Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) goom válasza Jumbozorz (#19195) üzenetére


goom
senior tag

Én elég sok lejátszót kipróbáltam, teszteltem. A Poweramp lett a befutó nálam: hangminőségben, kezelőfelületben is nyert. Ezres alatti az ára - nekem megért ennyit.
Ha csak ingyenesben gondolkodsz, a JetAudio-t ajánlom.

(#19202) Oldman2 válasza goom (#19201) üzenetére


Oldman2
veterán

A Poweramp "dicsőítését" én is megerősítem...
:-)

(#19203) Jumbozorz válasza Oldman2 (#19202) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Az N7 player- rol is sok jot olvastam. Ismeritek?Melyik a jobb a poweramp vagy az N7?

(#19204) Outlander válasza Jumbozorz (#19203) üzenetére


Outlander
őstag

N7-et elöbb próbáltam, kb fél percet ha használtam, iszonyat átláthatatlan katyvasz az egész...

Ez pl a player lista, amit nem is tudsz megváltoztatni... :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19205) Jumbozorz válasza Outlander (#19204) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Koszi szepen. En is rajottem mikozben most probalgattam: ) marad a poweramp! Meg is veszem! annyit szeretnek kerdezni, hogy a powerampnak van lock screen uzemmodja?mert az ingyenesben nem talaltam..: /

(#19206) St3ven válasza LámaZ (#19200) üzenetére


St3ven
addikt

Hálásak is vagyunk érte, egyszerű halandók. :R :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#19207) goom válasza Jumbozorz (#19205) üzenetére


goom
senior tag

Van, igen - használom is futáskor. Alapfunkciók vannak olyankor is, és testreszabhatók.

(#19208) Oldman2 válasza Jumbozorz (#19205) üzenetére


Oldman2
veterán

Van olyan neki, a Beállításokban a Fejhallgató alatt nálam magyar nyelven "Képernyőzár" néven.

(#19209) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Olyan appot keresek amivel le tudom menteni egy adott játék állását. Mint pl egy Pc-s játéknál :D , konkrétan a Dinosaur Warra gondolok,mert elég sok idő be telt ,hogy eljutottam egy szinitg és nincs kedvem egy tekefon váltáskor elölről kezdenem..hogyan lehetne orvosolni? :F

(#19210) DS39 válasza WhiteWalker (#19209) üzenetére


DS39
nagyúr

Backup szoftver + root jog kell hozzá.

(#19211) gzbotii


gzbotii
veterán

Na most vagy en vagyok hulye, vagy en vagyok hulye :DDD

A Street View alkalmazast eddig kullon dobta be a menube nem? Marmint kullon alkamazaskent jelent meg ott.
*eddig ~ 3-4 honapja emlekszem erre

Most hogy hivom elo, probaltam en mar minden opciot a Mapsben.. -meglett, csak el kellet volna olvasni a SV leirasat Playben :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19212) Jumbozorz válasza Oldman2 (#19208) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

koszi megvan!

(#19213) WhiteWalker válasza DS39 (#19210) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre rájöttem magamtól,de konkrét név kellene ami működik is és megbízható,mert kezdem unni a sokadik gagyi programot...jah rootolt a telóm ;)

(#19214) iguana válasza WhiteWalker (#19213) üzenetére


iguana
őstag

tib+pro kulcs [link] nálam alap, az első vásárolt app-om volt, amióta androidon van.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#19215) DS39 válasza WhiteWalker (#19213) üzenetére


DS39
nagyúr

Én is a Titanium Backup-ot mondanám.

(#19216) WhiteWalker válasza iguana (#19214) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kösz :R , ebben ki tudom talózni egyesével is mit szeretnék lementeni? Mert az egész rendszer backupjára nincs szükségem,csak erre az egy játékra :B

Másik alternatívát tudnátok mondani , amihez nem kell root jog , mert lehet az új telcsim nem lesz rootolt , mivel T-nél venném.... :R

[ Szerkesztve ]

(#19217) bkercso


bkercso
nagyúr

Pár hete a JetAudio számváltáskor sokszor valahol a szám közepé kezd, ez mitől lehet? A crossfade-et kikapcsoltam, gapless váltásra van állítva. A resume be van kapcsolva minden esetben.
Telefon újraindítása ezen nem segít.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#19218) iguana válasza WhiteWalker (#19216) üzenetére


iguana
őstag

persze, akár 1 db app-ot is tudsz backup-olni, tetszőlegesen választhatod ki listából, szűrni tudsz, ütemezett backup, system app-ok, user app-ok backupja...és sorolhatnám még a funkcióit :)
root nélküli backup-hoz nem tudok hozzáfűzni, mert én mindig a tib-et használtam/használom, mert etalon. (korábban olvastam root nélküli backup app-ról, nem tudom mennyire működik, mennyire korlátozott. én személy szerint a root jogú backup app-okban hiszek, azon belül is a tib-ben))

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#19219) Oldman2 válasza WhiteWalker (#19216) üzenetére


Oldman2
veterán

nem lesz rootolt , mivel T-nél venném....

