Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) DeathAdder válasza cyberkind (#84950) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én elsősorban azért aggódok most hogy jöjjön HD-be parabolán :))

(#84952) Tibiajax válasza DeathAdder (#84949) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy én esküdj csípném ezt a csatit, ha mondjuk tényleg olyasmi szerkezetet raknának össze, h mittomén délelőtt ismétlések, délután, este foci orrbaszájba, néha kis bunyó, kis technikai sport, késő este meg poresz. vagy ha nem is az, de erotika. utána éjjel meg jazz..
tök jó lenne, history hd meg m3 mellé menne is kedvencbe, lenne akkor már 3 csati, amiért bekapcsolnám a tv-t

az lenne még álom, ha az olasz bajnokságot is átvennék

[ Szerkesztve ]

(#84953) he7edik.


he7edik.
addikt

A SportKlub csatirnán csak és kizárólag nem teljesen százas embereket alkalmaztak. Csak rájuk kelett nézni. Eskü Horty mesze kimagaslott közülük.

Égő szöveg a flém vázon

(#84954) máyköl válasza he7edik. (#84953) üzenetére


máyköl
veterán

Miért Horty 100 -as? :DDD

(#84955) Citroware válasza Tibiajax (#84952) üzenetére


Citroware
addikt

"poreszt" valaki még TV-ben néz? :DDD

(#84956) KisTücsök válasza Citroware (#84955) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

(#84957) szab.tam válasza Tibiajax (#84937) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"hd stv2 csak dig.kábelen van"

nálam upc-n is van.
van egy 26 csatornás hd+ csomag ezerért.
abban.

seria a-t is elvehetnék a digitől, és teljes lenne a bodottá'.
legalábbis errefelé.

"(#84955) Citroghost"
élőben jobb lenne, csak már ritkán hívnak meg forgatásra... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84958) Tibiajax válasza szab.tam (#84957) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dig.kábelen --> digitális kábelen....

tudom, nekem is upc hd-csomagom van

(#84959) szab.tam válasza Tibiajax (#84958) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. főnök.
este van b+-... :DDD

és különben sem jöttem bírónak.
ügyfelek elintézték, csak nem jöttem utólagosan magyarázkodni
inkább lapítottam... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84960) szami777 válasza Citroware (#84955) üzenetére


szami777
addikt

Az igényesebbek igen. :D :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84961) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hivatalosan is a MU játékosa Pogba, cirka 105 millióért.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84962) lacy86 válasza gyuromoj (#84961) üzenetére


lacy86
addikt

Kivancsi vagyok mit hoz ki Murinnyo a csapatbol ...

(#84963) venember83 válasza gyuromoj (#84961) üzenetére


venember83
nagyúr

105 millió fix, 5 millió bónusz, plusz úgy hírlik, hogy a MU fizeti Raiola sikerdíját, így kb. 140 millió euróba kerül az átigazolás a MU-nak. De visszaszerezték a tékozló fiút, ez akár szép gesztusnak is minősülhet. Vagy csak a show része az álmok színházában.

(#84964) Abu85 válasza venember83 (#84963) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez akkor nekünk jó biznisz volt. Féltem, hogy a Real, a Bayern vagy a Barca viszi, de így, hogy a ManUtd vitte kevésbé lényeges a Juvénak is. Az a csapat még pár évig biztosan nem lesz ütőképes a BL-ben.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#84965) Tibiajax válasza venember83 (#84963) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

álmok színházában

(#84966) venember83 válasza Abu85 (#84964) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem lesz jövőre ütőképes a BL-ben, akkor Mourinho is lelép/bukik, akkor meg kezdődhet újból az építkezés egy újabb edzővel. Elég kockázatos húzás volt ez Pogbának, de ez legyen az ő problémája.

