Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20652) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

milyen böngészőt ajánlotok
ezeket próbáltam:
stock
dolphin
chrome
opera mini
naked browser (itt maga a böngészés jó, csak az UI undorító)

mit ajánlotok még próbára?

(#20653) Hege1234 válasza eastsider (#20652) üzenetére


Hege1234
addikt

maxthon
firefox

+ sztem kipróbáltad az összeset :))

(#20654) forintuser válasza eastsider (#20652) üzenetére


forintuser
őstag

Opera Mobile ?

Holnapkészítést vállalok.

(#20655) zebede válasza eastsider (#20652) üzenetére


zebede
őstag

[Boat Browser]

Bár én az Opera Mobilet és a Naked Browsert használom a gyorsaság kárpótol a kinézetért.

[ Szerkesztve ]

(#20656) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok! Hamarosan kezeim közé kapom az életem első androidos telefonját, addig is kérnék tőletek egy jó kis velős program ajánlót :) Jöhet fizetős is ,ha tetszik bevásárolok! :D Minden kategóriából várnám a programokat ,mondjatok jó sokmindent ... :B

halahala

(#20657) eastsider válasza forintuser (#20654) üzenetére


eastsider
nagyúr

régebben azt is próbáltam, de az sem volt szimpi
eddig mindegyiknek volt valami kehe... még talán a stock volt a legjobb

most a firefoxot próbálgatom

Hege1234: kipróbálom a maxthont is

(#20658) #40351744 válasza xenom0rph (#20656) üzenetére


#40351744
törölt tag

(#20659) Hege1234 válasza eastsider (#20657) üzenetére


Hege1234
addikt

nálam a dolphin browser hd azt etalon
igaz abból is a 4.4.1 et használom még mindig
mivel az új nem jött be
+ elég jó kiegek vannak hozzá

(#20660) Rimuru válasza eastsider (#20657) üzenetére


Rimuru
veterán

Opera Beta? amúgy Opera Mobile. :K

Vigyázat, csalok!

(#20661) Bozek válasza #40351744 (#20658) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért a cikk megírása óta már eltelt 1,5 év, szóval cseppet sem időszerű.

(#20662) -B-


-B-
senior tag

Ha google címtárban, pc-n akarok képet hozzáadni egy névjegyhez, akkor milyen felbontású képet érdemes használni?
Most a facebook-al van szinkronizálva a telefonkönyvem, de így nagyon rossz felbontásúak a hívóképek.

[ Szerkesztve ]

(#20663) eastsider válasza Hege1234 (#20659) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem a dolphinnal az volt a bajom, hogy néhány oldalon sehogy nem akarta megjegyezni a user/passt, illetve pl ETR-be be se engedett csak private módban...

nem tudom ki használ google keepet, de nyomtam egy wipe datát, erre mikor szinkronizálnám vissza a jegyzeteket, semmit sem töltött le a keep, üres maradt az egész... :C sok értelme van így szinkronizálni.. ment is fel az evernote. ez ciki

[ Szerkesztve ]

(#20664) Hege1234 válasza eastsider (#20663) üzenetére


Hege1234
addikt

nekem olyan még nem volt hogy ne jegyezte volna meg
etr-t mondjuk nem próbáltam

akkor viszont jó csemegézést :D
[link]

(#20665) Rimuru válasza eastsider (#20663) üzenetére


Rimuru
veterán

Biztos be volt kapcsolva a szinkronizálás? Itt megvannak?

Vigyázat, csalok!

(#20666) eastsider válasza Hege1234 (#20664) üzenetére


eastsider
nagyúr

a boat browser eddig bejön

(#20667) zebede


zebede
őstag

Olyan akksi töltöttség jelző, ami a kijelző tetején egy vékony színes csíkkal mutatja a szintet?
Valamelyik telefonomra CM romban volt ilyen, szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#20668) BossBoss válasza zebede (#20667) üzenetére


BossBoss
őstag

Chrome-al mi a baj? Ahogy látom nem sokan használjátok.

