Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85551) máyköl válasza Citroware (#85550) üzenetére


máyköl
veterán

Jamesnak Hazard a cipőjét sem pucolhatná...
Mindenben klasszisokkal jobb a Kolumbiai.

(#85552) szami777 válasza máyköl (#85551) üzenetére


szami777
addikt

Hát hogyne :))

Persze elfogultság nélkül mondod, és az avatarod is csak rádtukmálták XD
Ne is menjünk bele ebbe.

(#85550) Citroghost
Szerintem vékony a Real kerete és Zidane nem engedi el, hacsak 1 hét alatt nem talál valakit a pótlására.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85553) venember83 válasza szami777 (#85549) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudják, azért akarta Conte Bonuccit, most meg Chiellinit. Mondjuk az is lehet, hogy a katalánokat tekintik követendő példának. De ahhoz nagyon kevés Diego Costa meg Batshuayi.

(#85554) máyköl válasza szami777 (#85552) üzenetére


máyköl
veterán

A kedvenc jatekosom, sosem titkoltam.

Én latin focin és délamerikai meccseken nőttem fel. Még az utanpotlas copaamericat neztem meg sok evvel ezelott, U19 eloszor majd U21, ott lattam meg a Jamest eloszor, es tudtam, hogy a csavo oriasi kiraly lesz... Az egesz tornan hulyet csinalt minden csapatbol, mert nem lehetett tole elvenni a labdat, 19 evesen...
Majd csekkoltam a bajnokikon, a Portoban, ugyhogy elkezdtem Porto meccseket nezni a bet365 live -on, mert semmi nem ad portugal meccseket... Falcaoval egyutt szinten bolondot csinaltak mindenkibol, majd lattam, hogy leigazolta mindkettejuket a Monaco, Francia meccseket neztem utana allandoan. Az egy oriasi Monaco volt... Es az egesz csapat a Jamesrol es a Falcarol szolt.
Majd jott a Vb, ahol szenzaciosat produkalt megint az ember, legtobben ott ismertek meg a nevet egyaltalan... Meg mindig azt mondjak hogy a vb felfedezettje, ekkora hulyeseget? A vb elott 1 evvel akit 70millioert igazol le a Monaco, az hogy tud a vb felfedezettje lenni?
Ott lotte ugye ezt a goljat: [link]

Majd leigazolja a Madrid, van egy brutalis, szinte hibatlan elso eve, mindenki szinte imadja Madridban, majd a masodik evben a csicska fogalmatlan troger Benitez leulteti a padra. Fel ev alatt nem jatszott nala 45 percet osszesen... Lehet a karrierjebe kerult a spanyol edzo erkezese.
De remelem leigazolja az MU, vagy a Chelsea es nem itt megy tonkre. Es meglátod milyen az igazi laton foci, mert te John Terry -n meg Premier League -en szocializálódtál, Pítör Krácsostul, mindenestül.

Béke! ;)
Sorry néhol az élezethiányért, telóról vagyok.

(#85555) #16514048 válasza máyköl (#85554) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem nem feltétlen lenne neki jó a PL-be igazolni. Többek között Falcao meg Di Maria már megmutatta nekünk, milyen az igazi latin foci, meg hogy mennyire nem működik Angliában. :)

(#85556) Citroware válasza #16514048 (#85555) üzenetére


Citroware
addikt

És mi a helyzet Alexis Sánchezzel? Ő jól robbant be. Özil is egész jó már (végülis ő is a Realban tupírozódott, még ha a nemzetisége nem is latin).

[ Szerkesztve ]

(#85557) L_YKing


L_YKing
addikt

Ha sikerul leigazolni Cilessent akkor o fog vedeni a kovetkezo bajnokin mivel Ter Stegen serult. (Bravo meg mar elhagyta a klubbot)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85558) szami777 válasza máyköl (#85554) üzenetére


szami777
addikt

Én nem vitattam James érdemeit, de a Reálba igazolása a vb után inkább egy kirakatigazolásnak tűnt, főleg ekkora összegért. +1 szimpatikus hero a keretben oszt jó napot. Én így látom, de érthető, ha te ezt másképp látod. Nem hetvenért vette meg a monaco james-t. Érte és Joao Moutihnoért fizetett összesen 60 millió fontot a Monaco, de annyira nem is ez a lényeg,

