Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) wardemi válasza aicon (#20949) üzenetére


wardemi
senior tag

How? Telefon lokációhoz van kötve vagy mit néz, honnan böngészek (vpn)? Am ilyen van az amazonnak is (ha a kettő nem egy és ugyan az)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20952) MurdR válasza pepe091 (#20950) üzenetére


MurdR
veterán

Mindjárt nézem...

Kiválasztottam vagy 20 járatot, engedi görgetni nekem. Eddig sem ment?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20953) pepe091 válasza MurdR (#20952) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm! Nem rég találtam meg, kb 1 hónapja használom, soha nem volt jó nálam. :(

Hopp... Járatot választottál, vagy megállót? Mert a kedvenc járatokat tudom görgetni, csak a kedvenc megállókat nem.

(#20954) petipetya válasza pepe091 (#20950) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnéztem egy Z-n, és nekem simán enged fel-le görgetni a kedvenc megállók között.

"nincs rá lezsóidő"

(#20955) pepe091 válasza petipetya (#20954) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor ez érdekes. Megpróbálom törölni az adatait és újrarakni.

(#20956) MurdR válasza pepe091 (#20953) üzenetére


MurdR
veterán

Megállókat :( reinstall sem segít? Vagy vadássz egy korábbi verziót, már ha van, és használható, hátha.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20957) vitezfeher válasza Bozek (#20942) üzenetére


vitezfeher
tag

Itthon is csak ugyanazok a kínai sz..rok kaphatók irreális áron. Köszönöm az építő válaszod

(#20958) St3ven


St3ven
addikt

A Google Talk felületét nem tervezik kicsit pofásítani? Évek óta ugyanaz a gagyi design :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20959) MurdR válasza St3ven (#20958) üzenetére


MurdR
veterán

Csak lépnek már valamit az FB Homera :DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20960) St3ven válasza MurdR (#20959) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, az nagyot szólt, arra muszáj reagálni. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20961) pepe091 válasza MurdR (#20956) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sajnos régebbi verzió a menetrend miatt nem játszik. :( Köszönöm a próbálkozást!
Újratelepítettem, előtte töröltem az adatokat, nem segített.

(#20954) petipetya

Biztos, hogy mindent végig tudtál görgetni? Mert nálam úgy van ha berakok 5 kedvencet, akkor 2 látszik, nem lehet görgetni, ha berakok 15-öt, akkor lehet görgetni, viszont csak 6 között, a fennmaradóak továbbra sem látszódnak.

(#20962) petipetya válasza pepe091 (#20961) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hoppá, pont 15db kedvenc megálló esetén már nem enged görgetni - valóban kézzel fogható a hiba. Az egyes kedvencek eltávolítása során pedig olyan, mintha egymást lefedve bújnának meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20963) MurdR válasza St3ven (#20960) üzenetére


MurdR
veterán

Energiát legalább öltek bele ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20964) pepe091 válasza petipetya (#20962) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, pontosan ez van nálam is!
Köszönöm a segítséget.
Akkor újra felveszem a kapcsolatot a fejlesztővel. (Bár lehet, köztünk jár :D)

(#20965) S e t h válasza St3ven (#20958) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20966) St3ven válasza S e t h (#20965) üzenetére


St3ven
addikt

:O

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20967) bacus válasza blt.62 (#20937) üzenetére


bacus
őstag

sgs3-on skvalex által irt callrecorder sztem megy root nélkül.

nekem ez bevált.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#20968) St3ven


St3ven
addikt

A WhatsApp-ról mik a tapasztalatok? Mennyire erőforrás-igényes (RAM, proci)? Nem eszi nagyon az akksit? Mennyire megbízható a működése? Nem maradoznak el egyes üzenetek?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20969) sutszi válasza St3ven (#20968) üzenetére


sutszi
veterán

Nálam még nem volt ilyen. Minden oké volt vele...Egyik kérdésedre sem tudok negatív választ adni.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#20970) zhata válasza St3ven (#20968) üzenetére


zhata
senior tag

Nagyon megbízható és jó alkalmazás. De vigyázz, fizetős. Évente 1 dollár (ha jól emlékszem) :))
Erőforrás igény Sony Xperia Ray-en 7-20 MB.

(#20971) petipetya válasza vgyuri (#20909) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most teszteltem élesben, nekem bejön a cucc, köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#20972) djtemplar


djtemplar
csendes tag

Hy!

