Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72151) messi6502 válasza B0V9B (#72149) üzenetére


messi6502
tag

Jaja, jó lenne ha kapna egy kis bizalmat Bogdán. :)

(#72150) Tibiajax : Ő most hova is ment végül? Annyi rémlik, hogy az amerikai kontinens lett a befutó. De nem is értem, hogy milyen felindulásból.. :(

(#72152) B0V9B


B0V9B
tag

Gignacnak és Ayewnak is lejárt a szerződésük és sehogy sem lehetett őket Marseilleben tartani, főleg hogy nem jött össze a BL indulás. Gignac elment Mexikóba (ami nálam azóta is a WTF kategória) pénzt keresni.
A francia bajnokság színvonalát jól jellemzi a Lyon szereplése a BL-ben.

(#72153) messi6502 válasza B0V9B (#72152) üzenetére


messi6502
tag

"Gignac elment Mexikóba (ami nálam azóta is a WTF kategória) pénzt keresni."

Na, hát ez az...

(#72154) Assimilator válasza B0V9B (#72149) üzenetére


Assimilator
őstag

Klopp ha egyszer megkedvel valakit, azt kn. soha nem rakja ki. Forditva is igaz. S szerintem Bogdan nem tartozik a kedvencei koze.

(#72155) B0V9B válasza Assimilator (#72154) üzenetére


B0V9B
tag

Ez nálunk is így volt, ha van gyenge pontja az öregnek az a kapus poszt. Weidenfellert alig lehetett kirobbantani a kezdőből évekig (pedig akkor is voltak gyenge meccsei mikor szárnyalt a csapat) utána meg amikor nem ment a csapatnak sem tavaly akkor gondolt egyet és betette a zöldfülű Langerakot. Bogdán érkezésekor azt hittem hogy legalább az EL-t megkapja majd a Ligakupa mellett (meg talán az FA kupában is védhet majd amíg nem jön szembe egy PL csapat) és úgy voltam vele hogy 8-10-12 meccsen simán fog védeni egy szezonban. Még így is jobb döntést hozott mint ha maradt volna a Boltonban és jövőre a harmadik vonalban védene. Mignolet eddig a szezon nyertese, a belga válogatottban is végig védett (Courtois sérülése miatt) valamint a Liverpoolnak a kapujából is kirobbanthatatlan, még egy megye 3-as, Lőddamerreállszdegyorsan FC elleni sörmeccsen is neki kell védenie.

(#72156) messi6502 válasza B0V9B (#72155) üzenetére


messi6502
tag

Bogdánnal az a baj, hogy nagyon vonal kapus, ami Angliába még annyira nem is gáz, de Klopp taktikájához talán jobban illik Mignolet.
Szerintem :F

(#72157) Tibiajax válasza messi6502 (#72151) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ide..

[ Szerkesztve ]

(#72158) bucketb0b válasza venember83 (#72146) üzenetére


bucketb0b
őstag

Igen, mert az 5. bekapott gól kicsit megfogta a srácokat.

(#72159) messi6502 válasza Tibiajax (#72157) üzenetére


messi6502
tag

Tartom még mindig, hogy érthetetlen...Sok pénz lehet e mögött.

(#72160) L_YKing


L_YKing
addikt

[link] Na igen...
A legnagyobbak. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72161) LendvaiFeri1 válasza L_YKing (#72160) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Azért attól egy kicsit még messze van Neymar. ;)

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72162) bagyulajuve válasza L_YKing (#72160) üzenetére


bagyulajuve
addikt

és ezen mit kell látni?

Resistencia eterna

(#72163) LendvaiFeri1 válasza bagyulajuve (#72162) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Amit CR nem csinál blablalba...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72164) #16514048 válasza bagyulajuve (#72162) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezen a következőt kell látni:
Messi annyi tizit hagyott ki, hogy már nem merte bevállalni, nehogy beégjen megint. Ezért átengedte inkább Neymar-nak, szegénynek úgysem akart összejönni a gól azon a meccsen, persze kihagyta a büntetőt ő is.
A legnagyobbak, riszpekt. ;]

(#72165) Ispy


Ispy
veterán

Jia, jia, Hungájia!

