Btw: "nyűgözött"

[ Szerkesztve ]

(#29967) xrvman válasza Nandivagyok (#29964) üzenetére


xrvman
őstag

Jaja és ott a G+ ban egy darabig működött is, de ma már nekem nem akar jó lenni. Állandóan rinyál hogy engedélyezzem a saját helyzet észlelését, holott az be van kapcsolva.

(#29968) saphancs válasza LonGleY (#29966) üzenetére


saphancs
aktív tag

:) nem, azt gondolom, hogy hiányos még az a város ahol lakom. Hm nem kicsit, nagyon ;)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#29969) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne!Új android tulajdonos lettem ebből következően még nem értek hozzá!Szoftverfrissítésnél azt írja ki,hogy ez egy /Módosított eszköz .Szoftverfrissítés nem elérhető! /Ez mit jelent?S3-ról van szó és használtan vettem.Legyetek szívesek megírni. Előre is köszönöm.

(#29970) Bozek válasza sunsun2 (#29969) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az előző tulaj nem a gyári Android-al, hanem custom ROM-al használta a telefont. Odin-al tudsz felrakni gyári ROM-ot, hirtelen ezt az oldalt találtam.

[ Szerkesztve ]

(#29971) -HajTömeg- válasza fatal` (#29965) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Az be van kapcsolva.
Letölteni letölti.
Elküldeni nem akarja ... :(

Alias: Júzer error

(#29972) punky10 válasza sunsun2 (#29969) üzenetére


punky10
addikt

A telefon topicjában hamarabb és jobb segítséget kaphatsz.
Egyébként valószínűleg costum ROM van rajta,ezért nem ismeri fel a gyári frissítő.

Megyek aludni...több,mint 4 percig tartott volna ezt a 2,5 sort megírni... :B

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#29973) sunsun2 válasza Bozek (#29970) üzenetére


sunsun2
tag

Nagyon köszönöm a gyors válaszod már csak az a kérdésem,hogy érdemes-e gyárit felrakni vagy maradhat ez?Android verzió:4.1.2

(#29974) sunsun2 válasza punky10 (#29972) üzenetére


sunsun2
tag

Neked is köszönöm,és jó pihenést!

(#29975) Bozek válasza sunsun2 (#29973) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel fogalmam sincs, hogy jelenleg milyen ROM van rajta, így nem tudom megmondani. De az esetek többségébe a custom ROM jobb, mint a gyári, mivel a sok felesleges cucc ki van belőle irtva és egy két módosítás is be van építve.

(#29976) sunsun2 válasza sunsun2 (#29974) üzenetére


sunsun2
tag

Köszönöm! :R

(#29977) bruxelles


bruxelles
tag

Sziasztok! Twitterhez milyen appot javasoltok? A hivatalos nem túl jó szerintem.

(#29978) Deck válasza bruxelles (#29977) üzenetére


Deck
titán

Szerintem jó a hivatalos.

PS5

(#29979) dokee78


dokee78
félisten

A Greenify miért nem látja a Chrome és Facebook appokat nálam?

(#29980) Deck válasza dokee78 (#29979) üzenetére


Deck
titán

Pro verzió? Kapcsold be, hogy mutassa a rendszer alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#29981) ToldL


ToldL
csendes tag

Üdv!Érdeklődnék létezik-e valami hangolvasó program.Ami leírja a hangot,és átkonvertálja pdf formátumba.

(#29982) dokee78 válasza Deck (#29980) üzenetére


dokee78
félisten

Az ingyenes nem tudja? :O

(#29983) whiskeys válasza bruxelles (#29977) üzenetére


whiskeys
őstag

tweetcaster a legjobb

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#29984) Deck válasza dokee78 (#29982) üzenetére


Deck
titán

Nem. A fizetős, béta channellel sokkal jobb.

PS5

(#29985) dokee78 válasza Deck (#29984) üzenetére


dokee78
félisten

Ha újra lesz bankártyám társítva akkor megveszem. ;)

A Superbeammel nem lehet nagyobb fileokat küldeni ugye? <100MB fölött

(#29986) fatal` válasza dokee78 (#29982) üzenetére


fatal`
titán

Nem. Na és? Root uninstallerrel kukába vágod mind a kettőt aztán feltelepíted őket, akkor a datara mennek.

Vagy átkonvertálod őket sima appá.