Ezeknek mi közük egymáshoz?

(#19220) DS39 válasza WhiteWalker (#19216) üzenetére


DS39
nagyúr

Root nélküli Backup esetén az alkalmazás adatai nem menthetőek. Mivel nincs joga ily módon hozzá férni a rendszerhez.

(#19221) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

Ismertek olyan alkalmazast, mely segitsegevel feltudnam hangositani a telefont a maximalis hangero fole?

A Volume+ talaltam, de kifagy folyamatosan...

koszi!

(#19222) FZsolt93 válasza WhiteWalker (#19216) üzenetére


FZsolt93
csendes tag

Carbon - App Sync and Backup

Ezzel lelehet menteni a PC-re az adatokat és nem kell hozzá root.

(#19223) LonGleY válasza Outlander (#19193) üzenetére


LonGleY
veterán

Pedig a PlayerPro felülete leegyszerűsíthető olyannyira, hogy ne legyenek kint a felesleges főgombok (album, genre, előadó stb.). Olyat is tudsz, hogy csak a mappalistázás legyen aktív, ilyenkor gombot se rak ki felülre. A hangzás relatív, ha nem állítgatod az EQ-t, akkor mind ugyanazt tudja, főleg FLAC-ból. A PlayerPro esetemben gyorsabb és sokkal normálisabban beállítható, mint a Poweramp.

A beállítások / böngészők alatt tudod kiválasztani a szükséges elemeket. Ezen kívül meg nem nagy baj, hogy tud cover-letöltést, jó a notif irányítója, és a widgetje is. :] Ezt a skint használom hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#19224) Tompie


Tompie
őstag

Valakinek járt már le az exdialer próbaideje? Mi történt utána?
Köszi

(#19225) iguana válasza Tompie (#19224) üzenetére


iguana
őstag

a preferences menüben megjelent, hogy "trial period expired buy pro version". más változást nem vettem észre.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#19226) blt.62


blt.62
őstag

Létezik olyan a Marketről letőlthető program ami olyan mintha Sense felület lenne az SGS3.on? Ilyenkor az időjárás is olyan komoly grafikájú mint a gyári HTC sensén?

MegtorloXp

(#19227) gzbotii válasza blt.62 (#19226) üzenetére


gzbotii
veterán

Idojaras+ora

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19228) LámaZ


LámaZ
addikt

A kérdésem továbbra is él:
Miként tudnám átpartícionálni egy androidos okosteló belső helyeit?

Konkrétan a telefon-memóriából szeretnék átadni a belső adattárolónak.
Van erre app, vagy ez a feladat appal nem megoldható, csak újabb förmver segíthet? (ettől félek).

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#19229) pepe091 válasza LámaZ (#19228) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Inkább itt kérdezz, ez nem app kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#19230) WhiteWalker válasza LámaZ (#19228) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Végre másnak is feltűnt ez a baki! Így jártam én is, HTC Desire telefonnal, gyakorlatilag 3 hónap használat után irta ki hogy kevés a memória...Ugye ez a telcsi csak 148 MB memóriával bír...Aztán elkezdtem romokat telepíteni. 2 napig és tesztelgetni , mire találtam egy olyat ami Linuxos parancssal (SYM LINK) telepítés végeztekor az általam particionált 1,5 GB ext3-ra "linkeli" a telefon memóriát és annyit is lát belőle...Semmilyen más egyéb app vagy hókamóka nem segít...Ha particiót pl 5 GB-ra állítod, akkor annyit let a teló...

(#19231) sharkybacsi válasza LámaZ (#19228) üzenetére


sharkybacsi
tag

Azért a magyar fordításokon lenne még mit dolgozni... Telefon memóriának elnevezni az sd kártyát...