(#84967) Tibiajax válasza venember83 (#84966) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, úgy sajnálom szerencsétlent..
az ügynökét meg még jobban sajnálom. szerencsétlen, lesz-e vajon mit ennie az elkövetkező hónapokban, nem tudom, tényleg

(#84968) Enzolord válasza Abu85 (#84964) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy évig biztos nem.. De azután ott lesz megint a United az élmezőnyben.. Végre..
És Pogba hazatért..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84969) máyköl válasza venember83 (#84966) üzenetére


máyköl
veterán

Valamiért mindenki biztos benne, hogy Mou valamiféle csodát fog alkotni...
Csak szerintem nem annyira biztos ez? Nehogy zakó legyen belőle.

(#84970) Abu85 válasza máyköl (#84969) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem sem annyira biztos. Az a lényeg, hogy Mou most nem egy kvázi kész csapathoz megy, hanem egy önbizalmát teljesen elvesztett együtteshez. Nyilván nagy szakember a pali, de itt három-négy év is kell ahhoz, hogy ebből igazán ütőképes gárda legyen. A második Chelsea kaland például bukás volt, amit hajlamos mindenki elfelejteni. PL-t egyébként nyerhet ettől. Ebben a bajnokságban bármi lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#84971) Enzolord válasza máyköl (#84969) üzenetére


Enzolord
addikt

Eddig nem sok időt töltött egy helyen, de kvázi mindenhol csodát tett....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84972) 7600 GS válasza Enzolord (#84968) üzenetére


7600 GS
addikt

A Juventus egészen biztos, hogy jól járt. :D

(#84973) Enzolord válasza 7600 GS (#84972) üzenetére


Enzolord
addikt

Biztos nem jártak rosszul.. De a mezeladásból visszajön az ára 2-3 év alatt..
És posztján a világ egyik legjobbja.. Szóval, nem hinném,hogy rosszul jártunk.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84974) DeathAdder válasza Abu85 (#84970) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mou pont arról híres hogy bárhová ment eddig szinte azonnal csodát csinált, viszont hosszú távon bomlasztotta a közeget maga körül.
Pont az inverze egy átlag edzőnek :)
Szerintem idén simán dobogó, jövőre meg bajnoki cím lesz ebből, de adja az ég h ne legyen igazam :D

(#84975) venember83 válasza Enzolord (#84973) üzenetére


venember83
nagyúr

Mezeladásból? Nem tudom. Ott van Ibra, Rooney, nehéz lesz Pogbával eladni vagy 14 millió mezt, hogy a Unitednek visszajöjjön a játékos ára a mezek eladásából származó bevételből. Az adidasnak már kicsit egyszerűbb, mert ő nem olyan kis százalékban részesül a mezeladásokból, de nem is az adidas fizetett érte mindennel együtt 140 milliót. Mondjuk a United elvileg megkapta a reklámjogokat is Pogbától, így talán könnyebb lesz visszahozni az átigazolási árat, viszont akkor meg ott a nettó 12 millió eurós évi alapfizetés. Bonyolult dolog ez.

(#84976) DeathAdder válasza venember83 (#84975) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha nem is sikerülne nem fognak a kardjukba dőlni, mert a klub olyan stabil lábakon áll hogy kell még vagy 10 év BL nélküli szezon és eszetlen nettó költekezés hogy megérezzék.
Egyszerűen a mai világban szinte lehetetlen hogy a csőd szélére kerüljenek, ahogy pl. a Pool járt kishíján, vagy még rosszabbul a Leeds, Nottingham etc..

Akkora brand az a klub, hogy nekik ez az átigazolás meg sem kottyant, és olyan eszetlen fizetéseket tudnak adni amivel okkal móddal csak az európai szűk elit tud versengeni..
Az viszont kijelenthető hogy már régen meghalt a "fergie-way", meg a mindent pénzért vásárolok "zajos szomszédokra" való köpködés, ugyanis ők is ugyanezt csinálják csak még nagyobban, azzal az apró különbséggel h ők legalább a saját pénzüket költik, nem a cukrosbácsiét.

