Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) Enzolord


Enzolord
addikt

;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84352) Cartevo válasza forceberg (#84348) üzenetére


Cartevo
őstag

Simeone miért kéri mindig a közönség segítségét? Mert legális dopping. Az edzőmeccs-hangulat rosszabb pszichofizikálisan az ördögkatlannál, sokan nyilatkoztak már erről. Zsuzsák Balázsa a táborunknak tulajdonította az izlandi öngólt. Még a bírónak is segíthet együtt élni a meccsel, hiszen nüanszok dönthetnek.

(#84353) adise válasza MPowerPH (#84350) üzenetére


adise
őstag

nem azért de ő mikor volt jó ehhez a szinthez? mert trollfocin sztárolják? ügyetlen, buta játékos.

(#84354) villamos válasza MPowerPH (#84350) üzenetére


villamos
őstag

Az egész meccsen egy, esetleg két értékelhető labdát kapott.
Tény ami tény, az egész banda leszerepelt, egyedül Ramirez mutatott valami minimálisan értékelhetőt... az már más kérdés, hogy a végén kihagyta a büntetőt...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84355) forceberg válasza Cartevo (#84352) üzenetére


forceberg
veterán

Tavaly+idén, Dolliroll össz. 4 meccsen nem tudott értékelhető produktumot lerakatni az asztalra, mennie kellene.

Kell a tábor, de néhány bűnöző miatt nem kéne kint maradni.
Azok az emberek Kubaszovoznak, akik 3 éve azt sem tudták, hogy él Kubatov nevű ember.
Röhejesnek tartom. Neked is ez az aláírásod, téged is megfertőztek, mert ők voltak a menő arcok a B-középben?

Valaki írta már, de az a megafonos barom meg borzasztó idegesítő volt megint.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84356) #16514048 válasza Enzolord (#84351) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD Bajnokok lesznek ők jövőre is, úgy érzem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#84357) forceberg válasza villamos (#84354) üzenetére


forceberg
veterán

Ő az első meccsen még legalább mentette a becsületet, ezt nem illene feledni.
Most meg a második félidőben az idióta Doll ráküldött a nyakára még egy centert, ahelyett, hogy pl. Radóval próbálkozott volna.
Leo, Nagy D., Lovre és Ramirez ért valamit ma.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84358) Cartevo válasza forceberg (#84355) üzenetére


Cartevo
őstag

Fura ez, Albertnek, Nyílnak, stb, nem hiányzott a kártya.
A Hungária körúton kísérletezzenek vele, kis kockázattal.
Ne épp a legnagyobb téttel játszadozzanak a gennyládák.

(#84359) Citroware


Citroware
addikt

Pedig megfejelhették volna az EB-t azzal, hogy a BL-ben is csoportkörbe jut egy magyar csapat, és onnan is továbbmegy első helyen... :DDD

(#84360) cyberkind válasza Enzolord (#84351) üzenetére


cyberkind
félisten

És még nem is Aranylabdás, CR tiszta óccsóság volt. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#84361) MPowerPH válasza adise (#84353) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azert eleg nepszeru jatekosrol beszelunk. EB-n is a nevetol zengett a stadion, es az nem trollfoci.

Don't Tread On Me

(#84362) adise válasza MPowerPH (#84361) üzenetére


adise
őstag

a népszerűség nem társul tudással :) az elvetemült ftc drukkereken kivul mástol nem is hallottam még hogy jo lenne. Bár nyilván azért koptatta a padot nagyrészt a válogatottba is mert olyan jó. Azon kívül hogy nagydarab semmi erénye nincs.

[ Szerkesztve ]

(#84363) venember83


venember83
nagyúr

A Sportitalia számításai szerint Mino Raiola sikerdíja akár 32 millió euróra is rúghat, mivel ez tartalmazza az átigazolási díj 15%-át, közvetítői díjat, illetve a játékos szerződéséből számított jutalékot, a Juventus pedig nem hajlandó állni ezeket a költségeket.

