Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) Citroware válasza DeathAdder (#85400) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem kizárt. :))

Akkor az egész világnak elég lenne egy accounthoz a jelszó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85402) DeathAdder válasza Citroware (#85399) üzenetére


DeathAdder
veterán

Live TV van hogy nekem is beakad, ez a telenor olyan szabadságot ad h majdnem jobb is mintha csak a tv-ben menne :DDD

(#85403) szami777 válasza DeathAdder (#85402) üzenetére


szami777
addikt

Egyébként ki ez a szaki a meccs előtt a spíleren?
Hihetetlen, de nem dadog, hanem összetett mondatokban beszél a fociról. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85404) Citroware


Citroware
addikt

Én évek óta nézem a PL-t, de minden héten csak a saját csapatom meccsét néztem meg, a többit csak összefoglalóban (kivéve ha valami nagy rangadó volt), most viszont annyira érdekessé vált az egész, hogy még egy MU meccset is meg akarok nézni.

(#85405) DeathAdder válasza szami777 (#85403) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudom mi a neve, valami sportujságíró :)

Citroghost - utd meccset nem nézünk :N (csak évente 2x) azt akarod h elbassza az estédet a mákos góljaikkal?

[ Szerkesztve ]

(#85406) KisTücsök válasza szami777 (#85395) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egy hete dumáltuk, hogy milyen bódogság van a progi miatt. :D

Egy meccset néztem rajta anno, kb 4-5 akadt meg. Most a Mu meccs alatt többször is. Lehet azért azóta már többször ráálltak erre. Meg mondjuk lehet torrent sem kéne fusson. :DDD Chelsea meccs alatt majd kitapasztalom.

(#85407) Citroware


Citroware
addikt

A Live TV-n szinte nézhetetlen a SkySports 1, annyit akad. Gondolom sokan kapcsoltak rá.

De pont jól kiegészítik egymást a Telenorral. :C Ha valami nagyon nézett, azt a Spíler TV alapból fogja adni ami folyamatos, ha meg egyszerre több meccs lesz és a kevésbé nézettet akarom nézni, az ugyan nem lesz a Spíler TV-n (pl a holnapi 'pool meccs), de akadásmentes lesz a Live TV-n. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85408) #16514048 válasza DeathAdder (#85405) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ne csináljátok már!
Tisztára úgy viselkedtek, mint a Real/Barca drukkerek. ;]

(#85409) DeathAdder válasza #16514048 (#85408) üzenetére


DeathAdder
veterán

pedig csak ez miatt nem nézek utd meccseket, bár eddig nem reklámoztam. Még a fergie érában elegem lett belőle :DDD

(#85410) Enzolord válasza #16514048 (#85408) üzenetére


Enzolord
addikt

HAgyd, nem szeretik a jó meccseket.. :)

BTW, sajnos azt kell, mondjam, Rooney a kerékkötője ennek a Unitednek...
Lassú, körülményes sajnos..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85411) forceberg válasza DeathAdder (#85409) üzenetére


forceberg
veterán

Nézzetek német kupát!
Carlo is meghúzta a váratlant, Lahm középen :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#85412) Citroware válasza Enzolord (#85410) üzenetére


Citroware
addikt

Hogy a picsába épült így le ilyen hamar?

5-7 éve még Anglia egyik legjobb játékosa volt, és legjobb csatára, és még mindig csak 30 éves, szóval bőven jó korban van még, erre évek óta egyre jobban vergődik, pedig azt mondják, hogy 27 év a legjobb játékoskor.

[ Szerkesztve ]

(#85413) forceberg válasza Citroware (#85412) üzenetére


forceberg
veterán

Korán jött, korán megy :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#85414) Enzolord válasza Citroware (#85412) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom, de nagyon nem megy neki évek óta..
Vannak jó meccsei, de ennyi..
Sajnos ez van, szerintem kiégett, és már nem most..

Erre ad egy gólpasszt.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85415) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hirtelen gondolatom támadt. nézném az eibar meccset.
nem a sport tv-nél van a laliga?
komolyan mondom, kezd állni a cerkám ettől a közvetítési összmizériától.
hogy b*-ódjon meg az összes tv az összes jogtulajdonossal együtt.
(és a végén az f1-es börnibá' hamvaira recskázzon midegyik.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#85416) KisTücsök válasza szab.tam (#85415) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
___

Ibra rúgdossa a gólokat. És ingyé volt.

