Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) OgKush válasza LonGleY (#20848) üzenetére


OgKush
senior tag

De lehet berakni csúszkát, illeve a parancsikonját, és előjön egy csúszka. :K

(#20852) LonGleY válasza OgKush (#20851) üzenetére


LonGleY
veterán

Mármint a YAAB-osból kirakható valahogy? Vagy az NT-ben van ilyen?

(#20853) enginev3.0 válasza LonGleY (#20850) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jó a Yaab, de kiakarom próbálni hogy én állítgatom a fényerőt. És addig yaab-ot kikapcsolnám

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20854) Vardar


Vardar
tag

Mivel állandóan fut és eszi az akkut meg a RAM-ot is, letiltottam a facebook alkalmazást.(Törölni nem tudom, mert ahhoz root kellene) Azonban letiltottam a többi kis alkamazást is, az FBiX nevűeket, illetve a naptár szinkronizálót, értesítőt, "kiegészítőt". Ezen programok letiltása okozhat galibát, használja őket más app? Vagy ezek tényleg csak a Facebook alkalmazás segédprogramjai?

(#20855) Melack


Melack
veterán

Whatsapposodot a Viber az új frissítéssel - elég rendesen. Magyarul perfekt, lehet mondani ismerősöknek, hogy milyen jó lett az app :D

Normális e-mail klienst IMAP támogatással tudtok javasolni nekem? Illetve egy telefonkönyv alkalmazás is jól jönne. :R

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20856) TRob1 válasza Melack (#20855) üzenetére


TRob1
veterán

Már csak az a kérdés hogy az újítások által hányszorosára nőtt az amúgy "csekély" fogyasztása. :D

¤ R'n'R ¤

(#20857) fatal` válasza Melack (#20855) üzenetére


fatal`
titán

k9mail. Tárcsázóból én a gyárit használom.

(#20858) stefi68 válasza enginev3.0 (#20849) üzenetére


stefi68
addikt

Igaz, te az értesítési sávra szerettél volna fényerő állítást, de nézd meg esetleg ezt: Display Brightness
Ez a képernyő tetejére tesz egy fényerő állító csúszkát. Nem tudom mennyire zavaró, hogy állandóan ott van.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#20859) LonGleY válasza Melack (#20855) üzenetére


LonGleY
veterán

"WhatsApp-osodott" - mielőtt 60-szor elolvassa valaki, hogy értlemezni tudja.

(#20860) fatal` válasza Melack (#20855) üzenetére


fatal`
titán

Jó lett, van PC-s kliens is :)

(#20861) Melack válasza fatal` (#20860) üzenetére


Melack
veterán

Azt nem tudtam megnézni céges tűzfal miatt. De érdekes lett így.

Trob1: nem látom, hogy több memóriát enne, mint előzőleg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20862) fatal` válasza Melack (#20861) üzenetére


fatal`
titán

Jó lett, hívást ide-oda lehet rakosgatni beszélgetés közben is.

(#20863) Melack válasza fatal` (#20862) üzenetére


Melack
veterán

Mondjuk oda pont nem kell, de megnézem. Anyum lehet örülne neki :)

Ami fura, hogy nem marad memóriában,mindig "felindul" - most vagy kilővi a memóriából a programot valami, vagy egy új feature. Az üzenetek megjönnek közben, azt néztem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20864) sanyoka123


sanyoka123
csendes tag

Sziasztok.
Keresek olyan WiFi megosztó progit Winmobil 6.0-ra amivel ha megosztom a netet akkor az androidos tabletem tud kapcsolódni hozzá. A WMWifiRouter-el csak windowsos géphez tudok kapcsolódni.

(#20865) fatal` válasza Melack (#20863) üzenetére


fatal`
titán

Nekem sem marad a memóriában. Az nem is lenne baj, de ha újra rányomok kiírja, hogy legutóbb a teljes kilépést választottam és így nem tudok hívást fogadni. Pedig én biztos nem léptem ki, max. a vissza gombbal. Szóval lehet, hogy bugos még ez az új verzió kicsit. :)

De lehet azért zárta be magát mert közben futott a PC-n a kliens, passz.

(#20866) Melack válasza fatal` (#20865) üzenetére


Melack
veterán

Csak nem mindegy nekem, hogy ez most "bug vagy feature" - én ezen tartom a kapcsolatot sok emberrel, így nem kellene, hogy "inaktív" legyen. Majd meglátjuk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20867) Melack válasza TRob1 (#20856) üzenetére


Melack
veterán

41-42 Mb-ot láttam feltűnni, WhatsApp 7 Mb körül.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20868) fatal` válasza Melack (#20866) üzenetére


fatal`
titán

Elvileg, ha kirakod az ikonját az állapotsorba, akkor nem zárja be. De ez nekem nem megoldás, nekem ne floodolja a tetejét.

