Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) pepe091 válasza zenwalk (#19649) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Sygic.

(#19652) zenwalk válasza pepe091 (#19651) üzenetére


zenwalk
senior tag

Köszi a segítséget!
A hozzászólásokban valami kódot is emlegetnek. Ez milyen kód? Rosszul látom, hogy ingyenes?

[ Szerkesztve ]

(#19653) attiati


attiati
veterán

az opera update nalatok is tul szeles hasabokban jeleniti meg a nem mobilra optimalizalt oldalakat? ez eddig nem ilyen volt

(#19654) quailstorm válasza zenwalk (#19652) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Próbaverzió. A kód arról szól, hogy nem kell még egyszer megvenni a telefont váltasz. Egy Közép-EU térkép olyan 9k-ból megvan...
(#19653) attiati: az új Opera böngészőmotort váltott, és elég gyatra. A 12.15 még jó.

[ Szerkesztve ]

(#19655) pepe091 válasza zenwalk (#19652) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

7 napig ingyenesen használható, utána meg kell vásárolni.

(#19656) dokee78 válasza attiati (#19653) üzenetére


dokee78
félisten

Sajnos :K

[ Szerkesztve ]

(#19657) attiati válasza quailstorm (#19654) üzenetére


attiati
veterán

es hogy tudok visszavaltani?

(#19658) quailstorm válasza attiati (#19657) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ahhoz először meg kéne néznem valójában mi a helyzet... ;]
Mert te egy webkit-re jellemző hibát vázoltál, de legutoljára 12.14-et használtam droidon...
ez tuti webkit ennek nem kéne annak lenni ennek sem
Aztán meg marad az apk vadászat :(

(#19659) attiati válasza quailstorm (#19658) üzenetére


attiati
veterán

bocs ez kinai nekem. akkor most webkit kell nekem? :)

(#19660) quailstorm válasza attiati (#19659) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmiképp. Undorító a renderelési motorja. Tele van képhibával, meg lassú... Ezért nem értem a váltást sem...

(#19661) Tristis válasza Tristis (#19464) üzenetére


Tristis
őstag

UP! :U

Hátha van ilyen! :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#19662) McDog válasza Tristis (#19464) üzenetére


McDog
aktív tag

Cool Reader-t próbáltad?

(#19663) dokee78


dokee78
félisten

Valaki feltenné az előző Opera Mini verziót?
Köszi!
Tudom hogy a Googleba beírva is megtalálnám,de belassított mobilnettel nem egyszerű.

(#19664) Rimuru válasza dokee78 (#19663) üzenetére


Rimuru
veterán

És attiati, itt van.

Vigyázat, csalok!

(#19665) attiati válasza Rimuru (#19664) üzenetére


attiati
veterán

merjem felrakni azok után, hogy csalsz? :)
kösz :R és quailstorm neked is!

[ Szerkesztve ]

(#19666) quailstorm válasza attiati (#19665) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Most akkor végülis te Opera mini-vel, vagy mobile-lal tapasztaltad a hibát? Nekem nem jött le :DDD

(#19667) Márklár válasza Hege1234 (#19644) üzenetére


Márklár
tag

(#19668) Rimuru válasza quailstorm (#19666) üzenetére


Rimuru
veterán

Opera Mini, tényleg elég rosszul rendeleli az oldalakat, lehet váltják a szervereket is? Bár nem tudom hogy megmarad-e a mini vonal vagy a Rally mód teljesen felváltja.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#19669) attiati válasza quailstorm (#19666) üzenetére


attiati
veterán

mini-vel, most hogy kérdezed :D
7.5.33286 van most fent, az automatikus update előtti verzió még jó volt

miért mi a különbség a mini és a mobile között?

(#19670) Rimuru válasza attiati (#19669) üzenetére


Rimuru
veterán

A Mobile egy teljes értékű böngésző, míg a Mini az egy proxy szerveren át kapja meg a már lerendelelt oldalakat.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#19671) almos94 válasza vgyuri (#19614) üzenetére


almos94
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek, azt hiszem az SMS Backup + lesz a megoldás, mert a Sonys program nem akar működni.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#19672) Hege1234 válasza Márklár (#19667) üzenetére


Hege1234
addikt

köszönöm! pont ilyet kerestem

[ Szerkesztve ]

(#19673) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Tudnátok olyan appot mondani, ami mutatja az adatforgalmamat?

