Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) premete válasza aggleány (#20347) üzenetére


premete
veterán

callmeter 3g

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20352) tomy86 válasza aggleány (#20347) üzenetére


tomy86
addikt

Ekkora számlát okozhat emelt díjas sms fogadás / küldés is. De a korábban említett részletes számla szerintem is a legjobb módszer kideríteni a magas számla okát.

(#20353) MurdR válasza petymeg (#20350) üzenetére


MurdR
veterán

ExDialert telepítsd fel, elég jó alternatíva a tárcsázó lecserélésére, free a Playen..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20354) Jarod1 válasza aggleány (#20347) üzenetére


Jarod1
addikt

szerintem is tételes számla talán rávezet a megoldásra..

(#20355) assemble


assemble
addikt

Repulze learazva - a Reckless Racing alkotoitol

(#20356) pepe091 válasza aggleány (#20347) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A fenti tanácsokon felül, még sürgősen le kell tiltatni az emelt díjas sms küldést, meg adományvonalakat. Így ha bárki így próbálná használni a telefonját, nem sikerülne neki.

(#20357) aggleány válasza k850 (#20348) üzenetére


aggleány
addikt

A készülék egy Sony Xperia Z. Megnézem a Traffic Countert és az AllCallRecordert is, köszi. Javasolni fogom a tételes híváslistát is, de azzal nem tudja bizonyítani, hogy ő mennyit telefonált, azon minden hívás ratja van, ami az ő számáról indult, és ha feltörték a számot, az idegen hívások is meg fognak jelenni rajta, és nem tudja bizonyítani, hogy azokat nem ő hívta.

tonyqa23

Nem internet túlforgalmazási díj. :N Olyan netcsomagban van, ami nem túlszámláz, hanem lassít.

premete

Már javasoltam, de nem tudja beállítani rendesen. Nő. Most magyarázom neki a Call Meter NG-t, egy kb. értéknek az is jó lesz. :K

tomy86

Nem fogad és küld semmilyen emeltdíjas izéket. Régebben nagyon sokat telefonált, de most úgy fél éve lecsökkentette, és nagyon figyel rá. Egyik hónapban 15.000,- a számla, a másikban meg 70.000,-. Ez azért kicsit durva.

Jarod1

Megpróbáljuk.

pepe091

Az ő telefonját senki más nem tudja használni, képernyőfeloldó rajzos cucc meg kód is van rajta.

Mindenkinek köszönöm a gyors segítséget. :R

(#20358) gacsoi válasza MurdR (#20353) üzenetére


gacsoi
senior tag

+1

(#20359) artiny


artiny
őstag

Mondanátok valami nagyon jó Task managert 4,1 androidra? (amivel letudom allitani,megnezni mi fut )

(#20360) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Olyan programot keresnék ami képes mérni a beszélgetéseim során megkezdett perceket. Akár egy jobb hívásnapló is megfelelne, hogy x idő pontban 5:07-ig beszéltem y-al, és a következő hívás felül írja az előzőt. Nem szükséges, hogy osszon, szorozzon, tarifázzon, sms-t számoljon, csak számolja a megkezdett perceket.

(#20361) frisco válasza Jarod1 (#20335) üzenetére


frisco
aktív tag

Jorte - hetfoi kezdessel.
A widgetnel - nem a beallitasoknal - az also menusorban kattints a 3. ikonra (refill) es itt lefele gorgetve megtalalod az opciot.

(#20362) pepe091 válasza aggleány (#20357) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem ilyen formában értettem a használatot. Lehet, hogy valami külső forrásból feltett app küldözget emelt díjas SMS-t, ami nyilván nem fog látszódni a Call Meterben meg hasonlókban. Ezért mondtam, hogy mindenképp le kell tiltatni az emelt díjas szolgáltatásokat. Másból nem adódhat ekkora mértékű számla.

(#20363) artiny


artiny
őstag

mire jo az usb hibakeres bekapcsolasa?

