Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) #59070464


#59070464
törölt tag

Június közepén megvettem a Play-ből a Falcon Pro Twitter klienst és most nem találom.

Mod: két hete valaki említette, hogy levették a Play-ből. Miért? Mi történt vele? :F
Itt le lehet tölteni, de nem nagyon szeretek külső .apk-kat telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#29202) spiritex válasza #59070464 (#29201) üzenetére


spiritex
veterán

Ha megvetted, akkor a Google fiókod Play applikációim részében szerepelnie kell. Ott sem találod?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29203) #59070464 válasza spiritex (#29202) üzenetére


#59070464
törölt tag

Köszönöm, így ott volt!

(#29204) gatto_ válasza #59070464 (#29201) üzenetére


gatto_
senior tag

Maga a Twitter variált valamit. Asszem limitálták a külsős alkalmazások hozzáférési jogosultságát, vagy valami ilyesmi, azaz hiába töltötted volna le újonnan nem engedett belépni a fiókodba. Pontosan nem tudom, de ilyesmi oka van. Nem tudom ennek mi értelme... biztos a saját, hivatalos kliensüket próbálják ezzel versenybe hozni. Pedig a Falcon az egyik legjobb, én is azt használom.

(#29205) n@p@lm válasza darvinya (#29144) üzenetére


n@p@lm
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#29206) #59070464 válasza gatto_ (#29204) üzenetére


#59070464
törölt tag

Igen, nem tudok belépni konkrétan.

(#29207) Vampire2nd


Vampire2nd
csendes tag

Sziasztok!

Segítésget kérnék a következő témákban:

Gyári fülest használva ha telefonálok és lezárom/feloldom a "power" gombbal a kijelzőt, akkor lerakja az aktuális hívást. Csak nálam csinálja ezt? Van rá megoldás?

Másrészt néha ha kihangosítva használom, mert közbe csinálnék mást, akkor néha kikapcsolja magától a kihangosítást. Ennél sajnos pontosabb megfigyelésem nincs, randomra csinálja.

Nem rootolt HTC DESIRE X-em van, A rendszer 4.1.1-en fut.

(#29208) Bozek válasza Vampire2nd (#29207) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az elsőre annyit, hogy nézd meg a Beállítások - Kisegítő lehetőségeknél, mert van ott egy olyan, hogy a bekapcsoló gomb befejezi a hívást. Ha be van pipálva, akkor azért rakja le.

(#29209) moli.hu


moli.hu
őstag

Tudtok olyan appot, ami ha nem nyulok a gephez egy ideig, lesotetiti a kepernyot (NEM kikapcsolja)? Majd ha ujra hozzanyulok a erintokepernyohoz (barmelyik appban), akkor visszavilagositja? Tehat pont ugy, mint a laptopoknal. A keyword a dim volna, a marketen nem talaltam ilyet. (meg mielott: nem ejszaka sotetit es nem egy szurke overlay-t rajzol.)

(#29210) Takhanto válasza Bozek (#29172) üzenetére


Takhanto
őstag

Köszi,akkor ez se lesz jó mert mind a kettő 2.3-as (LG C660 és BB Playbook)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#29211) Bozek válasza moli.hu (#29209) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt talán Tasker-el tudod megoldani, de ez se biztos.

(#29212) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Jó billentyűzet appokat mondjatok már nekem. SwiftKey nem igazán jön be...

Régen használtam olyat, aminél rajzolni lehetett a betűket, az meg felismerés és leírta. Ez pl jó lehet...

És keresek még valami jó wifis fájl másolót is, ami mindkét irányba működik.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29213) #59070464


#59070464
törölt tag

Most, hogy nincs már (vagy jelenleg) Falcon Pro, elkezdtem felmérni a lehetőségeket.

Twitter official: gyári kliens, vakító fehérben pompázik, böngészőt nyitja meg tweetre. Különösebb gond nincs vele. Egyszerű, mint a faék.
TweetCaster: ez egy öreg, ma már ronda kliens. Abszolút hanyagolnám.
Plume: jó lehetne, de nem a leggyorsabb. Kedvencek fülre pl. mindig megreccen. Ő is a böngészőt nyitja meg, ha érdekes tweetre bukkantam. Viszont kellemes a design.
Carbon: piszok gyors, nagyon jól animált, egy picit jobban szét vannak szedve (húzva) a tweetek, könnyebb olvasni. És ő végre nem a böngészőben nyitja meg a tweetet (de beállítható úgyis, akinek az valamiért jobb).
Echofun: ez nagyjából ugyanaz, mint a gyári kliens, csak kisebbek a betűk és nem fehérben világít, hanem korom sötétben (feketében). A sebességgel itt sincs gond. Konkrétan egyiknél sem. Egyedül a Plume az, ami megreccen néha.

HootSuite és Seesmic esélyte sem kapott a címében a Facebook szó hallatán.

Ez egy 5-10 perces gyors teszt volt, loginolásokkal együtt. Nem egyszerű sorba rakni őket. Véleményem szerint a legjobbnak a Carbon tűnik, az egyértelmű legrosszabbnak a TweetCaster. Talán a Plume a második leggyengébb. A többi valahogy közöttük van, kis lyukat hagyva a Carbon mögött, de jókora szakadékkal a TweetCaster előtt.

