Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) LonGleY válasza mexel (#20400) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor viszont az alsó sávot tüntetheted el, azt viszont teljes mértékben, ha nem használod (pl. Apex-ben), és marad csak a fölső, gyári. Vagy pedig programindító-csoportokat hozol létre az alsón, hogy legyen értelme, és a főképernyőket szellősebbre hagyod. Csak egy ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#20402) Peaceliker válasza mexel (#20400) üzenetére


Peaceliker
őstag

nézd meg a go luncher HD-t, azt teljesen átvariálta nekem a tabom kinézetét... egy próbát megérhet... de több ötletem nekem nincs.

"Oh my Goa'uld!"

(#20403) myke01


myke01
senior tag

Mit jelent a MyBackup Pro app-ban az "APNs" mentés ?

(#20404) mexel


mexel
veterán

Az a baj, hogy az alsó sáv kellene és az értesítő is, hiszen kell a vissza nyíl, a home gomb, és a memóriában lévő alkalmazások listázó gombja is, a 2db hangerő gomb is. Csak melléjük kellene az óra és a wif stb ikonok is. Teljesen úgy ahogy a 4.1-ben volt. Az kézreállt és kezelhető volt. A kérdés az, hogy magába a rendszerbe bele tud-e úgy avatkozni app vagy progi, hogy ezt viszaállítsa, mert az új 4.2.2 rendszer megoldása szerintem egy hülyeség így.
A launchereket kipróbáltam, de ott csak elrejteni lehet ezeket, módosítani nem tudom. Ráadásul nekem ezek kellenek, csak nem úgy ahogy a gyári rendszeren vannak, mert így sokkal roszabbul kezelhetőek. Valószínű olyan valaki tervezte akinek minimum 30cm-es ujjai vannak, vagy csak telefonra és max 7"-os tabletre gondolt.

Peaceliker: A Go launchert mégegyszer nem akarom feltenni, nekem nagyon nem volt szimpatikus a nyomulós GO mindenhová és mindenhol :(

[ Szerkesztve ]

(#20405) Bozek válasza Predator2 (#20398) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Google is szokott nagy akciókat tartani, akkor össze is gyűjtik ezeket.

Volt például 2011. decemberében egy 10 napos (10 milliárd letöltés), 2012. március 6-án (elindult a Google Play), 2012. június 20-án (az év leghosszabb napja) és 2013. március 6-án (1 éves a Google Play) is. Amit Te láttál az pedig egy 5 napos turnus volt, a 25 milliárd letöltést ünnepelték.
Persze biztos volt több is, de én ezekről tudok. A 10 milliárd letöltés ünneplése 10 centes, az említett 25 milliárdos pedig 25 centes akció volt. Szerintem az 50 milliárdnál lesz egy 50 centes is. :)

(#20406) Predator2 válasza Bozek (#20405) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

És akkor körülbelül mikor várható a következő nagyobb akció?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#20407) S e t h válasza assemble (#20396) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönjük.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20408) air válasza myke01 (#20403) üzenetére


air
nagyúr

Internet elérési pontok mentése. mobilnet, mms.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20409) Bozek válasza Predator2 (#20406) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg áprilisban megvolt a 40 milliárd letöltés, szóval szerintem júniusban vagy júliusban elérik az 50-et.

(#20410) kerxy válasza Bozek (#20389) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi a tippeket!

(#20411) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok. Melyik a leggyorsabb, legjobb, legtöbbet tudó fizetős GPS szoftver?

(#20412) quailstorm válasza Bonkheads (#20411) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#20413) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Uraim

Melyik progival lehetne hosszabb szövegeket , fordítani ?

Pl németül ? Kellene valami olyan progi amiről ha bemásolom a hosszabb cikket lefordítja, amiket ismerek csak szavakat tud,de fél oldalakt nem lehet beilleszteni .

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#20414) Melack válasza gyuszmó (#20413) üzenetére


Melack
veterán

Google Translate/Fordító? Nálam megfelelően dolgozik, fénykép alapján is fordít.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20415) fatal` válasza Predator2 (#20398) üzenetére


fatal`
titán

A fejlesztők össze-vissza akcióznak, amikor kedvük van, van, aki soha.

Nagyobb akciókat a Google szervez (ez kint szokott lenni a play főoldalán is), ezt is a fejlesztőkkel tárgyalják. Általában valami nagyobb eseménynél szokott lenni (10 milliárd letöltés, 20 milliárd letöltés stb.)

A mi ajánlatunk nem akció, csak kiválaszt havonta x appot a google és azokat promozza így a fő oldalon, így több emberhez jut el.

(#20403) myke01: A mobilnet profilokat. Viszont, ha jól tudom ICS óta nem tudod visszaállítani, mert nem enged a google már kontárkodni benne, emlékeim szerint még roottal sem.