"mert te John Terry -n meg Premier League -en szocializálódtál, Pítör Krácsostul, mindenestül."
Ennyire ne szűkíts be azért engem pls, van élet a PL-en túl is. Még nekem is :DDD

Már megelőztek 3 hozzászólással alattam, de nem kell messzire menni, hogy a pl Di Mariaval mi történt a PL-ben, 1 év után sírva hagyta el a szigetországot, hogy a mindenki számára érdektelen francia bajnokságban tengesse napjait. Baromira érdekel, hogy ha esetleg Angliába igazolna, mire menne itt, többen buknak itt el mostanában, mint ahányan felvirágoznak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85559) #16514048 válasza Citroware (#85556) üzenetére


#16514048
törölt tag

Vannak kivételek, de szerintem a legtöbbjük nem annyira azt a tipikus latin focit játsza itt, függetlenül attól, hogy honnan jöttek.

Szerintem nem tudná ugyanazt a focit játszani James, mint a Real-ban, mert a csapattársaknak nem fekszik az a stílus, neki kellene alkalmazkodni a többiekhez.

(#85560) Citroware válasza #16514048 (#85559) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig minden PL topcsapatban van minimum egy Coutinho, Mata, Oscar...

(#85561) KisTücsök válasza máyköl (#85551) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh man... :DDD :DDD
____

Cuadrado-val is mennyit buzizunk, elképesztő. Ennyi az ára, vigye ha kell a Juve. De neeem. Mi kölcsön adogatjuk őt is. Remy is valszeg dobbant. Ha meg Pedro is. Kellene még ember, nem is csak hátra, de erre semmi. Emenalo meg bandája meg csak ül és töketlenkedik. Egész nyáron azt a Kulibalit kergettük, a másik felén Lukakut. lol

(#85562) Prien


Prien
addikt

Na, nézzük a Dortmundot, mire mennek a 4. osztályú amatőrök ellen. (Sport1)

A kevés is több a semminél.

(#85563) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a Liverpool szombaton a Tottenham ellen játszik, Londonban.. harmadik meccse, harmadszor idegenben
most mi van?...

(#85564) Citroware válasza Tibiajax (#85563) üzenetére


Citroware
addikt

Az Anfieldet építik, bővítés van. Szeptemberben lesz az első hazai meccs.

Ha sikerülne behúzni, azért 3 idegenbeli meccsből 6 pont, az még nem rossz.

(#85565) szami777 válasza Citroware (#85564) üzenetére


szami777
addikt

Elég kemény sorsolást kaptatok az első 5 meccsre. Arsenal (I), Burnley(I), Spurs(I), Leicester (H), Chelsea(I).
És ebből a Burnley volt a papírforma győzelem. ;]

Spurs szerintem meglehet, még nem annyira vannak formában, ha jól rémlik tavaly is gyengén kezdték a szezont.

(#85566) Citroghost
Bármennyire is fura, tényleg így van. :DDD
Ez a Klopp hatás. Ha csak topcsapatok lennének a bajnokságban, a Pool lenne a bajnok.

szerk2:
Bridge-n remélem meg lesztek szopatva most, az a tavalyi 3-1 nagyon fájt. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85566) Citroware válasza szami777 (#85565) üzenetére


Citroware
addikt

De várjál, mi az erős csapatok ellen vagyunk jók, és beparkolók ellen nem, szóval minden pont fordítva lesz, mint amire a laikus számítana. :DDD
Akkor az első 5 meccset még 4 győzelemmel lehozhatnánk. :C Szép álom, úgy sem fog megtörténni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85567) DeathAdder válasza szami777 (#85565) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bridgen, meg szerintem oda-vissza is simán.
A gond az hogy 38 fordulóból 24 burnley szintű csapat ellen lesz :F

Szar ügy, de az van ha az ellenfél azt mondja, oké ti vagytok a jobbak, itt a labda, gyertek és lőjjetek gólt az nagyon nem megy.