Ki mit használ. Ha korábban használt mást, miért váltott róla. Stb, stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#29214) petipetya válasza CoolBoy323 (#29212) üzenetére


petipetya
nagyúr

A swype éppen ilyen.

"nincs rá lezsóidő"

(#29215) Foose válasza #59070464 (#29213) üzenetére


Foose
addikt

Hogy ne lenne már! innen mindig le lehet tölteni a friss verziót! Én innen töltöttem le,(említett link) elvileg a fejlesztő oldala. De twitteren is ezt a linket adták meg mások is. Sőt asszem Google+-on is ez terjed. Viszont én be tudok lépni,nem tudom nálad mi lehet a gond... Próbáltad már úgy,hogy törlöd a jogot a twitter webes felületen,és úgy próbálsz az appban belépni? Megint engedélyt adsz neki oszt kalap.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29216) Deck


Deck
titán

A gmail pushos lett? Jól tudom?

PS5

(#29217) Foose válasza dokee78 (#29193) üzenetére


Foose
addikt

Nekem sincs benne,szóval nem hiszem hogy a JB miatt lenne,ahogy fdisk említi. Ja mert azt elfelejtettem hogy én GB-et használok. Lehet hogy a flow történettel egy időben szűnt meg,amikor azt kidobták.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29218) Rimuru válasza Deck (#29216) üzenetére


Rimuru
veterán

:F Eddig is az volt.

Vigyázat, csalok!

(#29219) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Hali! A messenger appal kapcsolatban lenne olyan problémám, hogy az üzenetek tökéletesen megjönnek, de küldeni nem hajlandó, csak Sendinget ír percekig, aztán visszadobja. Mi lehet ez a gond? Ha nem megoldható probléma, van másik hasonlóan egyszerű de nagyon jól működő Faceobok chat app?

(#29220) #59070464 válasza Foose (#29215) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nem engedi. App-ok alatt eleve meg sem jelent a Falcon, szóval még revoke-t sem tudtam nyomni rá.

(#29221) Foose válasza #59070464 (#29220) üzenetére


Foose
addikt

Nálam működik,pedig nemrég én a lentebbi linkről dobtam fel a Falcont,az előző verziót előtte töröltem. Nem tudom mi lehet nálad a probléma :(
Most nézem,hogy a fejlesztő is azt a linket írja a twitteren... íme Szóval szerintem nem kell tartani a külső linktől.
(#29222) NewmanHD Írj a fejlesztőnek... Mást nem tudok :(

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29222) #59070464 válasza Foose (#29221) üzenetére


#59070464
törölt tag

De a webes felületen az app-ok alatt meg sem jelenik, eleve nincs is ott a Falcon. A telefonon, ha belépek, akkor megjelenik a Twitter-es avatarom, tehát belép. De ugyanazt az üzenetet kapom, hogy

Sorry, please try again later.
This application cannot authenticate more users at this time.

(#29223) gatto_ válasza #59070464 (#29213) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez a Carbon így ránézésre jónak tűnik, és jókat is írnak róla a népek. Van benne magyar nyelv?

(#29224) #59070464 válasza gatto_ (#29223) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nem tudom, nem hiszem. A settings fül alatt nem látok languages vagy hasonló menüpontot. Android-t a néhai HTC Hero óta angolul használom. Azóta képtelen voltam áttérni magyar nyelvre ezen a platformon. No meg nem tetszene, hogy a telefon fele magyar, fele angol. Így legyen az egész angol. Nálam.

Ez egy fél éves review: Carbon

[ Szerkesztve ]

(#29225) CoolBoy323 válasza petipetya (#29214) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Koszi, meglesem.

A hsz-em 2. Reszere valami tipped esetleg? ;)

(#29226) Foose válasza #59070464 (#29222) üzenetére


Foose
addikt

Aham,most lefordítottam a hibaüzid. (Sajnálom, próbálja meg újra később.
Ez az alkalmazás nem tudja azonosítani több felhasználó ebben az időben.)Valószínüleg az új trükk miatt belépve maradt a fiókod. Én nem csináltam meg azt amit írnak,hogy a három sarokban katt a pöttyökre stb. Csak simán telóra rakás után belépek a fiókkal. Nálam így működik.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29227) Rimuru válasza CoolBoy323 (#29225) üzenetére


Rimuru
veterán

pl FTP egyszerű, [link] (Fájlkezelő FTP szerverrel)

Vigyázat, csalok!

