Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85351) forceberg válasza BenHans (#85350) üzenetére


forceberg
veterán

Sárga-bordót találtam fillérekért, így azt is veszek egyet, gyújtósnak. ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#85352) BenHans válasza forceberg (#85351) üzenetére


BenHans
addikt

Jujj :O :DDD Azért egy Batistuta, Aldair, Cafu, Giannini, Haßler, DDR vagy Totti stb. mezt ha elégetsz azért sok búcsúcédulát kell ám venni.
Ha már nem értékeled a minőséget és hozzád kerül efféle portéka egyszerűbb ha átadod nekem. Adok érte pár fillért... :)

----

Meccshez: Jó ez az 1-1, igazságos is. Emberhátrány nélkül is aláírtam volna. Küzdöttek mint a gladiátorok. Otthon be kell húzni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85353) Enzolord válasza BenHans (#85352) üzenetére


Enzolord
addikt

Már csodálkoztam, hogy merre vagy... :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85354) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

In the 2015/16 Premier League season;
Harry Kane when Dembele starts - 27 games & 24 goals
Harry Kane when Dembele does NOT start 11 games & 1 goal

Na akkor már csak honosítani kell az angoloknak Dembelét és megvan a VB.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85355) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#85354) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak nehogy jojjon megint egy izland fele csapat.. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85356) szami777


szami777
addikt

Ha valakit érdekel, tegnapelőttől a telenornhoz is bekerült a spíler tv HD, amit így gépen és mobilon is lehet nézni, havi 1290 forinttért, ráadásul még csak telenorosnak sem kell legyél. Én előfizettem rá, ennyi megér a kedvenc bajnokságom.
(Nem, ez nem fizetett reklám. :D )

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85357) Tibiajax válasza szami777 (#85356) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudsz valami linket adni ehhez?
oldalukon még nem találok infot erről

[ Szerkesztve ]

(#85358) Enzolord válasza Tibiajax (#85357) üzenetére


Enzolord
addikt

1295.. Havonta.. :) :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85359) Tibiajax válasza Tibiajax (#85357) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ok, látom már [link]

(#85360) Tibiajax válasza szami777 (#85356) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, csengettem is, ennyit simán megér, igazad van
teljesen jó a kép

hdmi-n mehet ki nagytévére aztán bekaphatod jupíszi

[ Szerkesztve ]

(#85361) Citroware válasza Tibiajax (#85360) üzenetére


Citroware
addikt

A honlapon miért nincs benne a csatornakínálatban? Néztem az alapcsomagot, ami ennyibe kerül, és nem mutatják.

(#85362) Tibiajax válasza Citroware (#85361) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem frissítették még.. 2napja megy

(#85363) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nekem UPC Gold + HD csomaggal is csak 576i a Spíler.
Csatornák lefrissítve. Mi lehet a gond? Vagy esetleg van külön HD programhely?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#85364) Tibiajax válasza Motion_Blur (#85363) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

n i n c s

(#85365) szami777 válasza Tibiajax (#85360) üzenetére


szami777
addikt

Hogy lehet, h nálad behoz bármit is, nálam még műsorszünetet ír.

Szerk, már megy. Jó cucc egyébként ez a telenor tv, telenoros telefonszámmal ráadásul még a mobilnetet se számolja be aug végéig, nekem pont kapóra jön, nem leszek tv előtt mindig.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85366) Tibiajax válasza szami777 (#85365) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt nézed?
nekem simán megy, most is

(#85367) szami777 válasza Tibiajax (#85366) üzenetére


szami777
addikt

Megy már, faya minden és a kép is szép. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85368) venember83 válasza Tibiajax (#85366) üzenetére


venember83
nagyúr

Megy bizony. :)) Vááá, így akár havonta egynél több PL-meccset is láthatok!!!

(#85369) Tibiajax válasza venember83 (#85368) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

öröm van meg bódogtá'

(#85370) balazs025


balazs025
senior tag

UPC: ,,Várhatóan 2016.08.19-től, péntektől a 74-es csatornahelyen elérhető lesz a Spíler TV HD minőségben. A mediacardhoz szükséges frekvenciát hamarosan közzétesszük."
Ha valakit érint

(#85371) DeathAdder válasza Assimilator (#85345) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát nagyon nem olcsó, mindenesetre vannak alternatívák, itt meg kevésbé.
Angliában az autó árakon is ledöbbentem már (biztosítás etc...), de maradjunk annyiban hogy más dimenzióban vannak ott, mint itt :)

4k -ra előfzetnél egy 90" -os oled tv-n akkor ki sem kéne járnod a Stadium mk -ba hogy olyan pixeles szarban nézzed kedvenceidet... :DDD :D

(#85348) paatrick - kommentátor nem olyan rossz (én eddig Hetthésy-t hallottam), nem beszél hülyeségeket, állítólag angol foci fan, de "stúdió" valami katasztrófa. Egy kicsi és magas asztal (mint amilyen a kocsmákban van és állni lehet körülötte) mellett áll mindig a másik kommentátor aki éppen nem a meccset közvetíti mint műsorvezető, és közvetlen mellette szinte úgy h szó szerint majdnem összeér a válluk Buzsáky ért szakot.. igazából rosszabbra számítottam, értsd nagy marhaságokat nem mondott amikor én láttam/hallottam.
Beszéd közben folyamatos dobozhang jön át a stúdióból, annyira kong az ürességtől, ez tuti valami összedobált "stúdió" ami a jövőben változni fog.

