Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85901) NyxNyxNyx válasza venember83 (#85894) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem azt nem sokan vitatják itt sem, hogy a Juve erős. Attól még a többi olasz csapat nem lesz az.

Fogadóirodák szerint is a Juvénak nagyobb esélye van a BL-re, mint akármelyik angol csapatnak. (Juve 10, City 13) Nyilván pártatlanul alakítják az oddsokat, és nagyrészt reálisan (különben már rég csődbe ment volna az összes) Mondjuk ebben közrejátszik az, hogy csoportelsőnek várják őket, míg a City-t a Barca mögé. Illetve, hogy egy esetleges PL title race a City-nek mit jelentene a Bl-re nézve.

Megnéznék most egy Juve - City-t, hogy az olajosoknak "végre" sztáredzőjük van.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85902) Napfénysüti válasza szab.tam (#85900) üzenetére

Azért az szép hogy egy FIFA ranglista 19-re nem mernek tenni egy 135. ellen. Beszédes. :D

Més que un club!

(#85903) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Inter ultra.. :D

(#85904) 7600 GS válasza venember83 (#85894) üzenetére


7600 GS
addikt

Én úgy gondolom, hogy messze a spanyol bajnokság a legerősebb." - nyilatkozta Scholes a The Guardian munkatársának.

;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#85905) szami777 válasza 7600 GS (#85904) üzenetére


szami777
addikt

Uhh mit fogsz itt elindítani ezzel. ;] :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85906) 7600 GS válasza szami777 (#85905) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy kellemes, ebéd utáni baráti csevejt. :D

(#85907) L_YKing válasza 7600 GS (#85904) üzenetére


L_YKing
addikt

Az angol bajnoksag azert nem eros mert ok a bl-re koncentralnak.. Ez nyilvanvalo. Azert tudott bajnoksagot nyerni a Leicester. :U

;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85908) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#85909) szami777 válasza L_YKing (#85907) üzenetére


szami777
addikt

Most szarért kell itt flamelni, akkor is az angol az erosebb.

;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85910) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nem a legerősebb jelenleg, csak a legjobb. Én azért ezzel is kiegyezek.

(#85911) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elkelt 80 ezer jegy a BL-re, csak nem lesz majd baj a 60 ezres stadiont feltölteni később.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85912) villamos válasza Tibiajax (#85908) üzenetére


villamos
őstag

A második félidőben el is aludtam, csak az utolsó 4 percre ébredtem fel...
Ma képesek megismételni ezt a csodás meccset... :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#85913) Tibiajax válasza KisTücsök (#85910) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az h 'legjobb', meg máris tök szubjektív, úgyhogy erről meg kb ennyit..
:)

(#85914) KisTücsök válasza L_YKing (#85893) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na várj. Ez meg most jutott el a tudatomig. Jobbat? :DDD

(#85915) Enzolord válasza Tibiajax (#85913) üzenetére


Enzolord
addikt

Legizgalmasabb.. Iigy már rendben van?? :) Legkiegyensúlyozottabb ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85916) Citroware


Citroware
addikt

EZT látnotok kell... gyönyörű...

(#85917) L_YKing válasza KisTücsök (#85914) üzenetére


L_YKing
addikt

Azthittem az eb utan ivelunk fel, de megsem. Sima tamadojatek helyett szaros semmit sem lattam.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85918) szami777 válasza L_YKing (#85917) üzenetére


szami777
addikt

Egyetértek, de 1 meccs után nem kell akasztani a hóhért, ne felejtsük el, hogyan indult az eb selejtezőnk.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85919) KisTücsök válasza L_YKing (#85917) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem érezni lehetett, hogy azért messze felülmúlják saját magukat az EB-n. Mindegyik világversenyen, vagy más eseményen van ilyen csapat, vagy több. Most mi voltunk ilyenek. Nyílván nem vagyunk egy szinten még ezzel a fos Portugál válogatottal sem. Szerencse is azért velünk volt, bár már ki is járt.