(#29987) spiritex


spiritex
veterán

Nos, most már így 1 napi használat után meg merem hozni a döntést, és kihirdetni a végeredményt, hogy a SwiftKey toronymagasan győzött nálam a Smart-tal szemben. Míg a Smart teljesen irreleváns szavakat ajánlgat pici betűvel, de egyik sem a megfelelő, addig a Swift csak hármat ajánl, de az egyik mindig az, amelyiket éppen írni akartam, tehát sokkal intelligensebb, egyszerűen mindig kitalálja melyik szó után melyiket akarom írni. Megkönnyebbülés volt visszatérni rá a Smart után. Persze ez csak az én véleményem! ;)

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29988) dokee78 válasza spiritex (#29987) üzenetére


dokee78
félisten

+1
A Swiftkey vásárlása előtt Smartoztam.

(#29989) Deck válasza spiritex (#29987) üzenetére


Deck
titán

Swiftkey nekem is a kedvencem.

PS5

(#29990) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Szintetikus tesztet tudnátok 3G speedtestre, illetve wi-fire? A 3G nehéz lesz, mert ott a T-mobil a szűk keresztmetszet, éppen ezért nem is tudom lehetséges-e.

(#29991) Bozek válasza dokee78 (#29985) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért ne lehetne? Én most küldtem át próbaként egy 750 MB-os Agymenők részt az Xperia V-ről a Nexus 7-re. 4 perc alatt át is ment és le is játszható.

(#29992) dokee78 válasza megint én (#29990) üzenetére


dokee78
félisten

Már megint te? :DDD

Speedtest.net

(#29993) ToldL válasza ToldL (#29981) üzenetére


ToldL
csendes tag

Segítség ?

(#29994) batai15 válasza ToldL (#29981) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem nincs.

(#29995) Bozek válasza ToldL (#29993) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Nem kell 3/4 óránként megkérdezned.
2. A Google hangfelismerőt ismerik a billentyűzetek, tehát elindítod és felismerteted azzal a szöveget. Bármelyik programban működik, így akár egy szövegszerkesztőben is.

(#29996) LonGleY válasza ToldL (#29993) üzenetére


LonGleY
veterán

"Erőteljes, nyávogásra emlékeztető hang. Nagyobb szünetekkel, kisebb sorozatokban hallani. Macskabagolytól származik, minden bizonnyal tudatva társainak hollétét. A hátteret ciripelés festi."

Saving to PDF...
Done.

[ Szerkesztve ]

(#29997) freemanone válasza LonGleY (#29996) üzenetére


freemanone
őstag

nemár, mert lefordulok a székről! :DDD :C

(#29998) fatal` válasza spiritex (#29987) üzenetére


fatal`
titán

A Swift az egyetlen, ami tanul, a smartnak csak van egy (nem túl jó) szótára.

Ellenben a Kiinek jobb a szótára mint a swiftnek, igaz az sorrendet nem tanul.

A swift legnagyobb baja, hogy nem lehet beállítani, hogy az autospacet akkor tegye, amikor a következő szót elkezdem írni.

(#29999) batai15 válasza LonGleY (#29996) üzenetére


batai15
félisten

Kac! Hatalmas! :! !! négy négy !!!! :R :R
Próbáltam én is a smartot jó meg minden, de gépelésre van kihegyezve...
a swift meg a tanulásra. viszont 1-2 dolog macerás benne.
na meg baromira sok ramot eszik. volt hogy bekajált 70 megát is.
ellenben tudjátok mi a jó? a gyári 4.2 bill! tud swypeot nem is rosszul
gépelni is jó rajta stb.

[ Szerkesztve ]

(#30000) spiritex válasza fatal` (#29998) üzenetére


spiritex
veterán

Na várjál, az miért baj, hogy előtte teszi? Mert az autospace-el nekem még soha nem volt gondom. A legtöbb szót a space gombbal fejeztetek be, így már ott is a szóköz, de ha meg rákattintok egy felső ajánlásra, akkor is odateszi és nekem ez éppen így a jó. Mert ha ott a szóköz és vége lenne a mondatnak, akkor nyomok még egyet és visszaugrik, berakja a pontot + a szóközt, ha meg vesszőt akarok, megnyomom a vesszőt, visszaugrik, berakja a vesszőt + a szóközt. Hogy lenne jó neked?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.