[ Szerkesztve ]

(#84977) venember83 válasza DeathAdder (#84976) üzenetére


venember83
nagyúr

Saját pénzt? Bő háromszázmillió fontos adósságállománnyal? :D

Pogba a hatost fogja viselni a Unitedben. Kik voltak ennek a számnak a korszakos viselői, jeles játékosai?

xsanyi77: Ki az a Stones? Lassan úgy érzem, túl olcsón szabadult meg a Juve Pogbától, ha noname Stonesok kerülnek bő ötvenmillióba.

[ Szerkesztve ]

(#84978) szami777


szami777
addikt

John Stonest megvette a city 55 millió euróért, ismétlem: 55 millió euróért.
Kész téboly, ami itt folyik. De tényleg.

gyuromoj: : A te kedvedért javítottam. :DDD

(#84977) venember83
Egy 22 éves angol bekk, aki az előző szezonba veszélyesebb volt a saját kapujára, mint az ellenfél csatára.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84979) gyuromoj válasza szami777 (#84978) üzenetére


gyuromoj
veterán

Rolling Stonest?! ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84980) athomi válasza Abu85 (#84970) üzenetére


athomi
veterán

"Nyilván nagy szakember a pali, de itt három-négy év is kell ahhoz, hogy ebből igazán ütőképes gárda legyen."

Ne már, 3-4 év múlva már leköszönőben lesz. :DDD

(#84981) venember83


venember83
nagyúr

(#84982) DeathAdder válasza venember83 (#84977) üzenetére


DeathAdder
veterán

Adóssága mindenkinek van....

Stones az egyik legígéretesebb angol védő, messze van a no name-től, tavaly a cselzi 50 milkáért próbálta, de akkor még nem jött össze.
Jól járt vele a sziti.

[ Szerkesztve ]

(#84983) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..és Totti a 10évvel fiatalabb :D
én meg jól láttam akkor a west ham elleni popcornmeccsen, hogy bizony frissensült juventus-csatárunk konkrétan dagadt

(#84984) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nemtom min vagytok így meglepődve állandóan..
2002-ben egy kb. ugyanilyen idős angol középső védőért egy bizonyos Rio Ferdinandért 30 millió fontot fizetett az utd, ami a futballinflációs értékekkel kiigazítva ma 80 millió font fölé rúg..

Tisztán lehetett látni és tudni, hogy a PL csapatok bevételei és TV -s pénzei alapján hogy az eddigiektől is magasabb költekezések lesznek, még a kis csapatoknál is akiknél nem ritka hogy 10-20 milliókért igazoltak, de megkockáztatom a deadline-ig lesz olyan aki 30 fölé is benyal egykét középcsapatnál..

[ Szerkesztve ]

(#84985) athomi válasza Tibiajax (#84983) üzenetére


athomi
veterán

Valamelyik nap pont ugyanezt néztem az egyik friss képén, hogy mondom nem túl sok egy dagadt csatárért 90 millió? :DDD

(#84986) venember83 válasza DeathAdder (#84982) üzenetére


venember83
nagyúr

De akkor ne beszéljünk már saját pénzről... :U

Tibcsi: Csak felszedett pár kilót, mert tudta, hogy Torinóban sokat kell dolgoznia, s nem lesz ideje enni sem. :D Amúgy ja, kövér. De Carlitos is az volt érkezésekor, Dybala meg vékonyka, s nemigen játszott, míg fel nem szedett magára pár kiló izmot.

(#84987) KisTücsök válasza DeathAdder (#84974) üzenetére


KisTücsök
addikt

Teljesen ez sem igaz. Lásd Porto, Inter, első Chelsea. Szóval marad a Real és a második Chelsea, amire rámondhatjuk. De már olyan általánosan ráhúzza mindenki, hogy tönkreteszi a csapatot maga körül, hogy eszem megáll. :D
___

A második Chelsea-s időszak, ami sokak szerint bukás volt, hozott egy bajnoki trófeát meg egy ligakupagyőzelmet, a MU-nak most nem pont ez kéne?

