Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145581) balazs1022 válasza SzabóTamàs90 (#145578) üzenetére


balazs1022
őstag

Írtam h nekem nem gyari rom van rajta, hanem Lineage OS alapu. Youtube-bol meg Vanced-ot hasznalok. De mire rájöttem h miert miert akad meg a hatterben valo lejatszas, eleg sok idobe telt. Alapbol ugy telepult h optimalizalva lett. Miutan kikapcsoltam mukodott is a hatterben valo lejatszas. Ugyanez volt az ebresztovel is. 99%-ban ebresztett 1%-ban meg nem. Csak akkor mikor felelesztettem a kijelzőt. (De akkor mar hiaba csorogott)
Valamiert nekem minden alapbol optimalizalva van.
Nekem igy nez ki:

De mar fentebb kaptam tippeket. Majd azzal kiderül h mukodott-e.
A rom-tol meg nem válnèk meg. Mert nélkülözhetetlen funkciok vannak benne. Amugy se nagyon van értelmes rom erre a telefonra.

Meg már 1 eve ez a rom van rajta. Csak neha nagyon lemegy alfaba ezzel a "Deep Sleep"-el.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.