Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) 7600 GS válasza KisTücsök (#85800) üzenetére


7600 GS
addikt

A kopasz. :D

(#85802) venember83 válasza 7600 GS (#85801) üzenetére


venember83
nagyúr

Teljhatalmú menedzsernek. Miért, nem az? De. Akkor meg? Casillast és Raúlt is el lehetett zavarni, ezek után Joe Hart leléptetése már nem is olyan nagy ügy, nem?

(#85803) forceberg válasza venember83 (#85802) üzenetére


forceberg
veterán

Utálják a makkridisták, mert a bárka tikitakájával legyalulta őket éveken át :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#85804) DeathAdder válasza forceberg (#85803) üzenetére


DeathAdder
veterán

csak az általuk legjobban utált és megbukottnak titulált edző tudta egyetlen egyszer megelőzni még a távoli múltban ;]

(#85805) venember83


venember83
nagyúr

Nehéz megszokni a látványt.

Eközben Torino másik részébe érkezik Axel Witsel és Juan Cuadrado, miután mindkettő kidurcizta a klubjánál, hogy engedjék el őket a Juventushoz. :D

(#85806) pohár válasza venember83 (#85805) üzenetére


pohár
félisten

ehh :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85807) danpress2


danpress2
csendes tag

Magyar foci körkép, világgá ment a fél Loki, a mai podcastben.

SportTerasz podcast #24

(#85808) Abu85 válasza venember83 (#85805) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mekkora öröm van az arcán. :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#85809) szami777 válasza venember83 (#85805) üzenetére


szami777
addikt

Kár érte, kiváló ügynök volt.

Ezt sose felejtem el tőle :D [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85810) KisTücsök válasza szami777 (#85809) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD
___

Marcos Alonso szerintem már megvan, csak bejelentésre vár. A másik ember kiléte még kétséges.

Na de a Zouma-s pletykánál is mulatságosabb jelent meg. Visszahozzuk Luizt. :DDD 5 percig röhögtem.
___

venember83: Mondjuk annyi, hogy ő már eleve eldöntötte szerintem, hogy neki nem fog kelleni. Kb még tavasszal, amikor megegyezett a city vezetőivel.

[ Szerkesztve ]

(#85811) Abu85 válasza szami777 (#85809) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pedig szemmel verte. :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#85812) venember83 válasza KisTücsök (#85810) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd ha bejelentik, nem fogsz röhögni. :D Amúgy kétlem, hogy a PSG elengedné utolsó nap.

(#85813) BenHans válasza szami777 (#85809) üzenetére


BenHans
addikt

Én meg ezt. Mondjuk Tottitól nem szégyen ilyen gólt kapni. De az arca elárulja mennyire örült neki.

Viccet félretéve, tényleg kár érte, bírom őt... Az EB-n maga alatt volt már kicsit és most az edzőzseni lehet teljesen megroggyantja a karrierjét ezzel. Oké, jó kis hajtós középcsapat a Toro, de azért Hart-nak valami top5-ös csapat kéne mindegy milyen bajnokság.
Pl a Liverpoolnak kapkodnia kellett volna érte...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85814) szami777 válasza KisTücsök (#85810) üzenetére


szami777
addikt

David Luiz a topbajnokságok legfegyelmezetlenebb védője, el lett adva 50 millió fontért a PSG-nek,ezzel pedig a világ legdrágább védője lett. Hát nem logikus, hogy 2 évvel később majdnem ugyanannyiért visszavegyük a tavasszal 30. életévét betöltött védőt? :D :D
Pont Conte az, akinek a taktikájába nem fér bele egy ilyen habitusú játékos.

(#85813) BenHans
Pool lett volna a logikus döntés, de gondolom riválishoz nem akarták.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85815) cyberkind


cyberkind
félisten

Most akkor David Luiz tényleg visszament a Chelsea-be? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#85816) Enzolord válasza cyberkind (#85815) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is azt olvasom.. :) Hatalmas húzás lenne 38M fontért.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85817) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Gyerekek...

