Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) DeathAdder válasza KisTücsök (#84591) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem igen az.

Higany is közel van hozzá, de egyszerűen az igazán fontos meccseken a vonalról is képes fölébaszni, ahogy láttuk tőle idén is, vagy mondjuk a VB döntőben..
Kicsit olyan mint Özil a rangadókon, csak még annál is rosszabb, de mondom és szurkolok h váljon be :)

Amúgy az ugye megvan hogy ma hajnalban csúcsrangadó a digi 1 -esen? :DDD

(#84602) DeathAdder válasza Citroware (#84592) üzenetére


DeathAdder
veterán

Semmi, nulla hír :(
Minél jobban megy előre az idő annál inkább kezdek titkon bízni h marad a diginél, mert afelöl ne legyenek kétségek hogyha vajna megszerezte volna a jogokat akkor az égbe kiáltja, de gyanúsan nagy a csend....

Ami 10000% biztos, hogy szűk 3 hét múlva nem a TV2 sportcsatornáin lesznek a PL meccsek..

[ Szerkesztve ]

(#84603) Citroware válasza DeathAdder (#84602) üzenetére


Citroware
addikt

Én nagyon remélem, hogy nem a Digin lesz, mert nálunk minden van, csak az nincs, ezért már évek óta online streamet nézek. :(
Igazából a közvetítés jobb, mert pl a Skyon sokkal minőségibb beszélgetések vannak, okos érvelések, viszont az online stream sosem lesz olyan jó, gyakran akadozik, késik, megszakad, mert túlterhelt, mivelhogy sokan nézik, na meg persze lekapcsolják, mert nem megengedett.

[ Szerkesztve ]

(#84604) DeathAdder válasza Citroware (#84603) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én tavaly ezért váltottam szolgáltatót.
Szerintem elő tudsz fizetni a sky-ra, tavaly is volt aki streamen nézte hd-ben állandóan, asszem évi 60 font volt és kompromisszummentesen élvezhette...(vagyis nem biztos, mert spurs drukker a faszi és ha mondjuk egyidőben ment egy pool-utd meg egy spurs-norwich akkor utóbbit kellett nézni.. :DDD )

diginél azért elmondható h ők a vakok között a félszemű, én továbbra is tv-ben akarom nézni a meccset, lehetőleg hd-ben, a kommentátorok meg egyáltalán nem voltak rosszak (egyik sem), a stúdióban, magazinokban, összefoglalókban is tetszett az az oldott szórakoztató hangulat, amikor tehettem gyakran megnéztem, mert a PL-ről volt szó benne amit szeretek, és látszott h a kommentátorok, stúdiótagok ugyanúgy szeretik, és hát jobb mint egy barátok közt :DDD nagy elvárásaim ott nincsenek, szakértést ezért nem is várok, azt megkapom az interneten, szurkolói blogokon etc..

[ Szerkesztve ]

(#84605) Citroware válasza DeathAdder (#84604) üzenetére


Citroware
addikt

Még meg is fontolnám az évi 60 fontot :C
Csak az a baj, hogy nem minden meccset a Sky ad. Ha például van egy Arsenal-City meccs, akkor abban a fordulóban azt fogják adni, és ha én a Liverpool meccset akarom néni, ami egyidőben van vele, akkor más csatornát kell néznem, de másra pedig nem vagyok előfizetve. Nem tudom pontosan, hányszor, de szerintem jópár olyan forduló meglehet, amiben nem adják a Skyon a Liverpool meccsét.

(#84606) Tibiajax válasza DeathAdder (#84604) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen évi 60 font?.. :D havi 60font lesz az

(#84607) KisTücsök válasza DeathAdder (#84601) üzenetére


KisTücsök
addikt

Túl későnkorán van. És túlságosan is barátságos. :D De azért majd meséljétek el.

(#84608) Richard!


Richard!
addikt

Achtung Achtung!

Prohardver topicfoci!

Aug.3. (szerda) 19:00-20:30, Budai II László (REAC) stadion (műfüves pálya), megközelítés a 15. kerületi rendőrkapitányság felől, bejárat a templom mellett.

