Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150385) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Elolvastam a témaösszefoglalót, de nem is tudom...
Olyan appot keresek, ami a teló kameráját használva szövegfotózás után (könyvoldal) gyorsan és pontosan szöveggé alakítja a fotózott könyvoldalt.
A pontosság alatt a magyar nyelv ékezetes betűit értem.
Ha fizetős nem baj, de azért legyen belőle próbaverzió, hogy láthassam, tényleg ez kell-e.
Seregnyit próbáltam, sokkal az a baj, hogy a fotó elkészítése után még croppoltatni akar (szélek vágása, ilyesmi), erre sajnos szűkös az időkeret.
Volt olyan is, ami már a kamerában a felvétel ellövése előtt jól láthatóan és sárga színnel kijelölve érzékelte a szöveget és a fotó ellövése után mindjárt szövegként tárolta. Sajnos volt vagy 15 féle telepítve a telón és töröltem a számomra nem megfelelőket, de valahogy ezt is sikerült...
Pedig valami hasonló kellene...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.