Viszont azért a feröer-t illett volna verni, mert ennél viszont jobbak vagyunk.
___

xsanyi77: Az azért kicsit más volt. Az ugyanazt a vonalat vitte tovább a malaccal, mint ami előtte volt. Hiába kongatta mindenki a vészharangot már a kinvezésénél. Most Dárdai meg a Storck elvileg elhozta azt a változást, amit már régóta elkellett volna valakinek. A fejekben legalábbis. Feröert is Andorrát is megkapjuk egy csoportban... Ilyen ajándékokat nem kéne elszalasztani. Plusz még a Lettek majd... :DDD

(#85920) Richard! válasza szami777 (#85918) üzenetére


Richard!
addikt

A Feröer-szigetekről beszélünk ám :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#85921) MPowerPH válasza szami777 (#85918) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csak mig az EB -re csoport 3.-kent jutottunk ki, potselejtezovel, addig itt a csoport 2. jatsza a potselejtezot, igy ha meg 2. -ak is leszunk a csoportban, biztosan egy erosebb ellenfelet kapunk.
Szerencsere a VB -re a selejtje nem juthat ki, nincs ajandek. A mostani EB szinvonalan erezni is lehetett, hogy nagy volt a minosegi csokkenes. Na meg azt is, hogy a sztarokkal teletuzdelt valogatottak a husszu szezon utan bizony docogtek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#85922) Peti78 válasza Richard! (#85920) üzenetére


Peti78
őstag

Ők meg aztán igazán nagy focinemzet.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#85923) szami777 válasza MPowerPH (#85921) üzenetére


szami777
addikt

Jo ez igaz, de én a mutatott játékra utaltam és a kuzdésre, nem a helyezésre. Tegyuk a szivunkre a kezunket. Ha a 2. helyet elérnénk, az már nagyobb csoda lenne mint amit az ebn véghezvittunk. Ez egy vb, nem egy higitott eb, es ez a feroeri iksz már egy szog a koporsoba. Nem vagyok károgo, az osszes hazai meccsen kint leszek, nem várom el a csapattol hogy kijussanak, csak azt hogy ez ebn mutatott játékot mutassák. Legalább.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85924) fatal` válasza MPowerPH (#85921) üzenetére


fatal`
titán

Ja mert a vb az sokkal színvonalasabb mint az EB, főleg az afrikai meg az ázsiai csapatokkal :D

(#85925) NyxNyxNyx válasza fatal` (#85924) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mielőtt az EB-t felhigították, sokkal jobb volt nézni, mint a VB-t a sok "noname" afrikai meg ázsiai csapattal. Persze az európaiak között is sok ilyen, de legalább ismerem az országot és tudok nekik, vagy ellenük szurkolni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85926) [CS]Blade2 válasza szami777 (#85918) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A pingvinek jobbak voltak, csak nem tudtak bekotorni 1-et. Jobb volt a védekezésük, jobb volt a középpálya, és sokkal gyorsabban levezették a támadásaikat, jobb ötleteik is voltak, csak a lövések nem mentek.

A magyaroknál csak a kapus volt jó. A védelem néha fejvesztve rohangált, középpálya nem volt, a védelem próbálta felvinni a csatároknak a labdát. Fiola - vagy hogy hívják - pl. mit keresett néha 3m-el az ellenfél szögletzászlójánál?
A magyarok támadása kiszámítható volt, és iszonyat lassú. A fáraó-pingvinek néha már majdnem rágyújtottak, mert halálra unták magukat, hogy a magyarok 3 perc alatt hozzák fel a labdát. 100 métert sem kellett visszamenni, és erre volt legalább 3 percük, vagyis kár volt futni.

Hiányzik a Gera középről. A kapus eddig nem tűnik rossznak, szerintem be fog válni, igaz noname csatárok szórták meg, szóval éles bevetése még nem volt.

Amit még hozzátennék, hogy szerintem ezt a meccset el is lehetett volna halasztani. Vicc volt, hogy a kapu felett-mögött a labda a pályára esett vissza, valamint, hogy a szögletnél meg sem állt a vonalon.

