Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115981) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Valaki tud, használ olyan automatizáló progit amivel be tudom azt állítani, hogy otthon wifi be, bluetooth be, mobil adat ki majd ha elmegyek otthonról wifi ki, mobil adat be BT be legyen kapcsolva?
Próbáltam llama, automate, most az automatelt van soron. Eddig egyenlőre egyikkel sem jött össze. Kezdem úgy hinni ROOT kéne ahhoz, hogy minden funkciót tudjon kezelni egy ilyen progi. DE arra is igen nagy az esély, hogy én vagyok ennyire hozzá nem értő:D (automate a legszimpatikusabb, csak nem sikerült jól összerakni eddig) Esetleg ha valaki tudnak segíteni hogy kell jól beállítani azt is meg köszönném (ha valaki erre vetemedik jöhet privi :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.