Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84851) cyberkind válasza szab.tam (#84850) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudjuk, te a stadionoknak is örülsz csakhogy érthető legyen. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#84852) szab.tam válasza cyberkind (#84851) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:D

(backup/6)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84853) he7edik. válasza szab.tam (#84850) üzenetére


he7edik.
addikt

Ja a többi nagy sokkal jobb akik csak azért nem teszik be a kínálatukba hogy valamivel bele tudjanak rúgni a Digibe és szarnak az előfizetőik igényeire. Érdekes a Digi be tudja tenni a Sport1-2 csatornákat a kínálatukba. Az árról nem is beszélve. Kicsit bután látod a dolgokat.

Égő szöveg a flém vázon

(#84854) szab.tam válasza he7edik. (#84853) üzenetére


szab.tam
nagyúr

konkrétan úgy tudom, hogy a digi nem adja oda a upc-nek a sportcsatornáit, és nem a upc nem akarja felvenni őket.
lehet, hogy tévedek, de akkor kérnék valami alátámasztást.

a sport 1-2 nem elve egy szolgáltaltóhoz tartozik, így elég nehéz összehasonlítani.
ő eladja magát bárkinek, akivel meg tud egyezni.

de tudtommal a digi a upc-vel nem is akar.
hiszen a 2 sportcsatornáját túszként használja a kábeles előfizetőkért folytatott piacszerzési harcban.

(#84855) he7edik.
most nem vitázom tovább, mert totál nem vagy képben. :)
az invitelnek persze, hogy továbbadja, mert nem konkurencia a kábelben.
(pesten asszem csak a 16. kerületben van jelen, vidékena digi meg szinte alig.)
a telekomank is azért nem adja át, mint a upc-nek.
és a upc milyen saját csatornákatad tovább a diginek?

***

utánanézek szaktopikban a kérdésnek, hogy ki miatt nincs a upc-nél digisport.
mert szerintem a digi miatt, és nem a upc miatt.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84855) he7edik. válasza szab.tam (#84854) üzenetére


he7edik.
addikt

Furcsa lenne ha a Digi nem adná oda a csatornáit az UPC meg igen... Egyébként a Telekomnál sincs Digi sport. Bezzeg az én szolgáltatómnál az összes Digi csatorna meg van de pl. az Invitelnél is van Digisport.

Égő szöveg a flém vázon

(#84856) NyxNyxNyx válasza he7edik. (#84855) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gondolom megkérik az árát. Most dönthetünk melyik a mocskos, olcsón kínálni jobb szolgáltatást, viszont csak a lakottabb övezetekben, vagy az hogy kurva drágán áruljuk a csomagunkat mindenhol, de cserébe még szakadozik is az internet.

szerk.: Ahol laktam sosem volt digi, a "jobb szolgáltatást" meg a környezetem tapasztalata miatt gondolom.

Kíváncsi leszek milyen körítéssel adják vajnáék a PL-t. A digis közvetítés jó volt, a félidőket is bírtam. Egyedül Monoki részrehajlása nem fog hiányozni, de mint kommentátor ő is a jobbak közé tartozik Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84857) szami777 válasza NyxNyxNyx (#84856) üzenetére


szami777
addikt

Egyébként Monokiról ezt már többedszer írod, én soha nem láttam részrehajlónak, minden nagycsapatot ugyanúgy szidott. :D
Azt a részét megértem, hogy a Spurst szidta, de a többit is, max csak az annyira nem tűnt fel.
_____
Most, hogy vége a Diginek, te pl. mit tippelsz, melyik kommentátor, ismertebb szakértő melyik csapatnak drukkolhatott? Ugy örülnék, ha zárásként bevallanák, csomót filóztam rajta :D

Én tippeim:
Monoki: Arsenal v. Chelsea
Dodi: MU
Baumstark: Arsenal
Haraszti: Pool
Sipőcz: Pool
Salec: Ciy/Chelsea

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84858) NyxNyxNyx válasza szami777 (#84857) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fogalmam sincs :D Ennyire nem mentem bele, meg mivel nincs digim, kb a meccsek negyedét nézhettem ott. Arra se tudok példát mondani amivel felhúzott, sőt meccset se. Csak a harag maradt meg. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84859) viharhozo válasza he7edik. (#84853) üzenetére


viharhozo
addikt

Errol van vmi forras is? Mindket valtozat eleg logikatlan, az is, h a Digi nem adja a nagyoknak, meg az is, h a nagyok nem hajlandok atvenni. Ugyan a PL utan kulonosebben erdekes tartalom nem marad a Diginel, de azert jo volna tudni, ki vol a hunyo az ugyben.

szab.tam: arra gondolt a kollega, h a Sport 1-2 sokaig a Chello/UPC-e volt. De mar majdnem harom eve az AMC-e, eltunt az erdekellentet.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#84860) Cartevo válasza szab.tam (#84850) üzenetére


Cartevo
őstag

Megy tovább, mint a Tirana, csak a Vidi nem.
Felcsúton ment el a hajó (vagy a kisvonat).