(#85927) #16514048 válasza [CS]Blade2 (#85926) üzenetére


#16514048
törölt tag

"a védelem próbálta felvinni a csatároknak a labdát. Fiola - vagy hogy hívják - pl. mit keresett néha 3m-el az ellenfél szögletzászlójánál?"

A "wing back" mond valamit?
Szerintem semmi baj nem volt azzal, hogy ezt a szerepet adta neki Storck.

A pingvinek meg a déli féltekén élnek. :P

(#85928) [CS]Blade2 válasza #16514048 (#85927) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

(#85929) #16514048 válasza [CS]Blade2 (#85928) üzenetére


#16514048
törölt tag

Végigszenvedtem azt a 6 percet, de nem sikerült megtudnom, hogy ez hogy jön ide.

(#85930) viharhozo válasza #16514048 (#85927) üzenetére


viharhozo
addikt

Az egesz, iszonyat gyenge csapatbol messze kilogott lefele Fiola. Egyaltalan nem jatszott az EB ota, serult volt, mifszrt nem kezdett Bese, aki jatekban es korrekt formaban van? Fiolaval egyutt halt Dzsudzsak is, mert azon az oldalon semmi supportot nem kapott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#85931) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Egy top10 legjobb jelenkori labdarúgót írjon be, akinek van kedve.

(#85932) Citroware válasza KisTücsök (#85931) üzenetére


Citroware
addikt

Ha csak a jelenlegi tudás/képesség számít, és nem az, hogy mennyi mindent értek el a múltban:
1. Suarez
2. C. Ronaldo
3. Neymar
4. Neuer
5. Agüero
6. Bale
7. Griezmann
8. Hazard
9. Messi
10. Ibrahimovic

Hátvédet nem tudtam betenni... őszintén szólva nem tudom őket úgy értékelni, ahogy kéne...

[ Szerkesztve ]

(#85933) L_YKing válasza Citroware (#85932) üzenetére


L_YKing
addikt

De Suarez csak akkor amikor Lpoolos volt ha jol sejtem.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85934) KisTücsök válasza L_YKing (#85933) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

Ne kötözködj. Írj inkább te is egy top10-zet.

(#85935) Citroware válasza L_YKing (#85933) üzenetére


Citroware
addikt

A listámat egyáltalán nem befolyásolta, hogy itt játszott. Az elmúlt hónapokból való gólstatisztikái viszont annál inkább.

(#85936) #16514048 válasza Citroware (#85932) üzenetére


#16514048
törölt tag

Bale, Griez, Hazard és Aguero helyett én betennék pár középpályást, mondjuk Pogba, Iniesta, Busquets és Pastore.

A többi kb ugyanaz nálam is, de sorrendet nem tudok állítani.

[ Szerkesztve ]

(#85937) L_YKing válasza KisTücsök (#85934) üzenetére


L_YKing
addikt

Ronaldot azert nem raknam elso helyre mert amit az eb-n csinalt meg amit a dontokben produkalt az nulla volt, sot volt, hogy nelkule jobban/felszabadultabban jatszott a csapat. Legtobb golt Suarezt lotte emelle 16 golpasszt is adott ami azert eleg figyelemre melto olyan goleros jatekosok mellett, mint Messi es Neymar. Nalam is O az abszolut elso. Masodik helyre talan Balet raknam aki sokat dolgozott iden a csapataert. Sajnos Pl-t nem nagyon nezek igy onnan nem tudok sokat mondani de a Leicesterbol kiemelnem Vardyt es Mahrezt oket is besorolnam a top 10-be. Olaszokat meg egyaltalan nem nezek de onnan csak Juventusbol tudnek kiemelni embert Pogba szemelyeben. Nemeteknel Lewa es Muller.

