Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) Roxkex


Roxkex
senior tag

Valaki tud olyan térkép progit mely ingyenes(nem megy fel a netre de maga a progam lehet fizus) és útvonalat lehet benne úgy megjelölni hogy érintési pontokat de úgy hogy a térképen én oda kattolok !?
[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#20202) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
tudom, hogy nem ide kellene írnom, de nagyon sürgős lenne a segítség. a telefonom nem érzékel semmilyen hálózatot tegnap este óta. kivettem a sim kártyát, az akksit, újraindítottam de semmi. mi lehet a megoldás?

(#20203) tybsen válasza Richee11 (#20202) üzenetére


tybsen
addikt

Gyári beállítások visszaállítása? Gondolom nincs repülő üzemmódban...?

(#20212) sharkybacsi válasza air (#20200) üzenetére


sharkybacsi
tag

Mapfactor Navigator

(#20213) sharkybacsi válasza Roxkex (#20201) üzenetére


sharkybacsi
tag

Mind a már említett OsmAnd, mind a Mapfactor Navigator tud ilyet.
Illetve talán a Copilot Gps is.
Mindhárom ingyenes. (Nem Copilot Live, hanem Copilot Gps)

(#20215) pody88


pody88
csendes tag

Boat browser-ben van mód a reklámok blokkolására?

(#20217) tam@s


tam@s
tag

Sziasztok!
Talán valaki tud segíteni...
T-mobile-os Galaxy S2-m van, nem rootolt, gyári rommal.
Problémám: az email beállításnál nem tudom átállítani a megjelenítendő nevet. Tehát, ha küldök levelet, akkor az email címem jelenik meg a másik félnél. Gmail fiók van beállítva rá.
Az "Ön neve" lehetőség egy pillanatra jelenik csak meg, aztán eltűnik.
Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm!

(#20218) LonGleY válasza tam@s (#20217) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem mindegy, melyik e-mail kliens. A beépítettet felejtsd el (tiltsd le stb.), használd a gyári Gmail-t (sokszor ez is előtelepítve van és gmailhez a legjobb). A nevet és egyebeket online konfigurálod a fiókodban.

(#20219) Cyrin válasza pody88 (#20215) üzenetére


Cyrin
addikt

persze, bármelyik reklámblokkolóval, én is ezt használom, és nincs benne reklám

(#20220) blt.62


blt.62
őstag

Létezik olyan program ami hangosan mondja a hívó nevét,mint a nokiáknál van?

MegtorloXp

(#20221) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

3D Digital Weather-t használtam, míg fel nem raktam az apex launchernek a 2.0.0 beta verzióját. Azóta ez a widget egyszerűen megáll, nem számolja tovább az időt, akkukijelzést,meg semmit. Van ilyen,h a launcherrel nem akar működni ilyen óra/időjárás widget?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20222) fatal` válasza tonyqa23 (#20221) üzenetére


fatal`
titán

Előfordulhat, nem véletlenül béta a launcher :)

(#20223) SG3rg0


SG3rg0
őstag

OFF bocs

[ Szerkesztve ]

(#20224) pepe091 válasza SG3rg0 (#20223) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem utalják vissza, mert nem vonták le. Első alkalommal végez egy próbaterhelést 1$ értékben, amit a bank zárol. Ez banktól függően majd vissza fog kerülni a számlára, akár 2-3 hét is lehet.

Azért válaszoltam..

[ Szerkesztve ]

(#20225) tonyqa23 válasza fatal` (#20222) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Akkor valszeg nem a widget szart be, mert előtte nem vettem észre,h nem működne, meg most a HD Widget se akar elindulni, csak forog a kis kör... :(((

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20226) bexinho23


bexinho23
őstag

Play áruházban nincsen mikro fizetési lehetőség? (telefonkártyán lévő összeggel)

(#20227) LonGleY válasza bexinho23 (#20226) üzenetére


LonGleY
veterán

Nincs. Google Wallet van.