(#84861) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tottenham - Inter 17:00-kor, sajnos csak streamen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84862) Richard! válasza NyxNyxNyx (#84861) üzenetére


Richard!
addikt

WTF Inter? :o :o

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84863) NyxNyxNyx válasza Richard! (#84862) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

kikapcsoltam a félidőben :D lehet nem kellett volna

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84864) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jó az inter eddig a felkészülési szezonban. :DDD

(#84865) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#84863) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ez egy jó kis meccs volt. tetszett. kreatív, félelmetesen magabiztos volt az Inter védelme végre, dominált a csapat végig.
most az, h hat gólt kaptak az angol bajnokság második helyezettjétől, hol szégyen az, kérdem én..
ugyan már
szép volt fiúk, nagyon ígéretesen játszottatok, öröm nektek szurkolni

és még hol van még, úristen hol van még a teljes csapat, még legalább két új szerzemény nem is játszott! mi lesz akkor, lehet h akár már 2-3 kapott góllal is megúszhatjuk, és emelt fővel mehetünk be az öltözőbe lefújás után, a haját kezével hátrasimító Mestert követve?
áá, én nagyon bizakodok

(#84866) Richard! válasza Tibiajax (#84865) üzenetére


Richard!
addikt

Irigylem a kitartásod cimbi :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84867) Ringman válasza Tibiajax (#84865) üzenetére


Ringman
nagyúr

a lényeg, hogy jó edzőnk van!

(#84868) Tibiajax válasza Ringman (#84867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez így van..

[ Szerkesztve ]

(#84869) he7edik. válasza Tibiajax (#84865) üzenetére


he7edik.
addikt

Nézd má' egy zinteres :D

Égő szöveg a flém vázon

(#84870) Ringman válasza Tibiajax (#84868) üzenetére


Ringman
nagyúr

végül is mindegyik meccsen szereztünk gólt

(#84871) Tibiajax válasza Ringman (#84870) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

4 meccsen 15 gólt kaptunk
épül az új Inter!

(#84872) Citroware válasza he7edik. (#84869) üzenetére


Citroware
addikt

sinter :DDD

(#84873) szami777 válasza Tibiajax (#84871) üzenetére


szami777
addikt

Rosszul közelíted meg, legalább minden meccsen lőtt gólt az Inter.

;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84874) Tibiajax válasza Citroware (#84872) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

permanent ban

(#84875) Citroware


Citroware
addikt

Egy elméleti kérdést tennék fel.

Ha szabálytalanság történik, de a labda a sértett csapatnál marad, a bíró előnyszabályt alkalmaz, továbbviszik a labdát és 1-2 másodperc múlva a kapuhoz sokkal közelebb szabálytalankodnak ellenük megint, aminek révén elveszítik a labdát, tehát a bírónak le kell fújni, de ez olyan kevéssel az előző szabálytalanság után történt, hogy még az előnyszabály is érvényes volt.
Na ekkor az előnyszabályos szabálytalankodás helyére fújja vissza a bíró és onnan kell elvégezni a szabadrúgást, vagy a második szabálytalanság helyén?

(#84876) messi6502 válasza Citroware (#84875) üzenetére


messi6502
tag

Első, ha az előnyszabály még biztosan érvényben volt, tehát a bíró fenntartotta addig a kezét.

(#84877) Citroware válasza messi6502 (#84876) üzenetére


Citroware
addikt

Ez mondjuk nem feltétlenül jó szabály, hogy mindig az első ítélet az irányadó. Ha én belerúgok valakibe, és ezt a bíró lefújja a javukra, de aztán a sértett ezen felmérgesedik és ő is belém rúg, én kapok a rúgásért sárgát, meg ő is, de az ő javukra lesz a szabadrúgás. :U

(#84878) Citroware


Citroware
addikt

Teljesen megérdemelt Liverpool vezetés a Barca ellen, 1:0 a félidőben de lehetne több is, mondjuk a másik oldalon is voltak kimaradt helyzetek, csak nem annyi.

