Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84801) Richard! válasza BenHans (#84788) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, kellene :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84802) L_YKing


L_YKing
addikt

Hazaerve a felidoben 3-0as Barcelonai vezetes fogad a tavalyi -Pl bajnok- Leicester ellen. Khm...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84803) Napfénysüti válasza L_YKing (#84802) üzenetére

Milyen volt a foci?

Més que un club!

(#84804) L_YKing válasza Napfénysüti (#84803) üzenetére


L_YKing
addikt

En sajnos meloztam/melozok igy nem tudtam menni... (Lassan meg ismet megyek kulfoldre ugyhogy ennyi idom sem lesz... Hurra. :C)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84805) Napfénysüti válasza L_YKing (#84804) üzenetére

Pénteken én is indulok külföldre de csak 10 napra és bringázni.
Mondjuk nem rossz helyekre:
Colle del Nivolet
Col d'Izoard
Col de l'Iseran
Col du Galibier
:K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#84806) Citroware válasza Napfénysüti (#84803) üzenetére


Citroware
addikt

Megnéztem a gólokat, nagyon kijön a Barca technikai fölénye. De azt azért figyelembe kell venni, hogy a gyors játékon alapuló csapatok hátrányban vannak az ilyen barátságos meccseken, mivel az ilyen felkészülési meccseken nem adnak bele a csapatok mindent, hogy hullák legyenek a végére, ezért nem jön ki a Leicester erőssége, hogy milyen iramban tud kitámadni, hanem csak lassan játszogatnak. Ebben a lassú játszogatásban viszont kijön az, hogy a Barca játékosok technikailag mennyivel jobb megoldásra képesek. Nem véletlen, a Leicester egy négyest kapott a PSG-től is pár nappal ezelőtt. Tétmeccsen ez másképpen lesz, amikor majd Vardy és Musa lefutják Busquetset, Piquét, Mascheranót.

[ Szerkesztve ]

(#84807) forceberg válasza Napfénysüti (#84803) üzenetére


forceberg
veterán

5-2-re nyertünk az FK Partizani ellen :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84808) Napfénysüti válasza Citroware (#84806) üzenetére

Én itt most a topikfocira gondoltam. :D

Més que un club!

(#84809) L_YKing válasza Napfénysüti (#84808) üzenetére


L_YKing
addikt

Itt mar Pl laz van... Citroval meg amugy sem lehet birni ha Angliarol van szo.. :D

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84810) Tibiajax válasza Napfénysüti (#84803) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon jó volt, de veled még jobb lett volna

sajnos közös képet nem készítettünk, annyira lázban volt mindenki, milyen formában érkezett a várva várt közös mérkőzésünkre egy újpesti betyárokból álló csapat ellen. akik jelen voltunk
richie900812
BenHans
grabber
Enzolord
forceberg
és jómagam
rendkívül jól éreztük magunkat :) boldogok, kreatívak és felszabadultak voltunk és nyertünk is a simán.
komolyan :)

köszönm mindenkinek ismét illetve köszönjük a sikeres szervezést
ősszel megismételjük a bulit, remélhetőleg még többen tudunk majd eljönni és akkor egymás ellen is tudunk játszani

(#84811) Citroware válasza L_YKing (#84809) üzenetére


Citroware
addikt

Hát ezaz... jövő héten már kezdődik. :C Elvonási tünetek vannak. :o

(#84812) forceberg válasza Tibiajax (#84810) üzenetére


forceberg
veterán

Beállítottuk volna az ellenfél kapujába

;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84813) Richard! válasza Tibiajax (#84810) üzenetére


Richard!
addikt

Úgy érzem magam, mint egy 90 éves rokkantnyugdíjas... :((( :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84814) Enzolord válasza Richard! (#84813) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy is mozogtál... Szorított a zokni? :) :) ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84815) Richard! válasza Enzolord (#84814) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, de az erőnlétem is nulla volt. 10 perc után már levegőt sem kaptam :o
Szmogos pestia... :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84816) KisTücsök válasza Tibiajax (#84800) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már le is igazolták. 32 milla. Na kíváncsi leszek, mi lesz belőle.
___

Azért Milan - Chelsea-be akkor is belenézek, ha csak barátságos.

Hmm... Ezzel az Aina-val mit tervez Conte? Eddig talán a legtöbbet játszotta.

