Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) valory válasza LonGleY (#20494) üzenetére


valory
tag

Köszi, jó ez a Smart Keyboard Pro.

2. Nem tudom tapizni, ha feljebb akarom húzni a szöveget, eltűnik a klaviatúra, ha megint előhozom, csak rejtve marad az utolsó 2 üzenet ...

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#20552) fasirTTT


fasirTTT
őstag

az AnySoftKeyboardnál a hangot nem lehet valahogy megváltoztatni, mikor hozzáérünk 1 gombhoz, mikor írunk ? olyan hangod adjon ki mikor kattan (törlésnél, space, enter) mert nekem alap hangom ez a buborék ami rendszerhang :)

(#20553) Tosee válasza Tosee (#20509) üzenetére


Tosee
őstag

Erre valaki? :F

Esetleg más program ami kezeli a Mybackup pro mentéseit?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#20554) MurdR válasza Tosee (#20553) üzenetére


MurdR
veterán

Esetleg az S2 topicjában próbáld meg, szerintem nagyobb eséllyel kapsz választ :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20555) petymeg


petymeg
addikt

Kedves G2S tulajok, nektek nem panaszkodnak a beszélgetőpartnerek, hogy halkan hallanak? Nekem igen.

Valamint melyik Callar ID appot érdemes felrakni, amelyik rendesen működik? Próbáltam vagy ötöt, de mindnek volt valami defektje, talán a BIG lenne a legjobb, de fizetős, a trial meg valamiért nem működik. (még mindig az a kínom, hogy az alap droid apró betűvel-számmal írja ki a hívó fél adatait...)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#20556) tomy86 válasza Tosee (#20553) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáld meg a MyBackup Root progival. MyBackup Prot nem használtam, de a MB Root eddig mindig elmentette/visszaállította az üzeneteket és feltételezem, hogy ugyanazt a fájlformátumot (mbp) használja mindkettő. Viszont, ha a mentés hibás, akkor ez sem megoldás.

(#20554) MurdR: ennek szerintem nem sok köze van a telefonhoz. A progi tolt el valamit. Vagy már mentéskor vagy valami programhiba miatt nem tudja visszaállítani az üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

(#20557) bacus válasza Tosee (#20553) üzenetére


bacus
őstag

Nézz bele abba a fájlba, egyáltalán látod az üzeneteid? Szerintem egy sima xml fájlba ment a legtöbb program. Nekem 2 hete még tesóm nokiás üzijeit is sikerült betenni android alá...

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#20558) TooN válasza bacus (#20484) üzenetére


TooN
aktív tag

Helló bacus!

Próbáltam érthetően leírni, de ezek szerint nem sikerült.

Kiegészíteném, hogy hova tudsz menteni telefonszámot.
1. SIM, ahogy írtad és nem sok értelme van.
2. Telefonra.
2.a / Amit te 3-asnak írtál, hogy Google beszinkronizál.
2.b / Amit nem értettél, hogy a számítógépen az Outlook-kal szinkronizál. Azért írom így, mert mindegyiknek az alapja, hogy a telefonban valahogy el legyen mentve az adat.
2.c / Bárhova tudsz szinkronizálni, amit megadsz, mint fiók elérhetőséget.

Ha elmentek egy névjegyet, akkor mivel Android a telefon, ezért elsődlegesen a Google-be akarja beszinkronizálni és ezt meg is teszi, ha van beállítva fiók hozzá.
A problémám, hogy a névjegyek, amiket mostanában mentettem el, az alapértelmezett módon a Google-hez van szinkronizálva. Így viszont az Outlook-omban, ahol dolgoznék az adatokkal nem jelennek meg. Ezt szeretném beállítani.
Ha belemész a Névjegyekbe és megnyitsz egy névjegyet, akkor írja is, hogy hova van mente, és melyik fiókkal van szinkronizálva. De itt nem engedi, hogy a Google-t módosítsam és helyette megadjam, hogy másik Fiókkal szinkronizálja az adatokat.