1. Suarez
2. Bale
3. Messi & Neymar
4. Vardy & Mahrez
5. Pogba
6. Cr

Most tovabb kene gondolkoznom de nem megy. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85938) Richard! válasza KisTücsök (#85931) üzenetére


Richard!
addikt

1. Suárez
2. Neymar
3. Messi
4. krisztina
5. Iniesta
6. Agüero
7. Rakitic
8. Reus
9. Lukaku
10. Griezmann
+1. Pogba

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#85939) #15106560


#15106560
törölt tag

1. Dzsuzsák
2. Priskin
3. Elek
4. Kádár
5. Kleinheisler
6. Németh
7. Nagy
8. Lang
9. Fiola
10. Guzmics

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#85940) máyköl válasza KisTücsök (#85931) üzenetére


máyköl
veterán

1. Suarez
2. Ronaldo
3. Griezmann
4. Neymar
5. Messi
6. Ibrahimovic
7. Modric
8. Lewandowski
9. Dybala
10. Pogba

(#85941) Tibiajax válasza KisTücsök (#85931) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1. Müller
2. Müller
3. Müller
4. Müller
5. Müller
6. Müller
7. Müller
8. Müller
9. Müller
10. Müller

(#85942) Citroware válasza #16514048 (#85936) üzenetére


Citroware
addikt

Iniestát sosem értékeltem, Pogba előbb tegyen le valamit az asztalra a Serie A-nál magasabb szinten is, addig túlértékeltnek veszem, Busquetset még nem láttam kimagaslóan játszani, Pastore meg még említésre ssem méltó. :DDD

(#85943) he7edik. válasza KisTücsök (#85931) üzenetére


he7edik.
addikt

Most a tíz leggólerősebb játékosára vagy a posztján a legjobbra vagy kíváncsi?

Égő szöveg a flém vázon

(#85944) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azt a listát nem tudom komolyan venni, amelyikben nincs benne Modric.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85945) Rypejakten válasza NyxNyxNyx (#85944) üzenetére


Rypejakten
addikt

vagy Dembelé. :))

* * *

Iniestát sosem értékeltem, Pogba előbb tegyen le valamit az asztalra a Serie A-nál magasabb szinten is, addig túlértékeltnek veszem, Busquetset még nem láttam kimagaslóan játszani, Pastore meg még említésre ssem méltó.

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85946) Citroware válasza Rypejakten (#85945) üzenetére


Citroware
addikt

Vagy deliáli :DDD

(#85947) Rypejakten válasza Citroware (#85946) üzenetére


Rypejakten
addikt

én amúgy komolyan gondoltam Dembelét, Alli még nagyon kiforratlan, de ellenben a sok Sterling- és Coman-féle rohamfekával, ő rendelkezik játékintelligenciával, bőven van benne potenciál.

(#85948) #16514048 válasza Citroware (#85942) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én többre tartom mindet, mint az ilyen Bale féle játékosokat. Kulcsjátékos mindegyik a csapatában a sokoldalúságuk, magas játékintelligenciájuk miatt, meg azért nem ügyetlen egyik sem a labdával.

Nálam simán top10 játékosok ôk, nem csak az számít, hogy mennyi gólt lônek, vagy milyen látványosan cseleznek. Szerintem figyeld meg kicsit jobban, hogy miket csinálnak a pályán, nem is értem, hogy nem lehet értékelni ôket.

Amúgy ja, Modric is ide tartozik.

(#85949) szami777


szami777
addikt

Sorrend nélkül direkt abc rendben: cech, cr, griezmann, hazard, ibra, lewa, messi, neymar, payet, suarez
+ha johet plusz 1 ráadásba: drogba, mert az amcsiknál is oktat 37évesen

Máykol: james hogy a véreres fenébe maradhatott ki nálad???????

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85950) NyxNyxNyx válasza Rypejakten (#85945) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Dembelé kurva jó, csak amíg nem mutat nemzetközileg is maradandót, addig nem jogos a listára tenni. Eddig ugye lehetősége nem nagyon volt megmutatni.

Alli-val kapcsolatban egyetértünk. Jelenleg még nem klasszis, de biztos vagyok benne, hogy sokra fogja vinni.

kdavid94: "Én többre tartom mindet, mint az ilyen Bale féle játékosokat." Értem én amit mondani akarsz, de Bale pont nem jó példa. Nagyon ráragadt ez a futóbolond jelző, de olyan labdái vannak, hogy csak lesek.

nwa5000: :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.