Felkészülési meccs ide vagy oda, ez a Barca nem lehet sokkal jobb csapat. Kár, hogy sajnos nem nagyon van alkalom ezt megmutatni, mert ahhoz a bajnokságban a 4 között kéne lenni. :( Ahhoz pedig nem kéne ennyiszer hibázni Sunderland szintű csapatok ellen. :(

[ Szerkesztve ]

(#84879) 7600 GS válasza Citroware (#84878) üzenetére


7600 GS
addikt

TV adja?

(#84880) Citroware válasza 7600 GS (#84879) üzenetére


Citroware
addikt

Elvileg a Digisport igen.

(#84881) pohár válasza 7600 GS (#84879) üzenetére


pohár
félisten

a Digi1, mint az összes ilyen felkészülési meccset

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84882) messi6502 válasza Citroware (#84877) üzenetére


messi6502
tag

Igen, de a labda csak a te rúgásodig volt játékban, pontosabban a sípszóig. Ami ezután történik, az is büntetendő, de a labda birtoklását és pozícióját nem befolyásolja. Az előnyszabály ideiglenesen játékban tartja a labdát addig, míg a spori szerint ebből a sértett fél feltételezett előnye megmarad. Ha egy új szabálytalanság következik be ezen idő alatt, ahol ugyanaz a sértett fél, akkor a feltételezett előny nem valósult meg, tehát vissza kell fújja az első szabálytalanságot.

(#84883) Citroware


Citroware
addikt

Na, hát nem volt rossz ez a Liverpool - Barca (4:0). :C

Mikor kapott ki a Barca utoljára ennyire, akármilyen meccsen? :DDD

(#84884) messi6502 válasza Citroware (#84883) üzenetére


messi6502
tag

Bayern, 2013.

Egyik szemem sír, a másik begyulladt örül. Jónak tűnt a Pool, remélem idén valami összejön már az igazi vörösördögöknek, de ezek a felkészülési meccsek annyira becsapóak.. Lásd Moyes első évében a MU-nál felkészülésin 3-0ra verte a Barcát..

(#84885) Enzolord válasza messi6502 (#84884) üzenetére


Enzolord
addikt

El vagy tévedve az igazi Vörös Ördög megfogalmazással.. Az mindig is Manchester szebbik fele lesz....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84886) DeathAdder válasza L_YKing (#84802) üzenetére


DeathAdder
veterán

4-0 a spanyol bajnok és a világ legerősebb csapata ellen az angol nyolcadiknak. Khm...
Azta mindenit, hát igen, kurvaára releváns sörmeccsekből ilyen következtetéseket levonni. Mi ez itt, óvoda amúgy? Felnőtt emberek írnak ide egyáltalán?

(#84857) xsanyi77 - Monoki mu fan, Dodi liverpool, Salec meg éppen az aktuális legjobbnak a PL-ben (illetve a RM-nek) ezek a tények, de szerintem sem lehetett érezni egyértelműen h részre hajlanának, Salecnél persze lehetett :D

messi6502 - húbazzeg, liverpool sosem volt vörös ördögök. Persze a tv-ben is ezt mondják, nem csoda, h csak úgy ragad a pórnépre :(((

[ Szerkesztve ]

(#84887) pohár válasza DeathAdder (#84886) üzenetére


pohár
félisten

Lehel, mint MU fan? hááááááááááát... :D

a 4. gól szép volt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84888) DeathAdder válasza pohár (#84887) üzenetére


DeathAdder
veterán

igen az :K

Az első is szép vót, az ilyen csapatok ellen menni fog a játék (nem feltételen egy barsza ellen), szopacs az majd a buszozó és olasz stílusúak ellen lesz nagyon, mert felállt védelemmel szemben megáll minden tudomány.

[ Szerkesztve ]

(#84889) forceberg válasza DeathAdder (#84888) üzenetére


forceberg
veterán

Már megint ez az okádék rózsaszínes- lilás beütéses a mezben...
Buzi az összes marketinges?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84890) messi6502 válasza Enzolord (#84885) üzenetére


messi6502
tag

Jó, értelek én, de nekem 20 éve a Pool az. :B

DeathAdder: Őszintén szólva első focis emlékeim a Poolhoz kötnek és akkor hallottam először ezt a titulust, persze azóta tudom, hogy téves és ők a vörösök és a mu az ördög, de ez olyan beivódás, amin már nem tudok változtatni, akaratlanul is így hívom a Poolt. De majd igyekszem itt nem tévesen használni. :R
TV-be Pl meccset 2009 óta nem láttam, hála a Diginek, de nem rémlik hogy azelőtt rosszul használták volna. Azóta persze lehet igen.