[ Szerkesztve ]

(#84817) grabber válasza Richard! (#84815) üzenetére


grabber
addikt

Haza is értél. Tudod,a győzelmet nem kell megmagyarázni :D

(#84818) szami777 válasza KisTücsök (#84816) üzenetére


szami777
addikt

Kell az angol játékos a keretbe, gondolom a PL szabályok miatt, meg Baba amugy is elment.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84819) Richard!


Richard!
addikt

Csóró niggeria :DDD :C

A nigériai U17-es válogatott 26 játékosa bukott meg az életkorvizsgálaton

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84820) Enzolord válasza Richard! (#84819) üzenetére


Enzolord
addikt

Ejnye ejnye.. Két N-nel írni azt az országot.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84821) KisTücsök válasza szami777 (#84818) üzenetére


KisTücsök
addikt

De nem rossz a gyerek amúgy.

(#84822) IreN!CuS válasza Tibiajax (#84810) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kár ,hogy nem tudtam menni a lényeg hogy jó volt következőt lehetne hétvégére szervezni vagy legalább péntek délutánra :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#84823) forceberg válasza IreN!CuS (#84822) üzenetére


forceberg
veterán

Volt, aki végig azt hitte, hogy ott vagy :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84824) Enzolord válasza forceberg (#84823) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Most akartam írni... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84825) IreN!CuS válasza forceberg (#84823) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az erős :D

Részletek ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#84826) Tibiajax válasza IreN!CuS (#84822) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, vedd úgy, a szellemed ott volt végig.. :)

(#84827) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link]

Kéretik fenntartásokkal kezelni.

Mivel nincs digim, én örülnék.

(#84828) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de szépek vagytok...

(#84829) cyberkind válasza KisTücsök (#84827) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy hét alatt csak minőségi dolgokat lehet összehozni a közvetítésekre, szal jól beszoptuk ismét.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84830) Abu85 válasza KisTücsök (#84827) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Annyira ne örüljetek neki. Egyáltalán nincs bevetésre készen a készülő TV2-es sportcsatorna. Se stáb, se semmi. Még legalább egy hónap, mire üzemkész állapotban lesz. Két hónap, mire életképes műsort tudnak csinálni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#84831) Richard! válasza Abu85 (#84830) üzenetére


Richard!
addikt

Ezt úgy mondod, mintha ott dolgoznál... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84832) pohár válasza KisTücsök (#84827) üzenetére


pohár
félisten

kurva jó lesz félidőben nézni az üzenjük brüsszelnek, meg magyarország jobban teljesít hazugságcunamit... egy kellemes agyvérzést kívánok a döntéshozóknak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84833) Tibiajax válasza Abu85 (#84830) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Két hónap, mire életképes műsort tudnak csinálni
meg fogják oldani nagyon gyorsan, ne félj.. egy stúdió, két meghívott kifutott focista aztán csókolom.
ez ebben az országban nem jelent problémát

(#84834) cyberkind válasza pohár (#84832) üzenetére


cyberkind
félisten

Állami pénz vs Digipénz, nem volt kérdés ki szophatja be ezt is, jön még ide a F1 is meg kb minden sport a spanyol bajnokság is.

--------------

Ha valaki tud Sky streamet az megoszthatná velem, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84835) Abu85 válasza Richard! (#84831) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezt úgy mondom, hogy van róla fogalmam mi kell egy adó beindításához. A technikai rész a legkisebb probléma. :) És akkor még nem számítottam bele, hogy a TV2 miket összebénázott ebben az évben.

(#84833) Tibiajax: Jó, ennyi erővel beadhatnák a sarki kocsmát is élőben a félidő alatt. :D

(#84834) cyberkind: Hmm. F1, spanyol foci, NHL. Romániának ez tetszik. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#84836) Richard! válasza Abu85 (#84835) üzenetére