[ Szerkesztve ]

(#20416) SamS20


SamS20
senior tag

használ valaki widgetlocker-t és Knock2 -t ? mert nálam nem igazán akarnak együtt működni :/

(#20417) blt.62 válasza tomy86 (#20392) üzenetére


blt.62
őstag

Igazad van, azzal kevertem. Azt gondoltam, hogy ez nem változott. Sorry!!! :R

MegtorloXp

(#20418) blt.62 válasza ncc1701 (#20380) üzenetére


blt.62
őstag

Felraktam és működik is,csak nagyon halk a másik fél. Nagyon nehezen érteni amit mond,gondolom ezen nem lehet állítani? Te állítottál valamit a menüjében?

MegtorloXp

(#20419) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Wow! Frissült a Sony Tipomon a google play :DD
Sztem nézzétek meg, hogy nálatok megtörtént-e a változás.

Hát így elsőre igencak furcsa az új skin, de majd hozzászokok :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#20420) dokee78 válasza LyonnaisFan1 (#20419) üzenetére


dokee78
félisten

Én nem bírtam kivárni ezért korábban felraktam manuálisan. :)

(#20421) stracker06 válasza dokee78 (#20420) üzenetére


stracker06
aktív tag

dettó :DDD

SFm™

(#20423) Joker88


Joker88
őstag

keresnék valami olyan programot ami

a háttérben futva ,vagy az állapotsoron helyezkedve el , méri a netforgalmat, azt hogy a mobilhálózaton az adott napon/héten/hónapban mennyi volt az adatforgalom megabájtban..

van valami ilyesmi program ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#20424) tybsen válasza Joker88 (#20423) üzenetére


tybsen
addikt

Ha nem is az allapotsoron, de pl egy widgettel kirakhato: 3g watchdog.

(#20425) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Csak félig-meddig illik ide a téma...
Régi hagyományos telefonbol (Cedar) hogy lehet az sms-eket átvinni Androidra?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20426) dokee78 válasza Tyer (#20425) üzenetére


dokee78
félisten

MyPhone Explorer talán?

[ Szerkesztve ]

(#20427) saphancs


saphancs
aktív tag

Youtuberól való leteltével mit ajánlatok???

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#20428) Tyer válasza dokee78 (#20426) üzenetére


Tyer
őstag

Kösz, kiprobáljuk

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20429) dokee78 válasza saphancs (#20427) üzenetére


dokee78
félisten

Ha youtube letöltésre gondoltál?

TubeMate YouTube Downloader

Ezt töltsd le ne a Play áruházban lévőt!

(#20430) saphancs válasza dokee78 (#20429) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszi, erre gondoltam!

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#20431) zekk007 válasza saphancs (#20430) üzenetére


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy van egy Xperia mini pro-m amin bedöglött az érintő ami nem lenne akkora csapás mivel a qwerty billenyűzettel lehet irányítani de a menü ill vissza gomb se megy...Keresnék egy olyan progit ami kirakja a képernyőre vírtuálba ezeket a funkciókat...Tudom hogy van csak azt nem tudom melyik ez tudnátok ajánlani?

(#20432) Lampard19 válasza saphancs (#20430) üzenetére


Lampard19
tag

Sziasztok, visszafogom állítani a telefon alap állapotra. Melyik programmal lehet játék és program mentések, beállítások, üzenetek, és mindent amit állítgatással értem el lementeni? Maga a program meg a játék nem fontos mert újratelepítem 2 perc alatt, a fő az amit ezekkel már csináltam.

Melyik programmal és hogyan lehet megcsinálni? Légyszi segítsetek, 1 hete vagyok android felhasználó és hát elég idegenek még a dolgok :)

(#20433) petipetya


petipetya
nagyúr

Elnézést az offért. A Play színvilágához kapcsolódóan itt egy érdekes szösszenet arról, hogy miért történhetnek ezek a változások a Google háza táján. Ezek nem tények, ám ettől függetlenül lehet benne valami: [link]

A cikk magyar nyelvű.

"nincs rá lezsóidő"

(#20434) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresnék (már ha létezik) amivel lehetne hívást némítani a telefon lefordításával valamint hívást kezdeményezni pl az üzenetet olvasva annak küldője felé a telefon fülhöz tartásával. Lehet apróság, de S3-ról váltva nagyon hiányzik. Ha valaki tudna hasonlót, köszönöm!

