Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) venember83 válasza Tibiajax (#85649) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg Gabigol érkezését is üdvözlöd, gondolom.

(#85652) 7600 GS válasza venember83 (#85651) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy újabb brazil sztárocska?

Nagyon erős a gyanúm, hogy 30 felé közelítve már valami katari/kínai/stb. csapatban fog haknizni ő is. :)

[ Szerkesztve ]

(#85653) scorpy02


scorpy02
aktív tag

"A Spíler TV újabb sportközvetítések jogait szerezte meg, így ősztől az NHL és a Jégkorong Világkupa mérkőzéseit, 2017-től pedig a Gyorsaságimotoros-világbajnokság, a MotoGP futamait is láthatják a TV2 Csoport csatornájának előfizetői." [link]

Vajna bácsi tovább folytatja a bekebelezést, ami szépen lassan a Digi-t is meg a Sport TV-t is a Sport Klub sorsára fog juttatni. Ezt én őszintén szólva nem bánom, legalább minden megtalálható lesz majd két csatornán, az M4sport-on meg a Spíler 1-2-3-4-5-ön. :))

(#85654) cyberkind válasza scorpy02 (#85653) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a Diginek ott a király netje meg a kábeltv-je is olcsón, de a pöcs se tudja, nekem csak a net miatt kell Digi, a többi nem érdekel.

Paranormal Cocktivity

(#85655) Tibiajax válasza venember83 (#85651) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:))
jáá, ne is mondd, már tűkön ülök.. :) Ronaldo óta tán nem is volt ilyen nagy várakozás, újra brazil szupersztár érkezik a foci fővárosába!! emberhegyek milánó utcáin
calcio!!!

(#85656) pohár válasza scorpy02 (#85653) üzenetére


pohár
félisten

hajaj, nagyon jó lesz, nem értem, hogy hogy lehet ennek a kritikán aluli, hígfos minőségű izének örülni :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85657) Tibiajax válasza Tibiajax (#85655) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

közben érkezik a portugál ratyi is, belehúzott az indiai-kínai vezetés
de ez kell, elég volt a szarakodásból. odaszóltam nekik tegnap telefonon...

[ Szerkesztve ]

(#85658) Melack válasza Tibiajax (#85657) üzenetére


Melack
veterán

Akkor már csak védők és olasz játékosok kellenek :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#85659) Tibiajax válasza Melack (#85658) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

....ennnyi, de aztán megvagyunk!
: )))

(#85660) BenHans válasza Tibiajax (#85655) üzenetére


BenHans
addikt

No offense, de ez a név, mint valami elfuserált Batigol. :DDD
Valószínű, hogy több gólt lő majd az Inter színeiben, mert a kettőt nem nehéz felülmúlni, attól függetlenül hogy a Batistuta szinthez óriási csodára lenne szüksége hiába Gabriel...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85661) L_YKing


L_YKing
addikt

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85662) Citroware


Citroware
addikt

Na, úgy néz ki ez a Bundesliga szezon is eldőlt az első fordulóban. :DDD

Unalmaaaas... :N

(#85663) Andris837 válasza Citroware (#85662) üzenetére


Andris837
senior tag

Áhhh, kegyetlen ez a München. Bár nagyobb ellenállást is tanúsíthatott volna a Bréma.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#85664) Enzolord


Enzolord
addikt

Értem én, hogy sok gól volt, de az NSO-nak ezt sikerült összehozni:

Bayern München–Werder Bremen 6–0 (Xabi Alonso 9., Lewandowski 9., 46., 77. – a harmadik 11-esből, Lahm 66., Ribéry 73.)

Hol a hiba? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85665) Citroware


Citroware
addikt

Hogy kaszáljon sokat az ember tippmixen?

Tegye meg a Liverpool győzelmét, amikor erős ellenfél ellen játszanak, és tegyen a Liverpool vereségére, amikor kiscsapat ellen játszanak. :DDD

(#85666) KisTücsök válasza L_YKing (#85661) üzenetére


KisTücsök
addikt

Naaa. Azért ez még mindig az arsenal.

(#85667) L_YKing válasza KisTücsök (#85666) üzenetére


L_YKing
addikt

is. ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85668) DeathAdder válasza Citroware (#85665) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tegyél a bárszára amikor otthon játszik bárkivel a lányligában. Ugyan 1.09 -es szorzója van de ha nagyon sokat ráteszel nyerhecc egy kis pénzt :K

(#85669) NyxNyxNyx válasza Citroware (#85665) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én most viccen kívül fogadtam a Liverpoolra, de azért reménykedek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85670) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#85669) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dier, Wanyama szerintem Can nélkül megbassza a poolt a középpályán, de majd meglátjuk :)

(#85671) Citroware


Citroware
addikt

Mi volt ez a nagy helyzet? Épp akkor jöttem haza, láttam hogy vagy 4 Liverpool-játékos ment üresen a kapura, azt hittem hogy biztos már játékon kívül volt, de nem, és vaze sikerült kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#85672) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Játszanak az idegeimmel..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85673) Citroware


Citroware
addikt

Ez nem volt büntető? Megint pont nem voltam itt, és csak fél szemmel láttam.