(#29228) #59070464 válasza Foose (#29226) üzenetére


#59070464
törölt tag

Az üzenetet én is értettem. De milyen pötty? :)

(#29229) Foose válasza #59070464 (#29228) üzenetére


Foose
addikt

Ha nem tudod milyen pöttyről beszélek,akkor valószínüleg nem csináltad. Nem baj... (valami új trükköt talált ki a fejlesztő ezzel arra,hogy be lehessen lépni a limiten túl is) Mindjárt megkeresem... De nekem nem kellett,anélkül is megy. ezt mondom Csak ugye nálad valamiért azt látja,hogy már be vagy lépve...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29230) #59070464 válasza Foose (#29229) üzenetére


#59070464
törölt tag

Rendben, köszi! És igen, nem csináltam semmit, csak simán belépni próbáltam. Illetve Falcon-on belül az Application tab-on is operáltam (revoke szekció a hibaüzenet alatt), de nem jutottam vele messzebb.

(#29231) Foose válasza #59070464 (#29230) üzenetére


Foose
addikt

Hát,próbáld meg így,de nem tudom mi van Nálad... Valami nem stimm.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29232) Kovacsbelaxy


Kovacsbelaxy
tag

Szerintetek megoldható valamilyen appal, hogy egy szétbuherált usb kábellel telóval tudjak feszültséget és ellenállást mérni? Szal egyfajta androidos minimális funkciókkal ellátott multiméter appra gondoltam... lehet hülyeség de nem tartom elképzelhetetlennek és kifejezetten praktikus lenne.

(#29233) San398 válasza Kovacsbelaxy (#29232) üzenetére


San398
őstag

Nem tudom mi szükség lehet erre de itt van a play link: [link] Mondjuk ehhez kell az a IOIO panel. Lehet annak az árából már kapnál egy olcsó műszert és nem a telefont veszélyeztetnéd!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#29234) CoolBoy323 válasza Rimuru (#29227) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De valami bevalt, jol mukodo kellene, nem ilyen par szaz letolteses ujdonsag, amit nekem kellene letesztelni :)

Wifi file explorer milyen? Bar a free csak 5mb-os fajlt enged masolni max :W

(#29235) spiritex válasza CoolBoy323 (#29234) üzenetére


spiritex
veterán

ES File Explorer tökéletesen bevált, évek óta avval nyomom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29236) Rimuru válasza CoolBoy323 (#29234) üzenetére


Rimuru
veterán

Nálam működött, de itt van egy másik, régebben használtam. (Ebben több dolog is van, egy kis webszervert tud csinálni és azon keresztül tudsz rendezgetni)

Vigyázat, csalok!

(#29237) #59070464 válasza Foose (#29229) üzenetére


#59070464
törölt tag

Így már működik! Hálás köszönet érte! :R

(#29238) CoolBoy323 válasza spiritex (#29235) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Koszonom Urak!

ES is tud olyat, h lassam.a telo tartalmat? :o
Ezt nem is tudtam rola :))

(#29239) xenom0rph


xenom0rph
őstag

hali! olyan programot keresek amivel a ram használatot tudom nyomon követni :)

halahala

(#29240) spiritex válasza CoolBoy323 (#29238) üzenetére


spiritex
veterán

Persze, csak sokan nem ismerik a Favorites gombját. Oda van elrejtve. Jobbra-balra tudod csúsztatni a képernyőket. Még Drive-ra is fel tud másolni vagy onnan le.

(29241)
Nincs Home ill. / gomb?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29241) CoolBoy323 válasza spiritex (#29240) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem a kedvencek ures :o

(#29242) moli.hu válasza Bozek (#29211) üzenetére


moli.hu
őstag

koszi.
ennyi? semmi mas otlet?

(#29243) spiritex válasza CoolBoy323 (#29241) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor meg a beállításokban be lehet állítani a kezdő könyvtárat (/) ill. a Root résznél, hogy kiengedjen egészen a gyökérig.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29244) CoolBoy323 válasza spiritex (#29243) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De azzal, h lemaszok a gyokerig nem fogok tudni PCrol telora masolni wireless ;)

Tavoli gyors eleres! Ez lesz az szerintem, holnap ki is probalom ;) (azaz ma :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#29245) spiritex válasza CoolBoy323 (#29244) üzenetére


spiritex
veterán

A teló tartalmát akartad látni, azért írtam. Ha a pc-t akarod látni wifi-n keresztül, akkor az a LAN shares alatt lesz. New-Scan, megtalál, jelszó megad és már látod is a megosztott könyvtárakat.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29246) petipetya válasza Deck (#29216) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Amióta létezik Gmail alkalmazás, azóta tudja a pusht.

"nincs rá lezsóidő"

(#29247) fdisk válasza CoolBoy323 (#29244) üzenetére


fdisk
őstag

Vagy esfile explorer.
Hálózat - helyi hálózat - scan
Ez megtalálja a pc-t.
Jelszó mindenképp kell, hogy legyen a pc-n, mert az esfile fogja kérni.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#29248) vgyuri


vgyuri
őstag

Ma Amazonon a ReplyGo Pdf Reader az ingyenes alkalmazás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29249) Foose válasza #59070464 (#29237) üzenetére


Foose
addikt

Nah, akkor mégsem kell másik Twitter appot keresned :) Nincs mit...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29250) air válasza petipetya (#29246) üzenetére


air
nagyúr

És még ez sem igaz. Az email-ek figyelését a rendszer végzi, nem a Gmail alkalmazás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.