(#19674) pepe091 válasza zenwalk (#19673) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

3g watchdog.

De mivel Z tulaj lettél, így a gyári is tökéletesen megfelel. :) Beállítások/ Adathasználat.

(#19675) Tyer válasza zenwalk (#19673) üzenetére


Tyer
őstag

Callmeter 3g. Milyen telod van?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#19676) quailstorm válasza attiati (#19669) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az opera mobile, és a mini el fog tűnni droidról. A Java-sat, symbianosat nem fejlesztik tovább. A mostani opera beta nevű szarrakás lesz helyette, ami állítólag kombinálja a kettő előnyeit... A jelenlegi operamini szerverek zaklatásáról nem találtam cikket a neten, de lehet szándékosan rontják el, hogy ne fájjon a webkitre átállás...
A nagyítás, kicsinyítés, görgetés, bűn rondán néz ki geckon és webkiten is. Ezért használtam operát eddig...

(#19677) Rimuru válasza quailstorm (#19676) üzenetére


Rimuru
veterán

Igazából már jobbnak tartom az Operás bétát mint a chrome-ot, de tényleg a Presto a legjobb.

Vigyázat, csalok!

(#19678) zenwalk válasza pepe091 (#19674) üzenetére


zenwalk
senior tag

Köszi, megtaláltam.

(#19675) Tyer xperia Z. Közben megtaláltam a gyárit is. Azért köszi

(#19679) Tyer válasza zenwalk (#19678) üzenetére


Tyer
őstag

Igen, arra gondoltam:) Nekem is addig volt fenn a watchdog, mig fel nem világositottak, hgoy van gyári, és ez pontosabbna mutatta az appokra osztást.
callmeter a hivás, meg sms miatt maradt fenn.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#19680) alec.cs válasza LonGleY (#19646) üzenetére


alec.cs
tag

Ez a Smart Keyboard Note 2-nél tudja kezelni a magyar ékezeteket, mutatja azokat és lehet használni a hangalapú és a kézírásalapú írást (cerkával is lehet írni), úgy mint az alap samsungos bill. app.-ban?

Ha nem tudja, akkor melyik app. tudná ezeket?

(#19681) Bozek válasza Tyer (#19679) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem a gyárival csak 2 problémám van. Nem tudom 30 napos ciklusra beállítani és azt sem kezeli, hogy a Voda 100 kb-os egységekben számol.

(#19682) Tyer válasza Bozek (#19681) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor neked más kell:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#19683) Bozek válasza Tyer (#19682) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, ezért használok 3G Watchdog-ot. :)

(#19684) vadászcsiga válasza Rimuru (#19677) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi az a Presto?

(#19685) Rimuru válasza vadászcsiga (#19684) üzenetére


Rimuru
veterán

Az Operában használt böngészőmotor amit le fognak cserélni WebKitre (most már Blink).

Vigyázat, csalok!

(#19686) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Vettem egy Sygic navit a telefonomra, ezt át tudom vinni másik készülékre ha esetleg le akarom cserélni?

Let the Zone take me if I am.

(#19687) quailstorm válasza kutga (#19686) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen át tudod. Elvileg kaptál egy kódot. A következő telón a voucher verziót kell felraknod, és abba beütni. Persze előtte másik telóról uninstall.

(#19688) basaja válasza kutga (#19686) üzenetére


basaja
senior tag

Igen... :)
Quailstorm:megelőztél:)

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#19689) LonGleY válasza quailstorm (#19660) üzenetére


LonGleY
veterán

Jó lesz az: ahogy már írtam, a webkitre váltással az Opera csak gyakorolgat, a motor neve viszont Blink lesz, és a Google-el közösen fejlesztik (ergo a Chrome motorja is). Ezért váltanak valszeg, az meg minden bizonnyal nemlesszar. :] WebKit fork..

[ Szerkesztve ]

(#19690) quailstorm válasza LonGleY (#19689) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Remélem... Alapvetően szeretem a webkitet, mert gyors, de chrome 27 óta már asztali böngészőn is látványos az unload görgetésnél :( Nem akarok a weboldal helyett kockás mintát látni... chrome 28 meg maradt ugyanilyen...

(#19691) bacus válasza pepe091 (#19610) üzenetére


bacus
őstag

Köszönöm, bár válaszod nem volt kedves és megértő :D, de mégis ez segitett a legtöbbet.