---

Említette nekem valaki azt a megoldást, hogy a Wallet-ban a Paypal-os banszámlaszámod adod meg, így megoldható, hogy csak annyit utalj ide, amennyire szükséged van, így függetleníthető a fő bankkártyádtól a dolog. Ez valóban működőképes megoldás?

Ezzel, meg amit pepe091 írt, pontosítanám az első hozzászólást, ezért jó lenne pontos megfogalmazással élni.

[ Szerkesztve ]

(#20228) atike


atike
nagyúr

Tud valaki valami normális kamera kezelő szoftvert? Az asszony telefonjára kellene, mert a gyári eléggé nem az igazi... Jó lenne ha tudna magyarul... :DDD

(#20229) R19 válasza atike (#20228) üzenetére


R19
senior tag

Pl. Camera ZOOM FX,
lgCameraPro. Mindkettő nagyon jó.

(#20230) bacus válasza blt.62 (#20220) üzenetére


bacus
őstag

taskerrel csináltam magamnak, apró hibái még vannak. (pl. hangerő le gomb némitásnál, rendületlenül mondogatja a hivó nevét :D )

A tasker topicban le is irtam, hogy kell létrehozni a profilokat.

Az SVOX Mariskát is meg kell vedd a tasker mellett..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#20231) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Erre nincs valakinek ötlete?
:R

Up the Irons!

(#20232) fatal` válasza LonGleY (#20227) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, hogy működik-e (ha normál bankszámlaként kezeli a paypalt akkor akár működhet is, én nem tudom, hogy működik), de nem lenne egyszerűbb a bankodtól kérni egy internetszámlát hozzá való kártyával?

(#20233) TRob1 válasza EmberXY (#20231) üzenetére


TRob1
veterán

Pl.: Next Launcher 3D

¤ R'n'R ¤

(#20234) R19 válasza EmberXY (#20231) üzenetére


R19
senior tag

Ezzel a két launcherrel tetszőlegesen rendezheted az ikonokat.
TSF Shell, Next Launcher 3D.

(#20235) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

Ezt a Next Launchert hasznalja valaki?A velemenyere lennek kivancsi. Mennyire fogyasztja az akkumulatort?Fc-k vannak?Smooth?

Elore is koszonom,

(#20236) fatal` válasza TRob1 (#20233) üzenetére


fatal`
titán

Galaxy Minire? :D

(#20237) Jarod1 válasza R19 (#20229) üzenetére


Jarod1
addikt

camera zoom fx nél kamera hangot le lehet némítani?

(#20238) TRob1 válasza fatal` (#20236) üzenetére


TRob1
veterán

Jah. Kibaxott gyors Launcher sztem... csak drága.

(#20235) Jumbozorz:
Használtam "bléden". 'Szmúszabbat' nem láttam még rajta. Gyors volt. Akku se fogyott jobban mint máskor. Ha újraindítottam a telefont, kicsit lassabban indult mint a többi Launcher, ill. néha-néh volt 1-1 fc de ez akár a virágbolti kölcsönzés miatt is lehetett. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20239) Jumbozorz válasza TRob1 (#20238) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

koszi,

ovlastam , hogy ha este fc-zik, akkor nem indul ujra es reggel nem ebreszt emiatt. Ilyen elofordulhat,elofordult nalad?Csak ez tantorit el attol, hogy megvegyem. Miert cserelted le amugy ezt a launchert?

koszi

(#20240) LonGleY válasza TRob1 (#20238) üzenetére


LonGleY
veterán

Na igen, de a Play-es kommenteket nem tudnak virágboltosok írni az adott cucchoz, és bizony ott vannak ezek a friss fagyós-megjegyzések. Ilyet azért egy Apex-nél és társainál nem látni. Ennyi pénzért tartózkodnék tőle.

