Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84251) L_YKing válasza DeathAdder (#84250) üzenetére


L_YKing
addikt

En meg biztos vagyok, hogy a "nagy" edzok kozul meg fog bukni 1-2even belul valamelyik. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84252) DeathAdder válasza L_YKing (#84251) üzenetére


DeathAdder
veterán

ebből a 4ból 2 vagy akár 3 is simán elképzelhető, sőt..
Sztáredzők is váltogatják a topklubokat némi költői túlzással szinte évről évre..

elképzelni nem tudtam azt sem hogy mou (cselzi), pep (bárszá), klopp (bvb) a közeljövőben klubot váltson, erre itt van.. :D

[ Szerkesztve ]

(#84253) DeathAdder válasza L_YKing (#84251) üzenetére


DeathAdder
veterán

bocs dupla :(((

[ Szerkesztve ]

(#84254) KisTücsök válasza L_YKing (#84251) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát ezzel azért túl nagy kockázatot nem vállalsz. :DDD Egy bajnoki trófeára jut 5-6 sztáredző és csapataik.

(#84255) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#84250) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nem értem miért vársz visszaesést a Tottenhamtől. Hiányposztra jöttek emberek, és még valószínűleg igazolni fognak. Fiatal a csapat, egyre jobbak lesznek csak idővel. Valószínűleg nem lesznek a bajnoki cím közelében, de az azért lesz, mert a többi csapat jobb lesz, nem azért mert a Spurs rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84256) Citroware válasza NyxNyxNyx (#84255) üzenetére


Citroware
addikt

A visszaesés nem a csapat tudásában várható, hanem hogy hol végeznek. Idén vakok között félszeműként a Spurs beért a harmadik helyre, de következő szezonban, ha több csapat lesz ereje teljében, akkor valószínűleg csak egy EL hely van kinézőben.

(#84257) Citroware válasza DeathAdder (#84250) üzenetére


Citroware
addikt

az arsenal meg akkor is víz mellé esne ha kidobnák egy csónakból az atlanti óceán közepén

:Y :C A fórum egyik legnagyobb aranyköpése. :DD

Én annyit röhögök az Arsenalon. :C Wenger amikor morcos, hogy már megint nem úgy mennek a dolgok, ahogy eltervezte, az annyira vicces. :DDD Remélem az első forduló is így alakul. ;]

(#84258) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#84255) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tanulva a kedvenc csapatom kárából jogosan feltételezem ahogyan 2009 és 13 után is jártak :D pedig volt ott fernando torres, gerrard, mascherano,carra, agger.. stb..
Fiatal a keret, nincsenek húzóemberek (nem mintha nálunk lennének), fiatal és még tapasztalatlan edző bajnokok ligájával megspékelve, és nem elég mély keret.

Van perspektíva a spursnél, de engem meglepne ha nem mutatnának visszaesést.
Vagyis hát pontokban igazából kb. azt hozták idén mint az elmúlt években, csak a többiek voltak megaszarok.

(#84257) Citroghost - szegény ember :) összességében egy zseni az alak, de tényleg ami a címek elnyerését illeti ráragadtak a hasonló aranyköpések.

(#84259) venember83 válasza Ringman (#84236) üzenetére


venember83
nagyúr

Eléggé kiemelkedik a mezônybôl a Juve. Sajnos elôfordulhat. De Higuaín már a szezon elôtti edzést sem akarja megkezdeni a Napolival. Vannak ajánlatai, és tovább akar állni. Nagyon kiakasztotta az elvesztett bajnoki cím.

(#84260) #16514048


#16514048
törölt tag

Akkor lássuk, mit alkot Zsozé mester.

(#84261) Citroware


Citroware
addikt

Most jutott el a tudatomig, hogy a Community Shield trófeáért folyó augusztus 7-ei meccset a Leicester és a MU fogja játszani. :DDD Milyen abszurd.

[ Szerkesztve ]

(#84262) #16514048 válasza #16514048 (#84260) üzenetére


#16514048
törölt tag

0-1, jöhet a busz. ;]

(#84263) DeathAdder


DeathAdder
veterán

kanté cselzi hivatalos.
Hát igen, nagy úr a bl indulás!

(#84264) venember83 válasza DeathAdder (#84263) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó fizu, nem ismeretlen bajnokság, jobb kilátásokkal rendelkezô és ambiciózus klub. Jól döntött.

(#84265) Citroware válasza venember83 (#84264) üzenetére


Citroware
addikt

Jobb kilátásokkal? :D Hát majd meglátjuk. :DDD

(#84266) szami777


szami777
addikt

KisTücsök, te is nézed? :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84267) KisTücsök válasza szami777 (#84266) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most csatlakoztam be. De lehet végig sem nézem. Nem szeretem az ilyen sörmeccseket. Semmit nem lehet levonni belőle, és rosszabb esetben még fel is basz.