Tudtam én, hogy rossz pályát választottam.

(#84364) forceberg válasza adise (#84362) üzenetére


forceberg
veterán

Vedd már észre magad, magyar szinten nem igazán van nála jobb.
Az első meccsen kb. lehetetlen szögből lőtt zseniális gólt, akkor nem károgtak rá.
Tegnap volt egy komolyabb helyzete, az kimaradt, de nem rajta ment el a meccs.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84365) viharhozo válasza venember83 (#84363) üzenetére


viharhozo
addikt

Nevetseges, irgalmatlan hulye a MU, ha ennyit fizet. Ehhez kepest CR ajandek volt, o a mezekbol meg a reklamokbol legalabb az ara egy reszet visszahozza, Pogba ehhez kepest nulla.

Ez a tegnapi meccs meg nekem is ciki volt, pedig meg "Koszonom istenem, hogy nem lettem fradista!" polom is van. Persze igy majd lehet a bajnoksagra koncentralni, hatha mar osszel meglesz. Akarmennyire is gaz, csak Storckot kene megtenni Fradi-edzonek fusiban, legalabb a valogatott egy resze osszeszokna.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#84366) adise válasza forceberg (#84364) üzenetére


adise
őstag

azt irtam hogy ehhez a szinthez (nemzetkozi) semmit nem ér.
a lehetetlen szög meg jo kapus hibának is. De persze földhöz is vághat pár embert a fradistáknak amint látom az is zseniális :)
ha meg szerinted tegnap egy helyzete volt, akkor nincs is miről beszélni

(#84367) DopeBob


DopeBob
addikt

Tegnap egy félidőt tudtam végigszenvedni a fradi meccsből, a másodikat, így sajnos lemaradt Hüsing bombagóljáról... a hosszabbítás már nem érdekelt, annyira kritikán aluli rossz meccs volt. Ennyit a magyar kirakatcsapatról. Szegény Lovrencsis, nem tudom mire számított, BL-ben játszani :O Kíváncsi vagyok, ma mi lyen eredmények lesznek, az NB1-meg valószínűleg sorra dönti majd a negatív nézőcsúcsokat hétről hétre :((

Azért az EB után (tudom, tudom, teljesen más a kettő) kicsit többre számított az ember, főleg egy elvileg még meg is erősített FTC-től :(

MZ/X

(#84368) adise


adise
őstag

Amugy meg annak mi értelme van vagy mi a miértje hogy az nb1 ilyen hamar elkezdődik? pláne hogy kevesebb csapat is van. Még javában mozgolódhatnak a játékosok a piacon is és addig már vagy 4-5 forduló lemegy

(#84369) marositech


marositech
senior tag

Tegnap kint voltam a fraddy meccsen...komolyan Po***on G*-ztam meccs alatt. Lehet belém rúgni, de ilyen ótvar kula meccset...
Konkrétan minden szar volt, szar volt a csapat, szar volt a spori, szar volt az egész, (ja, nem lehetett sört venni mert bl...jólvan) és az a büntetésem, hogy józanul végig nézhetem a hosszabbítást.
Végéről annyit, hogy Ramirez az utolsó 10 percet a pályán kívül töltötte, tényleg látható, hogy kimerült, nullán van, sérült. Erre...hát nem bazmeg ő lövi a döntő tizit????? Olyan szép a bunda meg a pénz. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#84370) Tibiajax válasza venember83 (#84363) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindattól függetlenül, hogy Raiola tényleg a top top a világon a focista-hiénák között, ezek az összegek tényleg elképesztőek
..és akkor még ugye nem csak a svéd van ott neki, hanem még pár emberkéje, akiket szintén pátyolgat, onnan is folyik be a pénz, ha elpasszolja valamelyiket épp
őrület

(#84371) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Wijnaldum -> Liverpool

__

CR áráról meg annyit, hogy az nyolc éve volt, ez meg most van...
Előtte a rekord zidane volt 40 akárhánymillióval..