[ Szerkesztve ]

(#20241) TRob1 válasza Jumbozorz (#20239) üzenetére


TRob1
veterán

Nem, szerencsére ilyen sosem volt, pedig minden reggel/hajnalban "vele" keltem munka miatt. Csak úgy magától nálam sosem fc-zett, csak akkor ha épp vmit "nyomkodtam" közben. De mondom, ez is ritkán (max heti 1, persz kinek mi a ritka :D hisz az a jó ha sosem csinálja)
Csere oka most csak annyi hogy átpartícionáltam a telót, kevesebb lett a datám, kifogytam a helyből, ezért van perpill a Holo fenn. Semmi más.

szerk: most olvastam 1 hsz-t hogy csak újraindítás segít. Ilyenre egyáltalán nem is emlékszem, csak ez a várakozás, újraindítás meg bezárás vagy mifene ablakra. Amúgy kb. 4 hónapig használtam.

(#20240) LonGleY:
Azért ha az összes kommentet elolvasod és nem csak az utolsó 2-3at, akkor láthatod hogy nem erről szólnak.
Könnyen lehet hogy vmelyik utolsó frissítéssel jött vmi gebasz, de ahogy írják is többen, jó a support, folyamat jönnek a frissítések/újdonságok...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20242) xSide


xSide
őstag

Figyelmetekbe ajánlanám az alábbi fájlkezelőt, ami miatt jó lehet az smb szerver képessége.
Hálózati eszközként használható a root joggal rendelkező készülék esetén (nálam minden más smb app problémás volt).
SMB előnyét nem szeretném részletezni:)
Lidroid File

ChangeLog for V3.6:

* Improved the left-right sliding animation and make it more smooth
* Suppor two different sliding animation
* Support Waterflow view on picture browsing
* Fixed picture-browse lagging problem
* Removed the tutorial UI
* Add in Audio/Music play support via samba
* Enhanced the list sliding view function

LIDROID

a Changelog Droid által

(#20243) fatal` válasza TRob1 (#20238) üzenetére


fatal`
titán

Még a feléért is drága lenne. :D

(#20244) TRob1 válasza fatal` (#20243) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem mondod mikor még 56Ft-nál többért nem vettem droidos appot és nem is tervezem? :DD

¤ R'n'R ¤

(#20245) blt.62 válasza bacus (#20230) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi! Utána nézek! :R

MegtorloXp

(#20246) fatal` válasza TRob1 (#20244) üzenetére


fatal`
titán

Én vettem párat :) A legdrágább a PowerAMP vagy a PlayerPRO volt, 1100ft körüli összeg, már nem emlékszem melyik mennyi volt. Ezenkívül nagyobb összegbe csak az Apex pro került (900ft). Van még 1-2 vásárolt appom, de azok 2-300 forintba kerültek, a nagyrészüket megoldom az ingyenes változattal. :DDD

3000ft egy mobil appért nevetségesen sok.

(#20242) xSide: Az SMB szerverhez root kell, akkor pedig már inkább WiFI adb és pc-n tc adb plugin, fájlátvitelen kívül többmindenre is jó. Vagy FTP szerver és akkor root sem kell. Ezenkívül jó pár app van smb szervernek. :) Persze, ha valaki egy ablakos fájlkezelőt használ, akkor neki jó lehet, nem kell több programot telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#20247) LonGleY válasza xSide (#20242) üzenetére


LonGleY
veterán

(#20246) hunfatal

+1

+1

[ Szerkesztve ]

(#20248) R19 válasza Jarod1 (#20237) üzenetére


R19
senior tag

A beállításokban némítható a zárhang, nálam meg sem pisszen.

(#20249) batai15


batai15
félisten

csáó! valami jó facebook app kelleme. Amivel lehet képet is feltölteni telóról. Köszi!

(#20250) Melack válasza batai15 (#20249) üzenetére


Melack
veterán

Friendcaster?
Flipster

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.