Én erre már nem tudok mit mondani. :D

(#85818) Citroware


Citroware
addikt

Balotellit ingyen odaadták a Nizzának. :C

Még volt szerződése, nem lejárt vagy ilyesmi, hanem simán, ingyen odaadták, hogy legalább a fizetését ne kelljen állni innentől. :R

(#85819) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#85820) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Meddig tart a deadline day?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85821) máyköl válasza Citroware (#85818) üzenetére


máyköl
veterán

Jövőre már a Fradiba is befér... :DDD

(#85822) szami777 válasza KisTücsök (#85817) üzenetére


szami777
addikt

Na várjál, most olvasom hogy a psg még logott a chelseanek luiz 50 misis vételárának egy részével(gondolom évente fizettek egy osszeget), igy joval olcsobb volt, mint 38 euro :D
Még jol is elsulhet.

Mike:éjfél

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85823) KisTücsök válasza szami777 (#85822) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol

Az arabok nem tudták egyben kifizetni? Vagy ha részletre is... Már vagy 2-3 éve volt az a transzfer. Érdekes.

Háááááát. Durva pánikigazolás ez azért. Kb a legviccesebb mindeddig. Először is fegyelemre kéne tanítani. Amire nem lesz könnyű, mert egy bohóc ez a csávó.

De ha ez Zouma kárára megy, akkor megintcsak nagyon mérges leszek.

(#85824) máyköl válasza szami777 (#85822) üzenetére


máyköl
veterán

Valahol pedig szept.1 éjfélt írnak... :F
Titkon reménykedem még egy utolsó pillanatbani Aubameyang -ba... :B

(#85825) szami777 válasza máyköl (#85824) üzenetére


szami777
addikt

A hivatalos zárások:
Anglia - 2016.09.01. (1.00)
Spanyolország - 2016.08.31. (23.59)
Olaszország - 2016.08.31. (23.00)
Németország - 2016.08.31. (18.00)
Franciaország- 2016.08.31.(23.59)

Ha valakit érdekel,a sky honlapján van egy percről percre rész, mindent írnak, ami fontos, és kb ők az elsők. [link]

Egyébként nem is tudom mikor volt utoljára ilyen pörgős deadline nap, a city is elengedett 4 embert utolsó nap, mi is vettünk kettőt, csak úgy röpködnek a nagy nevek,

(#85823) KisTücsök

Már csak Mata kéne vissza :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85826) NyxNyxNyx válasza szami777 (#85825) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R Akkor még van remény, ha csekély is. :N

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85827) máyköl válasza szami777 (#85825) üzenetére


máyköl
veterán

:R

(#85828) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A Skybet már csak 1.05-ös oddsot ad arra, hogy jön Sissoko a Tottenham-be 30 misiért. Nem érdekel, hogy nem ér ennyit, egyszerűen kell még ember.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85829) Citroware válasza szami777 (#85825) üzenetére


Citroware
addikt

Tavaly ilyenkor pár perccel késtek le De Gea papírjaival. :DD

(#85830) Citroware válasza NyxNyxNyx (#85828) üzenetére


Citroware
addikt

De ér annyit, simán. ;) És sokat fogtok erősödni vele. Igencsak jó játékos.

(#85831) máyköl válasza NyxNyxNyx (#85828) üzenetére


máyköl
veterán

Ér annyit.