Két alkalmazás is van, amit most visszaigényeltem, az egyik egy tasker plugin, aminek nem volt trial verziója, dropbox syncet csinált volna, de 3 perc várakozás után, hibaüzenet, igy kifutottam az időkeretből, ez 1,5 dollár volt, azonnal vissza adták az árát.

A másik program az NG Call Recorder, magyar értékelés nem volt ( a többit meg alapból nem látom), a demóját letöltöttem, és látszólag működött is, azaz felvette a beszélgetés mindkét oldalát. Egy fél óra probálgatás után megvettem. Az első szar másnap jött, mert újra inditva a telefont, kiderült, hogy az alkalmazás nem indul el magától. (ez nem akkora probléma, hiszen nálam ritka esemény egy telefon újrainditás). Tasker használóként pár kattintás után újrainditás után tasker inditotta az appot, probléma letudva, viszont hétvége volt, nem igen volt sem bejövő, sem kimenő hivásom. A második pofon akkor jött, amikor egyszerüen nem csörgött a telefon véletlenszerüen embereknek. Az egyik a testvérem volt, akinek aznap volt a születésnapja, először azt hittem, hogy valami beállitás ez, hogy a születésnaposoknak más a csengőhangja :D. De másnap már nejemnek sem csörgött, pedig neki nem volt szülinapja.
Googli turizás után, tele van elégedetlen felhasználóval a net, nem is értem, hogy miért hagyják fent a playen az ilyet.

Uninstall megoldotta, viszont már 3 v. 4 nap telt el a vásárlás óta. Kiváncsi vagyok, hogy ezt visszatéritik e.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#19692) Lamberd


Lamberd
tag

sziasztok !

HTC one S röl. váltotam Nexus 4 - re. És keresek a Nexus hoz egy olyan fotozo alkalmazását ami hasonló a HTC sorozat felvételéhez. olyat találtam ami másodpercenként képes mondjuk 20 képet csinálni de nekem olyan kellene ami úgy másodpercenként 1-3 képet löne el. álltalában családi képeket csinálok és a pislogások grimaszokat, bemozgásokat akarom ezzel elkerülni.

köszönöm

Lambi

(#19693) Bozek válasza Lamberd (#19692) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a CameraPro-t használom erre a célra.
Nézegettem más sorozatfelvételt készítő programot is, de azok 90%-ában a felbontás rovására ment ez a funkció, szóval még azzal is jobban jártam volna, ha csinálok egy fullHD videót és kivágom belőle a képet.

(#19695) #41133696


#41133696
törölt tag

A Cerberus lopásgátló remek, pár nap vagy hét múlva lesz Norton Anti-Theft-em. A kettő mehet együtt? Az utóbbit tesztelésre kapom, és egy évre szól, a Cerberust meg megvettem mert Lifetime licences.

(#19696) LonGleY válasza #41133696 (#19695) üzenetére


LonGleY
veterán

valahogy nem tudnak meggyőzni

[ Szerkesztve ]

(#19697) #41133696 válasza LonGleY (#19696) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az én Nexus 7 táblagépemben, nincs is SIM :) Egybéként pedig PIN kóddal van védve természetesen.

(#19698) SamS20


SamS20
senior tag

Ezt a programot használja valaki widgetlockerrel ?

csak mert érdekes mód ha kapok egy értesítést, akkor ugye felébred a telefon, viszont nem ez jelenik meg hanem a widgetlocker, amíg le nem tellik az adott képernyő idő.

valaki tudja normálisan használni együtt a két programot ? mert nálam nem nagyon akar sikerülni :/
megjegyzés : ha a widgetlocker-t deaktiválom akkor a program működik (akkor viszont az idő leteltével a program nem kapcsolja ki a képernyőt csak elfeketíti, ettől viszont még gondolom a képernyő használat miatt merül a telefon)

[ Szerkesztve ]

(#19699) darvinya válasza #41133696 (#19697) üzenetére


darvinya
titán

Avval, hogy nincs benne SIM, akkor ezeknek mi a hasznuk van?

Nem elég a gyári feloldás PIN-nel és az adatok kódolása (Fejlesztői lehetőségek menüben a Biztonsági másolat jelszava almenü).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#19700) MurdR


MurdR
veterán

Valaki keresett múltkor offline térképet, meg turista útvonalakat meg mittudomén, annak ha esetleg látja akkor a HUMAP nevű ingyenes progit ajánlom. Össz-vissz 45mega full HU térképpel, meg rengeteg letölthető tartalommal.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.