(#20364) LonGleY válasza artiny (#20359) üzenetére


LonGleY
veterán

Én egész egyszerűt használok, ez a Task Manager az AirDroid készítőitől.

Egyik sem tud leállítani rendesen (root nélkül), ezért ez is azt csinálja, hogy az apptulajdonságokba dob, ha close-olni akarsz valamit (viszont onnan tudsz törölni/tiltani is). Külön mutatja a telepített és a rendszerappokat, a szabad memóriamennyiséget, az aktuális CPU-használatot. Nem fut a háttérben és nincs benne reklám, perfekt egyszerűségű a célra.

Hasonlóan egyszerű tőlük az Apps Manager is, ott a telepített méretet és a szabad/teljes tárhelyet látod.

Cache és előzmények takarítására: Cleaner Master. Más rendszerapp szerintem egy átlag gépre nem is kell, hacsak nem a GSam Battery Monitor, mikor gyanús valaminek a túlfogyasztása.

[ Szerkesztve ]

(#20365) Peaceliker válasza assemble (#20355) üzenetére


Peaceliker
őstag

jól néz ki...és ez jobb vagy a flashout 3d? :)

"Oh my Goa'uld!"

(#20366) vgyuri válasza aggleány (#20357) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha ennyit szeret telefonálni, akkor van már korlátlan beszélgetést tartalmazó díjcsomag is, és nem kellene aggódni a számla miatt.

(#20367) assemble válasza Peaceliker (#20365) üzenetére


assemble
addikt

Azt nem probaltam, de valoszinuleg ez a jobb: ez mar sokat bizonyitott fejlesztoktol jott, es az ertekelesekben is magasabb pontszama van :)

[ Szerkesztve ]

(#20368) aggleány válasza pepe091 (#20362) üzenetére


aggleány
addikt

Á, így már értem. Köszi, már mondtam neki, de majd akkor azt is elmondom, hogy miért. :R

vgyuri

Most elég ügyesen visszafogta magát, és már nem is telefonálgat annyit. A nagyon sok beszélgetés jó része munka miatt volt, de már meg tudja oldani máshogy.

(#20369) LonGleY válasza aggleány (#20368) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem kell ám sokat telefonálni, ha a hívott fél nem tartózkodik ugyanabban az országban, és nem feletétlen tud erről a leányzó. De a szolgáltatónál kellene kutakodni elsősorban szerintem is... Nekik le kell tudni vezetni minden kiszámlázott díjat.

[ Szerkesztve ]

(#20370) csipuka válasza LonGleY (#20369) üzenetére


csipuka
senior tag

A roaming-ot, nem a hivo fizeti.
A szamlareszletezo a legjobb javaslat eddig, annak elemzese utan esetleg egy masik dijcsomag :)

(#20371) blt.62


blt.62
őstag

Létezik olyan magyar nyelvű hangfelvevő program ami automatikusan felveszi az összes bejövő-kimenő hívásokat, és nincs csipogás közben?

MegtorloXp

(#20372) air válasza LonGleY (#20369) üzenetére


air
nagyúr

Ugye ezt nem komolyan írtad? :W
A hívás költsége független attól, hogy a hívott fél hol tartózkodik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20373) blt.62 válasza air (#20372) üzenetére


blt.62
őstag

Régebben nem úgy volt,hogy annak is többet kellett fizetnie aki külföldön tartózkodó embert hívott? Persze én is ezt rémhírként hallottam. Bocsi ha hülyeség lenne.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#20374) tutis


tutis
őstag

Egy kérdés a Clean Master progival kapcsolatban. Van benne egy olyan funkció hogyha lezár a képernyő, kilövi a háttérben futó dolgokat, és ennek van kivétel listája. na erre a listára hogy lehet felvenni programokat?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#20375) ncc1701 válasza k850 (#20348) üzenetére


ncc1701
veterán

Pontosabban rom függő a beszélgetést rögzítő progi. A HTC-met CM10-el szereti. :)

(#20376) ncc1701 válasza blt.62 (#20371) üzenetére


ncc1701
veterán

Egyedül a magyar nyelvet nem tudja: Auto Call Recorder

(#20377) blt.62 válasza ncc1701 (#20376) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi! Te próbáltad? Mert azt írják a marketben,hogy csak a saját mobilom hangját veszi a hívó,vagy hívott fél hangját nem.