Pf azok a kihagyott helyzetek. Az ilyen meccseken szokott megtörténni az az igazságtalanság, hogy nem a Liverpool nyer. Ez a Spurs még otthon sincs egyszinten velünk a játék képében. Persze a játék képe, és az eredmény, két különböző dolog.

[ Szerkesztve ]

(#85674) DeathAdder válasza Citroware (#85673) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja csak az elmult 6 szezonban 5 alkalommal előttünk végeztek :D

[ Szerkesztve ]

(#85675) Citroware válasza DeathAdder (#85674) üzenetére


Citroware
addikt

Ebből egy olyan meccsre sem emlékszem, hogy jobban játszottak volna ellenünk, mint mi, sőt, szinte mindig mi voltunk fölényben, még amikor döntetlen is lett. Kiscsapatok ellen húzzák be, nem az igazi nagy meccseken, amikor mindkét csapat 100%-ot nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#85676) NyxNyxNyx válasza Citroware (#85675) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85677) Citroware válasza NyxNyxNyx (#85676) üzenetére


Citroware
addikt

:DDD

(#85678) DeathAdder válasza Citroware (#85675) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja csak a bajnokságba nem akkor vagy sikeres vagy bajnok ha a rangadókat megnyered vagy jobban játszol rajtuk, hanem ha a maradék 24-26 fordulóban eredményes vagy :DDD

(#85679) Citroware válasza DeathAdder (#85678) üzenetére


Citroware
addikt

Figyu, ez a szezon nagyon jó lesz nekünk, ha mi szerezzük meg a vezetést, mert akkor a kiscsapatoknak is muszáj lesz kinyílni, amitől Manéval mégjobban lekontrázhatjuk. Max egy Arsenal meg Spurs szintű csapat tud visszajönni többnyire, a többi jobban teszi, ha vesztes állásnál továbbra is buszozik, nehogy kapjanak mégegyet, aztán max bemákolnak elöl egyet.
Csak az a lényeg, hogy mi lőjük az első gólt. Persze ez még nem garancia, csak nagy esély.

[ Szerkesztve ]

(#85680) KisTücsök válasza Citroware (#85679) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért megnézem majd, ha esetleg a mu, city, chelsea ellen vezettek, ők meg beállnak félelmükben buszozni, nehogy kapjanak még egyet. :DDD

Ember...

(#85681) Citroware válasza KisTücsök (#85680) üzenetére


Citroware
addikt

Olvasd el még egyszer, mit írtam.

(#85682) Citroware


Citroware
addikt

Hát nem hiszem el, hogy ez a Spurs megint pontot szerez, teljesen érdemtelenül (mint előző szezonban), szerencséjük az van, de mutatott játék az nem sok, és ezek voltak harmadikok...

[ Szerkesztve ]

(#85683) KisTücsök válasza Citroware (#85681) üzenetére


KisTücsök
addikt

Elsőre is értettem.
___

Szerintem teljesen megérdemelt az x.
___

Megint 2 vkp-val, Fabre nélkül... Ha tudja jól Conte, hogy ennyire mocsok szar a védelem, a retekért nem képesek igazolni valakit?!

De akkor is inkább Mikel. Matics egy fosszar még mindig. Áhhh.
___

DeathAdder: Melyik elmaradt tizire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#85684) DeathAdder válasza Citroware (#85679) üzenetére


DeathAdder
veterán

ellenünk egy soton, sunderland, nc is feláll 2 gólos előnyből is, nem hogy majd egy topcsapat.. :DDD

Jó kis meccs volt a mai, kemény irammal :K persze annyira tipikus h végigtámadjuk a meccset a kapusuk (másodikszámú) mindent megfog, elmarad mégegy tizi, jogtalanul megfosztott lesgól, aztán kb a semmiből kapunk egyet a rövidre :DDD Igaz Mané kaphatott volna egy pirosat is...