(#85832) NyxNyxNyx válasza máyköl (#85831) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+citro

Reméljük, engem még meg kell győznie. :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85833) pohár válasza szami777 (#85825) üzenetére


pohár
félisten

City-nél kik mentek? telóról esélytelen megnyitni komolyabb weboldalt, a tűzfal meg lehet megfogja a Sky-t valamilyen indokkal a melóhelyen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85834) szami777 válasza pohár (#85833) üzenetére


szami777
addikt

Hart(torino), Bony(stoke), Nasri(sevilla), Mangala(valencia)
Mind kölcsön,csak fura,hogy mind utolsó nap.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#85835) pohár válasza szami777 (#85834) üzenetére


pohár
félisten

hm, Bony még érthető is, sokat nem mutatott, amikor kapott lehetőséget, Nasri furcsa nekem, amikor játszott, elég jól ment neki a játék (bár érthető, hogy ilyen középpályába nem nagyon fér már be)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85836) Citroware válasza NyxNyxNyx (#85832) üzenetére


Citroware
addikt

Meg fog. :R

Dembelé szint.

(#85837) venember83


venember83
nagyúr

A qrva anyját a Zenitnek!!

Ennyi volt, elnézést.

(#85838) Tibiajax válasza venember83 (#85837) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ejnye, ez nem a te stílusod...

(#85839) athomi válasza Citroware (#85818) üzenetére


athomi
veterán

Már az is durva, hogy valakinek egyáltalán ingyen kell.

(#85840) Enzolord válasza venember83 (#85837) üzenetére


Enzolord
addikt

Lemaradtam.. Miért??

Ok, megvan, értem az anyázást.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#85841) venember83 válasza Tibiajax (#85838) üzenetére


venember83
nagyúr

Áprilisban esett ki Marci térdszalagszakadással. Azóta hány hónap telt el? Végre sikerült fillérb@szó módon megállapodni Witselről a Zenittel, erre az oroszok edzője akadékoskodik 2-3 órával a mercato vége előtt, hogy neki helyettes kell. Aztán negyedórával a mercato vége előtt nagy nehezen megvan az oké, de az már túl késő a dokumentumok kitöltéséhez és leküldéséhez.

Meglepő módon a játékos akarata csak a Juventusnál döntő tényező, a Zenit simán megtarthatja Witselt, a PSG Matuidit és még millió másik példa van, de Torinóból el kellett mindenképpen engedni Vidalt és Pogbát 2 és 3 évvel a szerződésük lejárta előtt, mert menni akartak. Elismerem a vezetőség szakmai hozzáértését, de asztalra csapni nem tudnak.

(#85842) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na és akkor a PL csapatok így végezték nettóban a nyarat:

Ez is szemlélteti, hogy mennyire nehéz lépést tartani a top4 -el a többi csapatnak, és az olló egyre csak nyílik.

És még egy tanulságos stat, amiről megannyiszor ugattam már. A TOP100 PL igazolás a futball inflációval kiigazítva, csak hogy releváns képünk legyen a dolgokról :K

[ Szerkesztve ]

(#85843) Ringman válasza DeathAdder (#85842) üzenetére


Ringman
nagyúr

sheva,veron - na ezt még lehet magyarázni.
wrigth-phillips, andy caroll, ez viszont wtf-kategória

(#85844) Citroware válasza DeathAdder (#85842) üzenetére


Citroware
addikt

Én csak azt nem értem, hogy miért.

Úgy volt, hogy adnak Kloppnak 100 misit elkölteni. Nem akárkiket lehetett volna hozni. Ehelyett, mióta itt van, többet kaptunk, mint amennyiért vettünk...

(#85845) lacy86


lacy86
addikt

Azert ezek is szep szamok:
[link]

(#85846) KisTücsök válasza Citroware (#85844) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért 80 így is ellett szórva.
____

Én azon lepődtem meg, hogy a reál nem költött. Csak Moratat vették vissza.

Ja az úgy megvan, hogy a leszter nem lett szétszedve? Csak Kanté ment el, amit mondjuk megéreznek majd, de a többi húzónév mind maradt.
____

Belgáknak meg jól elmegy ez a generáció a semmibe. Későn váltották le a Wilmots-ot, akit meg a helyére hoztak...

Batshuayi is a legjobb formában van a belga csatárok között, erre a fogalmatlan Origi kezd, akit meg a még körülményesebb Lukaku vált... Persze, csak egy sörmeccs...