De én, mint már sokszor mondtam, azon sem lepődnék meg, ha nem távozna 2-3 év után... Sajnos. Jó lesz ez a MU.
___

Ez amúgy a mezeladásokból az életbe nem jön vissza. :D

[ Szerkesztve ]

(#84988) DeathAdder válasza venember83 (#84986) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért kinek a pénzét költik szerinted, a Glazer családét?
Minden csapatnak van adóssága még a barszareálnak is, csak ott az állam/autonómia mögöttük áll..

(#84989) DeathAdder válasza KisTücsök (#84987) üzenetére


DeathAdder
veterán

Murinnyó az eredményeivel eddig sehol nem bukott meg, egyszer teljesített alul eddig profi edzősködése alatt. A gond a viselkedésével és bizonyos dolgokhoz való hozzáállásával van, ami hosszú távon nem kifizetendő.
Ő sosem fog egy jövő csapatát építeni, lefektetni az alapokat, meg utánpótlást etc.. amit egy másik edző idővel tovább vihet.
Tudja hogyan kell gyorsan jó, eredményes csapatot építeni, hozzon az bármilyen áldozatot is, ebben kiemelkedő és a utd-nek most erre van szüksége.

[ Szerkesztve ]

(#84990) venember83 válasza DeathAdder (#84988) üzenetére


venember83
nagyúr

A hitelező pénzét, míg vissza nem fizetik. A minden klubnak az éppen nem igaz, mert pl. ott a Bayern.

(#84991) Citroware válasza DeathAdder (#84989) üzenetére


Citroware
addikt

Hát azért olyan gyorsan ő sem csinált eddig csodát. :))
A Realnál úgy emlékszem, hogy első szezonjában rögtön kapott egy 5:0-s vereséget az El Clásicón. A Chelsea-vel 2014-ben meg harmadik lett, még mi is megelőztük. ;)
De a második szezonok... második szezonjában lett BL-győztes a Portóval és az Interrel is, illetve bajnok a Reallal és a Chelseavel...

[ Szerkesztve ]

(#84992) KisTücsök válasza Citroware (#84991) üzenetére


KisTücsök
addikt

Porto? első Chelsea?

Ezeknél hogy emlékszel?

(#84993) paatrick


paatrick
senior tag

Mourinhohoz:
Nem értem ezt a nagy ellenességet. Eddig minden csapatánál bajnokságot nyert. :)) Ez a tavalyi Chelsea-s lebőgést is úgy mondjátok mintha előtte egy évvel meg nem nyerték volna meg a PL-t. Azt meg bebizonyította a tavalyi Chelsea, hogy nem csak Mourinho hibájából szerepeltek úgy, mert utána is nyomik voltak.
Szerintem az a legrosszabb mikor a csapattulajdonos azt gondolja ő a király és eldönti kit kell megvenni, meg hogy legyen a csapat. Ez megvolt a Real Madridnál Perez elnőkkel, de úgyanúgy megvan a Chelsea-nél is Abramoviccsal. A régi csapatba Shevcsenko-t akarta mindenképp mert ő volt a kedvenc játékosa, most is biztos belepofázott. Diego Costára lennék nagyon kíváncsi, hogy ki akarta, próbáltam rákeresni de nem találtam értelmes találatot, de azt igen hogy Conte már küldené visszafele az Atl Madridba :P

Manchesterhez:
Jó volt sir Alex, de lássuk be utolsó éveiben már többet ártott mint adott. Hihetetlen leharcolt, gyengébb képességű játékosokkal még tudott egy PL-t nyerni a végén, de aztán hogy Moyes jöjjön helyette óriási hiba volt. Kb ugyanaz a keret maradt és meg is látszott mennyit tudtak. Aztán van Gaal is katasztrófa. Az edzőknél már csak az összevásárolt játékosok voltak rosszabbak. Fellaini, Falcao, Mata, Herrera, Schweinsteiger, Depay :o vagy korukból(schweini) vagy tudásukból (fellaini) adódóan nem egy MU színvonal kéne legyenek.
Azért lett egy jó is, Martial.
di Maria is jó lett volna szerintem de az a stílus amiben akkor a MU játszott (favágó) nyilván nem feküdt neki és ezért nem érezte jól magát. Egy konkrét esetre emlékszem, ebből mindenki megértheti. 80. perc 1-1, ellenfél támad, MU beszorul, de megszerzik a labdát, di Maria már sprintbe kapcsol, gyors kontra gólhelyzet akármi, erre a védő kibombázza a tribün legfelső soraiba a labdát azt jól van. Nyilván a Realnál azt szokta meg hogy Özil, vagy bármelyik védő ilyen helyzetben már indítja is őt, itt meg ennek a játéknak még a csíráját se lehetett felismerni. Na ez volt a MU játéka, ötlettelen szr.