Gondolom a futball gazdasági inflációról nincs sok fogalmatok amikor egy lapon említitek a két esetet.

(#84372) venember83 válasza Tibiajax (#84370) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha Pogba is a Unitedbe igazol, három játékosa is lesz Manchesterben: Tarján Miki, Zlatán Ibra, illetve Polpo Paul. Komoly kontingens.

(#84373) adise válasza DeathAdder (#84371) üzenetére


adise
őstag

de mindkét játékosnak akkor már volt egy aranylabdája

(#84374) Tibiajax válasza venember83 (#84372) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..oda is költözhet manchesterbe. vesz majd egy vityillót, gondolom nem a külső prolikerületben fog bérelni egy panel garzont. vagy aztán ki tudja
:D

(#84375) DeathAdder válasza adise (#84373) üzenetére


DeathAdder
veterán

aranylabda...
a létező legviccesebb szubjektív döntések alapján megítélt egyéni díj egy csapatsportban. (főleg az utóbbi időkben)

[ Szerkesztve ]

(#84376) cyberkind válasza DeathAdder (#84371) üzenetére


cyberkind
félisten

65 volt és igen, mindkét játékos már előtte letett egy-két dolgot az asztalra, amíg ez a Pogba gyerek még nem, biztos jó játékos, én nem tudom, nem néztem olasz bajnokikat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84377) Richard! válasza Tibiajax (#84370) üzenetére


Richard!
addikt

Itt a lista.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84378) adise válasza DeathAdder (#84375) üzenetére


adise
őstag

Ne mondd már, hogy érdemtelenül kapták meg és hogy semmit nem nyom a latba. Főleg az árnál.
Persze most lehet vitatkozni, hogy Messi v CR. De azért régebben Zidane,Ronaldinho,R9 sztm mind-mind megérdemelte amikor kapta és klasszis teljesítmények is voltak mögötte.
Fiatalnál ugye beleszámolják az esélyét is, hogy mennyit hoz majd később. Gyanítom a fele simán visszajöhet nekik mezeladásból pár év alatt, pláne ha menni is fog neki a szekér.

(#84379) DeathAdder válasza adise (#84378) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amióta sneijder nem érdemelte ki az az évi fodbalban (válogatott és klubszinten) nyújtott teljesítményéért számomra (és nem csak nekem hanem nálam sokkal okosabb futballhoz értő emberek szerint is) teljesen érdektelenné és komolytalanná vált ez a díj.

cyberkind - kétségtelen h jó ha a felét éri, szerintem túlértékelt játékos.
Én csak arra reagáltam hogy nem releváns összehasonlítani a 8-10 évvel ezelőtti futballvilágot a maival.
Összehasonlításképpen a kilencvenes évek vége felé az átlagigazolás 1-2 millió volt. Ma a 4-5 szerese.
Akit akkor leigazoltak tegyük azt 8 millióért, az futballinflációval kiigazítva kb 35 milliót jelent ma.

[ Szerkesztve ]

(#84380) Tibiajax válasza DeathAdder (#84379) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#84381) Sonja


Sonja
veterán

Hivatalos. Götze visszament Dortmundba!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#84382) forceberg válasza DeathAdder (#84379) üzenetére


forceberg
veterán

Volt nála jobb játékos. Legalább kettő...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84383) Richard! válasza Sonja (#84381) üzenetére


Richard!
addikt

Csak a baj, hogy tarján miki pedig elment :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#84384) L_YKing válasza Sonja (#84381) üzenetére


L_YKing
addikt

De ha jol olvastam van visszavasarlasi opcioja a Bayernnek.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#84385) 7600 GS válasza Sonja (#84381) üzenetére


7600 GS
addikt

Júdás visszatért közéjük.

(#84386) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link] :DDD Ő se mixelget.