Erre keresek választ! :F

Bízom benne, hogy így már érthető a kérdésem!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#20559) Tyer válasza tomy86 (#20556) üzenetére


Tyer
őstag

Es root nelkul nem is lehet backupot csinalni?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20560) LonGleY válasza TooN (#20558) üzenetére


LonGleY
veterán

Érthető, csak egetrengető butaság. Csak egy google fióknak van meg a funkcionalitása ahhoz, hogy egy Androidos névjegyet kezeljen. Más e-mail szolgáltatóknak semmi köze a dologhoz...

Mivel az Outlook-nak sem dolga a Google-ös fiókokat támogatni, ezért kiegészítőre lesz szükséged. Erre való pl. ez: Google Apps Sync for Microsoft Outlook.

Bár a Google Apps inkább vállalati megoldás, és már nem is ingyenes, mindenesetre biztosan létezik valami segédprogram, ami betölti a funkciót.

Amúgy meg.. ha nem vagy kötelező jelleggel hozzákötve az Outlook-hoz, jobban teszed, ha mielőbb leszoksz róla.

[ Szerkesztve ]

(#20561) tomy86 válasza Tyer (#20559) üzenetére


tomy86
addikt

Attól függ mit akarsz menteni. Üzeneteket, hívásnaplót én SMS Backup+ -al mentek (google fiókba ment), névjegyek google fiókba vannak szinkronizálva, programokat pedig fájlkezelővel is lehet menteni (pl.ES Explorer). Ezekhez nem kell root. Root az alkalmazások adatainak mentéséhez kell (játékállások, program beállításainak mentése).

(#20562) TooN válasza LonGleY (#20560) üzenetére


TooN
aktív tag

Lehet, hogy neked eget rengető butaság az, hogy én így használom a telefonomat,de a munkám miatt nekem erre van szükségem.
Minden adatát látom a számítógépem Outlook-jának. Levelek, feladatok, címek, névjegyek, stb.
Ha hajnalban beszélek egy kicsi Kína üzletfelemmel, akkor utána el akarom menteni az adatait, vagy a hozzá kapcsolódó feladatokat. Ezt nem a Google-ben teszem, hanem Outlook-ben, bár szerinted ez nagy hiba.
Most már tudom, hogy minden egyes alkalommal meg kell neki mondani, hogy az Outlook-hoz csatolja, ne a Google-hoz.

De ezek tisztázása után még mindig nem tudom, hogyan tudnám a már meglévő névjegyet másik fiókhoz csatolni, anélkül, hogy újra be nem írom kézzel az adatokat.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#20563) LonGleY válasza TooN (#20562) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem a használatot firtattam, az nyilván a te dolgod, hogy miként látod használhatónak. Én csak azt firkáltam, hogy a névjegyek közé kevered az outlook-ot.. vagy fordítva - már magam sem értem.

Az Androidon továbbra sem kutyulnám a két dolgot. Ott annyit lehet tenni, hogy nem csak egy gmail fiókot használsz, hanem kettőt, és kétfelé mented a személyes és melós névjegyeket. A szinkronizációra külön app kell az asztali gépedre, ami összefésüli a Gmail és az Outlook cuccokat.

Alternatívaként pedig felvetődhet, hogy mi van, ha egy erre specializált programot/webes szervizt használsz asztalin és droidon egyaránt (ha ugyabár nem kötődsz más miatt is az Outlook-hoz), amik rendesen együttműködnek a gmail fiókjaiddal.

De ez is megoldás lehet: Sync2

[ Szerkesztve ]

(#20564) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,

Call Meter 3G beállításban kérnék segítséget.

flottás díjcsomagban vagyok, ahol mp alapú az elszámolás.
A problémám az, hogy amit a telefon számol, és a voda, aközött fixen 1 mp eltérés van.

van lehetőség valamilyen beállításra, hogy fixen adjon hozzá minden híváshoz 1 mp-t?

Az, hogy a percdíjat növelem, az ugye a hosszabb beszélgetéseknél ad pontos eredményt, a rövid (pár mp-s) hívásoknál már torzul az eredmény.

Köszönöm a segítséget.
üdv.
Uthenger

[ Szerkesztve ]

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#20565) twine válasza TooN (#20562) üzenetére


twine
addikt

"még mindig nem tudom, hogyan tudnám a már meglévő névjegyet másik fiókhoz csatolni, anélkül, hogy újra be nem írom kézzel az adatokat."