Gyertek minél többen :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84609) marositech válasza Richard! (#84608) üzenetére


marositech
senior tag

Ő lenne-e?
[link]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84610) KisTücsök válasza KisTücsök (#84607) üzenetére


KisTücsök
addikt

Fabregasnak nem volt annyira barátságos. :DDD

De szar lehetett. 5 kaput eltalált lövés, 35+ szabálytalanság.

Real-PSG-n szép gólok voltak.

(#84611) Tibiajax válasza Richard! (#84608) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én tuti megyek! vénembert is viszem!

(#84612) venember83 válasza Tibiajax (#84611) üzenetére


venember83
nagyúr

Mennék én is szívesen, de négyszáz kilométerre lakok, autópálya nincs, magánrepülôre meg nem telik. Jó szórakozást nektek!

(#84613) Tibiajax válasza venember83 (#84612) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:(

(#84614) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

reggel végre csengetett a postás bácsi!!..

[ Szerkesztve ]

(#84615) marositech válasza Tibiajax (#84614) üzenetére


marositech
senior tag

Feszülős izompoló lesz S méretben? ;]
*nyugi csak heccelek

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84616) venember83 válasza Tibiajax (#84614) üzenetére


venember83
nagyúr

Erre valóban érdemes volt várni, nagyon jól néz ki! :K

(#84617) cyberkind


cyberkind
félisten

Szerintem ebből valamit lehet sejteni.

Paranormal Cocktivity

(#84618) Tibiajax válasza venember83 (#84616) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..meg is kérte az árát a szicíliai fiú, ez lett a legdrágább mezem..de nem érdekelt. 99/00-idényes, 0km-es, kupa-pecsnis, tökéletes méretű, crespo-s mez, álmom vált végre valóvá
rohadt jól néz ki farmerrel, utcára simán viszem

marositech a '90-es évek mezei -biztos emlékszel- jó bővek voltak, jó hosszú ujakkal.. alapvetően medium méret vagyok, de még azok is bővek annyira, h utcára már nem szívesen veszem fel őket. így S a tökéletes méret

(#84619) marositech válasza Tibiajax (#84618) üzenetére


marositech
senior tag

Jogos. Egy régi barátomnak, nyakfűzős Parmalat meze volt (állítólag eredeti), nem tudod mikori lehetett? 95-96-ban láttam először. Nem champions volt a márkája, hanem umbro?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84620) Citroware


Citroware
addikt

Wenger 32 millió fonttal próbálkozott a Lyonnál Lacazette-ért, elutasították, aztán a 35 milliósat is. Most kiadta Lyon az árát, 40 milliót kérnek.

Kicsit magas ár, de azok alapján, amik mostanában mennek, teljesen korrektnek tűnik. Szerintem megérné más csapatoknak is lecsapni Wenger kezéről... most mondanám, hogy jöjjön Liverpoolba, de csatárposzton Sturridge-dzsal és Origivel már jól állunk, és Ings is mutatott már jó jeleket. Mindenesetre én pl örülnék, ha a csapatomban látnám.

Na ez egy példa, hogy a Juve miért baszott el kétszer ennyi pénzt, mikor szerintem Higany nem jobb, mint Kazetta, de Kazetta fiatalabb, szóval benne van még több.

[ Szerkesztve ]

(#84621) Tibiajax válasza marositech (#84619) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, volt olyan is, még a '90-es első felében [link]
szerintem azokat még nem koppintották, nagy valószínűséggel eredeti
jópofa ennek a champ meznek az anyaga, közelről látszik jól[link]

(#84622) marositech válasza Tibiajax (#84621) üzenetére


marositech
senior tag

Azazazaz! Meg is találtad! Köszi! :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84623) NyxNyxNyx válasza Citroware (#84620) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"szerintem Higany nem jobb, mint Kazetta" :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84624) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jó lesz ez a cselzi, de én nagyon fogom őket ezután főleg utálni :DDD
Egy szaros felkészülési meccsen nem akartak átmenni a félpályán, 5 védővel védekeztek dupla vonalban, saját térfélen az összes mezőnyember a 93 percből 80-on biztosan, és látványosan húzták az időt miután találtak egy szögletgólt.
Tehát viszik tovább a busz vonalat, csak egy sokkal jobb edzővel. Mondjuk ezzel a taktikával a kloppi liverpoolt 10ből8 meccsen garantáltan meg is fogják verni, de gárdiólát is.