(#20869) Foose


Foose
addikt

Használ valaki fast for facebook-ot? Tegnap felraktam playről,de nem értem miért,ha valamit lájkolni akartam,akkor ahogy a like-ra nyomtam,kiírta egy pillanatra hogy "kérlek várj" majd aztán ez el is tűnt. Viszont nem lájkolta amit akartam. Nálam van a hiba? :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20870) LonGleY válasza Foose (#20869) üzenetére


LonGleY
veterán

A Facebook API folyamatosan változik, nem is lehet jó klienst írni rá.
Hagyd a frászba, használd böngészőn keresztül!

[ Szerkesztve ]

(#20871) St3ven


St3ven
addikt

Másnak is megváltozott csak úgy, frissítés nélkül az Opera Mini egy oszlopos nézetében a betűtípus? :F

Nagyobb lett a betűméret, és a sorköz is ritkább lett. :( Egyik belépésnél még a szokásos méretek voltak, következő belépésnél már az "új". 6.5-ös verziót használok.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20872) Foose válasza LonGleY (#20870) üzenetére


Foose
addikt

:( Elég vacak telóm van most,épp ma próbáltam gyári böngiből,de szétesett a kép stb :D Mondjuk lehet nem a gyárit fogom erre használni,csak alig van memóriám,Ascend Y200 :B Akkor ne is keressek klienst? Eddig a hivatalos facebookot toltam,csak a mostani telómat eléggé nyírja a kevés RAM miatt. Gondolom toljak egy opera minit :))

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20873) LonGleY válasza Foose (#20872) üzenetére


LonGleY
veterán

Az Operákban a Facebook az egyszerűsített html felületen jönnek be, személy szerint azt használom a legtöbbet. A Mini jó lehet általános böngészésre (főleg mobilneten), a teljesebb értékű oldalakahoz inkább a Mobile variáns (wifin).

Ami alatt jó a FB: Dolphin Browser, ott a touch felület virít, ami leginkább a hivatalos klienshez hasonlít, csak jobb a működése. Ebből is van Mini, de van még Chrome, UC, Boat és társai kipróbálni.

Ha letiltottad (/ törölted :]) a hivatalos klienst, ez kellhet a névjegyek infóinak kiegészítésére: Contact Sync for Facebook

[ Szerkesztve ]

(#20874) Foose válasza LonGleY (#20873) üzenetére


Foose
addikt

Én ezeket tudom,csak nagyon szorít a memória :( Kényszerből vettem ezt a telót,mert amit ezelőtt vettem,az tégla lett,átvertek. Tegnap óta gondolkodok a Dolphin-on,sokat használtam,csak ugye sok helyet foglal. Na megpróbálok helyet csinálni neki,mert nekem jobban bejött mint a mini.
Dehogy tiltottam a hivatalost,töröltem mivel főzött romot használok :D

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20875) DS39 válasza Foose (#20872) üzenetére


DS39
nagyúr

valamit nagyon elbaszkurálhattál azon az Y200-on, a gyári böngetővel tökéletesen használható a face azon verziója ami úgy néz ki mint az app. bár nekem az Opera-kban megjelenő m. fb verzió jobban, bejön, meg gyorsabb is. :)

(#20876) Foose válasza DS39 (#20875) üzenetére


Foose
addikt

Csak egy főzött rom van fent,semmi más. Nem tudom esetleg az lehet-e az oka.... :F Maga a teló szinte új.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20877) masholnap


masholnap
senior tag

opera mobile-ban lehet betütipust cserélni? nem tetszik, hogy ilyen narrow/condensed tipusú. kevésbé olvasható számomra

(#20878) LonGleY válasza masholnap (#20877) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha definiálva van az oldalakon betűtípus, akkor tudtommal nem gyakja át, azt a Mini csinálja. Bár lehet, hogy kénytelen, mert nem ugyanazok az elérhető fonttípusok, mint pl. egy win asztali gépen.

De állítható természetesen, minden opciót elérsz, ha a címsorba beírod: about:config (asztalin és Firefox-ban egyaránt működik). Ennek utána kell nézni, hogy mi elérhető a készüléken, mert csak fontnevet adhatsz meg, nem választható listából. Valszeg a "Roboto"-val lesz a gond.

[ Szerkesztve ]

(#20879) masholnap válasza LonGleY (#20878) üzenetére


masholnap
senior tag

hmm, pedig nálam eléggé arial narrow-nak tűnik. más böngészővel arial. és minden oldalnál cseréli igy :/

Droid Sans a beállitás, gondolom ez oke, hmmm

Roboto? az miaz?

[ Szerkesztve ]

(#20880) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok :)

Valaki tud olyan appot -emulatort- amivel a .jar formátumú játékokat eltudom indítani ?
Hálás lennék érte nagyon !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#20881) LonGleY válasza Roxkex (#20880) üzenetére


LonGleY
veterán

Google első találat, és a többi.
Rootolt készülék kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20882) masholnap válasza masholnap (#20879) üzenetére


masholnap
senior tag

jalátom, a Roboto az alap android betütipus, azaz narrow jellegű. fákkk, na megnézem micsinál a firefox

(#20883) LonGleY válasza masholnap (#20882) üzenetére


LonGleY
veterán

Hasznos, asztali FX-ben pl. azt szoktam állítani, hogy
az utsó tab zárásakor ne csukja az egész böngészőt:

browser.tabs.closeWindowWithLastTab -> false

[ Szerkesztve ]

(#20884) S e t h válasza xenom0rph (#20827) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindkettő fent van, használom is mind a kettőt, nekem gyorsaságban a swype az első, ezért azt használom gyakrabban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20885) masholnap válasza masholnap (#20882) üzenetére


masholnap
senior tag

node nem sikerült előrébb jutnom. kikapcsoltam a user beállitásokat Operában, de továbbra is a Droid Sans megy.