Am durva stat, hogy Kane amikor Dembelével együtt volt a pályán 27 meccsen 24 gól, Dembelé nélkül pedig 12 meccs 1 gól :)

(#85685) Citroware válasza DeathAdder (#85684) üzenetére


Citroware
addikt

Les az les, nem a bírót kell szidni, hanem a balszerencsét, hogy miért nem volt a játékos hátrébb 10 centivel, akkor nem lett volna les, ilyenkor szimplán szerencséje volt a Spursnek, de nem volt jogtalanul elvett gól szerintem, mondjuk ilyet sokszor el szoktak engedni...

És szerintem a Mané pályán hagyása is jó döntés volt, nem járt neki két sárga. :))

A büntető az viszont járt volna nekünk.

Abszolút a 'pool támadott ügyesebben egész meccsen. Mérges vagyok, hogy a megérdemelt 3 pont helyett csak 1 van, de ilyen mutatott játék - és ez a lényeg - mellett semmi ok az aggodalomra, inkább végezzen a csapat ötödik-hatodik helyen szép és látványos játékkal, mintsem buzi meccseken, szerencsével legyen ott a top4-ben.
Pl az elmúlt három év MU meccsein 10 évet őszültem volna, mégis BL-be jutottak, különösen az előző előtti szezonra gondolok ezzel.

És ez a Spurs is mindig harmatgyengének tűnt nekem ahhoz képest, hogy mennyire elöl végeztek, inkább csak egy középcsapat, ami valahogy jól jön ki a dolgokból, a 'pool meg pont fordítva, topcsapat, ami szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

(#85686) DeathAdder válasza Citroware (#85685) üzenetére


DeathAdder
veterán

simán egy vonal volt, les semmiképp sem de mindegy, úgysem változtat semmin, jelenleg 2 pontra a negyedik hely de +1 meccsel :DDD

tudod a sok 5. meg 6. hellyen pár évben belül úgy lemaradunk a top4 től hogy esélyünk sem lesz elérni, még elméleti szinten sem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85687) Citroware válasza DeathAdder (#85686) üzenetére


Citroware
addikt

Ha a Leicesternek sikerült, meg ENNEK a Spursnek is, akkor ilyen erővel mi is bármikor ott lehetünk, nem kell elskatulyázni a csapatot. :)) Fogadni mernék, hogy idén sem a MU, MC, Arsenal, Chelsea négyes mindegyike lesz a Top4-ben, és nem a Spurs fogja megspékelni a sorrendet, de lehet, hogy mi sem. :))

Ma pl Hull - MU rangadó az első helyért. :C

De amúgy jó esélyt látok a Top4-re. Előző szezonban is csak egy jó szezon befejezés kellett volna ehhez, de Klopp inkább az EL-re feküdt rá, vagyis inkább mindkettőre, de azt nem lehet bírni energiákkal, míg a Spurst ugye lazán kibaszta a Dortmund, a Spurs leszarta teljesen az EL-t és a PL-re koncentrált, mi meg beestünk két szék közé, mindkettőre ráültünk de mindkettőre csak félig tudtunk annyi sérült mellett, de ha csak az egyikre fekszünk rá, sokkal jobb lett volna a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#85688) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#85684) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja, nálunk van a holland és az angol gólkirály, cserébe mindketten 0 gólosak. :D Dembelé nélkül teljesen más a csapat. Aminek örülök, hogy habár sokat balfaszkodott a középpálya, mezőnygólt nem kaptunk. (Vagyis de, csak nem adták meg. Az is tipikus lett volna ha pont Mané lőtt volna gólt.) A büntető előtti szabálytalanság meg inkább szerencsétlen megmozdulás volt, nem varrom feltétlen Lamela nyakába.

Rozsdás még a támadójáték, az összhang jeleit elvétve láttam. De nem kezdtünk rosszabbul, mint az utóbbi években. A Pool főlény várható volt, mumus csapat és ahogy írtam, formában is jobbak. Ez a döntetlen kiszúrt velem, mert így még a mixem sem jött.

Ezt még citromnak, tavalyi meccsek a rangadókon:
MU - TH 1-0
TH - MU 3-0
TH - City 4-1
City - TH 1-2
TH - Pool 0-0
Pool - TH 1-1
Arse - TH 1-1
TH - Arse 2-2
TH - Che 1-1
Che - TH 2-2