Azért jó látni hogy a MU fejesek is ráébredtek, hogy mostanra már nem az a kor van hogy 20 évig itt lesz az edző. Ma már top edzőt kell venni, top játékosokkal (Chelsea, MU City recept) a tehetségeket meg a "kis" klubok kinevelik nekik. Majd egyszer talán az Arsenalnál is leesik a tantusz. Bár úgy látom nagyon elégedettek ezekkel a 2-3-4. helyekkel. :P

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#84994) Tibiajax válasza paatrick (#84993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..nagyon elégedettek ezekkel a 2-3-4. helyekkel
igen, csak az stabil. lassan húsz éve.. bármilyen összetételű kerettel.
tudsz mondani Wengeren kívül még egy ilyen edzőt?

(#84995) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mou szépen BL-be vezeti a MU-t és mindenki boldog lesz. (PL vagy EL végső győzelemmel)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84996) Citroware válasza gyuromoj (#84995) üzenetére


Citroware
addikt

Nem lennék ebben olyan biztos. Ott van még a City is, ami hasonló cipőben jár most, meg az Arsenal, ahol már összeszokottság van, illetve két olyan csapat, a Chelsea és a Liverpool, akik európai kupaszereplés fáradalmai nélkül fognak játszani... meg még egy, aki 3 hónappal ezelőtt bajnok lett.

(#84997) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:))
ezt is megértük..
véégre megszabadultunk attól a rossz buzitól. el sem hiszem

[ Szerkesztve ]

(#84998) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Most akkor hol lesz ez a spíler szarság? Mert olvastam olyat, h a Telekom, UPC nem veszi fel idén.

(#84999) DeathAdder válasza paatrick (#84993) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mi esik le az arsenalnal?
Nagyon sokaknak fogalma nincs arról hogy Wenger mennyire jó edző, és hogy mennyit köszönhet neki a klub, hogy a stadiontörlesztések közepette folytonosan meg kellett válniuk legjobbjuktól és mindezt úgy hogy konzisztensen hozták a BL helyezést minden évben, és ez által fen tudtak tartani egy bizonyos szintet az egyre csak erősödő PL-ben, és többek között erősebb csapatot/csapatokat szorítottak maguk mögé hogy top4 -ben végezzenek. Ez az ami megsüvegelendő, nem az hogy jött cukrosbácsi és beletolt a csapatba egymilliárdot hogy aztán PL-t nyerjenek, vagy hogy a segged alá toltak nevetséges éves bérletért egy egy baszott nagy stadiont..
Hidd el ilyen körülmények között konzisztens BL helyeken végezve egy akkor még gazdaságilag csak 5. helyen álló csapattal, te is a csapkodtad volna magadat örömödben..
Mára már rendeződtek a sorok, jött is két FA kupa, és igazoltak nagy neveket, de gazdaságilag még mindig nincsenek az angol TOP3 szintjén.
Azt hogy ezt már Wengerrel kell-e tovább folytatni az egy másik kérdés.. illetve nagyon kockázatos volna meglépni hogy egy konzisztensen erős teljesítményt lecseréljenek egy bizonytalanra úgy hogy nem feneketlen a pénzeszsák.

Én speciel várom már hogy ez megtörténjen, mert akkor lemerem fogadni hogy az Arsenal vissza fog esni, valamennyi időre biztosan :)

(#85000) Tibiajax válasza DeathAdder (#84999) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.