Hogy kitöltsék a meccsek félidejében az űrt a hiányosságok miatt általában betesznek egy meccs összefoglalót is... :DDD

(#85372) venember83 válasza Tibiajax (#85369) üzenetére


venember83
nagyúr

1300 forintot simán megér.

Pics@ba, most esett le, hogy majd drukkolhatok a Chelseanek Conte miatt, pedig mennyi antipatikus ember van Londongrádban...

(#85373) DeathAdder


DeathAdder
veterán

1300 forintért bárhol nézhető, vagy csak magyaro. területén??

(#85374) Tibiajax válasza venember83 (#85372) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

simán. egy gírosztál ára
és még mobilon is lehet nézni ahol van wifi. beülsz bárhová, füles fel, aztán nézed a rangadót. legjobb.
..csak majd bírja a cucc, lesz nagymeccs, rácuppannak néhány tízezren addigra, aztán jól bekockásodik meg belaggol. na akkor kezdek majd feszültebb lenni

balazs025 mocsokszájú jupiszi, nyilván a nagycsomagba rakta csak be a spílert, amire előfizethetsz 5200ft-ért szépen. persze a kutyának nem kell az a rengeteg semmitérő szutyok csatorna, de kifizettetik veled azt is. hát ezt .I..
még jó, hogy van telenor

(#85375) Assimilator válasza DeathAdder (#85371) üzenetére


Assimilator
őstag

Stadium MK, ne is mond.
Az edzo szerintem beszivott es kiadta a sracoknak: "Nyeljetek be 2 golt, aztan onnantol lehet focizni.
Elso fordulo. 2-0 vezet az ellen. Nyertunk 3-2-re.
2. fordulo, Millwall 2-0-ra megy. Vege 2-2.
3. fordulo, megint 2-0 oda. Vege 2-1.
A tendenciat figyelve a koveztkezo meccsen csak kikapunk 2-0-ra. XD

Millwall meccsen kint voltam. 2 rohadt idegesito dolog volt.
1. A 2000 millwall-i szurker kb. 16x volt hangosabb, mint a haza 10 ezres tarsasag.
2. Edzoba 0-2-nel lazan ragozott. Ugy, hogy az elso gol iszonyat szanalom ongol volt.
En leteptem volna a fejuket, az meg szarik ra. Mondjuk a havi 20 ezer fontot ugyis megkapja, hova idegeskedjen.
+ extra: A meccs nagyon szar volt, a 4 gol pedig 5 perc alatt esett.

(#85376) Citroware


Citroware
addikt

És Bentekét sikerül közel annyiért eladni, amennyiért jött, szar szezon ellenére. :DD

Jaj de jól alakul ez a Liverpool. És ebből a pénzből még lehetne hozni erősítést. :))

(#85377) venember83


venember83
nagyúr

Eltűnt a pocak jelentős része?

(#85378) nextman válasza balazs025 (#85370) üzenetére


nextman
aktív tag

UPC-s vagyok, elozo hetvegen mar neztem a spiler tv-n a bajnokikat. Nem csak majd lesz.
Mondjuk engem a nemet foci erdekel, de az ES2 is a nagycsomagba van.

(#85379) Tibiajax válasza venember83 (#85377) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úgy van fotózva...

(#85380) balazs025 válasza nextman (#85378) üzenetére


balazs025
senior tag

Spíler Tv volt, de elvileg (bár semmi jelét nem látom) HD-ben fog menni. De ha Telenor tudja stabilan adni szerintem sokkal jobban megéri az, mint váltani UPC-re.

(#85381) Tibiajax válasza balazs025 (#85380) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az este kiraktam a tévére a mytv képét. hát…. monitoron jó, telefonon kiváló, azért egy 40-es led tv-re hdmi-n kikötve laptopról már eléggé súrolja a még nézhető határt. kicsit csalódás volt, jobbra számítottam, bár csodát nyilván nem vártam egy iptv-től
mint egy gyengébb sd-csatona, kb. hiába hd a sugárzott felbontása
ez van, de legalább látjuk, és élvezhetjük hozzá a kiváló magyar kommentálást
xd ami tényleg elég ratyi amúgy

(#85382) balazs025 válasza Tibiajax (#85381) üzenetére


balazs025
senior tag

Számomra a felvezető műsor még rosszabb :W

(#85383) danpress2


danpress2
csendes tag

Debreceniként is megdicsérjük a Vasast, kiosztjuk a Lokit, plusz angol bajnokság és Barca az új podcastben.