Van egy kis problémám, nem tudom mennyien használjátok telefonon a Clen Master nevű takarítót (Free Google Play-es app). Eddig szépen tette a dolgát, nem volt vele semmi gondom, de egy frissítés után a takarító elintézte, hogy az albumba belépve nem mutat egy képet sem...fizikailag megvannak a telón, mert a fényképezőbe belépve látom őket, csak az album marad sötét mint az éjszaka. A clean masterben pedig nincs kipipálva a bélyegképek törlése, so I haven't got any idea...:) Először újraraktam az androidot, akkor visszaállt minden szépen, akkor még nem a programra gyanakodtam, aztán leszedtem megint play-ről, takarítottam és megint nincs kép az albumban.
Hogyan tudom ezt visszaállítani, mert nem akarok mindig telószoftvert frissíteni...:)

(#20973) Melack válasza djtemplar (#20972) üzenetére


Melack
veterán

Helló!

Nincs véletlenül egy .nomedia nevű fájl a mappában?

Üdv

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20974) djtemplar válasza Melack (#20973) üzenetére


djtemplar
csendes tag

Az Android/data mappában van egy nulla bájtos nomedia fájl, meg a viber mappájában, de a viberben megjelennek az emotikonok meg a stickerek is...

(#20975) MurdR


MurdR
veterán

My Font Maker Pro-t használ valaki?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20976) Melack válasza djtemplar (#20974) üzenetére


Melack
veterán

A Vbiert ne keverjük ide, a stickik/emoticonok kicsit más "téma".
Ha a data mappából törlöd a nomedia fájlt, a helyzet változatlan?
Melyik képnézegetőd használod?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20977) djtemplar válasza Melack (#20976) üzenetére


djtemplar
csendes tag

hát kitöröltem, semmi változás, újraindítottam a telefont, még így sem...külön képnézegetőm nincs, csak az albumot nyitottam meg...(Android 4.1)

Vajon ha a .thumbnails fájlt kitörlöm, a telefon újra létrehozza? Vagy nincs hozzá köze?

[ Szerkesztve ]

(#20978) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Kaptam értesítést, miszerint elérhető az Apex launcher 2.0.0, ami már nem béta. Kíváncsi vagyok, h megoldották-e az óra widgetes dolgot. Nálam a bétában állandóan megálltak a widgetek.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20979) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

távoli asztal alkalmazás van droidra?
olyan kellene, amihez nem kell semmit se telepíteni PC-re.
vpn-ezés már meg van oldva a céges belső hálózatra.

(#20980) djtemplar


djtemplar
csendes tag

na ez érdekes, mert újraindítás után létrehoz egy nullabájtos nomedia fájlt a data könyvtárban, ha kitörlöm...:) ha új képet csinálok a fényképezővel azt sem mutatja azt albumban, csak a fényképezőben...pfff

(#20981) elmouse


elmouse
aktív tag

Amikor a tabletemet rádugom a TV-re HDMI-n keresztül, akkor ugye a hangot is azon keresztül küldi. Van olyan videólejátszó ahol lehet választani audió kimenetet? Vagy esetleg valami külső progi ami belenyúl a beállításokba?
Igazából HDMI-DVI átalakítóval akarom rádugni a tabletet egy monitorra, de így nincs hang. Azt akarom, hogy a hang a 3.5-es jacken jöjjön ki.
Bármilyen megoldásra vevő vagyok.

Ka nama kaa lajerama!

(#20982) Melack válasza djtemplar (#20980) üzenetére


Melack
veterán

QuickPicet tedd fel, nézd meg, hogy ott láthatóak e a képek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20983) elmouse válasza Sanyi.mTs (#20979) üzenetére


elmouse
aktív tag

Én a 2x Client-et használom.

Ka nama kaa lajerama!

(#20984) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Stratégia játékot ajánlanátok? Inkább valami építős(város, vállalat) vagy szállítós érdekelne. Amibe nem túlságosan dominál a pénzbefizetés.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20985) LonGleY válasza royalka (#20984) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen: [link]

(#20986) djtemplar válasza Melack (#20982) üzenetére


djtemplar
csendes tag

quickpic-ben látja őket...

(#20987) xSide válasza djtemplar (#20986) üzenetére


xSide
őstag

Beállítások/Alkalmazáskezelő kikeresed az összes alatt Galéria és adatok törlése...

