Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136009) Zola007 válasza darvinya (#135994) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem elbeszéltünk egymás mellett
Nem fiókra utaltam, hanem naptárra-
Fiók az van nekem is több, de azok alatt csak 1 naptár van. Nekem az az érdekes, ha több általam létrehozott egyedi naptár van ugyanazon gmail fiók alatt (nem generált mint pl. az Holidays, Contacts)

A gmailes címhez tartozik (bal oldal) több, de telefonon nem volt választható a "tasks" és a "vállalkozás" naptár megjelenítésre:

Tehát ha PC-n egy eseményt a "vállalkozás" naptár alá vesz fel, azt nem látom telefonon / nem kapok értesítéseket.

Ha másik gmail fiók megoszt velem egy naptárat (pl. családtag), azt egyből mutatja és szépen berakja az eseményeit a közösbe.

▬▬▬▬▬

Végül rájöttem, miután minden beállítást 3x végigpróbáltam gépen és mobilon, , hogy ha megosztom saját magammal a saját naptáram, akkor működik. :DDD A logikát nem értem mögötte, de sejtettem, hogy Google bug, nem Xiaomi.

naptár beállításai ► Megosztás adott személyekkel ► személyek hozzáadása ► saját cím ► módosítás és megosztáskezelés

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.