(#20669) eastsider válasza Rimuru (#20665) üzenetére


eastsider
nagyúr

biztros be volt, és itt sincsenek... amiután leszinkronizáltam a telón egyből direkt néztem, és itt is tök üres volt...

viszont amit itt írtam a webes felületen az azonnal megjelent a mobilos kliensen

[ Szerkesztve ]

(#20670) iguana válasza eastsider (#20652) üzenetére


iguana
őstag

androidos kezdőként a stock browsert használtam, majd a dolphint használtam sokáig, amíg meg nem jelent a chrome. a naked browser-t itt ajánlgatták többen. tettem egy próbát, utána olvastam. sejtettem, hogy nem egy "eye candy" alkalmazás lesz, de a kinézeténél már csak a sebessége, egyszerűsége döbbentett meg jobban. 2 nap elég volt, hogy érzékeny búcsút vegyek a chrome-tól, és naked browser rajongó lettem. ez kell nekem, nem ilyen nehéz, vaskos dögök, általam nem használt funkciókkal tele tömve. a "csúnyasága" is szerethetővé vált az elképesztő gyorsasága miatt. mobilon böngészésre számomra egyszerűen a legjobb.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#20672) zebede válasza #40993792 (#20671) üzenetére


zebede
őstag

Ez az, köszônöm!

(#20673) EmberXY válasza forintuser (#20654) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt én is próbáltam, de nálam nem ment jól... Az Opera Mini nagyon bejött, ezért gondoltam, hogy ez már csak jobb lehet, a lehúzó kommentek ellenére tiszta lappal kipróbáltam...
Rögtön az első gubanc az volt, amikor ide a fórumba akartam hsz-t írni... Ugyebár ahogy a billentyűzet progival befejezem a gépelést, nyomok egy "kész"-t, majd a fórum felületén a szövegbeviteli mezőn megjelenik a szöveg, amin vagy még módosítok, vagy "OK"... Namármost a Mobile azt csinálta, hogy amint "kész"-t nyomtam, már lőtte is a hsz-t... Nem győztem kapkodni a szerkesztés után, mert természetesen becsusszant néhány hiba, ahogy az kell..., a gépelő progi pár soros ablakában ugyebár nem könnyű ellenőrizni a szöveget, a szövegmezőben látva már egyszerűbb átfutni... Sehogy nem tudtam kiküszöbölni ezt a problémát, így nem is teszteltem tovább, ezt a spontanaitást nem bocsájtottam meg neki... :
D
Nyilván lehet, hogy készülék/hardver/rom specifikus a dolog, de így jártam...
A Minivel továbbra is elégedett vagyok...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#20674) Rimuru válasza EmberXY (#20673) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyszerűen csak egy visszát kellett volna nyomnod és eltűnik a billentyűzet :P

Vigyázat, csalok!

(#20675) S e t h válasza iguana (#20670) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is kizárólagosan azt használom az utóbbi időben, most viszont felbosszantott, mert a gyári böngészővel együtt nem volt hajlandó űrlapot kitölteni egy oldalon, illetve nem, ki lehetett tölteni, aztán a tovább gomb után írta is , hogy sikeres, de mégsem tudtam belépni, viszont az opera meg sikerrel vette az akadályt.Nem tudom mi okozta ezt a problémát és az is igaz, hogy azzal az oldallal szoktak gondok lenni belépésileg, de az operának sikerült ami a nakednek és a beépítettnek nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20676) wardemi válasza BossBoss (#20668) üzenetére


wardemi
senior tag

Semmi baj vele csak vas kell neki :) meg jobban merül vele elvileg. De én is azt használom sima böngészésre face meg megy opera minivel (nekem fölösleges hogy a mobilnetet húzza a sok képpel mi egy más ha felmegyek rá, chat részét meg imoval tolom az hasznom) :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20677) EmberXY válasza Rimuru (#20674) üzenetére