Richard!
addikt

De arról fogalmad sincs, hogy mit csináltak eddig, hogy hol tart ez az egész. Mert lehet, hogy titokban csinálják már hónapok óta és jövő héten bejelentik az új csatornát. Benne van a pakliban ez is, mint ahogy a te álláspontod is ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84837) Abu85 válasza Richard! (#84836) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mindezt úgy, hogy a háttérben felállt egy komplett stáb anélkül, hogy erről bármilyen hangyafasznyi vagy hamis infót kiszellőzött volna a pletykalapok felé. Ilyen start még nem volt a televíziózás történelmében, de ha megcsinálják, akkor áldásom arra, hogy még több közpénzt adózzanak le Romániában.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#84838) cyberkind válasza Richard! (#84836) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem nem kell sok meg merész következtetést levonni, hogy ezek állami tv-ként mit csinálhatnak, elég csak ránézni az M1-re, a zsilliárdokból gazdálkodó csatorna olyan amatőr béna szar mint senki más, izgi lesz ez mindenkinek a románoknak meg csak jó persze nem a Digin keresztül. :DDD :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84839) villamos


villamos
őstag

Végre sikerült begyötörni a Vidinek! Így összesítésben 1-1.
-Mindezt emberhátrányban...-
Ismét van esély...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84840) villamos


villamos
őstag

Ennyi volt, a Videoton is kiesett, de legalább jól játszottak a második félidőben...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84841) he7edik.


he7edik.
addikt

Vajna megvette a PL jogokat?

Égő szöveg a flém vázon

(#84842) cyberkind válasza he7edik. (#84841) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy tűnik, de ha még nem is csak idők kérdése volt az első pletyka óta, sajnos.

Paranormal Cocktivity

(#84843) scorpy02


scorpy02
aktív tag

"Exkluzív infó: Egyik belső forrásom megerősítette a sajtóban terjedő pletykát, mely szerint a TV2 érdekeltségi körébe tartozó, hamarosan induló Spíler TV fogja közvetíteni a Premier League 2016/17-es szezonját. Az első fordulótól kezdve heti hat mérkőzést fognak közvetíteni." (forrás: Kislány, nagy foci - facebook)

M4Sport
M5 (szombaton indul)
Sport1
Sport2
Digisport1
Digisport2
Digisport3
Eurosport1
Eurosport2

Kilenc meglévő sportcsatorna, de az nem elég, ide bizony kell egy tizedik is, hogy a magyar PL meccseket tudjon nézni. :W

[ Szerkesztve ]

(#84844) athomi válasza villamos (#84840) üzenetére


athomi
veterán

Minden csapat maximálisan összpontosíthat a színvonalas hazai bajnokságra. ;] Max. a gondolat zavarhatja meg őket, hogy jövőre ismét kiesnek az európai porondról még a nyáron az itthon brillírozó Fradival együtt.

[ Szerkesztve ]

(#84845) pohár válasza scorpy02 (#84843) üzenetére


pohár
félisten

kurva jó... akkor marad a spanyol liga, meg az NFL, meg kis olasz foci, ami nézhető marad :C :W

ja, meg a németek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84846) cyberkind válasza pohár (#84845) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne vegyél rá mérget.

Paranormal Cocktivity

(#84847) villamos válasza scorpy02 (#84843) üzenetére


villamos
őstag

Az M5 -ön csak az Olimpia alatt lesz sport igazából, utána iskolatv-t csinálnak belőle...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84848) KisTücsök válasza athomi (#84844) üzenetére


KisTücsök
addikt

De még csak nem is a nyárnak a végén, ahol azért már a komolyabb csapatok is beszállnak. Nem. Ezek bazmeg már nyár közepén kihullanak minden évben, alulmúlva az előző évi produkciót.

(#84849) IreN!CuS válasza Tibiajax (#84826) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ennek örülök :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#84850) szab.tam válasza scorpy02 (#84843) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én minden ligának örülök, amit elvesznek attól a tetves digitől.
rühellem őket.
üzletpolitikájuk miatt kábellel csak oda mennek, ahol nagyon sok lakás van.
vagy oda sem mindig.
a digisport csatornákat a upc-nek nem hajlandók átadni. (másnak igen.)
sokunknál innentől fogva csak az ablak alatti lavór marad, amit ki sem tudnék rakni.

szájbarágósan, hogy érthető legyen: én azon, kisebbségnek nem nevezhető réteghez tartozom, aki a digisporthoz műhold kivételével sehogy sem juthatok.

innentől kezdve imádok mindent, amit elvesznek tőlük.
tök mindegy, milyen genya és igazságtalan módon.

*****

pfff.
kiesett a herta.
nem tudom: az el-ben még mehet tovább?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.