(#84891) DeathAdder válasza forceberg (#84889) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én nem tudom ezeket minek nevezni, egyre több a páva de már azok is szarrá tetováltatják magukat, és rózsaszínekben flangálnak..
Az h egy ibra attitűdű ember tetoválja magát az valahogy elmegy, de hogy ezek a zselézett pávák is, nekem már sok..
Messi is hogy néz ki lassan 30 éves létére vicc....
Egyszer festettem így be a hajamat 14 éves koromban, maradjuk annyiban h aznap nem kaptam ebédet otthon és ujjal mutogatva röhögtek rajtam az utcán (még aznap visszafestettem barnára :D), erre most ezt látja a mai fiatalság a "példaképeken" is..

(#84892) DeathAdder válasza messi6502 (#84890) üzenetére


DeathAdder
veterán

Digi reklámokban nagyon sokszor levörösördögözték a poolt, amit nem tudok megérteni.
Még azt mondanám oké (nem az), ha egy wba-t kanáriznák le tévedésből, de hogy rendszeresen így összekeverjék két patinás klub becenevét, hát nem értem :N

(#84893) messi6502 válasza DeathAdder (#84892) üzenetére


messi6502
tag

Hát nem tudom. Valahonnan biztos ered ez az egész, mert én is hallottam gyerekként. Lehet akkoriban is rosszul mondták be a tévében, vagy valamelyik rokonom mondta rosszul erre már nem emlékszem, lehettem vagy 5 éves :D

(#84894) L_YKing válasza DeathAdder (#84886) üzenetére


L_YKing
addikt

Sajnalom ha nem erted a viccet.. Majd legkozelebb. Addig meg nyugodj meg. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84895) Richard!


Richard!
addikt

Akkor most a Liv'pool a világ legjobb csapata :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84896) Citroware válasza Richard! (#84895) üzenetére


Citroware
addikt

Azért nem rossz másodikként végezni egy ilyen csoportban, igaz, mindenki csak 3 meccset játszott.

(#84897) he7edik.


he7edik.
addikt

Ki kellett googliznom hogy ki ez a Klavan

Égő szöveg a flém vázon

(#84898) Citroware válasza he7edik. (#84897) üzenetére


Citroware
addikt

Nagyon sunyi vásárlás volt ő negyedikszámú középhátvédnek.

Amikor ott van Lovren, Sakho és Matip, nyilván ők hárman küzdenek majd a stabil kezdő helyekért és egyik sem akar megalkudni (az egyik úgyis mindig sérült lesz), egy ilyen keretbe nem fér bele még egy negyedik tehetséges hátvédet venni, mert minimum az egyik nagyon veszekedne, hogy miért nem játszik. Erre megvette ezt a Klavant, aki már 30 éves, mondhatni túl van a legjobb koron, ő már nem várhatott semmi extrát a karrierjétől az Augsburgban, erre megveszi Klopp a Liverpoolba úgy, hogy ő tisztában van vele, hogy csak negyedikszámú és nem is fog panaszkodni, hogy miért nem játszik állandóan, mert neki ez is előrelépés. És mindezt úgy, hogy igazából egy bőven jó és tapasztalt hátvédről van szó, aki nem lesz gyenge pont, ha két hátvédünk is hiányzik, és őt kell betenni. Klopp jól ismeri a Bundesligából, biztos régóta figyelte, nem hiszem, hogy rosszul választ.
De ha hozott volna helyette egy tehetséges fiatalt, az állandóan nyavalyogna, hogy miért nem játszik (illetve meccshiányban nem fejlődne). Ha meg játszik, akkor meg Lovren nyavalyogna, vagy Sakho...
Így jó ez, mert ennél jobb pótjátékost nem lehetett volna venni viszály nélkül.
Kicsit hosszabb lett az eszmefuttatásom, mint amennyit a téma érdemelt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84899) DeathAdder válasza L_YKing (#84894) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Hazaerve a felidoben 3-0as Barcelonai vezetes fogad a tavalyi -Pl bajnok- Leicester ellen. Khm..."

Fogalmam nincs hol kell itt a viccet érteni, biztosan velem van a baj :K

(#84900) L_YKing


L_YKing
addikt

Masch 6 golt szerzett eddig az Fc Barcelona szineiben... Mind a 6 ongol. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.