Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84201) szami777 válasza cyberkind (#84200) üzenetére


szami777
addikt

Nincs valami honlap, ahol havidíjért lehet nézni meccseket?
Ismerek csomót, ami összegyűjti, olyan kéne, ami hivatalos, jó minőségű és nem szarakszik, olyan, amilyen a diginek is van.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84202) adise válasza szami777 (#84199) üzenetére


adise
őstag

minek ennyire idegesnek lenni?
még a csatorna sincs bejelntve, nemhogy ki lesz a kommentátor illetve a "szakértők"

(#84203) cyberkind válasza adise (#84202) üzenetére


cyberkind
félisten

Az M4 után biztos minőségi lenne az irány, ugyanolyan, hanem rosszabb állami szar lesz nem mellesleg undorító módszerrel...

(#84201) xsanyi77
Én eddig a Digit néztem mindig, úgyhogy azt se tudom mi működött.

Paranormal Cocktivity

(#84204) Napfénysüti válasza máyköl (#84191) üzenetére

Tökéletesen egyetértek. Én mondjuk nem szavaztam de nálam se Gera gólja lett volna az első. Nem volt csúnya de akadt szebb persze ez elég szubjektív dolog. Amúgy az ilyen díjat miért nem valamai szakmai zsűri választja ki?

Més que un club!

(#84205) marositech válasza Napfénysüti (#84204) üzenetére


marositech
senior tag

De, Én, Te, Ő és sokan mások.

Még mindig nem értem mi a gond ezzel. Mindenki szavazott aki akart, Gera nyert.
Ennyi erővel megkérdezem, miért is lett Euro bajnok Portugália úgy, hogy csak 1 nyertes meccse volt?

*bocsánat, nem agresszív hangnemben :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84206) 7600 GS válasza marositech (#84205) üzenetére


7600 GS
addikt

A kettő között amúgy hatalmas összefüggés van. :DDD

(#84207) Enzolord


Enzolord
addikt

Higuaínnal megegyezett a Juve, már csak a Napolival kell..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84208) Napfénysüti válasza 7600 GS (#84206) üzenetére

Ezen a hasonlaton én is röhögtem. ;]

Az egyik egy saját maga által letett telejsítmény ami objektív is a másik meg egy szurkolók által megszavazott valami ami szubjektív.

Més que un club!

(#84209) venember83 válasza cyberkind (#84203) üzenetére


venember83
nagyúr

Oly' mindegy, ki nyer. Úgyis megy majd a károgás a csatorna, az emberek vagy épp a műsorbeosztás miatt. Megvan/megvolt ez Sportklub, Digi vagy épp M4 esetén. Át kellene lépni ezeken a hülyeségeken, és a meccset kellene nézni/élvezni, nem a körítéssel foglalkozni.

(#84210) Enzolord válasza venember83 (#84209) üzenetére


Enzolord
addikt

Így van.. És remélem, hogy a T-Home-nál lesz ilyen sportadó mert a digivel rendesen rácsecseltem.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84211) DeathAdder válasza szami777 (#84199) üzenetére


DeathAdder
veterán

ezt eddig is tudtuk..
nyilvánvaló h a digi, meg az eusport nem tud versenyezni a közpénzzel.

De hogy augusztusban/szeptemberben még nem a tv2 sport csatornáin mennek az 100%, ugyanis még a csatorna sincs bejelentve, nemhogy elkészülve, és kevesebb mint 4 hét már a rajtig, szóval nem kizárt h a fem3 meg az isaura tv-n kell végigizgulni a PL első fordulóit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84212) venember83 válasza Enzolord (#84207) üzenetére


venember83
nagyúr

Az egyszerű lesz. A kivásárlási ár amúgy is csak 94 millió euró, ami két részletben fizethető. És Gonzalo nem is kér sokat, csak 7,5 millió eurót. Ja, hogy ez duplája Gigi fizetésének, illetve bőven meghaladja Pogbinho bérét? Apróság. :D

(#84213) DeathAdder válasza venember83 (#84212) üzenetére


DeathAdder
veterán

viszont nemet mondott egy kínából jövő 900+ ezer /hét fizetésre :)

(#84214) venember83 válasza DeathAdder (#84213) üzenetére


venember83
nagyúr

Minek menjen Kínába akármennyiért? Most is megengedhet magának mindent, cserébe BL-ben játszhat, komoly csapatok ellen. Nem Kínában kell bohóckodni.

Az megvan, hogy Jackson Martinez fél év után már visszajönne akár Olaszországba is? Na, ennyire jó Kínában, legyen bármennyi pénze is az embernek.