Cselzi-mu meg a PL gyásznapja lesz :D

Citroghost + Tibiajax

évi, pontosabban egy szezonra 60 - 65 font volt, egy csávó sztrímelte a sky meccset hd-ben, elő lehetett rá fizetni.
De amikor amikor bármilyen meccsel egyidőben ment bármilyen spurs meccs akkor azt kellett nézni.
Részleteket nem tudok, tévedés jogát fenntartom, nem érdekelt ezért csak futólag olvastam erről, én is egy szurkolótól tudom aki külföldön így nézte tavaly a PL-t és írt róla...

(#84625) venember83 válasza DeathAdder (#84624) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát lényegében valaki előfizetett, és továbbadta a streamet. Nem túl etikus/legális.

(#84626) Richard!


Richard!
addikt

Kiírattam a focit a téma tudnivalókhoz. ( jobbra fent) :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84627) DeathAdder válasza venember83 (#84625) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha nincs más megoldás?
Én minden követ megmozgattam hogy nézhessem a PL-t HD-ben (nem MO-n), hajlandó lettem volna bármennyit előfizetni, nem volt rá mód.

Így most én is a nem legális úton vagyok, van digim, sport1-em meg minden ami kell és nevetséges áron, durrog a péniszem..... csak azért nem nézni meg eszem ágában nincs mert nem legális módon tudom azt elérni, mert uramocsáss én elő akartam rá fizetni....
Hajlandó lettem volna csak a digire is a három sportcsatorna miatt, de a beltérit nem vihettem ki magammal mert olyat nem lehet. Hát akkor most örüljenek, megoldottam másképpen :(((

[ Szerkesztve ]

(#84628) venember83 válasza DeathAdder (#84627) üzenetére


venember83
nagyúr

Én már 2-3 éve nem nézek PL-t, mert itt nem adja a Digi, csak a Telekomnál fogható sportadó közvetíti. Ez van, mindenki boldogul, ahogy tud.

(#84629) Tibiajax válasza venember83 (#84625) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, elég tré.. és akkor ott van, h nem egy életbiztosítás, mi van ha épp nem jön a stream, vagy akadozik valakinek a nete miatt..baromság. kicsivel jobb volt ennél azért a mi megoldásunk, havi 3k-ért mindent kaptál, csak egy digi műholdvevő-szetted legyen

(#84630) Tibiajax válasza Richard! (#84626) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha meg nem leszünk meg nyócan, beülünk egy jó sörre aztán annyi
mindenképp hozzuk össze a találkozót most már

(#84631) Citroware válasza DeathAdder (#84627) üzenetére


Citroware
addikt

Hát de az online található streamek is ugyanezt csinálják, hogy ők elő vannak fizetve a csatornára és ingyen megosztják, akkor mi a különbség, ha ezért fizetni is kell? Maximum annyi, hogy erre szűkösebb a nézőszám, ezért kevesebb az esély, hogy problémák lesznek a kapcsolattal, vagy hogy valamilyen moderátor lekapcsolja a közvetítést illegalitás miatt, de elvileg ugyanúgy megtörténhet, mint azokkal a streamekkel, mint amiket nézni szoktam. Annyi, hogy amikor lekapcsolják, átlépek egy másikra. És szintén HD. Kicsit kényelmetlen, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#84632) 7600 GS


7600 GS
addikt

Uram atyám...

(#84633) Citroware


Citroware
addikt

Mi lesz a Dortmunddal így, hogy elvitték a legjobb hátvédjüket, a legjobb középpályásukat és az elmúlt Bundesliga szezon játékosát?

(#84634) gyuromoj válasza Citroware (#84633) üzenetére


gyuromoj
veterán

Vettek 8 játékost, szerintem képesek lesznek meglepni bárkit. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84635) #16514048 válasza 7600 GS (#84632) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akkor a két manchesteri klub közül már nem a City az olajos csapat?