(#19232) DS39 válasza sharkybacsi (#19231) üzenetére


DS39
nagyúr

Az nincs félre fordítva, az a telefon belső tárhelye/sd-je/, ahová a képek zenék mehetnek ha nincs külön sd-d. De ha van és mindkettőt sd-nek hívná, az megtévesztő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19233) sharkybacsi válasza LámaZ (#19228) üzenetére


sharkybacsi
tag

Offoljunk tovább:
az androidon található partíciók:
http://www.addictivetips.com/mobile/android-partitions-explained-boot-system-recovery-data-cache-misc/

Az sd kártyán két típusú partíció lehet, amit az android meg is tud emészteni, a /sdcard -ként felcsatolt, ami sd kártyának fog látszódni az android szemszögéből, illetve /sd-ext -ként felcsatolt, ami a telefonon lévő /data partícióhoz (ezt hívják a specifikációkban kb. rom-nak) hasonlóan szerepel, a telepített appok ide kerülnek úgy, mintha a "fedélzeti háttértárra mennének). Ennek több feltétele is van, ilyen partíció létrehozása, illetve ennek a belinkelése megfelelő peremfeltételek mellett.
Ez az app tudja ezt, a leírása is szerepelk az oldalon:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD&hl=en

[ Szerkesztve ]

(#19234) sharkybacsi válasza DS39 (#19232) üzenetére


sharkybacsi
tag

A belső tárhely az internal storage angolul, az sd ártya meg sd kártya. A telefon belső tárhelyét akármilyen körülmények között sd-nek hívni eléggé megtévesztő, telefon memóriának meg pláne, az sokkal inkább a ram.

(#19235) DS39 válasza sharkybacsi (#19234) üzenetére


DS39
nagyúr

Így van. Ez sem a legjobb megoldás bár egy fokkal jobb mint az sd. (nálam belső sd-nek hívja)

- Alkalmazások tárhelye
- Felh. adatok tárhelye

Ez lenne a legegyértelműbb.

[ Szerkesztve ]

(#19236) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Van arra bármilyen megoldás, hogy a 4.2.3069.19-es Polaris Office kezelje a magyar ékezetes betűket? Egy sima .doc fájlban nem tudja kiírni rendesen... nem értem. 4.1 JB; 4X HD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#19237) psg5 válasza vgyuri (#19186) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindegyikőtöknek!

F.K.T.

(#19238) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Csak nálam van valami rosszul beállítva, vagy az utóbbi időben tényleg megőrült kicsit a Google MAP?
Mostanában csupa hlye útvonalat javasol, kerülőkkel akar eljuttatni a célhoz.
Hol tudom beállítani,hogy mindig a legrövidebb utat mutassa és ne azt,amelyik szerinte a leggyorsabb?

Alias: Júzer error

(#19239) Tyer válasza Outlander (#19193) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem a Player Pro, meg a TTPod jött be. Most Player-t használom

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#19240) psg5


psg5
veterán

Létezik olyan, hogy a memórikartyán tárolt fájlt-t (word doksi) kirakhatom a főképernyőre? Esetleg az ezt tartalmazó mappát? A gyorsabb elérhetőség miatt?

F.K.T.

(#19241) tomy86 válasza psg5 (#19240) üzenetére


tomy86
addikt

Ez a legtöbb fájlkezelővel megoldható. Pl. ES Explorer esetén hosszan nyomsz a fájlra vagy mappára és a "Shortcut" opciót választod.

(#19242) psg5 válasza tomy86 (#19241) üzenetére


psg5
veterán

köszi akkor telepítem az es explorert

F.K.T.

(#19243) tomy86 válasza psg5 (#19242) üzenetére


tomy86
addikt

Most milyen fájlkezelőt használsz? Az ES-t csak példaként írtam (én azt használom), de másik is tudja.

(#19244) psg5 válasza tomy86 (#19243) üzenetére


psg5
veterán

Úgy tudom semmilyen nincs a telefonon...
Myphone exlporerrel viszem, a telefonra amit szeretnék.

F.K.T.

(#19245) DS39 válasza psg5 (#19244) üzenetére


DS39
nagyúr

Gyári fájlkezelő biztos van, bár az olyan is.

(#19246) psg5 válasza DS39 (#19245) üzenetére


psg5
veterán

Az persze, de az a "hosszan nyomással csak másolást ajánl fel"

F.K.T.

(#19247) darvinya válasza DS39 (#19245) üzenetére


darvinya
titán

Sony-n nincs gyári file kezelő. :(

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19248) tomy86 válasza psg5 (#19244) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor érdemes telepíteni egyet. Én, mint írtam az ES-t használom.

(#19249) pepe091 válasza tomy86 (#19248) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

+1 az ES-re :K

(#19250) psg5 válasza tomy86 (#19248) üzenetére


psg5
veterán

Köszi megnézem.

F.K.T.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.