(#84215) Enzolord válasza venember83 (#84214) üzenetére


Enzolord
addikt

Fél év alatt összekalapolt egy valag pénzt, most már jöhet vissza focizni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84216) bandus


bandus
veterán

kijöttek az idei real mezek: [link] szerintem az utóbbi évek legjobbja, tetszik az a gallér, letisztult, elegáns :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#84217) Enzolord válasza bandus (#84216) üzenetére


Enzolord
addikt

A kis képeken még ok, de Ronaldo alatt a nagy képen gyűrötten iszonyat gagyi hatása van...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84218) bandus válasza Enzolord (#84217) üzenetére


bandus
veterán

én csak jamest látom meg marcelot. de ha már ronaldo, a hajóját seven c-nek hívják, ez kurvajó :D [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#84219) Enzolord válasza bandus (#84218) üzenetére


Enzolord
addikt

James lesz az.. illetve rajta a mez... :)
Jézusom, ebből a szögből úgy néz ki Messi, mint Ramos.. :)Ezzel a szakállal.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84220) Tibiajax válasza bandus (#84216) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..meg picit uncsi

(#84221) Enzolord válasza Tibiajax (#84220) üzenetére


Enzolord
addikt

De legalább sikerült a Barca Real idegenbeli mezeket igen hasonlatosra tervezni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84222) Tibiajax válasza Enzolord (#84221) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen valóban...mint két tojás..
:D

viszont bzmeg az új chelsea-mez!

figyeld középen a pázmány tudományegyetem új lektorát.. :DDD szétütöm a fejed tee. köcsög
xdd

(#84223) Enzolord válasza Tibiajax (#84222) üzenetére


Enzolord
addikt

Ami képeket én láttam, azok sokkal közelebbi színben álltak egymáshoz... :) :) :)

Igen, a professzor IQ.-ja valóban lelóg a képről, bár én azt olvastam, vissza akar menni a matracosokhoz...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84224) cyberkind válasza venember83 (#84209) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem nézünk állami tetvedéket ami az én pénzemen megy, de még szarul is, a Digit imádtam, ezt már most utálom, marad a Sky és társai ha csak itt nem kapcsolhatom ki a kommentátort meg a többit.

Paranormal Cocktivity

(#84225) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kötelező vétel
bár m-es lenne

(#84226) villamos válasza cyberkind (#84224) üzenetére


villamos
őstag

Az "állami tetvedéken" éppen lekapcsolható a kommentár... Most is.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84227) cyberkind válasza villamos (#84226) üzenetére


cyberkind
félisten

M4-en ja(csak a streamben nem :((( ), de az állami része nem, +a TV2-nél meg társainál nem tudom, hogy ez megy-e. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84228) szami777 válasza Enzolord (#84223) üzenetére


szami777
addikt

Menjen.
Ugyis jott az a batsuhay vagy hogy a f@szomba hivják. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84229) Richard! válasza szami777 (#84228) üzenetére


Richard!
addikt

Tsubasa :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84230) NyxNyxNyx válasza bandus (#84218) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tehát akkor Messi hajóját hívják Seven C-nek, nem? :D Így jobban is hangzik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84231) KisTücsök válasza Tibiajax (#84222) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Ejj ez a koszta... Na, de legalább ő tényleg harcol meg küzd, néha szó szerint is, de hát senki nem lehet tökéletes.

Halványan a címerek rajta amúgy elég gagyi.
___

xsanyi: De most komolyan? :D Marad akkor a Remy meg az új gyerek. Előbbi hasznavehetetlen, utóbbi még semmit nem bizonyított lényegében. Vagy Costa helyett inkább a Morata 60-70 millióért? Szerintem ne. A védelmet meg a középpályát kell erősíteni inkább.

(#84232) venember83


venember83
nagyúr

Ferdeszeműek torinói találkozója. :)

(#84233) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jah, és Kanté orvosin. :C És nem, nem a margitnál. :DD

De hogy miért mondott nemet a kínaiaknak többi kérőnek, azt nem értem, mert most azért messze vagyunk a legvonzóbb nevektől. Esetleg Conte győzte meg.

(#84234) DeathAdder válasza KisTücsök (#84233) üzenetére


DeathAdder
veterán

pénz :)
a muba se azért mennek a sztárok mert tradícionális klub, és h az EL-ben dagonyázzanak, de legalább európa :D

(#84235) gyuromoj válasza Tibiajax (#84225) üzenetére


gyuromoj
veterán

kijazaláodrúp?! ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84236) Ringman válasza Enzolord (#84207) üzenetére


Ringman
nagyúr

elbayernesedik a juve?

