Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113051) Meggyi001 válasza Pancsermeste (#113049) üzenetére

Itt találtam régebbi verziókat belőle, hátha valamelyik elindul nálad. Nálam a legújabb "majdnem elindult", 2 másodperc után fc-zik. Az újabb verziókban meg nincs magyar, se angol nyelv, csak félig tudtam magyarítani (35-40%), teljes egészében embertelen meló lenne....[link]

Erre gondoltál amúgy?

(#113050) 0ttó: Régebben nálam volt olyan, hogy kerestem egy adott apk-t, és tudtam, hogy 7 mb körüli a mérete. De ahol megtaláltam ott 13 mb volt. Telepítés után előjött egy ilyen tedd meg ezt , tedd meg azt, menü/lista, és ha végig vitted , csak utána engedte telepíteni amit akartál, de ugye addigra már másik 5 idióta alkalmazás is fent volt a telodon, vagy küldtél sms-t x ezer forintért. Szóval a méret különbség ilyen esettől is lehet. Amúgy az ilyen apk-k szétszedése után általában az assets mappában meglelhető az eredeti, amit keres az ember....

De ez csak az egyik méreteltérési lehetőség. sok mindentől is lehet még persze.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.