(#84387) he7edik. válasza 7600 GS (#84385) üzenetére


he7edik.
addikt

Fogják szeretni

Égő szöveg a flém vázon

(#84388) Enzolord válasza Richard! (#84383) üzenetére


Enzolord
addikt

Az miért lenne baj??

(#84379) DeathAdder Nekem 99 óta az, mióta a Treble nem ért semmit a Unitednak..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#84389) villamos


villamos
őstag

A Loki is megy a levesbe, az MTK esélye is a nullához konvergál. Talán még a Videoton van kalapban még, de nagyjából ennyi volt a nemzetközi szereplése a hazai klubcsapatoknak.
De legalább a fehéroroszok gólja tetszett... :)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84390) Napfénysüti válasza villamos (#84389) üzenetére

Jövőre jobb lenne ha el se indulna egyik csapatunk se mert legalább megspórolnák az utazás költségeit. ;] :DDD

Més que un club!

(#84391) villamos válasza Napfénysüti (#84390) üzenetére


villamos
őstag

Igazából nem is az a gond, hogy kikapnak. Az a gond, akiktől, és ahogyan kikapnak. Tegnap a Ferencváros, ma pedig a Debrecen kapott ki egy náluk papíron jóval gyengébb együttestől, szánalmas, és értékelhetetlen játékkal. Elkeserítő, kiábrándító, értelmetlen.
Ha legalább játszottak volna valahogy, de sehogy sem játszottak. :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84392) forceberg válasza villamos (#84391) üzenetére


forceberg
veterán

Félig-meddig láttam, ez még a tegnapit is alulmúlta.
Esélytelenek voltak totálisan.
Ezek a semmi csapatok megfogták őket(FTC-Deb) szervezettségben, annyi kondijuk meg van, hogy ha nincs végig nyomás, végigbírják a meccseket.
A szikra legkisebb jele sem látszott...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84393) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Pedig már milyen szép stadionokban űzhetik ezt a gyönyörű sportot. És még így sem? Hát nem is értem.
___

Conte-t egyre jobban kezdem megkedveli, amiket mond meg csinál... Remélem összerázza ezt a bandát.

(#84394) forceberg válasza KisTücsök (#84393) üzenetére


forceberg
veterán

Igen:
[link]
[link]
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84395) athomi


athomi
veterán


;]

[ Szerkesztve ]

(#84396) forceberg válasza adise (#84366) üzenetére


forceberg
veterán

Dollinak én még mindig nem bocsátottam meg, hogy kipaterolt a csapatból egy Leonardot, tegnap úgy kellett volna egy olyan ember, mint egy falat kenyér az éhezőnek.
Olyan kvalitású játékost nem igazán lehetett látni az embéegyben évtizedek óta.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84397) KisTücsök válasza forceberg (#84394) üzenetére


KisTücsök
addikt

:F

(#84398) forceberg válasza KisTücsök (#84397) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a két továbbjutó katlanja :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#84399) villamos


villamos
őstag

Hurrá! Csak sikerült begyötörni! :C
Legalább a Vidi továbbjut talán most már.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#84400) szab.tam válasza forceberg (#84396) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"kipaterolt a csapatból egy Leonardot"

az egy kicsit összetettebb téma volt.
előadta a listáját, amit a fradi nem tudott teljesíteni. és elment moniz pap fütyijére tapadni az 1860-hoz. amit tob vágtak hazafelé...

de itt valami nagyon el volt cseszve.
sokan nem értjük, hogy ki a f*om ez a djuricin. és miért nem radó jött.
az a szerencsétlen hülyegyerek azt hitte, hogy induviduális módon, ezen a meccsen kell befociznia magát a kezdőbe. és így egy halom labdát elcseszett.
vagy nem modnták el, hogy mi a feladata, vagy rosszul mondták el, vagy nem bírta végrehajtani.
tök 8: ennél a cserénél doll felelőssége megkérdőjelezhetetlen.
nézett is ki a búrájából rendesen...

viszont a vidi gólja elég penge volt.

***

(#84395) athom
csodálatos kép. :C

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.