[ Szerkesztve ]

(#85847) NyxNyxNyx válasza lacy86 (#85845) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezen a David Luiz transzferen még mindig le vagyok döbbenve. Képesek voltak 38.5 milliót kiadni egy 29 éves kirakat védőért. Ha isteni formában tolja a következő 3 évben, akkor is csak azért érte meg, mert a Chelsea-nél nem kell nagyon a pénz miatt aggódni. De ez még az ő mércéjükkel is durva.

KisTücsök: Jó, de többet adtak el, mint vettek. Értem én, hogy Klopp nem akar irreálisan sokat fizetni egy játékosért, de akkor szerinte most kész van a keret?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#85848) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#85847) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kész... Csak mire? :DDD Mert ezzel max az utolsó BL helyet célozhatja meg.

Passz...
___

Luizhoz visszatréve, egyrészt azért ő lett végül, mert senki mást nem tudtak megszerezni. A Koulibalyért már 60 millákat ajánlottak, mégsem jött össze. Aminek mondjuk örülök is. Mustafit is az Arsenal tudta elvinni. És még azt a maradék 2-3 kiszemeltet, akikre szintén ajánlatot tett a klub, vagy elvitte valaki az orrunk elől, vagy kevés volt az ajánlott összeg.

Másrészt, ismeri a csapatot, a környezetet, a játékosok egy részét, stb. Vagyis nem zsákbamacska. Ez sem hátrány.

A kirakatvédő meg kicsit túlzás azért. Tudott klasszis teljesítményt nyújtani azért sokszor, főleg fontosabb meccseken. Egyáltalán nem rossz védő. Ő is a harcos, küzdő típus. Ha Conte fegyelemre tanítja, fene tudja... Tényleg még jól is elsülhet.

(#85849) venember83 válasza KisTücsök (#85848) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem lesz fegyelmezett, nem fog játszani. Ez ilyen egyszerű. Conte nem a rugalmasságáról és kompromisszumkészségéről híres.

[ Szerkesztve ]

(#85850) DeathAdder válasza Ringman (#85843) üzenetére


DeathAdder
veterán

Közben már a mértékadó NSO is lehozta :K (irónia, de egy újabb színvonalas írás :K )

Citroghost - hát most lehet onnan nézni, hogy pluszban vagyunk és még kevesebb a védőnk mint tavaly, és moreno a balhátvéd, valamint lallana még mindig kezdő játékos, de onnan is nézhetjük hogy nem lehet egyből fenekestől felfogatni a csapatot és ész nélkül pumpálni a pénzt középszerbe, mert sztárokat nem tudunk venni. Erre mi vagyunk a legjobb példa hogy mennyire nem előremutató.. és a Spurs a tökéletes ellenpélda, hogy középcsapatként hogyan kell okosan gazdálkodni és felzárkózni, mindig feljebb és feljebb. Vagyis valamit okosabban kell csinálni mint a nagyok, ha előrébb akarunk lépni, és egyre jobban tetszik amit látok, hasonlóan ahogyan a Spurs csinálja már sokkal régebb óta.

Másfelől ha azt nézzük egy Matipot is ingyen igazoltuk (egy baszott okos húzás), különben élő szerződésből kivásárolni kizárt hogy 35millió alatt lehetett volna, ez is már egy nagy fogás, Mané árát fedezte Benteke (sőt), és Klopp rendesen kukázott is (BVB-nél is ezt csinálta első évében, sőt asszem ott azonnal kapu lett mutatva 17 játékosnak).

Harmadrészt lehet ezzel most le is van tudva a kamatmentes stadion hitel amit a tulajok adtak (kb 130 millió), de erről nincsenek infók, csak az én teóriám :DDD

Amúgy a sztárigazolások mezeladásos mendemondáiról csak ennyit :DDD
És ő csak egy német kiscsapatból 4 millióért érkező 30 éves Észt játékos :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.