Mindkét felületen/programban(google címtár-Outlook), van export/import funkció...
Bár az outlook-ot mindig utáltam, párszor kellet vele foglalkoznom, abban is találsz ilyen funkciót,,, :U
Nem tudom pontosan mi a problémád,,de oda-vissza tudsz exportálni-importálni a két felület között... ;)

[ Szerkesztve ]

(#20566) VeryByte válasza TooN (#20562) üzenetére


VeryByte
őstag

Exchange is van vagy csak Outlook?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#20567) Tosee válasza tomy86 (#20556) üzenetére


Tosee
őstag

Ez nem játszik mert nincs root

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#20568) Tosee válasza bacus (#20557) üzenetére


Tosee
őstag

Ez .mbp fájlba ment, de ha a program segítségével megnyitom akkor látom az üzeneteket....

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#20569) LonGleY válasza twine (#20565) üzenetére


LonGleY
veterán

Gondolom az a probléma, hogy nem akarja ezt minden nap eljátszani, automatikus sync kell a kettő közt. De egy rakás alternatíva van erre, írtam is 1-2-t.

(#20570) Tyer válasza tomy86 (#20561) üzenetére


Tyer
őstag

de sok progtud sd-re menteni adatot root nelkul, nem?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20571) blt.62


blt.62
őstag

Mitől lehet az, hogy a hangrögzítő felveszi valamiért a híváson kívüli beszélgetést is. Hívtam a lányom és amíg kicsengett a hívàs, addig vette azt is amit mi beszéltünk a hívás alatt. Ez miért lehet?
Auto call recorder van fent SGS3-on. :F

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#20572) LonGleY válasza blt.62 (#20571) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez akkor lehet, ha mikrofont használ és nem jeladatot, és nem érzékeli pontosan a hívás elejét-végét a program. A minősége sem lehet valami fennséges ez esetben.

(#20570) Tyer: Hiába, egy új rendszeren ha felrakod ugyanazt a programot, nem fogja tudni alapból, hogy az SD-n kellene keresnie a beállításokat.

(#20573) blt.62: Nem ismerem behatóan, általában ahhoz root jog kell, de készülékfüggő is a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#20573) blt.62 válasza LonGleY (#20572) üzenetére


blt.62
őstag

Ez beállítás kérdése? Lehet ilyen a menüjében?
Igen ilyenkor alig lehet hallani a másik fél hangját. Felhívtam próbából a szolgáltatót és ott jól működött.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#20574) blt.62 válasza LonGleY (#20572) üzenetére


blt.62
őstag

Bocs elkerültük egymást.

MegtorloXp

(#20575) tomy86 válasza Tyer (#20570) üzenetére


tomy86
addikt

Soknál van lehetőség programon belül az adatok, beállítások mentésére/visszaállítására sd-ről vagy akár felhőből, de ahol nincs és a /data/data/"appra utaló név" mappában tárolja ezeket, ott root nélkül nem tudsz menteni vagy visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

(#20576) fatal` válasza tomy86 (#20575) üzenetére


fatal`
titán

data/data lesz az :)

(#20577) tomy86 válasza fatal` (#20576) üzenetére


tomy86
addikt

Igaz, javítottam is. Csak korábban pont egy progit másoltam a rendszerprogramok közé és a system/app és data/data fúziójából lett a system/data :D

(#20578) Tyer válasza tomy86 (#20577) üzenetére


Tyer
őstag

koszi az infot

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20579) TooN válasza twine (#20565) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi twine!

Ez így o.k. lenne, ha a Google mail irányából akarnám szinkronizálni a névjegyeket. De a telefonban lévő névjegyeket nem lehet így módosítani.

A telefon - Google kapcsolatot kellene telefon - Outlook-ra módosítani.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#20580) TooN válasza VeryByte (#20566) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Természetesen céges Exvahnge-en keresztül dolgozik a rendszer. és működik is abban az esetben, ha a mentéskor azt adom neki, hogy az Exchange irányába szinkronizálja a névjegyet.

