Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) mexel válasza LonGleY (#20600) üzenetére


mexel
veterán

Csak egy beta 4.2.2 van a gépen, és nincs benne semmi energiagazdálkodási lehetőség és úgy érzem hogy nem mennek annyin a procik+gpu mint amennyin kellene. Persze lehet hogy tévedek, csak kíváncsi vagyok.
Köszi, kipróbálom az elixirt.

[ Szerkesztve ]

(#20602) LonGleY válasza mexel (#20601) üzenetére


LonGleY
veterán

Az csak infó progi, prociállító nem lesz app formában sehol. Ez a rendszer feladata. Ha az nem tudja, akkor pech, ilyen ez a bétázás.

[ Szerkesztve ]

(#20603) rjg válasza LonGleY (#20602) üzenetére


rjg
őstag

Megint ex cathedra voltál. ;] Proci állító app több is van, persze a root alapfeltétel. Pl: Set CPU, vagy különböző kernelekhez saját alkalmazások, mint Siyah - STweaks.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#20604) LonGleY válasza rjg (#20603) üzenetére


LonGleY
veterán

De fejlődőképes. :] Kukázok is egy cikket.

[ Szerkesztve ]

(#20605) rjg válasza LonGleY (#20604) üzenetére


rjg
őstag

Manapság csak ez számít! :K Éljen az élethosszig tartó tanulás :C

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#20606) mexel válasza LonGleY (#20602) üzenetére


mexel
veterán

Állítja a rendszer a procit, az látszik egy-két progival, csak kérdés hogy max kihasználtságot engedélyez-e. Valamelyik tabletban (talán asus) láttam energiagazdálkodási részt, ahol be lehetett állítani, hogy max-on menjen a gép. Mivelmost tesztelgetek, szívesen megnézném van-e változás.

(#20607) wardemi válasza mexel (#20606) üzenetére


wardemi
senior tag

Hello én a Trickster-t preferálom ez ügyben, illetve hasznos olvasmány lehet erről az egész governor + scheduler párosokról még ha ezek galaxy nexuson érhetőek el (gondolom máshol is de azokat nem ismerem)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20608) Maxximus válasza mexel (#20606) üzenetére


Maxximus
őstag

Sziasztok.
eddig nem nagyon kellett backup program, de most jól jönne, mert lehet szerviz lesz és le kellene gyalulnom mindent, majd ha visszajön a telefonom majd 1 nap, míg mindent beállítok.
Szóval tudnátok ajánlani egy jó backup progit ami mindent visszatenne (nem lenne rom verzió váltás sem) az sms-ektől az összes programig és azoknak a beállításáig,rendszer beállításig mindent? (Tb,mybackup ezek ilyenek?) Mint a szifonoknál amikor vissza pakolok mindent ha az iCloudból, az valami hihetetlen jó.
Nem rootolt a telefon és nem baj ha fizetni kell a progiért csak ne csesszek el 1 napot a visszaállítással (103 program és ezeknek a beállításai)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#20609) fatal` válasza Maxximus (#20608) üzenetére


fatal`
titán

ROOT nélkül nem tudod a beállításokat menteni. ROOT nélkül a contactokat tudod syncelni google fiókba vagy exportálni sdre, smseket menteni/visszaállítani, hívásinfot és azokat az appokat, amiknek van ilyen funkciójuk belül.

ROOT-tal pedig MyBackup ROOT szinte mindent kiment (SMS-t mondjuk nem avval mentek, de ha jól emlékszem azt is tudja.).

(#20610) Maxximus válasza fatal` (#20609) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi.
Kontakt sync nyilván rendben az ok.
SMS -re azt hiszem az SMS backup plusz ok lesz.
Rootolni nem szeretném. egyrészt elég új modell (aláírásom), bár van már hozzá, másrészt a garanciánál ne kötekedjenek.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#20611) fatal` válasza Maxximus (#20610) üzenetére


fatal`
titán

ROOTolod, lemented a cuccokat, unrootolod és visszaviszed.

(#20612) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Ha valaki segíteni sok időt takarítanék meg. :)) Szal találtam a SuperBeam | WiFi Direct Share minden faxa minden jó, de Gb nem megy. :/ kerestem de nem találtam ilyen progit az az olyat ami rendesen működik és nem netre teszi fel hanem közvetlen a másik készülékre küldi a fájlokat. Esetleg valami ötlet? Nagoyn tetszik egy a fotózással való párosítás. :D

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20613) forintuser válasza royalka (#20612) üzenetére


forintuser
őstag

Hát ez valami hatalmas.Köszi. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#20614) xSide válasza royalka (#20612) üzenetére


xSide
őstag

Software Data Cable QR kód és NFC nélküli használathoz.
Elég egy wifi hotspot-ot létrehozni vagy csatlakozni hozzá appon belül!