(#84268) szami777 válasza KisTücsök (#84267) üzenetére


szami777
addikt

Akkor válts engem, én 30p után kikapcsoltam, szenvedés az egész. :DDD
Lesznek normális felkészülési mérkőzéseink majd, (Milan, Real, Pool ellen) normális kerettel, azoknak van értelmük.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84269) grabber


grabber
addikt

Most tényleg van ilyen?

(#84270) szab.tam


szab.tam
nagyúr

aki kínozni akarja magát:
csányi interjú az m4-en.... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84271) venember83 válasza szab.tam (#84270) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a desszert, a kínzás nem a Mezôkövesd - Gyirmót meccs volt?

(#84272) szab.tam válasza venember83 (#84271) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fél szemmel néztem csak, annyira nem volt vészes.

viszont megpillanthattunk egy régi ismerőst: pintyő.
miért nem lehet 1* végleg eltakarítani a pintyő, egervári és bogdán féle szemetet.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84273) szab.tam


szab.tam
nagyúr

grupama-ban azt az eredeti angol csodagyepet amióta likvidálták, rendben van a fű.

elég sok eső esett, és milyen jó már a talaj.
már csak így ránézésre is.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84274) Enzolord válasza szab.tam (#84273) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, nem rúgták ki magukból az összes gólt az elején a fiúk.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84275) szab.tam válasza Enzolord (#84274) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ennek a szerencsétlen lovrencsicsnek a másfél meccsen még egy jó labdája nem volt.

az 1. el meccsen ívelgetett, de egy nem ment társhoz...

vélogatottban "királyváltás" lesz:
dibusz...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84276) KisTücsök válasza szami777 (#84268) üzenetére


KisTücsök
addikt

A nyomorék ivanovics a tavalyi formáját áthozta idénre is, örülök. Ha még Conte sem látja, hogy vele -1 emberrel kezdünk minden meccset, akkor... inkább nem írok semmit. De nagyon remélem nem így lesz.

(#84277) Enzolord válasza szab.tam (#84275) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem.. Dibusz nagyon jó..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84278) szab.tam válasza Enzolord (#84277) üzenetére


szab.tam
nagyúr

dibusznál volt a bajnokság végén volt némi formaromlás.
válogatottban nem védett.
így a fradi meg tudta tartani.
és ez a fradinak nagyon kellett most.

erre eb előtt volt egy összeesküvés elméletem, ami után le lettem hülyézve, de nem érdekel.
egy esetleges storck & doll (+ dárdai?) háttéralku.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84279) szab.tam


szab.tam
nagyúr

szigorúan csak fradi drukkereknek.
beleakadtam 2 kedves videóba.

uccsó derbi a régi pályán:
[link]

és az emlékezetes hálf tájm só..
:))

megnéztem újból párszor őket.
a fradi szurkolótábor sajnos olyan lett a vénás (ön)kirekesztés óta, mint a jobbik cukimozgaloma.
nehéz jobb hasonlatot találni.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84280) marositech válasza szab.tam (#84279) üzenetére


marositech
senior tag

Hát bammeg kint voltam... C2 közép. Szinte végig oltottuk azt a izé csoportot ami a kapu mögött leledzik.
De ez most nagyon nagyon gyér volt, annyira, hogy meccs elején éljenezték Király Gabit (WTF minek is...) ez volt a leghangosabb. A többire nincs magyarázat, nyugodtan tudtam telefonálni, azzsony meg is gyanúsított, hogy nem a meccsen vagyok...

Pont meccs elött apróztam, vettem egy 2db DDR2 memóriát, kapunál a szekus ránéz mi a frász ez, mondom memória. Mondja, ne szórakozzak, a telefonba nem ekkora, hanem körömnyi, szóval miez, szike? :((( :W Szépen elmondtam, hogy régi gépekhez kell, muzeumális gépek azok általában nagyok ezekkel foglalkozom...gyorsan arrébb lökött. :DD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84281) Citroware


Citroware
addikt

Klopp azt nyilatkozta, hogy nem fog idén hozni a Liverpoolba nagy nevet, topjátékost. Ne jöjjenek olyanok, akiket győzködni kell. Olyan játékosok kellenek, akik húzzák előre a szekeret, nem pedig olyanok, akik ráugranak, amikor jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#84282) Richard! válasza Citroware (#84281) üzenetére


Richard!
addikt

És milyen igaza is van... :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84283) DeathAdder


DeathAdder
veterán

demba ba ezt megszívta :Y

[ Szerkesztve ]

(#84284) DeathAdder válasza Citroware (#84281) üzenetére


DeathAdder
veterán

meg azt hogyha ma jól játszunk akkor nem lesz elégedett mert az azt jelentené h valamit elcsesztek a heti 3 kőkemény edzésen :D

(#84285) szami777 válasza KisTücsök (#84276) üzenetére


szami777
addikt

Jah, Iva kifelé lóg.
Cuadrado viszont marad a csapatnál idén, rá kiváncsi leszek.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84286) forceberg válasza DeathAdder (#84283) üzenetére


forceberg
veterán

Ezekben azért benne van a fityfax sípcsontvédők használata is.
Amelyik nagy és jó erős, az bizony zavaró tud lenni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84287) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#84283) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

áááá

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84288) KisTücsök válasza szami777 (#84285) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mou alatt egy pontos passza, vagy jó csele nem volt. Hát nem tudom. Hátha Conte kihoz belőle valamit.