1 vereség, az is egy balszerencsés öngóllal az első meccsen. Pont, hogy kiscsapatok ellen volt egy csomó pontvesztése a Spursnek hazai pályán. Amiben kiemelkedőek voltak, azok az idegenbeli meccsek. Az meg egyenesen nevetséges, hogy pont a tavaly legjobban játszó csapatot veszed elő, hogy nem megérdemelten kerültek a 3. helyre. (Mindezt arra alapozva, hogy az egymás elleni mérlegben jobb a Pool :F ) Egészen amíg bajnoki címre volt esélyük, jól játszottak és szinte minden fontosabb mutatóban vezettek, csak a rossz szezonkezdés és a sok döntetlen betett. Az utolsó pár meccset nem nézve, rendre jobban játszottak, mint az ellenfél, vagy maximum minimálisan szarabbul(itt pont a Pool elleniről beszélek, amit úgy állítasz be, mintha Barca - Granada különbség lett volna). De az is lehet, hogy csak egy troll vagy, és én kurvára bedőltem az egésznek, ilyen hülye ember nem létezik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85689) Citroware válasza NyxNyxNyx (#85688) üzenetére


Citroware
addikt

Jöhetsz eredményekkel, én mindig a mutatott játékot nézem, nekem az többet számít. Akárhány Spurs meccset láttam (igaz, ebből sok ellenünk volt, de a többi nagyot is figyeltem), szinte soha nem játszott jobban a Spurs az ellenfelénél, még az ilyen Evertonok ellen sem igazán, ha a helyzetkialakításokat nézzük, csak a Spurs helyzetei nagyobb arányban mentek be, valahogy mégis nekik ment be mindig több labda a hálóba úgy, hogy egész meccsen egyáltalán nem voltak jobbak, max néhány időszakban. Ez vagy szerencse, vagy a játékosok jobban képesek befejezni, amit egyébként kétlek, hogy pl egy Rose jobb befejező, mint Coutinho, hogy ezzel a mai belőtt és kihagyott helyzetekre asszociáljak példának okán. :)

[ Szerkesztve ]

(#85690) venember83


venember83
nagyúr

Nézném Conte meccsét, de Watford - Arsenal megy. Na mindegy. :(

(#85691) KisTücsök válasza venember83 (#85690) üzenetére


KisTücsök
addikt

[link]

:D

Végre a régi Hazardot láthatjuk.

(#85692) forceberg válasza NyxNyxNyx (#85688) üzenetére


forceberg
veterán

Agyőzelemarészvétnemafontosvagymi? :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#85693) Tibiajax válasza venember83 (#85690) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az is jó, ne bánkódj miatta...

(#85694) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kanté a nyár igazolása. Félelmetes ez a csávó. Egyszerűen nem mész át rajta. Matics helyett is simán ott van. A labdái meg forintosak.

A Burnley-t meg így kell megverni. ;]

(#85695) Citroware válasza KisTücsök (#85694) üzenetére


Citroware
addikt

Nagyon ritka az olyan védekező középpályás, aki erős a labdaszerzésben és emellett mozgékony is. Védekező középpályás gyakran vagy erős, de akkor hústorony és alig bír futni, vagy mozgékony de akkor odébbteszik mert gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#85696) KisTücsök válasza Citroware (#85695) üzenetére


KisTücsök
addikt

:K

Pont ezért alig hiszem el még mindig, hogy ez a balfasz vezetőség megtudta szerezni. Csak legyen állandó ez a teljsítmény, mert hasonló időszakai azért Maticsnak meg még az őskorban Mikelnek is voltak. Essienig meg neadjisten Makelele-ig meg már vissza sem megyek. :D

(#85697) DeathAdder válasza Citroware (#85687) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pedig az lesz a top4 ha nem akarsz nagy kockazatot vallalni a mixel akkor azt tedd meg :D
Hullt meg hagydmá a faszra, se edzőjük se normál fős keretük nincs :D

"Jöhetsz eredményekkel, én mindig a mutatott játékot nézem"

A pool dormundon nem azt nézted, hanem az eredményt ;]

[ Szerkesztve ]

(#85698) Richard!


Richard!
addikt

Sráczok!

Kellene egy kis help. Megyek Dortmund - Bayern München mérkőzésre novemberben és szeretném, ha segítenétek, hogy honnét, melyik szektorból lehet jól látni a mérkőzést? link

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#85699) Citroware válasza DeathAdder (#85697) üzenetére


Citroware
addikt

A Hull az csak trollkodás, persze a legtöbb viccben van igazság is, ki tudja, nem lesznek-e véletlenül olyan csodacsapat, mint tavaly a Leicester, tavaly után már semmin sem lepődnék meg. :C

Majd meglátjuk, hogy ma mire mennek. :DD

(#85700) viharhozo válasza Andris837 (#85663) üzenetére


viharhozo
addikt

Mondjuk a Werder mar tavaly is nyiltan vallalta, h szarik a Bayern elleni meccsre (meg a sarga lapokkal is trukkoztek, ilyet eddig csak tornakon lattam), de azert vhol szomoru, h Kleinheisler meg ide se fert be.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.