Firefox szanaszét fagyta magát, de annyit láttam, hogy az is Droid Sans-ozik.

Droid sans hasonló mint a Roboto, ugyanúgy narrow. fene

-----------------------------------------

másik kérdés: van olyan böngésző, mely ugyanúgy kitolja a cimsávot mikor az ember görget, ahogy a beépitett alapböngésző?

(#20886) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Létezik olyan egyszerű app ami ha érkezett bejövő hívás, e- mail, sms.... akármi, mondjuk 5 percenként rezzenik-hangjelzést ad egyszerre, hogy nézzem meg ?

A teló állandóan a zsebemben van, de mivel nagy zajban és rezgő gépek között dolgozom nem veszem mindig észre azonnal ha hívnak vagy kaptam valamit. Ezért lenne jó egy app ami rövid időközönként figyelmeztet.

Köszönöm.

(#20887) Dottore válasza Csocsesz75 (#20886) üzenetére


Dottore
addikt

(#20888) pepe091 válasza Csocsesz75 (#20886) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A nemrég tárgyalt Light Flow erre is képes. :)

(#20889) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Régebben (kb másfél éve) láttam egy olyan 'élő' háttérkép alkalmazást ami úgy működött ,hogy a telefon giro szenzorját használta, és mondjuk volt egy városi látkép, és amint elkezdett mozogni a telefon úgy 'nézhetett szét' a telefon használója.Valaki tudja melyik ez? Bocsánat a hülye magyarázatért ,remélem azért érthető magyarázat :D
Ja és azzal még tudok segíteni hogy fizetős volt

pluszba még valami ha már ittvagyok:

Olyan játékot keresek ,amiben lehet egymás ellen versenyezni, pl.: pontszámban (Temple Run, Fruit Ninja) Nem feltétlenül kell ilyen pontszámosnak lennie ... :)

[ Szerkesztve ]

halahala

(#20890) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Dottore, Pepe köszönöm szépen.

Bocsánat, hogy nem olvastam vissza meg nem használtam a keresőt csak eszembe jutott, aztán hirtelen gondolkodás nélkül megkérdeztem.

(#20891) valory


valory
tag

Sziasztok,

van nekem egy nagy problémám... az a fránya gyári ébresztő hol ébreszt hol nem, és ez zavaró, mivel elkések a munkából... a teló be van állítva h éjjel kapcsoljon ki, reggel ébresztés előtt 10 percel meg kapcsoljon be, ilyenkor egyáltalán nem hajlandó ébreszteni... és amúgyse mindig, néha rájön és nem cseng reggel... szóval kellene egy normális ébresztő, amit ha beálítok, az csengjen ha törik ha szakad.

Előre is köszi!

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#20892) air válasza xenom0rph (#20889) üzenetére


air
nagyúr

Én eddig ilyet csak űr témában láttam, városiban nem.
Az a Gyrospace 3D.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20893) xenom0rph válasza air (#20892) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem feltétlenül városos, több ilyen jellegű kép közül lehetett választani :)

halahala

(#20894) ux1 válasza valory (#20891) üzenetére


ux1
addikt

Vekker? Tedd inkább repülő módba.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20895) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan beállítási lehetőséget vagy programot keresek [ Samsung Galaxy S2 -höz ] ami automatikusan kihangosítja a hívásbeszélgetést ha felveszem. Nem szeretném a telefont berakni a dokkolóba. Csak automatikusan hangosítson ki. Köszönöm előre is a segítséget! :)

(#20896) Tyer


Tyer
őstag

Nekem nem megy ez a led-es dolog... nem ad csak zöldet...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20897) basaja válasza Tyer (#20896) üzenetére


basaja
senior tag

Nekem 100%-osan müxik :DD

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#20898) alec.cs válasza ux1 (#20771) üzenetére


alec.cs
tag

Milyen újdonság van ebben a Smart Keyboard Pro-ban?
A Note 2-ben lévő kézírásfelismerőt tudja már?
Ha nem, akkor melyik bill. app tudja azt, a gyárin kívül?

(#20899) Bozek válasza Tyer (#20896) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ahogy rákerestem, ez a HTC hibája sajnos. Root-al és a LightFlow-ban kiválasztott Direct Mode-al is csak 3 szín választható.

(#20900) LonGleY válasza alec.cs (#20898) üzenetére


LonGleY
veterán

A hivatalos oldalon írják, de én is ide rovátkáztam a frissítéseit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.