(#84289) venember83 válasza KisTücsök (#84288) üzenetére


venember83
nagyúr

Conte róla álmodozott pl., amikor aztán közölték vele, hogy a Juve nem engedheti meg magának Cuadradót a Chelsea ellenében, aztán távozott is Conte a felkészülés első napjaiban.

(#84290) KisTücsök válasza venember83 (#84289) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D Szóval akkor fan? Annak örülök. Mounak is volt ilyenje, ivanovics személyében.
____

Demba Ba :( Ja látom már volt.
____

Ganso-t leigazolta a Sevilla. :D Ha még emlékszik rá valaki.

Mennyire szerettem volna anno, ha leigazoljuk. Neymarra úgysem lett volna esélyünk. FM-ben meg is tettem sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#84291) szami777 válasza KisTücsök (#84288) üzenetére


szami777
addikt

Az akkor egy nincs lo, jo a szamar igazolas volt. Szerintem ott fejben voltak a gondok. Most más lesz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84292) lacy86


lacy86
addikt

A Unitedből erősítene a PL-feljutó Middlesbrough, amely hét év után került vissza az angol élvonalba. Már megvették többek közt a volt Barca-kapus Victor Váldest

Valdes ennyire "lesullyedt"?
Vagy ennyire nem megy mar neki?

(#84293) venember83 válasza lacy86 (#84292) üzenetére


venember83
nagyúr

Mikor ment? Amikor a Barcelona ellen az ellenfelek a kapuig sem nagyon jutottak el?

(#84294) Ijk válasza venember83 (#84293) üzenetére


Ijk
nagyúr

De ha eljutottak gólt rúgtak. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84295) szami777 válasza lacy86 (#84292) üzenetére


szami777
addikt

Valdes szerintem sose volt Barca szint.
Ha megnézzük, hogy az ő korában egy Casillas védte a rivális kapuját, pláne eltörpül.

Kb ilyen Courtois- Mignolet szindróma, örök 2. kapus a válogatottban is, klubcsapatában meg lepkézik balra-jobbra.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84296) DeathAdder válasza lacy86 (#84292) üzenetére


DeathAdder
veterán

35 évesen a PL-be játszhat rdadàsul jô pénzért.
Mi ebben a lesüllyesdés? :U
Még a championshipben is vannak nagy nevek, BL győztes edzőkkel a kispadon.

Màskülönben meg valdes sosem volt bárszá szintű..

(#84297) forceberg válasza DeathAdder (#84296) üzenetére


forceberg
veterán

Pedig igenis nagyon jó kapus(volt). Lassan már Neuer is utoléri betlizésben...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84298) Citroware


Citroware
addikt

Egy új elmélet szerint azért volt ennyire szar az EB, mert a topjátékosok sokkal többet keresnek a topcsapataikban, fáradtak és már nem játszanak akkora kedvvel és erőbedobással az EB-n, miközben azoknak a játékosoknak, akik nem számítanak akkora sztárnak, nincsenek topcsapatban, ez egy jó lehetőség arra, hogy megmutassák magukat, eladassák magukat, hogy felfigyeljen valamilyen nagycsapat és odakerüljön, jobb karrier és fizetés reményében, tehát ők odateszik magukat, mindent kiadva. Ezért azok a válogatottak, amelyek nincsenek tele befutott sztárokkal, agyonfizetett játékosokkal, azok összességében jobban hajtanak és többet tesznek a győzelemért, ami kiütközhet abban, hogy a kiscsapat megveri a nagyot.

[ Szerkesztve ]

(#84299) Tibiajax válasza Citroware (#84298) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez is egy elmélet..

meg az is, h lehet bármennyi sztár egy csapatban van úgy, h egyszer nem jön össze semmi. így tudtak kiszopni belgáék egy wales ellen, ők meg aztán portugálok ellen

(#84300) DeathAdder válasza Citroware (#84298) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem lep meg, engem elég jól felhomályosított egykét dologról a Game.Over.avagy.hogyan.oltuk.meg.a.futballt.2016.HDTV.x264.Hun-MrX című kisdokumentumfilm...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.