MegtorloXp

(#20378) twine válasza blt.62 (#20373) üzenetére


twine
addikt

A hívó fél,mindig csak a "határig" fizet,,,(ő nem tudhatja, hol tartózkodik a hívott fél)
A hívott fél viszont tudja hol tartózkodik(külföld),,,így el tudja dönteni akarja e fogadni a hívást, vagy sem,,,
A hívott fél(külföldön) fizeti a roaming díjat,,,
Tehát,,,
A hívó itthon, csak a határig, az itthoni csomagjában meghatározott díjszabással operál,
A hívott ,külföldön a roaming díjjal terhelt összegekkel....

;)

[ Szerkesztve ]

(#20379) dokee78 válasza ncc1701 (#20376) üzenetére


dokee78
félisten

Ez össze-vissza működik van mikor rögzít van mikor nem.
Volt fenn nekem is.

Viszont a MIUI ROM-okban gyárilag benne van a rögzítés opció és nem csipog.

(#20380) ncc1701 válasza blt.62 (#20377) üzenetére


ncc1701
veterán

Minden hívást rögzítek, igaz, a telómon a pro van fennt. És természetesen rögzíti a másik oldal hangját is.

De mondom, rom függő. A gyári stock htc rommal ilyesmi nem működött, ez is egy oka volt a cm10-re való cserének.

[ Szerkesztve ]

(#20381) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Office programból melyik a legjobb tabletre? A lényeg hogy kezeljen minden formár amit a win-es office is tud, és magyar nyelvű is legyen ( ha van ilyen persze)

Más: a Skype-ban eléggé recseg a hangom, az amit a mi mikrofonunk vesz fel. A mikrofon szerintem nem rossz, mert ha a hangfelvevőt használom akkor jól adja vissza. Lehet azzal valamit tenni?

(#20382) dokee78 válasza mexel (#20381) üzenetére


dokee78
félisten

OfficeSuite 7 Pro

(#20383) Syd69 válasza dokee78 (#20185) üzenetére


Syd69
aktív tag

Olcsóért kellett legyen, hiszen még én is megvettem..

Alma

(#20384) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!
Ki milyen kamera appot ajánl? :)

(#20385) dokee78 válasza kerxy (#20384) üzenetére


dokee78
félisten

Gyári :DDD
Camera ZOOM FX

(#20386) Melack válasza kerxy (#20384) üzenetére


Melack
veterán

Én pl lgCamerát meg CameraZoom FX-et használok, nekem ezek váltak be (Zoom FXben azt nem szeretem, hogy nem dátum szerint ment :S )

(#20387) Syd69: én a munka ünnepén is dolgozom, így nekem a napsütés az ablakon át élvezhető csak.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20387) Syd69 válasza kerxy (#20384) üzenetére


Syd69
aktív tag

lgcamera -t szokták ajánlgatni. Meg a Camera FX (?)

Lassú vagyok - menjetek "majálisra", süt a nap :D

[ Szerkesztve ]

Alma

(#20388) mexel válasza dokee78 (#20382) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, már jön is.
Még egy kérdés lenne, de ez nem app, inkább magával a rendszerrel kapcsolatos. 4.1.1 volt a tableten, és most felkerült a 4.2.2.
A régi 4.1-en alul abban alul ahol a home gomb, a vissza nyíl és hangerő gombok vannak, ott volt a jobb alsó sarokban az óra, wifi ikon stb. Ez így jó is volt, mert a vissza nyíl bal alsó sarokban volt, kézre állt.
Az új 4.2.2-ben valamiért felülre is tettek egy fekete sávot és oda tették az órát, és wifi ikont. ( nem értem mire jó ez :F megint egy értelmetlen újítás)
Nem lehet ezt megváltoztatni valamivel? Launcher el tudja tüntetni, de akkor nem látszik az óra és ikon, úgy lenne jó megcsinálni, hogy alul legyen minden. vagy ezt csak majd egy olyan romfrissítéssel lehet mejd ami ezt támogatja?