(#20615) royalka válasza xSide (#20614) üzenetére


royalka
őstag

Igen ez a léyeg, amit linkeltem az is ezt tudja csak Gb-n nem megy. :) :R

forintuser: szivesen. Én is régóta kerestem egy ilyen megoldást a Bt kicsit lassú ehez képest.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20616) royalka válasza xSide (#20614) üzenetére


royalka
őstag

Kipróbátam de nincs olyan lehetőség hogy file kezelőből tudjak küleni. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20617) dokee78


dokee78
félisten

Arra tudtok alkalmazást,hogy ha bekapcsolják a PC-met akkor valahogy kapjak egy értesítést telóra?

Nem olyan válaszokat várok,hogy:
-hívd fel anyádat megy-e a gép.
-nézd meg Teamviewerrel.

(#20618) mexel válasza wardemi (#20607) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, megnézem a Trickstert.

(#20619) petipetya válasza dokee78 (#20617) üzenetére


petipetya
nagyúr

Józan paraszti ésszel és nulla ezirányú tapasztalattal hirtelen az jutott eszembe, hogy ha a gép ki van kapcsolva, akkor csakis a lányok kábelen keresztül mehet át a jel, ami érzékeli a bekapcsolását. A lan kábel másik fele talán egy routerbe, vagy még inkább egy androidos média eszközbe menne bele. Ez az eszköz küldene jelet a telefonodra vagy küldene egy emailt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20620) Bozek válasza dokee78 (#20617) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez egy érdekes kérdés. Max. úgy lehetne megoldani, hogy PC-re keresel egy programot, ami csomagot küld a mobilra. Azonban a mobil IP-címe is változhat, így a Dynamic DNS client segítségével adni kell a telefonnak egy fix domain nevet, ahogy az gépen is szokás.

Ezután már csak a csomag beérkezését kell figyelni a telefonon valamilyen módon, amire még keresgélek megoldást...

Szerk: Ja, igaz. Akár e-mailt is küldhetne a gép. :) Hogy én miért akarok mindent túlbonyolítani. :D

[ Szerkesztve ]

(#20621) dokee78


dokee78
félisten

Igazatok van ez nem egyszerű,akkor marad a teamviewer.

(#20622) xSide válasza dokee78 (#20617) üzenetére


xSide
őstag

Nem igazán app kérdés, hanem inkább pc-s. Megoldás van rá!

Router beállítás esetleg, amennyiben használsz?
- beállítható a böngésző kezdőlapja tiltottként, amiről értesítés küldhető

Win7 esetén pl. jelszavas rendszergazdai fiók meglétekor Vezérlőpult/Szülői felügyelet és további felügyeleti eszközök telepítése, ami értesítést küld adott e-mail címre.

Végül a legegyszerűbb:
- Vezérlőpult/Felügyeleti eszközök/Feladatütemező és Új feladat, ahol bármire beállítható (esemény, program futtatás stb.) email értesítés (smtp kell hozzá)!

[ Szerkesztve ]

(#20623) Bozek válasza Bozek (#20325) üzenetére


Bozek
nagyúr

Épp akciós a Screen maker, ha valakit érdekel. :)

(#20624) v.attis


v.attis
őstag

Hogyan érem el a távolban, vagy akár itthon wifin a windowsos és egy NAS-on található megosztott tartalmakat? Tehát egy gépen tárolt zenét, vagy wifin egy NAS-on levő filmet?
Nem irányítani akarom az eszközöket! A telefonon lejátszani a máshol található tartalmat!

Ja, a NAS egy médialejátszó (WD TV Live Streaming), ami nas-ként is működik.

(#20625) Newlachka válasza v.attis (#20624) üzenetére


Newlachka
őstag

csak megkell osztani a tartalmat és kész ha egy hálózaton van akkor telefonon megtudod tekinteni

(#20626) v.attis válasza Newlachka (#20625) üzenetére


v.attis
őstag

Oké, de mivel? Böngésző? Fájlkezelő? Nem találok olyan menüpontot, ahol ilyesmit láthatnék.
Routerben nem kell fix ip-t adni az eszközöknek?

(#20627) default.


default.
őstag

sziasztok. nem tudom, létezik-e ilyen, olyan appot keresek, ami a mobilnetet tudja ki-be kapcsolni, hogy csak akkor tudjon pörögni, ha az ember valóban használja, hülye kis háttér alkalmazások ne zabálják a mobilnetet a telefonon.

köszi előre is!

