Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149008) ot93


ot93
senior tag

Nemtom jó helyen járok-e, de az a problémám, hogy a messenger állandóan lebutítja a képminőséget, olyannyira, hogy sokszor nem olvasható a másik félnél az a szöveg, ami nálam bőven olvasható szint. De ha pl. egy tájképet küldök, az is felesleges mert olyannyira leromlik a minőség. Ha más küld nekem képet, akkor azzal nincs probléma. Nem találtam erre utaló beállítást az alkalmazásban.
Amúgy Xiaomi mi 9 se, android 10, messenger mindig frissítve van, tehát nem az a probléma, hogy régi az app... Amúgy a képem 5mb körüliek, amiket a mobil készít, azt megértem, ha ezt tömöríti az app, de azért ennyire ne rontson a képminőségen.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.