(#20389) Bozek válasza kerxy (#20384) üzenetére


Bozek
nagyúr

CameraPro

Sokat kipróbáltam, de általában a Burst módnál elvérzett az összes. Ez viszont simán hozza az elvártat. Múltkor 102 másodperc alatt 100 fotót csinált teljes felbontásban és minden fénykép előtt újra fókuszált. Persze azt hozzáteszem, hogy egy Xperia V-n (2x1,5 GHz, 1 GB RAM).

(#20390) blt.62 válasza twine (#20378) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,ennyivel is informáltabb lettem,de én is csak hozzászóltam a fórumtárs beszélgetéséhez. :B

MegtorloXp

(#20391) blt.62 válasza ncc1701 (#20380) üzenetére


blt.62
őstag

Akkor gondolom SGS3-n is elmegy.

MegtorloXp

(#20392) tomy86 válasza blt.62 (#20373) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem azzal kevered, hogy amikor elindult a mobilpiac itthon (westel450 és társai) a 90-es évek elején, akkor a hívásfogadásért és indításért is fizetni kellett. Ez viszont érvényes volt minden hívásra (belföldön is).

(#20393) LonGleY válasza tutis (#20374) üzenetére


LonGleY
veterán

A bezárás egyik programban sem megbízható, nem tudom mennyire működik ez a része. Az említett Task Managerben is van ugyan egyszerre-kijelölős-bezárós rész, kevés sikerrel. A lényeg: appokat nem egy másikkal zárunk. Helyette az utolsó programok listájában (home hosszan vagy dedikált gombrész) az elemeket oldalra húzva lehet őket kidobálni. De ez is változió, hogy milyen hatással van (az Opera Mobile-t pl. bezárja, sok más viszont marad a memóriában).

[ Szerkesztve ]

(#20394) Peaceliker válasza mexel (#20388) üzenetére


Peaceliker
őstag

Tegyél fel vmi lunchert a gyári helyett...

"Oh my Goa'uld!"

(#20395) petymeg válasza MurdR (#20353) üzenetére


petymeg
addikt

Sajnos az csak a tarcsazot modositja, bejovo hivasnal ugyanolyan kicsi a szam meg a nev...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#20396) assemble


assemble
addikt

(#20397) Bozek válasza assemble (#20396) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt inkább ide írd: Android játékok topicja

[ Szerkesztve ]

(#20398) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Általában mikor szoktak nagyobb akciók lenni google playen? (karácsonkor sem volt illetve húsvétkor sem találkoztam vele)

2012.09.29.-e kornyékén volt egy nagyobb akciójuk akkor vásároltam is pár appot

Illetve a "A mi ajánlatunk" rész lenne az éppen akciós alkalmazások? Vagy az éppan aktuálisakat hol lehet megnézni?

Köszönöm a választ előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#20399) LonGleY válasza Predator2 (#20398) üzenetére


LonGleY
veterán

Általában szoktak, karácsonykor is volt. De ez az appkészítőkön múlik, nem a Google-ön. Ezért a Play-en nem gyűjtik neked csokorba (ajánlott != akciós).

Van 1-2 program vagy weboldal a figyelésre, de ezek hibázhatnak. További részletek itt.

[ Szerkesztve ]

(#20400) mexel válasza Peaceliker (#20394) üzenetére


mexel
veterán

Ahogy írtam is a launcher el tudja tüntetni a felső sávot de az csak elrejti, nem helyezi át. Akkor nem látszik az óra és az ikonok.
Az érdekelne hogy nem lehet-e valamivel "visszaalakítani olyanra mint a 4.1-en volt? Azaz alul legyen minden. Nem értem mire jó 2 helyen is leválasztani a képernyőből egy sávot amikor az alsó sáv fele üres. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.