(#20988) djtemplar válasza xSide (#20987) üzenetére


djtemplar
csendes tag

wááááz működik, nagyon köszönöm! :)) :R

(#20989) xSide válasza tonyqa23 (#20978) üzenetére


xSide
őstag

Nálam nem volt ilyen gond...
Egy tipp, mivel kikerült a normál módú frissítés keresés pl. beta verzióhoz az Apex-ben a developer funkciót aktiválva újra elérhető lesz!
Apex/Beállítások/Az Apex Launcher névjegye és sok klikk a verzióra, ekkor egyet visszalépve megjelenik a 'Fejlesztői beállítások' lehetőség :DD

djtemplar: szívesen

[ Szerkesztve ]

(#20990) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Sony sk17i-m van és van egy kis gondom a zenelejátszókkal. Próbáltam az alapot, a winampot és a jetaudiot, de egyik se játsza le az asztali winamp által létrehozott lejátszási listákat. Továbbá a a jetaudio rosszalkodik, beolvassa a memóriakártyát a music mappát is és az összes mappát ami tartalmaz hang fájlt, de van egy olyan mappa amibe egyéb mp3 hangokat tárolok és csak néhány fájlt olvas be, viszont az alap zenelejátszó megnyitja azokat is.
A zenelejátszók egy alap androidos app alapján építik fel a médiakönyvtárukat vagy mindegyik saját maga keresgél a memória kártyán?
Próbáltam már az alkalmazások adatainak törlését is és a telefont is újraindítottam. Megoldást vagy egy egyéb appot keresek eme problémámra.

(#20991) fatal` válasza tonyqa23 (#20978) üzenetére


fatal`
titán

Hajnali 4 körül frissítettem, semmi gond a widgetekkel eddig.

(#20979) vegytek: Van, RDP klienst keress.

(#20989) xSide: Azért került ki, mert a Google megtiltotta a fejlesztőknek, hogy a Playen kívül frissüljenek az alkalmazások.

Pontosabban az ilyen appokat előbb-utóbb törlik (nyílván ez a rejtett megoldás maradhat).

(#20990) KISDUCK: Ha jól emlékszem az asztali winamp abszolút útvonalat tesz az m3u fájlokba (C:\valami\valami.mp3 stb.) ezt az android nem fogja lejátszani. Ha mégsem így van, akkor ellenőrizd, hogy a relatív útvonal jó-e, illetve jó helyre másoltad-e az m3u fájlt, ha utána sem megy, akkor esetleg próbáld meg a powerampot, vagy magát a droidos winampot.

[ Szerkesztve ]

(#20992) numquis


numquis
csendes tag

Sziasztok!

Call Meter 3G beállításával kapcsolatosan kérnék segítséget.
Telenor Smarttarifa 4 és " 5 perc után nulla" szolgáltatást szeretnék valahogy összehozni...
Persze nagyon örülnék, ha valaki már összehozta volna előttem, és egyszerűen importálhatnám...
Minden segítséget nagyon köszönök!

(#20993) csabám


csabám
addikt

Splay Launcher (beta).

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20994) OgKush válasza csabám (#20993) üzenetére


OgKush
senior tag

Fuh, fura egy elképzelés :Y Lehet, hogy kipróbálom. :K

(#20995) csabám válasza OgKush (#20994) üzenetére


csabám
addikt

Enyhén szólva is, nekem nem igazán áll kézre :N

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20996) tybsen válasza csabám (#20995) üzenetére


tybsen
addikt

Nem lenne ez rossz pl. note meretu cuccokon, de kisebb kijelzokon szerintem praktikusabbak az eddigi ikonok-launcherek. Egyebkent jo otlet, de az en jelenlegi galaxy s-emen annyira akadozik, hogy hasznalhatatlan.

(#20997) wardemi válasza csabám (#20993) üzenetére


wardemi
senior tag

Nekem erről a Paranoid Android PIE cucca jut eszembe :D. Kiterjesztett képernyőn (nav és statuszbár elüntetve) jó dolog :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20998) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan app amivel a wifis internet sebességét tudom limitálni?
Ki szeretném próbálni, milyen lenne a böngészés (Opera Mini) lassított mobilnettel. (32 kb/sec)

(#20999) Rimuru válasza -PLevi- (#20998) üzenetére


Rimuru
veterán

Router beállítások wifi sebesség korlátozás.

Vigyázat, csalok!

(#21000) -PLevi- válasza Rimuru (#20999) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Mindenféle beállítást találtam, de sebességkorlátozást nem. :( (tp-link router)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.