EmberXY
addikt

A GO keyboardot használom, vissza gombot nem nagyon látok.. Egy "kész" feliratú gomb van, 5 sor a bill.
kurzornyilakkal együtt, egy sor menü, meg két sor beviteli mezőm van... ( Kitapasztaltam azért rendesen, nem az első próba után adtam fel, nem ilyen egyszerű a dolog... :DDD)
Jó kis progi, nagyon szeretem, még háttér is van beállítva benne... :D
Azért tartottam érdekesnek a dolgot, mert a "kész" gomb mindenhol a gépelés végét jelenti csak, enter funkció sehol nem társul hozzá.. Webcímeknél "megnyit"-ra változik, akkor értelemszerűen "intézkedik" is..., de az említett böngészőben a "kész" gomb is alapból nyomott egy entert.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#20679) BossBoss válasza wardemi (#20676) üzenetére


BossBoss
őstag

Aha értem. Nexus 4-m van. Nyilván akkor ezért nem érzek különbséget. De kipróbálom a naked böngészőt. Nagyon dícsérik. :)

(#20680) Rimuru válasza EmberXY (#20677) üzenetére


Rimuru
veterán

Ahogy Zsolt_72 írta a telefon vissza gombjára gondoltam

Vigyázat, csalok!

(#20681) EmberXY válasza #40993792 (#20678) üzenetére


EmberXY
addikt

De nincs ilyen funkció bekapcsolva, épp erre akartam rámutatni...
Az enterrel csak új bekezdést kezd, a már említett "kész" gombbal fejeződik be a gépelés, de ez azt jelenti, hogy beírja a szöveget a kívánt helyre, majd aztán várja az utasítást az a progi, ami az adatot megkapta. Ennek szellemében használom hónapok óta, mindig "enyém az utolsó szó"... :D
Az említett böngészős volt az egyetlen ennek ellentmondó eset, ezért hiszem, hogy a böngésző és a bill., esetleg egyéb paraméter nem értették meg egymást...

Szerk.:

+ colomb2:
Ejj, ba***a meg, lehet, hogy tényleg én vagyok a hülye... Tényleg működik a vissza gombbal... :DDD
Akkor majd újra kitesztelem a böngészőt...
:R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#20682) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Van olyan dokumentum kezelő ami betördeli az adatot akkor ha nagyítok?

Gondolok itt egy word fájlra, ha nagyítok akkor tördelje be úgy, hogy ne kelljen keresgélni... office suite sajna nem ilyen...

Előre is köszönöm!

(#20683) xSide válasza eastsider (#20652) üzenetére


xSide
őstag

Aurora (video letöltés bárhonnan)
Chrome (pc-vel szinkronban)
Opera Beta (csak úgy)
Opera Mini (adatspórolás miatt)

Az ilyen dolphin, naked stb. parasztvakitásnak tökéletesek, ami még jó esetleg a Maxthon!!

[ Szerkesztve ]

(#20684) St3ven


St3ven
addikt

A legutóbbi szervizelés alkalmával új rom került a telefonomra, ami tartalmaz egy előretelepített MasterCard Mobile nevű alkalmazást (1.2 verzió).

Próbálta már valaki ezt az appot, működik, jól használható?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20685) kerekx


kerekx
csendes tag

Sziasztok
Nagyon új vagyok Androidban. Szenvedek az sms küldéssel. A gyárin kívül a handcent van fent, de egyiknél sem találom az sms érvényességének beállítását. Igy ha 24 órán belül nincs bekapcsolva címzett készüléke (kedvesem külföldön dolgozik olyan helyen ahol nincs térerő ezért nem minden nap tud kommunikálni) megy a levesbe. Alcatel 993.a teló és telenor a kártya. Légyszi ha van valakinek ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#20686) St3ven válasza kerekx (#20685) üzenetére


St3ven
addikt

Az sms érvényessége a szolgáltatótól függ, azaz hogy az üzenetközpont mennyi ideig próbálja meg még eljuttatni a címzettnek az üzenetet. Ez pl. a T-Mobile-nál azt hiszem 48 óra. Szóval hiába volt a régi Nokiákon is olyan beállítás, hogy "az üzenet érvényessége: egy hét".