De azoknál a névjegyeknél, amiket már Google-hoz szinkronizált be nem tudom megadni, hogy a telefonon keresztül az Exchenge-en keresztül az Outlook-be is behúzza.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#20581) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#20550) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A notification toggle volt fent a telefonon. Nem rossz progi, bár gyilkolja az akksit szépen :D
Bár most fentvan egy másik ehhez hasonló (Power Toggles), az is adja az akkumulátornak rendesen :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20582) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#20581) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor valami gáz van a telefonoddal/rendszereddel.

Nálam az össz használatot tekintve 0,5 %-ot fogyaszt.
Memóriából pedig nem foglal 3 MB-ot (ICS + Apex alatt).
Ez akkora étvágy, mint egy apró widgeté...

[ Szerkesztve ]

(#20583) bacus válasza TooN (#20579) üzenetére


bacus
őstag

Nekem ilyen opcióim nincsenek. A telefonom nem hirdeti a microfos termékeit, nem veszi hiába képernyőjére a nevét egyiknek sem :)

Jó lenne pár képernyő mentést is linkelnél, mert én nem értem, hogy hol választod ki, hogy outlookal szinkronizáljon. Mint irtam 3 lehetőséged van menteni egy névjegyet, sim, telefon, gmail fiókba (ebből több is lehet). Azt is irtam, ha egyszer rossz helyre mentetted, akkor már nem tudod átmozgatni úgy, hogy szerkesztés, majd megmondod a helyét, és ok. Van rá fizetős alkalmazás, de 1. az is fizetős, 2. az sem szerkeszti a névjegyet, hanem létrehozza a másikban a névjegyet, majd törli az előzőt.

Automatikus szinkron CSAK a gmailes névjegyeknél van, a többit egy windowsos alkalmazás kell szinkronizálja bluetooth, wifi, vagy kábeles kapcsolatnál vagy valami egyéb feltelepitett program a telefonodra.

Várom a képernyőmentéseket, és talán tudunk segiteni.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#20584) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#20582) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

"Akkor valami gáz van a telefonoddal/rendszereddel."

Elképzelhető. Elvileg a legfrisebb build van a telefonon, pedig állítólag van egy újabb. Igaz a telefon még nem nyivákolt ezért. Hogy ápdééééééééééééééjt :D

-

A progi memória igénye elég alacsony (~6 megát foglal) :D

Szerencsére az alig érezhető :D

A Sony ST21i-n is ICS van (4.0.4), meg az alaplauncher (Xperia kezdőképenyő 3.1.A.A.24)
Ha jól tudom az APEX is egy launcher.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20585) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#20584) üzenetére


LonGleY
veterán

"Ha jól tudom az APEX is egy launcher."

Kétszer kellett megnéznem, hogy megbizonyosodjak róla, nem az aláírásod része-e ez a remek kérdés, különös tekintettel a topik címére, és a környékén húzódó keresőre.

Bár a készülék topikjában biztos tapasztaltabbak fogyasztásügyileg, de lehetségesnek tartom, hogy nem stock launcherrel kéne nyomni. :]

[ Szerkesztve ]

(#20586) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#20585) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:) :)

Erről az Apexről most hallottam először. Ilyen csillivilli dolgok még nem kerültek fel a telefonra.
Így is a gyártás során telepakolták sok felesleges szeméttel, amit legszívesebben leszednék. De ahhoz is meg kéne piszkálni a telefont. Egy rootolással :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20587) helixP


helixP
nagyúr

Azt valahogy meg lehet adni a google+-nak (akár a telefonon, akár a webes felületen), hogy lehetőleg ne az összes képet akarja feltölteni a profilomba az automatikus feltöltést bepipálva, hanem csak a kamera által készítetteket?

Előre is köszi a választ!

(#20588) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#20586) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem kell rootolni, ha belemész az alkalmazáskezelésbe, akkor le tudod tiltani azokat a programokat, amik nem szükségesek számodra. Saját példák: beépített e-mail kliens, office, zenefelismerő / zenebolt, zenelejátszó, facebook, twitter, flickr, google kereső, google csevegő, google+, hangrögzítő, picasa, rádió stb. Ezeknél mind van jobb a Play-en.