SportTerasz podcast #23 - @foci

(#85384) Enzolord


Enzolord
addikt

VAlaki az esti United meccsre streamet tud dobni? A live TV-t, amit Ronson linkelt pár napja, kivették a kiinálatból..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85385) KisTücsök válasza Enzolord (#85384) üzenetére


KisTücsök
addikt

Milyen kínálatból? Nekem működik. Éppen Pogba és Henry dumálnak. :D Áruzházban is fent van.

(#85386) venember83 válasza Enzolord (#85384) üzenetére


venember83
nagyúr

Fizess elő 2k forintért egy hónapra a Telenor MyTV-re, s nézheted viszonylag jó minőségben valószínűleg szar kommentárral. :K

(#85387) Enzolord válasza KisTücsök (#85385) üzenetére


Enzolord
addikt

A Microsoftnak volt egy ilyen app-ja.. :)

(#85386) venember83 Kell hűségidő, vagy bármi? :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85388) szami777 válasza Enzolord (#85387) üzenetére


szami777
addikt

Nem kell, lemondhatod bármikor.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85389) Enzolord válasza szami777 (#85388) üzenetére


Enzolord
addikt

ok, már csak 1 kérdés..
Az alap csomagban van, ami 1290?

(#85390) kdavid94 rákerestem, nekem azt iirta, hogy már nincs ilyen app..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85390) #16514048 válasza Enzolord (#85387) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az nem a Microsoft appja, de fent van most is az áruházban, én is azt nézem.

Én nem szórakozok a telenorral amíg ez működik, ugyanolyan jó a minőség és még a kommentátorok is jók.

[ Szerkesztve ]

(#85391) szami777 válasza Enzolord (#85389) üzenetére


szami777
addikt

Igen, abba van.
Ma gép előtt bele-belenézegettem, a stúdió valami okádék, a két kommentátor közepes, remélem hoznak még melléjük valaki jobbat. A 23 colos monitoromon a minőség teljesen jó.

Egyébként ti milyen appról beszéltek? Kicsit le vagyok maradva.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85392) KisTücsök válasza szami777 (#85391) üzenetére


KisTücsök
addikt

Live TV.

Ott van az áruházban.

szerk: Amíg ez működik, én sem fizetek azért, hogy a magyar kommentátorok faszságait hallgassam.

[ Szerkesztve ]

(#85393) #16514048 válasza Enzolord (#85389) üzenetére


#16514048
törölt tag

Hol keresed? Microsoftstore.com-on nincs fent, de ha 8-as, vagy újabb Windows-od van, akkor kell lennie a gépeden egy "Áruház" alkalmazásnak, azon belül keress rá.

(#85394) Enzolord


Enzolord
addikt

Köszi mindenkinek, közben megtaláltam, csak egy balfasz voltam, már telepiitettem is.. :W :W :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85395) szami777 válasza KisTücsök (#85392) üzenetére


szami777
addikt

Ó hogy a rák egye ki, ez angol és totál jó minőség. :W
Na mindegy, maradok a spíler mellett ha már azért fizettem, de nem is vágtam, hogy így lehet sky-t és társait nézni, ilyen minőségben. :O
Sopcastet nyomtam anno, de az szarakodott, ez viszont nagyon jo.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85396) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Előfizettem én is my telenorra, ráadásul külföldön, abszolút vállalható, bár áttolva a 65" -os plazmára és összehasonlítva a két M5 HD -t azért van különbség, de vállalható ez is.

Mostmár van spíler, live tv, szlovák digi szóval nem maradok le semmiről :C fasza a my telenor h mobilos appal is nézhető :)

[ Szerkesztve ]

(#85397) venember83


venember83
nagyúr

Sztornó.

[ Szerkesztve ]

(#85398) #16514048 válasza szami777 (#85395) üzenetére


#16514048
törölt tag

Jaja, simán van olyan minőség, mint amit Tibi linkelt, Windows Phone-ra ezt is le lehet tölteni, meg gondolom TV-re is ugyanúgy ki lehet rakni (nem csináltam még ilyet), és még egyszer sem akadt meg nekem.

Csak persze maradjon is így, kár lenne, ha tényleg levennék.

(#85399) Citroware válasza DeathAdder (#85396) üzenetére


Citroware
addikt

Múlt héten még baj volt meg úgy kb évek óta), most meg el vagyunk látva mindennel. :C

Én párhuzamosan nézem a Live TV-n és a Telenor MyTV-n. A Live TV-n elég gyakran beakad, viszont a SkySports beszélgetés és maga az egész műsor minősége sokkal minőségibb.

(#85400) DeathAdder


DeathAdder
veterán

my telenorra előfizettem accountot egyszerre több user több helyről is nézheti ha bejelentkezik a szükséges adatokkal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.