(#85568) NyxNyxNyx válasza szami777 (#85565) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Első két meccs alapján Pool győzelem lesz. Sőt, lehet nagy arányú.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85569) Citroware válasza DeathAdder (#85567) üzenetére


Citroware
addikt

De az még a távoli jövő, előbb holnap kiesünk a Burton Albion ellen. :DDD

(#85570) DeathAdder válasza Citroware (#85569) üzenetére


DeathAdder
veterán

hát nagyon remélem :DDD

(#85571) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ennyit erről az eredményről

(#85572) szami777


szami777
addikt

Óhh anyám, nem gondoltam volna, hogy az idei PL izgalmait tudná-e még überelni valami.
Mekkora lenne. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85573) athomi válasza szami777 (#85572) üzenetére


athomi
veterán

Reméljük stabilan a középmezőnyben lesz a csapat. :)

[ Szerkesztve ]

(#85574) Tibiajax válasza szami777 (#85572) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

...de mér' nem az Arsenalba, kit érdekel a hulsziti???

(#85575) DeathAdder válasza Tibiajax (#85574) üzenetére


DeathAdder
veterán

akik szeretik a pl-t és kb minden csapatot követnek, sőt még a campot is :K

(#85576) Tibiajax válasza DeathAdder (#85575) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyire nem vagyok pl-fan, maradjunk annyiban.. a nagycsapatokkal kb kimerül számomra

(#85577) Citroware


Citroware
addikt

Épp pár napja írtam, hogy a Hull lesz a bajnok. :C Most is BL helyen vannak. :DDD Hát ez így csodálatos. :DD

(#85578) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

yessss, yes yes yes yes yes yes yes yes

[ Szerkesztve ]

(#85579) lacy86 válasza szami777 (#85572) üzenetére


lacy86
addikt

Mikortol?
Ha a HC- be is ugy ontja a golokat mint most akkor csuhajja lesz 👍

(#85580) DeathAdder válasza Tibiajax (#85578) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerencse h upc direkcten lófasz sincs még.. :DDD

(#85581) Tibiajax válasza DeathAdder (#85580) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem is lesz sztem egy darabig.. azt tök külön kezelte mindig is ez a majom jupiszi
a digikábelén már rég voltak hd-csatik, emlékszem, amikor aztán egyszer csak -nagy kegyesen-, mintegy karácsonyi ajándékként elindította rá jó idővel a műholdas hd-sugárzást is, a tematikus csatikkal
a digikábele mindig is előrébb járt, erre is várhattok, mire fellövik műhódra
-.-

(#85582) DeathAdder válasza Tibiajax (#85581) üzenetére


DeathAdder
veterán

digi, upc........csak legyen műholdon :) addig meg kénytelen vagyok a havi 1290 pénzes telenorra :(((

[ Szerkesztve ]

(#85583) pohár válasza Tibiajax (#85578) üzenetére


pohár
félisten

quality ftw

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85584) Tibiajax válasza pohár (#85583) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak jó minőségű lesz
a upc dvb-c-jei elég jók..

(#85585) szab.tam válasza Tibiajax (#85578) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de jó, hogy szóltál! :R :)) :))

nekem bronz + hd csomagom van.
az sd-t csak a gold tartalmazza.
így az nekem továbbra sem elérhető.
viszont a hd csomagban ott virít.
de pár napja még nem volt ott.
boszankodtam is rendesen, és már majdenm átmentem gold-ra.
most csapkodnám az asztalt... :D

***

kevés az esély, de csak az hiányzik, hogy a 2 tetves banda megegyezzen, és legyen upc-n a hd csomagban digisport 1-2 hd. vagy akár +1k-ért kiegészítő csomagként.

****

(#85586) athomi
nem is jár. akkor nekik van hd csomagjuk.
bronzban a 72-es csatornán lévő spíler sd nem elérhető.
most meg is néztem újból.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#85586) athomi válasza szab.tam (#85585) üzenetére


athomi
veterán

Szombaton már tuti volt, mert szülőknél otthon néztem és pislogtam, mert úgy volt hogy bronz csomaghoz nem jár.

[ Szerkesztve ]

(#85587) Citroware


Citroware
addikt

Kloppstatisztika: a PL két fordulójában a 20 csapat közül a 'pool engedte a legkevesebbszer, hogy az ő kapujukra lőjenek, mindössze 12-szer, ebből mégis 5 gólt sikerült bekapni.