Na persze nem vártam mást.

(#85417) DeathAdder válasza KisTücsök (#85416) üzenetére


DeathAdder
veterán

elkezdte törleszteni pogba árát :DDD

(#85418) L_YKing


L_YKing
addikt

Mint a falat kenyer ugy kellett Zlatan az Mu-nak..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85419) #16514048 válasza DeathAdder (#85417) üzenetére


#16514048
törölt tag

Már rég törlesztette, mert már az első héten 76 millió fontot hoztak a mezei.

Szóval ha így nézzük, akkor mindkét játékos ingyen volt.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#85420) DeathAdder válasza #16514048 (#85419) üzenetére


DeathAdder
veterán

tudnám kiafasz vesz pogba mezt azok után amiket lenyilatkozott amikor elment a mu tól... :DDD

(#85421) Enzolord válasza DeathAdder (#85420) üzenetére


Enzolord
addikt

ott van az egy csilliárd ázsiai, akik nem tudnak angolul.. ;] ;]

ÉS mindenkinek, aki szereti.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85422) #16514048 válasza DeathAdder (#85420) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ibrára gondoltam, ingyen jött és az ô mezeladásaiból meg tudták venni Pogbát is.

Nem mintha amúgy nem lett volna elég pénz rá, meg valószínûleg Pogbának se tart sokáig visszahoznia az árat a saját mezeivel.

[ Szerkesztve ]

(#85423) Enzolord válasza #16514048 (#85422) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem bizony.. Főleg, ha ilyen jól tolják.. ÉS ez még csak a kezdet.. Kár, hogy Ibrában már csak 2 év van a legmagasabb szinten kb..Élvezet nézni United mezben.. De hiányzott már ez, hogy ne gyomorgörccsel üljek le United meccset nézni.. :K :K

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85424) Citroware válasza DeathAdder (#85420) üzenetére


Citroware
addikt

A felkészülési szezon, a Community Shield, és az eddigi PL teljesítmény (persze nem lehet még messzemenő következtetéseket levonni) olyan érzést keltett bennem, hogy ez köztünk és ezek a buzik között fog lemenni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85425) adise válasza Enzolord (#85423) üzenetére


adise
őstag

hát de Ibrával szereztek egy klasszis játékos, aki évek óta bizonyit a maga 20+ góljával szezonoként vagy 10éve? :D szóval azért ő nem volt soha zsábkamacska egyik csapatának sem.

Rooney meg soha nem volt klasszis csak egy jobb képességű játékos.

(#85426) Enzolord válasza Citroware (#85424) üzenetére


Enzolord
addikt

Buzi alatt gondolom a liverpudli vörös köcsögöket érted, ha jól gondolom... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85427) DeathAdder válasza #16514048 (#85422) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem kell ebbe racionalitást keresni meg a sóbizniszt, meg ezt a folytonos mezeladásos dumát sem :D olyan fizetésekért mennek bl nélküli csapatba ezek a játékosok hogy egy percig sem gondolkodnak el rajta. És nem kínába van mindez, hanem egy patinás európai klubban.
A mu meg sajnos éppen meg sem érzi hogy hetente egy afrikai ország éves bérét csengetik ki nekik.

erősen reálmadridot csináltak magukból, de ez szinte garantálja a dobogót és a sikert a közeljövőben.

Az meg ha én azzal jönnék (ha neagyisten rosszul sikerülne a szezon) h a pool bezzeg nemhogy mínuszba de plusz 8 millióval végezte a nyári ablakot és még a bérek is csökkentek az a kutyát nem fogja érdekelni, ha ezek szezononként nettó 200 milliós kiadással sikeresek lesznek :DDD

szörnyű idők várnak a PL-re ha ez bekövetkezik, remélem klopp, pep, poch, wenger, valamit kitalál, mert a conte, mou féle luxusbuszokkal szemben a nagycsapatoknak se nagyon fog menni, ibra meg elöl mint tudjuk klasszis, egy helyzetből bármikor szerez két gólt.