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#72166) Assimilator válasza bagyulajuve (#72162) üzenetére


Assimilator
őstag

3 top-tamado. S mindenki tudja kinek kell rugnia. Senki nem hisztizik.
Egy kacsintas, egy paskolas.
Ilyen szintu jatekosoknal ilyet nem latsz mashol.
Mondjuk 3 ilyen szintu jatekost sem latsz mashol egy sorban. :)
Nem igazan vagyok Barca-kedvelo de elkepeszto, hogy ok harman milyen osszhangban vannak.

Az mar kerdes, hogy ha Messiek voltak ilyen nagylelkuek akkor illett volna rendesen odaallni tizihez.

(#72167) Tibiajax válasza Assimilator (#72166) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

respect a hszedért

(#72168) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

köszönöm a válaszokat, asszem mindenféleképpen több irányba is megvilágosodtam :DDD

Resistencia eterna

(#72169) NyxNyxNyx válasza Assimilator (#72166) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát igen, de már megint ott tartunk hogy olyan dolog miatt "emeljük a kalapunkat" aminek alapvetően normálisnak kéne lennie. CR-t emiatt nem hibáztatom hogy nem adja át, mert hát jól lövi (azon kevés dolgok egyike amiben jobb Messi-nél), de hogy a kibaszott szabadrúgásokat nem képes átadni, az már a szánalmas kategória.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72170) LendvaiFeri1 válasza NyxNyxNyx (#72169) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ezt én sem értem. Ott van James, aki fantasztikusan lövi, vagy akár Bale, Kroos, de Ramos sem ba**atja rosszul.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72171) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#72169) üzenetére

Múltkor pont hallottam milyen szabadrúgásstatisztikája van CR-nek és ledöbbentem. :U Kb még én is jobb hatásfokkal lőném azokat szóval a helyében tényleg másnak kéne adni a lehetőséget, szerez így is elég gólt.

Més que un club!

(#72172) bucketb0b válasza Napfénysüti (#72171) üzenetére


bucketb0b
őstag

Régen mintha jobban lőtte volna nem? Vagy csak megszépültek az emlékeim róla? Kicsit mintha befeszülve lőné a szabadokat nekem úgy tűnik, ha nem gól a közönség egyből "szétszedi"

(#72173) messi6502 válasza NyxNyxNyx (#72169) üzenetére


messi6502
tag

Alapvetően nekem is a lelkemet simogatja az a videó, mindettől független igazad van, mindennapos dolognak kéne lennie, hogy ha valakinek épp nem megy valamelyik rögzített szituáció, akkor átadja a jogot másnak.
Sőt, annak idején ez úgy nézett ki, hogy a megadott lehetőség után volt egy mini team-meeting, ahol maguk közt eldöntötték, ki meri elvállalni, mennyire biztos benne stb.. Manapság viszont előre el van jóformán döntve öt évre, előre ki mit rúg és pont. Épp ezért tetszett a viselkedésük, de nekem legfőképp Suarez viselkedése tetszett a legjobban, ő nem igen kapta/kapja meg a lehetőséget a tiziknél, mégis megy pacsizni Messinek, amiért átadta Neymarnak. Pedig szerintem hármójuk közül ő rúgja a legjobban a tiziket. Szerintem megérti, hogy Neymar lelkének kellenek az ilyen dolgok és így a csapat érdekeit a sajátja fölé helyezi. Nekem nagyon szimpi az ilyen. :))

(#72174) L_YKing


L_YKing
addikt

Mindent leirtatok amit le kellett. Lenyegeben ennyi. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72175) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]
ne haragudjatok, de.... :) ez nem is kérdés, ez a kis Messi a világ legjobb focistája

visszajön bzmeg sérülésből, és akkor is ilyet csinál, amit mástól egyébként se.. egy tétmeccsen.. és nem egy skót védő, hanem egy Pjanics mellett.....

