Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) LonGleY válasza Predator2 (#20300) üzenetére


LonGleY
veterán

Az első hsz-ben le van írva... alapból negyed órád van a kipróbálásra, ha nem jön be, csak uninstallálnod kell, visszatérítik az árát. Utána már indokolni kell, és egyedi elbírálás alá kerül a kérvényed.

[ Szerkesztve ]

(#20302) pepe091 válasza Predator2 (#20300) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Van ám egy 1. HSZ.. :U

(#20303) blt.62 válasza vadorzó (#20297) üzenetére


blt.62
őstag

Vedd meg a 2 sim-es myPhone 6691-s mobilom,baromi jót lehet vele ökörködni. Egy tizesért a tiéd.

MegtorloXp

(#20304) petipetya


petipetya
nagyúr

Most váltott a Play. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#20305) geckowize válasza geckowize (#20274) üzenetére


geckowize
őstag

Erre vki?

(#20306) darvinya válasza petipetya (#20304) üzenetére


darvinya
titán

Nekem már 27-es.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#20307) forintuser


forintuser
őstag

Ezt láttátok már?

Holnapkészítést vállalok.

(#20308) tonyqa23 válasza LonGleY (#20301) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Elég negyed órán belül csak uninstallálni? Azt ők látják, h én csak uninstallálom a telóról? Vagy a play-en a saját alkalmazások közül is ki kell törölni, azt fogják látni?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20309) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Sürgős!
Van olyan alkalmazás Androidra, amivel betudom állítani, hogy egy adott telefonszám ne tudjon engem felhívni (ill. ez fordítva is, de az nem olyan fontos, de jó lenne ha lenne benne (nem az én telefonom))?
Nagyon fontos lenne, köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#20310) vadorzó válasza iguana (#20298) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Igen, de ezt csakis éjjel 3-kor. :DDD Szóval akkor a kérdésemre nincs válasz... (?)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#20311) atike válasza DeathBat666 (#20309) üzenetére


atike
nagyúr

Alapból van fekete lista... :) De vannak külön programok is erre.

Keress rá a Call Blocker kifejezésre akár itt a fórumon is.

(#20312) vadorzó válasza blt.62 (#20303) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Biztos, hogy ér az 10 azaz tíz [HUF]forintot?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#20313) DeathBat666 válasza atike (#20311) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Köszi és ilyenkor ha letiltottam egy bizonyos illetőt, akkor neki úgy jelzi, hogy kivagyok kapcsolva, vagy mi?
Bocsi, de nagyon sürgős és most nincs itt 2 telefon. Nagyon szépen köszönöm!

Ill. ha én hívom fel, akkor én se tudom elérni?

Szerk2: és van olyan alkalmazás, hogy nem hívom fel az illetőt, de jelzi neki, hogy hívtam? Ilyen létezik? :D Köszönöm szépen, eddig is.

pls pls válaszoljatok tényleg nagyon fontos!

[ Szerkesztve ]

(#20314) xSide válasza nelsonmanian (#20296) üzenetére


xSide
őstag

AdAway esetében kapcsold be a webszerver lehetőséget...

(#20315) tonyqa23 válasza xSide (#20314) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Én is ezt használom és nekem nem ír olyat,h az oldal nem található. Egyszerűen csak nincs ott reklám.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20316) punky10 válasza DeathBat666 (#20313) üzenetére


punky10
addikt

Amiket eddig próbáltam, azok ugy működtek, hogy vagy hagyták a hivot csörögni, de a te telod nem jelzett semmit, vagy foglalt jelzést küldtek a hivonak.
Általában 2 féle van:fehér illetve fekete lista. A legtöbb appban megadhatsz csoportokat mindkettőhöz, illetve lehet egyesével is számot hozzá adni. A hivoszám nélküli hivások szűrésére a legtöbb app alkalmas.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#20317) stracker06


stracker06
aktív tag

Sziasztok!

Több telefonon is le lehet zárni úgy a képernyőzárat, hogy a tenyereddel letakarod a teló előlapját.

Olyan programot keresnék, ami ugyanezt tudja 2.2.2 alatt. (Gondolom, hogy a közelségérzékelőt használja, ezért remélem, hogy régebbi rendszeren is lehetséges valamilyen segédprogrammal.)

Tudtok ilyen progit? :))

SFm™

(#20318) LonGleY válasza tonyqa23 (#20308) üzenetére


LonGleY
veterán

Elég bárhonnan uninstallálni. Persze nem árt, ha fent vagy neten, hogy erről visszajelzést küldhessen..

Volt már, hogy egy megvásárolt cuccot félrekonfiguráltam, és inkább úgy gondoltam, hogy újratelepítem, erre újra meg kellett vennem, mert még negyed órán belül voltam. :]

[ Szerkesztve ]

(#20319) stefi68


stefi68
addikt

Az ExDialer-el mi történik, ha lejár a trial időszak? Nem használható tovább, vagy korlátozott funkciójú lesz?

Korábban ugye nem volt ilyen gond vele. Véletlenül bent hagytam a pipát az automatikus frissítésnél és így lefrissítette magát.

Melyik az az utolsó verzió amelyik még nem trial-os, hanem free?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#20320) blt.62 válasza vadorzó (#20312) üzenetére


blt.62
őstag

Nincs gond vele.érintős és hagyományos gombsoros.10 ft-nál azért többet ér.

MegtorloXp

(#20322) Narxis válasza #40993792 (#20321) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gondolom csak a fizetős funkciók váltak elérhetetlenné. :)

Thanos was right.