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20687) kerekx válasza St3ven (#20686) üzenetére


kerekx
csendes tag

Alapon igen, ez 24 óra. Előtte nokia e52 telóm volt, azon be lehetett állítani, (sms beállítások - sms érvényességi ideje) a max érték 7 nap. Most azzal szenvedek, hogy sms küldéshez kártya ki, vissza nokiába, igy megkapja több nap múlva is. Az androidos alcatelből ha aznap nem veszi át, sohasem. Nem akarom elfogadni, hogy droiddal ezt nem lehet beállítani.

(#20688) kerekx válasza St3ven (#20686) üzenetére


kerekx
csendes tag

Alapon igen, ez 24 óra. Előtte nokia e52 telóm volt, azon be lehetett állítani, (sms beállítások - sms érvényességi ideje) a max érték 7 nap. Most azzal szenvedek, hogy sms küldéshez kártya ki, vissza nokiába, igy megkapja több nap múlva is. Az androidos alcatelből ha aznap nem veszi át, sohasem. Nem akarom elfogadni, hogy droiddal ezt nem lehet beállítani.

(#20689) Vardar válasza Bozek (#20649) üzenetére


Vardar
tag

Hmm, köszi. Fontos lenne, hogyha nem használom, akkor ne fusson, mert az ilyen alkalmazások nálam egyből a kukába kerülnek. Lásd, CleanMaster.

(#20690) k850 válasza dbilas (#20682) üzenetére


k850
addikt

"Van olyan dokumentum kezelő ami betördeli az adatot akkor ha nagyítok?

Gondolok itt egy word fájlra, ha nagyítok akkor tördelje be úgy, hogy ne kelljen keresgélni... office suite sajna nem ilyen..."

Office Suite tudja, csak webes (mobil) nézetet kell kiválasztani, régebbi verzión ( 1.5.3) alapból így nyitotta meg.
Mellesleg, ha csak olvasásra kellene, akkor a Cool Reader (könyvolvasó) is a kijelzőhöz tördeli a szöveget, itt nagyítani viszont nem lehet.
;)

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#20691) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Van olyan alkalmazás tabletre amivel azt meg tudom oldani, hogy ha PC-n a Play-en a telepítésre nyomok akkor azt az usb kábelen feltelepíti a tabletre?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#20692) gacsoi válasza San398 (#20691) üzenetére


gacsoi
senior tag

Wi-fi nincs ????
Merthogy ugye ha a playen kiválasztod az eszközödet, és rányomsz a letöltésre, akkor a készülékre letölti.
Sorry, csak nem értem, minek kábel. :))

(#20693) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Olyan appot keresek,amivel hálózaton belül pc-t tudok lekapcsolni...mert van a Fing( nem nevet) nevű app,ez fel deríti az adott hálozaton belüli gépeket és wake on lannal be tudja kapcsolni,de nekem olyan kellene amivel le lehet kapcsolni... :D

(#20694) vgyuri válasza WhiteWalker (#20693) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem biztos, hogy jó ötlet csak úgy lekapcsolni egy gépet, jobb az operációs rendszernek jelezni, hogy állítsa le a futó programokat és utána kapcsoljon ki. TeamViewer ? Ezzel csatlakozni tudsz pc-hez és rá tudsz menni a leállításra, mintha a gép előtt tennéd meg.

Vagy több gépről van szó, és minden bekapcsolva hagyottat ki szeretnél kapcsolni?

(#20695) Hege1234 válasza WhiteWalker (#20693) üzenetére


Hege1234
addikt

én elég sokat kipróbáltam de egyik sem működött
bekapcsolásra viszont több program is van

(#20696) eastsider válasza WhiteWalker (#20693) üzenetére


eastsider
nagyúr

unified remote?

(#20697) Silent77 válasza eastsider (#20696) üzenetére


Silent77
veterán

Én is ezt használom.
Tökéletes. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#20698) Hege1234 válasza eastsider (#20696) üzenetére


Hege1234
addikt

az működhet!
+ ha kiteszi widget-nek a legjobb megoldás lenne

(#20699) St3ven válasza St3ven (#20684) üzenetére


St3ven
addikt

Használja itt valaki a MasterCard Mobile appot?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20700) Land


Land
veterán

Van olyan androidos térképprogram, mely a turista útvonalakat is mutatja úgy, mint egy Garmin navigáció?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.