á, fszomat az egészbe
:D

[ Szerkesztve ]

(#72176) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#72175) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

hát tulajdonképpen akármelyik védő álhatott volna ott

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72177) B0V9B válasza Tibiajax (#72175) üzenetére


B0V9B
tag

Most miért kell bántani a skót védőket? :(

Egyébként meg mikor fog azzal foglalkozni a bulvársajtó hogy egy védő szépen leszereli vmelyik szupersztárt? 5-ből 1 ilyen bejön és megeszi az ellenfél játékosa, akkor már jönnek a "megetette" "szénné égette" "visszaküldte a óvódába" cikkek.
Mint a kapusoknál. Kifog 10 ziccert, majd potyázik egyet és máris potyakapus lesz... :U

(#72178) Tibiajax válasza B0V9B (#72177) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem bántom őket, de érted, tök más játékszintet, játéktudást (gyorsaság, technika stb) képvisel egy mezei skót vagy -angol tökmindegy- védő, meg egy gyors, nagy formában lévő támadó-gyerek
..és ugyanúgy szopatta meg őt is. esélye nem volt
de nem is az most:) annyi szösszenet kaptunk már a kis argentintól, a nagy madridi szupersztár riválisától fele annyi jönne, már jobban beszélhetnénk egyáltalán rivalizálásról, igazi, zsigeri játéktudással kapcsolatban....

(#72179) B0V9B válasza Tibiajax (#72178) üzenetére


B0V9B
tag

Nekem mindkét játékos játékát élmény nézni, bár mostanában C. Ronaldonak nem megy úgy ahogy anno. :)

Egyébként már sokan tényként kezelik hogy Aubameyang megy a Realba tőlünk, már akár a télen. Ennek az oka hogy idén a Dortmund nem indult a BL-ben ezért még ott is szerepelhetne. Ami tény, hogy beleillik a Real játékstílusába és ugyanúgy bevethető szélsőként vagy csatárként is, de nemhinném hogy szezon közben elengedjük. Viszont a nyáron már szinte előre vetíthető két igazolás: Volland-->BVB Auby-->Real

(#72180) KisTücsök válasza Tibiajax (#72175) üzenetére


KisTücsök
addikt

Amikor először megnéztem mondom magamban: "milyen csel? nem látok semmilyen cselt" :D

Még jó, hogy vannak lassítások. Ja, ha már... lassításról nézve milyen könnyűnek tűnik azért. Legalábbis nekem. Ezt simán megtudnám én is. Csak egy kicsit odarakja az egyik lábát, egy kicsit amoda a másikat, egy kicsit arra néz meg közben fut megizé...

ahha

(#72181) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#72175) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Középsuliban nálunk ez mindennapos... ;]

De az, hogy a világ legjobbja, na ne...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72182) L_YKing válasza Tibiajax (#72175) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha má cselekről van szó: [link] ez is egy Bl meccsen történt. :Y

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72183) Tibiajax válasza LendvaiFeri1 (#72181) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóvan, üljél vissza még a padba aztán hallgassad még a tanítóbácsit egy kicsit

(#72184) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#72183) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nemértelek...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72185) IreN!CuS válasza LendvaiFeri1 (#72184) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mi sem téged

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72186) 7600 GS


7600 GS
addikt

Már megint csak az amperkodás, srácok...

(#72187) messi6502 válasza 7600 GS (#72186) üzenetére


messi6502
tag

Na ja, nincs egy napja, hogy lefutottak egy hasonló kört. ;]

Mondjuk a másik véleményét illene tiszteletben tartania mindenkinek.

(#72188) 7600 GS válasza messi6502 (#72187) üzenetére


7600 GS
addikt

Na ez az, amire itt pár ember képtelen.

(#72189) messi6502 válasza 7600 GS (#72188) üzenetére


messi6502
tag

Tudom, rendszeresen olvasom a topicot, még ha ritkán is írok. De szerencsére az itteniek többsége veszi a poént és nem vesz mindent véresen komolyan. :K
Elvégre könnyedén vagy mi a fene :F