Enzolord & Citroghost - ti meg ne veszekedjetek kicsirigók :DDD

(#85428) KisTücsök válasza #16514048 (#85419) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt honnan szedted?

DeathAdder: Nem azért, de a Chelsea jóideje nem költekezik annyit. Idén is úgy volt, hogy pénztárcát nyitnak, erre eddig jött 2 ember. És esetleg még egy védő, ha végre tököt növeszt a vezetőség.

[ Szerkesztve ]

(#85429) #16514048 válasza KisTücsök (#85428) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pár hete voltak róla cikkek.

(#85427) DeathAdder: persze, nem is azert mondtam, csak érdekességként.

[ Szerkesztve ]

(#85430) Citroware


Citroware
addikt

Azt hittem, hogy a mondandóm lényegi része nagyobb meglepettséget fog okozni, mint az, hogy milyen jelzővel illettem a manchesteri kiscsapatot. :C

(#85431) Enzolord válasza Citroware (#85430) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a kis csapat hülyére ver titeket mióta PL van.. ha jól rémlik :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85432) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#85428) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ésszerűbben költekezik a Chelsea, mint a City mostanában. De azért ez annak is az eredménye, hogy a csapat nagyobb nevei már korábban jöttek 40 millió körüli összegekért. Nem nagyon van olyan a keretben, aki áron alul jött volna.
Az meg tök jó, hogy szerintem a Tottenham történetében nem volt olyan szezon, hogy ennyit költöttek (net spend), mint most a Chelsea amikor "visszafogja magát". :P De ahogy korábban írtátok, senkit nem fog érdekelni hogy a Spurs átigazolásokat tekintve az elmúlt 11 évben még profitot is termelt, ha a pénzes csapatok 100-200 millíókat elköltenek, hogy visszakerüljenek a top-ra és eredményeket is érnek el.

Ahogy olvastam viszont a stadion ára a tervezett 400 millió fontról felmehet 750 millióra. :Y
262 milliárd forint basszus. A Fradi stadionja 15 milliárd volt összehasonlításképpen.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85433) szami777 válasza NyxNyxNyx (#85432) üzenetére


szami777
addikt

"Ahogy olvastam viszont a stadion ára a tervezett 400 millió fontról felmehet 750 millióra."
Akkor a Spurs lesz az új Arsenal. ;]
Egyébként ezeket a stadion árakat nem szabad elhinni, ne mondja nekem senki, hogy egy 50-60 ezres stadion építése 50szer kerül annyiba, mint egy húszezres stadioné...És a fradi stadionja nem egy fabódé toi-toi vécékkel, voltam már bent konferenciákon ott, elég ütős a cucc

(#85428) KisTücsök

Ha jól rémlik, Azpin és Iván kívül nincsen szélső védőnk. Azért ez mi már...
Jó, van egy Kenedy, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85434) venember83 válasza NyxNyxNyx (#85432) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha már ilyen közvetítési jogdíjak vannak, alaposan megfejik a PL-csapatokat, nincs ezzel semmi baj. :)

A Juve negyvenezres stadionja százhúsz millió euró volt, Pogba és Coman ára együttvéve.

[ Szerkesztve ]

(#85435) Citroware válasza Enzolord (#85431) üzenetére


Citroware
addikt

Az lehet, de jelenleg a közelmúlt alapján Manchester evertonjáról van szó. :P

De ez most vissza lesz szerezve, mert azt jósoltam, hogy idén a City nem fog beleszólni a PL címért folyó küzdelembe, hanem a MU és a 'pool között fog lezajlani. :))

[ Szerkesztve ]

(#85436) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Emberek ma meg holnap is egy-egy britanniás blogger fog szakot érteni Spíler tv -n (ma mc_deere, holnap newsee), lesz itt színvonal, és a tegnapi csóka se volt rossz, de a stúdió még mindig katasztrófa :N

(#85437) DeathAdder válasza Enzolord (#85431) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az én apukám meg erősebb mint a tiéd :K

MikE008 - felfogni nem tudom én sem mi kerül ennyibe :((( a poolnak 115 millió fontjába került +8 ezer férőhely egy stadion meg 750 millió :Y mondjuk a WHU olimpiai stadionja is 700 millió volt :F bazz ennyi pénz nincs is...