A következő lépés egy jó Launcher felrakása (Apex vagy Nova). Nem a csilli-villiségük érdekes bennük. A gyári launchereknél gyorsabbak, letisztultabbak, jobban beállíthatók és kevesebb memóriát fogyasztanak. Mindenképp érdemes őket kipróbálni. Szimpla programok, amiket - ha nem tetszenek - uninstallálni tudsz, nem rontasz el velük semmit, az alap launcher beállításai megmaradnak.

[ Szerkesztve ]

(#20589) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy jo, ingyenes, hot-spot appot tudtok?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20590) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#20588) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szoktam tiltogatni, mivel sajnos van mit. Térkép, Féjzsbúújk, Üzenetek, Google+ stb. :)

Az APEXET most raktam fel, eddig határozottan tetszik :))
Jelly Beanes feelinget ad a telefonnak. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20591) LonGleY válasza LyonnaisFan1 (#20590) üzenetére


LonGleY
veterán

Üzenetek? Te nem szoktál SMS-ezni? :]
Az ilyen üzenetkezelő appok is tudtommal arra épülnek.

A térképen már én is gondolkoztam. Gyakorlatilag
offline hasztalan (még cache-elt térképpel is).
Éljen az OsmAnd! Vagy bármi más...

[ Szerkesztve ]

(#20592) LyonnaisFan1 válasza LonGleY (#20591) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Napi szinten nem :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20593) Crafter32


Crafter32
őstag

Sziasztok

Én egy egyszerű Órát + ébresztőt keresek. A gyári órán a mini szundi gomb nem tetszik. Van valakinek vmi jó ötlete aki rendszeresen használ ilyet?

köszönöm

(#20594) Oldman2 válasza Crafter32 (#20593) üzenetére


Oldman2
veterán

Én az Alarm Klock -ot használom rendszeresen.

Létezik magyar nyelven is, igaz nem hivatalos.

(#20595) Tyer válasza Crafter32 (#20593) üzenetére


Tyer
őstag

Én Sleep as AnDroid-ot használok. Kicsit többet tud, mint egy egyszerű ébresztő, de már egy éve cska ezt használom!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20596) VeryByte válasza bacus (#20583) üzenetére


VeryByte
őstag

Nos, a lényeg abban van, hogy ha már valahová elmentetted, akkor onnan nem tudod máshová csak úgy simán elhelyezni, hanem mint írtad, app kell hozzá.

Most picit játszottam.
Én Outlook-ban tartom karban a névjegyeimet, céges Exchange alapon. (Nem mazochizmus, csak kényelmes. Itt is és ott is kell, meg kell osztani kollégákkal, stb.)
Az Android szinkronizálásra Touchdown-t használok. (E-mail, contacts, Tasks, Appointments)
És természetesen ez nem is szinkronizálódik a google accountommal.
Persze jó lenne, de lehetne belőle nagy kavarodás.

A Contact-oknál az Android-on nem is tudok felvenni névjegyet a Touchdown-ba, csak local-ként, vagy a google account-hoz, szóval névjegy felvételhez is a Touchdown kell.

Exchange-hez javaslom egyébként a Touchdown-t. Talán van még a Moxier és valami RocketSync.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#20597) masholnap


masholnap
senior tag

sziasztok!

valami miatt az itthoni neteléréssel nem mutatja a google play a képeket (képernyőképek nem tölthetők be - ezt irja). van valakinek ötlete, mit kéne be/átállitanom?

köszi!

(#20598) fatal` válasza Crafter32 (#20593) üzenetére


fatal`
titán

(#20599) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Milyen progival tudnám megnézni, hogy milyen sebességgel megy a cpu és gőu a tabletben? esetleg játékok alatt is érdekelne, vagy mivel lehet beállítani, hogy ne vegye le a sebességüket energiatakarékosság miatt?

(#20600) LonGleY válasza mexel (#20599) üzenetére


LonGleY
veterán

100 %-on mennek. Vagy 50. És? Terhelni akarod,
hogy az 50 is 100 legyen? Játszani itt van ez.

Next.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.