Jó, ez szar volt, ne bántsatok érte. :DDD

(#84636) forceberg válasza Tibiajax (#84630) üzenetére


forceberg
veterán

2 főtől már lehet egyérintőzni :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84637) Tibiajax válasza 7600 GS (#84632) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én még mindig rendületlenül hiszek abban, hogy a pénz nem egy számító tényező.. inkább a barátság, az őszinteség, jóindulat, egymás segítsége még mindig sokkal előrébb járó dolog minden ember fejében, mint az anyagi javak. az egy utólagos szempont

forceberg azért valljuk be, egy két fős topiktalálkozó elég tré lenne..
:)

(#84638) KisTücsök válasza DeathAdder (#84624) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD Jó lesz ez az idei PL. Jó lesz... ;]

(#84639) marositech válasza 7600 GS (#84632) üzenetére


marositech
senior tag

Fiúk! Egy 10W40-est kérek a motoromba, de szaporán!
Kerékfújást és szélvédőmosást is kérek! ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84640) villamos


villamos
őstag

Nagyon úgy tűnik, hogy a Videoton ennyi volt. Nehéz lesz ledolgozni a hátrányt idegenben, bár nem lehetetlen, csak azzal határos.
Bosszantó azért, hogy egy lesgóllal győzött az ellenfél... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84641) szab.tam válasza villamos (#84640) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a sporinak a hozzáállása viszont nem volt rossz.
"jó szellemben vezette a meccset."
de tényleg.

viszont másfél góllal elkúrta.

nem tudom, mikor jön már rá a nemzetközi fociizé, hogy az idegenben lőtt gól előnyét eltörölje.
hulladék dolog az egész.
minden 1. fordulós meccs megváltozna. és a visszavágók is.
és nem lenne ott a visszavágók hosszabbításában lőtt vendég gólok igazságtalansága is.

de ehelyett megtalálták a fő tutit:
LEHET HÁTRAFELÉ IS KÖZÉPKEZDENI!!!!
:C :C :C

ez annyira jó, és annyira kellett. :R

:U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#84642) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#84643) venember83 válasza Tibiajax (#84642) üzenetére


venember83
nagyúr

(#84644) Tibiajax válasza venember83 (#84643) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ej ej.. itt már búcsúzóul inthet vajon?

(#84645) venember83 válasza Tibiajax (#84644) üzenetére


venember83
nagyúr

Pár napon belül bejelenthetik a távozását/érkezését. 110 millióért hadd menjen.

(#84646) KisTücsök válasza 7600 GS (#84632) üzenetére


KisTücsök
addikt

És képesek voltak ezzel nem megvárni Ibrát? Ott középen annyira jól mutatna.

(#84647) DeathAdder válasza Citroware (#84631) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, csak nyugodtan megnézted a végéig HD-ben egy állandó sztrímen, semmilyen probléma nélkül.. nálam az simán megérne ennyit, de kinek mi :) (mondjuk ennyi pénzből már parabolára éves bérletet veszel és fogod az összes magyar szolgáltató csatornáit)
Én régen sokat sztrímeztem, sopcast, ace minden szar fent volt a gépemen, HD elvétve volt csak, és egy kezemen megtudom számolni hányszor tudtam úgy végignézni, hogy nem kapcsolták le, vagy akadozott össze-vissza.

Én kényelmes vagyok,az ilyet nem tűröm, ráadásul inkább nézem HD-ben a 65" -os tévémen a kényelmes fotelből, minthogy kissámlin ülve egy crt monitort bámuljak (némi költői túlzás: ON) és beletörődve szívjak az ingyenes sztrímmel, mert mást nem is tehetsz :)

[ Szerkesztve ]

(#84648) adise


adise
őstag

[link]

ilyen helyről rendelt már valaki mezt vagy hasonlóról? mennyire gagyi?

[ Szerkesztve ]

(#84649) szami777 válasza venember83 (#84643) üzenetére


szami777
addikt

Tiszta Jamie Foxx :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#84650) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.