üdv
:R

(#20628) Márklár válasza default. (#20627) üzenetére


Márklár
tag

Kézzel bekapcsolod (wifit is tud) automatikusan kikapcsol:

[Wifi/Data auto off]

Ez automatikusan ki és bekapcsol:

[Auto 3g Battery saver]

Márklár

(#20629) jegenye77 válasza default. (#20627) üzenetére


jegenye77
addikt

Ehhez nem kell külön app.Alapból tudja minden telefon.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20630) air válasza default. (#20627) üzenetére


air
nagyúr

Tegyél fel egy tűzfal progit, és tiltsd le azokat az appokat, amiket nem akarsz a netre engedni! Amit szeretnél, azt nem lehet.

Jegenye!

Ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20631) Fandango válasza default. (#20627) üzenetére


Fandango
veterán

Van olyan app amivel tudod szabalyozni, hogy melyik app hasznalhat mobilnetet, wifit, de ehhez root kell. Ilyen progi pl a Droidwall.

(#20632) jegenye77 válasza air (#20630) üzenetére


jegenye77
addikt

olyan appot keresek, ami a mobilnetet tudja ki-be kapcsolni
Nem volt szó automatikus letiltásról vagy csak egy-két bizonyos alkalmazásról ami használja a netet!
Mobilnet ki és bekapcs minden telóban benne van nem? ;]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20633) oli.98


oli.98
tag

Sziasztok!

Nem lehet a Smart scrollt használni más androidos készüléken? Nincs olyan alkalmazás, ami tudja a kézzel való görgetést?

Google Nexus 7 3G, moto g

(#20634) air válasza jegenye77 (#20632) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem elég egyértelműen fogalmazott. A te értelmezésed pedig szögletes és kötözködő. :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20635) jegenye77 válasza air (#20634) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem akartam kötekedni!!!
Én kérek elnézést!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20636) handrash


handrash
őstag

Hogy hogyan nem tudom, de le szinkronizálódtak a telefonomra a facebook képeim. Hogyan tudnám gallérából eltüntetni ezeket hogy a facebookon ne törődjenek?

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#20637) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Handcent sms-ben hol kell beállítani,hogy az elküldött üzenetek mellett ott legyen egy kis zöld pipa?
Egyszer már beállítottam,de most sehol sem találom :(((
Viszont most olyan hangot ad,mikor elküldöm,mint mikor sms-em érkezik. Ezt meg ki szeretném kapcsolni :B

Alias: Júzer error

(#20638) handrash válasza -HajTömeg- (#20637) üzenetére


handrash
őstag

Az első kérdésedre nem tudom a választ, nekem van pipa.
A másodikat a küldött üzenetek értesítési hangjánál tudod némára állítani.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#20639) Bozek válasza -HajTömeg- (#20637) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem az a pipa a kézbesítési visszajelzés, szóval olyant keress. Hogy hol, azt nem tudom, mivel nekem tökéletesen megfelel a gyári SMS app is.

(#20640) handrash válasza Bozek (#20639) üzenetére


handrash
őstag

Biztosan az. De a hangját megtaláltam, a pipát nem. Esetleg egy gyárira visszaállítás is szóba jöhet.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#20642) Vardar


Vardar
tag

MÁV menetrendes appot keresek, hogy ne az elvirát kelljen mindig megnyitni. A vonatDroid, AZ Menetrend - MÁV, TElvira hármasból ki mit ajánl/próbált már?

(#20643) -HajTömeg- válasza #40993792 (#20641) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

:R

Alias: Júzer error

(#20644) handrash válasza #40993792 (#20641) üzenetére


handrash
őstag

Furcsa, de logikus, a jelentés is egy üzenet amit fogadsz.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#20645) wardemi válasza Vardar (#20642) üzenetére


wardemi
senior tag

vonatDroid mikor nagyon kellene eddig nem volt hiányossága amire nekem kellet (pl hol vagyok és mi a szarért késik már megint a máv ) :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20647) aicon válasza Bozek (#20623) üzenetére


aicon
senior tag

Kösz :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#20648) mexel


mexel
veterán

Kipróbáltam majdnem mindegyik nagyobb launchert, de nem látok túlontúl sok különbséget. Melyik a legmegbízhatóbb? Van olyan ami kihasználja a full HD kijelzőt? Pl apex olyan mintha roszabb felbontású ikonokat használna mint a nova.
Vagy inkább melyik a leggyorsabb?

(#20649) Bozek válasza Vardar (#20642) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Menetrend Droid-ot ajánlom. Tudom, hogy nem volt benn a felsoroltak között, de nekem tetszik az egyszerűsége.

(#20650) pepe091 válasza Bozek (#20649) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

+1 Én is ezt használom, eddig jól bevált!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.