[ Szerkesztve ]

(#84237) Tibiajax válasza gyuromoj (#84235) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy srác volt csak, aki nem tudott focizni, csak celebeskedni... köze nem volt a labdához
: p

(#84238) Citroware válasza DeathAdder (#84234) üzenetére


Citroware
addikt

Hát ez az. Tiszta vicc, hogy egy BL csapatból elmegy egy olyanba, amelyik semmilyen nemzetközi meccset nem fog játszani egész szezonban. :C

(#84239) KisTücsök válasza Citroware (#84238) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hosszútávon gondolkozik. :) Sokan nem képesek rá.

(#84240) Citroware válasza KisTücsök (#84239) üzenetére


Citroware
addikt

Jelenleg sehogy nem látom azt, hogy hosszútávon, tehát az azt követő években is miért lenne neki rosszabb ott, ahol eddig volt. ;] Ha meg a következő szezon mégis rosszabbul sikerülne a Leicesternek, elég lenne akkor elmennie. :)) De őszintén szólva... jelenleg úgy hiszem, hogy a csoda még folytatódni fog. Lehet, hogy bajnokok nem lesznek, de lehet, hogy a Chelsea előtt végeznek. :DDD

Mondjuk ha szétkapják őket, akkor már rosszabbak az esélyek.

[ Szerkesztve ]

(#84241) KisTücsök válasza Citroware (#84240) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mou-féle MU, Guardiola-féle City, Conte a Chelseanél... Ugyan.. Ez már azért túl sok. Ilyen év most megint sokáig nem lesz.

(#84242) Citroware válasza KisTücsök (#84241) üzenetére


Citroware
addikt

Miért, az előző év előtt mivel festett jobban a kép? :D

(#84243) Enzolord válasza Citroware (#84242) üzenetére


Enzolord
addikt

Nézd át az előző év előtti dolgokat.. :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84244) Citroware válasza Enzolord (#84243) üzenetére


Citroware
addikt

Volt egy bajnok Chelsea, Mourinhóval.

(#84245) Enzolord válasza Citroware (#84244) üzenetére


Enzolord
addikt

És ennyi..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84246) KisTücsök válasza Enzolord (#84245) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja. A semmiből jött azaz összeomlás, más meg nem maradt. Pellegrini alatt végig hullámzott a City, Mu erőtlen volt, ahogy várni lehetett, Arsenal szokásos. És ekkor jött a Leszter ami ezt kihasználta. De most a három bajnokaspiránsnál is edzőváltás volt. El nem tudom képzelni, hogy ne állna vissza a szokásos rend.

(#84247) Citroware válasza KisTücsök (#84246) üzenetére


Citroware
addikt

És a következő szezon után mi lesz a kifogás? Új menedzserek egy nyár alatt nem csinálnak csodát, de majd jövőre, mert jön még XY játékos?
Vagy pl kiderül, hogy Guardiola játékstílusa nem eredményes a Premier League-ben?

Mourinho Chelsea-je is csak a második évre alakult meg jól. Az Arsenal meg szokásos. Conte új lesz a PL-ben. Ezek lehetnek majd indokok, amiért a következő PL sem sikerül ezeknek úgy...

Még a végén a 'pool lesz a bajnok Kloppal, mert ő már legalább majdnem 1 év alatt megismerte a csapatot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84248) KisTücsök válasza Citroware (#84247) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te mit vársz a következő szezontól? Kitől mit?

(#84249) Citroware válasza KisTücsök (#84248) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem fogalmam sincs. Tényleg, annyi esélyes van, annyi kérdéses tényező, ami vagy jól sül el, vagy rosszul, hogy az valami hihetetlen. Ennyire tanácstalan még nem voltam. :C De ezért lesz izgalmas.

Simán számolni kell 7 bajnokesélyes csapattal, és 8 van, akik esélyesek a top 4-re (mert ide a West Hamet is bele merem számolni)

[ Szerkesztve ]

(#84250) DeathAdder válasza KisTücsök (#84246) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az 99.99 h helyre fog állni, és még egy ilyen a PL-ben ebben a században 99.99 h nem fog mégegyszer megtörténni.
Statisztikát nem lehet kétszer megviccelni, ennyire meg lehetetlen.

A PL történetében még olyan sem volt soha hogy egy olyan csapat legyen bajnok, aki az azt megelőző idényben ne végzett volna a top3-ban, és ne lett volna gazdaságilag is a legjobb 3 között.

Jövőre tuti helyre áll a rend és a 3 legtáposabból lesz a bajnok. Spurs nagyon meglepne ha nem mutatna visszaesést, az arsenal meg akkor is víz mellé esne ha kidobnák egy csónakból az atlanti óceán közepén :DDD (de valahogy mégis jövőre lesz meg a legnagyobb esélyük ha mégegyszer meg akarják nyerni, utána már lesz egy bika klopp, mou, pep, conte csapat..)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.