(#85438) Enzolord válasza DeathAdder (#85437) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, csak olyan, mintha egy trabantos, aki most cserélt 601-ről cserélni négyüteműre, nekiállna magyarázni arról, hogy egy szinten van egy Bugattival.. :) de aranyos.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85439) Citroware válasza Enzolord (#85438) üzenetére


Citroware
addikt

Te mit akarsz? Csak kettővel nyertetek több bajnoki címet. A Liverpool győzelmei a múltban vannak, de a MÚ győzelmek is. :DD

Ja és
We won it five tiiiimes
:C

[ Szerkesztve ]

(#85440) Enzolord válasza Citroware (#85439) üzenetére


Enzolord
addikt

iigy van, hiszen a tegnap is múlt, és az őskor is múlt..
Ugyanaz a 2.. :C :C :C ÉS igen, 2vel több bajnoki ciimünk van, a PL-ben meg hááát, nem 2-vel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85441) Citroware válasza Enzolord (#85440) üzenetére


Citroware
addikt

Hát ez az, de az elmúlt 3 évben nem tudom, hol volt a MU. :DDD

Ja megvan, itt. :C

[ Szerkesztve ]

(#85442) L_YKing válasza Citroware (#85441) üzenetére


L_YKing
addikt

Es a liverpool? Dontoben kikapni, donto meccseken kikapni jobb? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85443) Enzolord válasza Citroware (#85441) üzenetére


Enzolord
addikt


Megkeresnéd kérlek itt a pool nevét? egyszer szerepeltek a pályával.. Az is szép.. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85444) Citroware válasza Enzolord (#85443) üzenetére


Citroware
addikt

A statisztikák egészét kell nézni, nem kivágni belőle olyan szakaszt, ami a menyunak kedvez. :DDD

(#85445) DeathAdder válasza Citroware (#85435) üzenetére


DeathAdder
veterán

Figyelj, meglátjuk mire megy a tudományból egy klasszikus buszozó kiscsapat ellen ma délután 4 -kor, ahol kb. a Kloppi pressingnek értelme veszik és felállt védelem ellen kell gurigázni. Kontrázni fognak, ha tippelnem kéne akkor a mindig felfutkosó Moreno helyén (bár csiripeltek olyat is h Milner kezdhet ott de kétlem). Az ilyen meccseket kell megnyerni, mert ha ez nem megy akkor kitörölhetjük a győztes rangadókkal, amit sok értelemben könnyebb abszolválni a mai liverpoolnak, mint egy betömörülő kiscsapatot lenyomni.

Sean Dyche a Burnley edzője, és angliában azon kevés edzők közé tartozik aki már 4. évét tapossa klubnál.
Félelmetes ha megnézzük ezt a táblázatot, Wenger utcahosszal, de ott van Dyche is az élmezőnyben. Klasszikus 4-4-2 es brit fudballt játszó edző, aki ragaszkodik a szigetországi játékosokhoz, ráadásul fiatal ambíciózus, jobban örültem volna ha Big sam helyett ő ül le a kapitányi kispadra, hamár mindenáron britet kellett kinevezni...

(#85446) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Közben Benteke -> Kristály Palack hivatalos: £32m bónuszokkal kitoldva :K
Jelenleg tehát nullszaldós az átigazolási egyenlegünk, talán + pár millió is ha jól számolom.

[ Szerkesztve ]

(#85447) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#85446) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Benteke arcát annyira kiphotoshopozták, hogy nem lógna ki a Fifából 11-ből :DDD

Amúgy a Spurs stadionhoz az is hozzájön, hogy a régi helyére építik. Meg ugye Londonban. Az alapozással lehetett valami gebasz, ha már most tudják hogy sokkal drágább lesz, mint gondolták nem?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85448) Richard!


Richard!
addikt

Jó ez a Stoke-MC mérkőzés :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#85449) DeathAdder válasza Richard! (#85448) üzenetére


DeathAdder
veterán

jaja, kár a könnyelmű tiziért már megint....

(#85450) Richard! válasza DeathAdder (#85449) üzenetére


Richard!
addikt

Igen... nem egy ilyen fordul elő szögleteknél. De remélem nem adja fel a Stoke.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.