(#85588) DeathAdder válasza Citroware (#85587) üzenetére


DeathAdder
veterán

Proaktív védekezés....velejàrója. Ezt ugatom tavaly óta :DDD

(#85589) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Roma nem akar BL-ezni idén?

(#85590) Citroware válasza KisTücsök (#85589) üzenetére


Citroware
addikt

De akar, csak nem fog. :D

A megzuhant Serie A színvonala ahelyett, hogy kezdene helyre állni, tovább süllyed.

[ Szerkesztve ]

(#85591) DeathAdder válasza KisTücsök (#85589) üzenetére


DeathAdder
veterán

kellenek a koeff pontok a PL csapatoknak az olaszok ellen, a roma pedig szolidaritást tanúsít :DDD

(#85592) BenHans válasza KisTücsök (#85589) üzenetére


BenHans
addikt

Hát sosem gondoltam volna hogy Vermaelen meccs és agyhiányos pirosát sikerül felülmúlni.
Két ostoba f@sz kiállítás, az egyik egy rutinos a másik egy áhh, inkább nem mondok semmit de ez az Emerson nem az az Emerson.
Egyik meccsen sem tudtunk játszani, az első félidei ritmuskeresés és pár helyzet után vége is volt a játéknak kint is és az Olimpicoban is.

Mehetünk az EL-be sz@roskodni. Szégyenletes volt a mai meccs. Ha valamit bizonyítani akarunk akkor EL döntőig kell menni + olasz kupa és Serie A minimum 2. hely.

Büszke vagyok a többiekre, akik harcoltak, különösen Nainggolanra és Strootmanra akik igazi gladiátorként kitették a szívüket és lélekszakadtáig mentek előre.

Biztos vagyok benne hogy Spalletti nem ezt verte beléjük. Remélem komolyan helyre fogja tenni azokat akiket kell.

Citroghost: Hagyjuk már... Két-három mentális gyengeség, ostoba kiállítás nem mutat semmit az olasz bajnokságból. Ebből a két meccsből koránt sem lehet leszűrni a valós helyzetet.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85593) Tibiajax válasza BenHans (#85592) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

majd lesz jó kis Inter-Roma EL-derbi..

(#85594) Citroware válasza BenHans (#85592) üzenetére


Citroware
addikt

Az alapprobléma ott kezdődik, hogy egy fénykorában lévő Serie A harmadik helyezettje már az első meccsen elintézte volna a továbbjutás sorsát, vagy ha nem is, de nyert állásban lenne a visszavágó félidejéhez közeledve, nem pedig kiesésre állnának, hogy aztán nagyobb legyen bennük emiatt a feszültség, illetve hogy többet kockáztassanak. Szóval de, ez mindenképpen a gyengeség jele.

(#85595) szab.tam válasza Tibiajax (#85593) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. gyűjtenek úl lakókocsira "anutának"
babakékre...

:U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#85596) forceberg válasza BenHans (#85592) üzenetére


forceberg
veterán

Hagyd, focit csak "fifában vagy pesben" látottra kár a szó.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#85597) Citroware válasza forceberg (#85596) üzenetére


Citroware
addikt

:C

(#85598) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#85599) bandus válasza Tibiajax (#85598) üzenetére


bandus
veterán

:R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#85600) venember83 válasza BenHans (#85592) üzenetére


venember83
nagyúr

A PL-csapatok kiesése a BL-ből az angol bajnokság erősségét mutatja, hiszen kell a tartalékolás az angol bajnokságban való bizonyításra.

DE

A Serie A-csapatok kiesése a BL-ből az olasz bajnokság gyengeségét mutatja, hisz nem voltak elég jók a továbbjutáshoz.

Nem azt mondom, hogy a Serie A jelenleg a legerősebb európai bajnokság lenne, mert sok szempontból (főleg anyagilag) nem az. De érdekes módon folyamatosan megy a szapulása, miközben a PL-t csak cumizza a többség. Ideje levenni a napellenzőt és a napszemüveget, mert lassan itt az ősz.

Tibcsi: ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.