(#20435) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

A gyári feketelistát hol találom? Keresgéltem, de sehol nem találom. zte blade 3

(#20436) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok !
Létezik-e olyan app amivel egy GPS-es androidos teló Bluetooth-on adná tovább a GPS vevőjének az adatait.
Olyan tablettem van amely nem tartalmaz GPS vevőt csak Bluetooth-ot és ezt szeretném kipróbálni navigációként.
Okostelóm van és ha lenne ilyen app akkor nem kellene GPS vevőt szereznem.
Köszi,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#20437) Tyer


Tyer
őstag

Total commanderben tudok/hogyan tudok több file-t egyszerre kijelölni?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20438) blt.62 válasza blt.62 (#20418) üzenetére


blt.62
őstag

Az is gond, hogy a hangrögzítő felveszi valamiért a híváson kívüli beszélgetést is. Hívtam a lányom és amíg kicsengett a
hívàs, addig vette azt is amit mi beszéltünk. Ez miért lehet?
Auto call recorder van fent.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#20439) Bozek válasza Tyer (#20437) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáltál hosszan nyomni a fájlra? Vagy a fájl előtt levő ikonnal esetleg. Bár nem ismerem a Total Commander-t, de Solid-ban például az utóbbi működik.

(#20440) tonyqa23 válasza Tyer (#20437) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Jaja, az ikonjára kattints.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#20441) Tyer válasza tonyqa23 (#20440) üzenetére


Tyer
őstag

Franko, ez működik, a másik file managert már töröltem is:D
KÖSZI

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20442) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Névjegyzékkel kapcsolatos kérdésem lenne! Bízom benne, hogy tud valaki segíteni! :)

A Samsung S3 telefonom szinkronizál a Google névjegyzékkel és az Outlookkal is. De sajnos most vettem észre, hogy az alap beállítás az új névjegyeknél az, hogy a Google-t adja meg szinkronizálási helynek. Így az Outlook-omban nincsenek meg az új névjegyek.

Ha belemegyek a Névjegyekbe, akkor látom, hogy melyik "G" és melyik az Outlook-kal szinkronizál. Ha belépek és módosítani akarok egy olyan névjegyet, amelyik Google-s, akkor nem engedi, hogy átállítsam az Outlook-ra szinkronizáláshoz.

Másik névjegyet engedni hozzá csatolni, és azt akkor menthetném az Outlookhoz, de a meglévőt módosítani nem tudom.

Nem szeretném újra beírni az összes névjegyet :W , így remélem valaki tud segíteni!

Előre is köszi! :R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#20443) zebede válasza Tyer (#20441) üzenetére


zebede
őstag

Ha meg adott könytáron belül az összes fájlt és mappát, vagy csak az összes fájlt, vagy csak az összes mappát akarod egyszerűen kijelölni, akkor bal sarokban lent a sel ikonra bökj.

(#20444) wardemi


wardemi
senior tag

Hali ki milyen távoli asztal elérésére alkalmas progit használ belőttem az ubira végre hogy mennyen minden telóra is akarok valami appot :). VNC Viewer nézegettem csak az ára nem tetszett :\ :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20445) Tyer válasza zebede (#20443) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi, láttam, hogy az valami ilyet jelent, de nem tudtam mi pontosan:D
Full happy vagyok, mostmár tuom ezt is használni:D
Jó ez a 2 ablak:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20446) fatal` válasza wardemi (#20444) üzenetére


fatal`
titán

VNC (Remotex az egyetlen használható ingyenes cucc, RDP-t is tud), TeamViewer.

(#20447) wardemi válasza fatal` (#20446) üzenetére


wardemi
senior tag

Linket dobsz most nem tiszta melyikre is gondolsz pontosan :\ természetesen nem a team-ra gondolok :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#20448) fatal` válasza wardemi (#20447) üzenetére


fatal`
titán

Android
PC

Szerk.:
Ja nem a teamviewerre, bocs :D

Remotix

[ Szerkesztve ]

(#20449) Tyer


Tyer
őstag

Na még 1 kérdés:
T-ben közölte velem a foszer, hogy a mobilnet számláló app-ok fof@szt nem érnek, mert mind más-t és mást mér, de nem a valost...
Én a CallMeter3g-t, és a 3g watchdog- ot hazsnálom... és mind2 10kB-ra ugyanazt mérte. (7,95M)
A HTC beépitett countere 1%-ban mért mást... (7,94M)
Kérdezem én:
Mi a francot mér a T, ha ezek mind szarul mérnek?:D
Mert leellenörizni nem lehet, csak ha 795 Ft-ért kikérek egy hiteles részletező számlát...

hunfatal: és ez jó Androidra? Mert gépen megvan...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#20450) wardemi válasza fatal` (#20448) üzenetére


wardemi
senior tag

Köszi megnézem majd, amúgy látom sikerült belenyúlnom kis millió app van már erre is a free-től a 8e HUF osig... :D első körbe a Splashtop cuccairól találtam nagy dicséreteket stb majd eldől :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.