(#72190) Assimilator válasza Tibiajax (#72175) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem vitatom, nem is lehet.
Viszont egy erdekes dolgot megosztanek veletek.
Nem olyan regen unokatesomnak (33 eves) meseltem nagy hevvel a focirol es a legendaimrol.
Nem igazan focikedvelo. Ha arrol van szo eppen jatszik velunk, de nem nez meccset, semmi erdeklodes.
Addig sztorizgattam mig mondta, hogy mutassak mar roluk par videot.
Termeszetesen Ronaldinhoval kezdtem. Aztan az Igazi Ronaldo. Rivaldo. Henry. Egy kis Bergkamp, Kluivert.
Nagyon el volt ragadtatva. Kerdezte, hogy miert ilyen rossz minoseguek a videok. Ok mar nem jatszanak?
Hat nem nagyon. Jott a kerdes, hogy akkor most kik a legjobbak?
Jott akkor Messi, CR, Zlatan. Akkor most Zlatan a legjobb igaz? Hangzott a kerdes.
Hat nem teljesen. Ez eleg relativ. Mostanaban Messi illetve CR szamit a legjobbnak.
"Azt latom, hogy mindenhonnan beverik, mindenhol elszaladnak, mindenki mellett elmennek, de nem tetszenek. Nekem Ronaldinho tetszett a legjobban." Nyugi, nekem is, feleltem. :D
A lenyeg, hogy hiaba bizonygattam, hogy Messi a legjobb, CR meg majdnem, egyszeruen nem tudtam olyan videoosszeallitast mutatni ami a nyomaban lett volna Ronaldinhonak vagy Ronaldonak vagy akar a tobbieknek. :D
Ezeket a dolgokat en magam is erzekeltem, de kicsit megrendito volt, hogy ez egy laikusnak mennyire tisztan lejon.

Na mindegy. Ez csak egy gondolat volt. :)

(#72191) bucketb0b válasza Assimilator (#72190) üzenetére


bucketb0b
őstag

Egyébként ha azt nézzük Ibra sem piskóta.. szerintem közvetlenül ott van Ronaldoék mögött, ő egy komplettebb játékos. Messi-Ronaldo a dinamikájáról, gyorsaságáról "cseleiről" híres, noha Messi nem az a tipikus cselezés játékos, hanem inkább az apró csellel meginduló míg Ronaldo tolja a biciklit, néha elesik, de feláll és megy tovább :DDD

amúgy ami az unokatesódnak Ronaldinho az nekem pl. Raúl. pont nem érdekel, hogy Ronaldo vagy akár Messi mennyi rekordot dönt meg, számomra akkor is ő marad a 7es ;) és ez az egyéni vélemény.

(#72192) Assimilator válasza bucketb0b (#72191) üzenetére


Assimilator
őstag

Nalam Ibra is elorebb van. Eszmeletlen miket tud muvelni.
Egyebkent pedig egy hatalmas troll. Ami miatt ugye eleg megoszto is. :)

(#72193) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

akkor is Böde a legnagyobb :DDD

Resistencia eterna

(#72194) #84221696 válasza bucketb0b (#72191) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem Zidan a legnagyobb kedvencem. :)

(#72195) bucketb0b válasza #84221696 (#72194) üzenetére


bucketb0b
őstag

Na most vájá.
Zídán vagy Zidane?

(#72196) #84221696 válasza bucketb0b (#72195) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lemaradt az e bötyű:) Zinedine Zidane-ról szó természetsen.:)

[ Szerkesztve ]

(#72197) forceberg válasza Assimilator (#72190) üzenetére


forceberg
veterán

Ez nagyon egyszerű...
A legjobb és leglátványosabb között óriási különbség van.
A zsenialitás nem mindig jelent látványosságot, ahogy Messi vagy épp előtte 20 évvel Maradona a finom testcselekkel elküldi a védőket és szinte egyenesen sétálnak tovább, na ezt egy laikus észre sem veszi.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72198) B0V9B


B0V9B
tag

Raúl is ritkán volt látványos és nem nagyon láttad hogy a fülén táncoltatja a labdát (most mindjárt linkel valaki egy kis összeállítást a cseleiről ;] ) de minden porcikájával a gólra törekedett, a legrövidebb és legbiztosabb úton. Az eredményesség nem mindig párosul látványossággal :)

(#72199) Assimilator válasza #84221696 (#72196) üzenetére


Assimilator
őstag

Nagysagarol mindent elmond, hogy elete egyik legszebb mozdulatat egy BL dontoben mutatta be.
Nem valami Granada vagy Gijon ellen.
A leghiresebbet meg egy VB donton. :DDD

(#72200) bucketb0b válasza B0V9B (#72198) üzenetére


bucketb0b
őstag

Egyben szerintem baromi jó volt és nagyon érezte, az emelést. Rengeteg átemeléses gólja van. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.