(#20324) Bozek válasza petipetya (#20304) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem is délután. Már 2 napja azt nézem, hogy mikor vált át végre. :D

(#20325) Bozek válasza forintuser (#20307) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor már inkább EZ, kétszer annyi telefon van benne. És a fizetős változata is 244 Ft-al olcsóbb. :)

(#20326) DS39 válasza atike (#20311) üzenetére


DS39
nagyúr

GB-n is van? (én nem találtam a gyári híváskezelőben)

[ Szerkesztve ]

(#20327) atike válasza DS39 (#20326) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem 2.3.6-on a híváslistán ha valakin nyomok egy hosszút, ott figyel, hogy "feketelistára vétel"... :U

(#20328) Jumbozorz válasza stracker06 (#20317) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia.

Ez a Tap Tap App nevu program pontosan erre valo.

[link]

(#20329) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Köszi mindenki :)
A gyári feketelistát hol találatom? Sehol se találom, zte blade 3 ról van szó.

(#20330) Predator2


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#20331) DS39 válasza atike (#20327) üzenetére


DS39
nagyúr

ez gyártói feature lesz, nekem nincs benne ilyen a menüben.

(#20332) vadorzó válasza stracker06 (#20317) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Screen off nevű alkalmazást próbáltad?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#20333) miztyc


miztyc
csendes tag

Helló!
A store-ban található hívásátirányító alkalmazások használatáért a gyártó felszámol valamennyi díjat? Kikapcsolt telefonnál ugyebár nem működik ez a funkció? És esetleg valamelyik különösebben ajánlott?

Előre is köszi,
miz

(#20334) kmisi99


kmisi99
addikt

Valami internet manager program nincs? Olyasmire gondolok ami megszabja, hogy mi kaphat netet. Akarok egy havi 100mb os mobilnetet nem akarom, hogy pár nap alatt leszívja a sok hülyeség mint pl emailek letöltése stb. Szóval csak az kapjon mobilnetet aminek én akarok adni.

[ Szerkesztve ]

(#20335) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali, Jorte ben hol tudom beállítani hogy a hetek hétfővel kezdődjön?

(#20336) vadorzó válasza kmisi99 (#20334) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Elvileg kell, hogy legyen (data manager, vagy hasonló névvel), de szerintem elég ha kikapcsolod az automatikus frissítéseket. Persze az sem árt, ha van egy adatforgalom-számlálód (data counter widget).

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#20337) Bozek


Bozek
nagyúr

Hehe... Tasker-el szórakoztam és beállítottam, hogy mondja ki azt, hogy 111. Hát a Nuance hang nem ezt mondta, hanem azt, hogy "mindegy". :D

(#20338) vgyuri válasza kmisi99 (#20334) üzenetére


vgyuri
őstag

Pl. Android Firewall, root kell hozzá. Meg tudod adni, hogy wifi-n mindegyik kimehet (all application), mobilneten pedig csak amit bejelölsz.

(#20339) kmisi99 válasza vgyuri (#20338) üzenetére


kmisi99
addikt

Ez jó kösz. :C

(#20340) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Tabletre ugyanúgy feltehetek launchereket mint mobilra? Full HD kijelzős tabletről lenne szó. Nekem a trebuchet is tetszett az sgs-en, és mindenképpen magyar nyelvű lenne jó. Mit érdemes feltenni?

(#20341) dokee78 válasza mexel (#20340) üzenetére


dokee78
félisten

.Nova Launcher
Apex Launcher
Holo Launcher HD

(#20342) mexel válasza dokee78 (#20341) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, az utolsót megpróbálom.

(#20343) LonGleY válasza mexel (#20342) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha ICS vagy újabb rendszered van, érdemes inkább az első kettővel próbálkozni, hosszabb távon ezek a jók. Az Apex-et tudom javasolni legalább kipróbálásra, majdnem minden lényegeset tud az ingyenes is. Több is felmehet, majd utólag leszeded azt, amelyik nem kellett.

(#20344) twine válasza Bozek (#20337) üzenetére


twine
addikt

:C :C

(#20345) mexel válasza LonGleY (#20343) üzenetére


mexel
veterán

4.2.2 JB van fent. Közben olvasgattam, és a Holo-ról is jókat írtak. Van ezek között magyar nyelvű?

(#20346) pepe091 válasza mexel (#20345) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én a Novát használom az magyar, de szerintem az Apex is.

(#20347) aggleány


aggleány
addikt

Sziasztok!

Olyan progit keresek, ami rögzíti, hogy mennyit telefonáltak a készülékről, és ezt el is menti valahova teljesen magától. Hangfelvétel sem lenne rossz, ha most éppen szabad olyat csinálni. Helyzet a következő: barátnőmnek rendszeresen 70.000,- körüli telefonszámlája érkezik, és nem telefonál annyit. Az a gyanúnk, hogy valaki hekkeli a telefonszámát, és ezt szeretné valamilyen úton-módon bizonyítani. Tehát az is elég, ha olyan progi van, ami a kimenő hívások idejét rögzíti.

Előre is köszi, ha tud segíteni valaki. :R

(#20348) k850 válasza aggleány (#20347) üzenetére


k850
addikt

Alapból van hívás lista a készüléken, de a Traffic Counterrel kiegészítve már jó kiindulási alap. Hangrögzítésre az AllCallRecordert használom, de ez készülék függő, HTC nem szereti.

Szerintem egy tételes számla lenne a legjobb megoldás! :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#20349) tonyqa23 válasza aggleány (#20347) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem lehet,h internet túlforgalmazási díj? Mert ha nincs rá előfizu, akkor nagyon borsos az ára. Régebben volt ilyen 10 kbyte 10 ft meg ilyenek, most nemtom,de ha csak egy app is így frissíti magát, akkor az lehet több 10ezer ft is.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20350) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
A telefon igen apro betukkel es szamokkal irja ki a hivo fel nevet. Ennek a konfiguralasara milyen appok vannak?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.