Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) bucketb0b válasza Enzolord (#71150) üzenetére


bucketb0b
őstag

Most lehet kicsit hazabeszélek, mert szeretem a spanyol válogatottat, de amikor ők nyomták ezt élvezhető volt a foci, az elején több gól volt, utána mondjuk picit belealudtak, de valahogy az jobban tetszett
ez a MU kicsit színtelen, szagtalan, valahogy húzzuk be az 1 gólt aztán már jó lesz. Olyan, mint az Inter nekem egy picit, ha már játszó csapat ellen összekerül akik tudnak is gólokat lőni meg lesz halva a csapat szerintem.

(#71152) gyuromoj


gyuromoj
veterán

"Sokba leszek nektek..." ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71153) venember83


venember83
nagyúr

Ez az Özil-gól inkább vállnak tűnt, mint kéznek, nem mintha ez számítana. :U

(#71154) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem bírom szavakkal kifejezni, mennyire rühellem a bayernt....
juve?? chelsea?.. sehol nincs hozzá képest

(#71155) #16514048 válasza Tibiajax (#71154) üzenetére


#16514048
törölt tag

De őt azért szereted, nem?

;]

[ Szerkesztve ]

(#71156) #84221696


#84221696
törölt tag

Suarez hogy be spiccezte :DDD Mintha csak teremfocizna.:C

(#71157) 7600 GS válasza Tibiajax (#71154) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem inkább ez az Arsenal gyenge még mindig.

(#71158) Tibiajax válasza #16514048 (#71155) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

psztuljon meg...

(#71159) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szép volt Zsiru. ezaz
vágjatok még négyet nekik
--
az milyen gáz már, hogy egyáltalán nem érdekel most ez a barca-meccs?..

[ Szerkesztve ]

(#71160) bucketb0b válasza Tibiajax (#71159) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ha lőnek még egyet akkor idegenben lőtt góllal jobban állnak a csoportban egyenlő pont esetén :DDD

(#71161) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na, az arsenal ki is esett. :DDD

Találkozunk az el-ben. :D

(#71162) bucketb0b


bucketb0b
őstag

De, hogy amúgy mindig el kell vinni 1 szutykos csapatnak a mixem :U Tegnap a Wolfsburg ma meg a Valencia.. mindet eltaláltam dupla eséllyel, de ezt az 1-1et nem.. fszmazegészbemábele :DDD

(#71163) Ringman


Ringman
nagyúr

Király: "45 évesen sem fogom lemondani a válogatottságot” [link]

nem kéne...

(pótselejtezőn sem)

szerk:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#71164) szami777 válasza Tibiajax (#71159) üzenetére


szami777
addikt

Az megvan hogy 4-1nel Giroud ziccerbe mehetett volna, de az a vak idiota parjelzo beintette a lest, pedig nem volt az kozel sem? Ott még talán lehetett volna sansz azt mondom. Olyan ideges voltam akkor, biztiboy kikuldott a kocsmabol h hűtsem le a fejem. :D

De egyutt erzek veled, az egész bayernt ki nem allhatom, robbennel es mullerrel az elen.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71165) Ringman válasza Tibiajax (#71158) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha az interben játszana, elnéznéd neki, hogy milyen arc :)

(#71166) szab.tam


szab.tam
nagyúr

m4-en nézem hajnal tamást, mint szakértőt, és nagyon jól tolja.

a bayern meccs előtt fejből adta elő, (szerintem nagyrészt saját gondolatot is).
most, az összefoglaónál érzékelhető, hogy elétolt, más által írt szöveget ad elő nagyrészt, de nagyon profin teszi. néha lepillant a nyomtatott jegyzetre, de nem úgy néz ki, mint egy felolvasás.
és néha beszúrja a saját véleményt is.

profi.

régen láttam honi focistát ennyi inteligenciával, rátermettséggel.

***

beugrott hajnal tamás első meccse a fradiban.
láttam a tv-ben.
16 éves volt, becserélték, és pimasz módon nekiállt cselezni, majdnem gólt lőtt.

kedvelem a palit. :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71167) Tibiajax válasza szami777 (#71164) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

De egyutt erzek veled, az egész bayernt ki nem allhatom, robbennel es mullerrel az elen.
ez most egy olyan pont akkor, ahol találkoztunk.
sajnálom Robbent, hogy ott játszik

Ringman ejj te.... kezdesz engem kiismerni.....
:DDD :P

(#71168) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#71169) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, szóval a hétvégéről
köszi először is mindenkinek akinek eszébe jutottam, életem egyik nagy élményében részesülhettem az elmúlt hétvégén :) nem nagyon lehet leírni szavakkal, milyen stadionban végignézni meccset, főképp a tévés közvetítéshez viszonyítva.. tényleg, minden összejött végül hála a jó istennek, út rendben volt, az idő gyönyörű volt, Milánó városa rohadtul élhető és szimpi. és tele van turistával
na de nem miattuk mentem hanem más miatt, és amikor a metro bemondta hogy nekszte stáción: stádion szán szíró, next sztésön: szán szíró. a szívem már zakatolt:)
a stadion fasza, a környéke eléggé lepukkant, tisztára mint a bűnvadászok spencer/hill-filmben a hajókikötő, mintha egy dokkoló lenne a 70/80-as évekből :) na de pont ezért jött be nekem csak igazán. igazi olasz fíling, kihaltság, csupasz beton mindenfele, vakító napsütésben. viszont voltak szuper sütögetőbódék, ahol szorgalmasan készültek már a sok éhes szájra. vendég viszont sehol senki nem volt még – ez kellett nekem, nem kell senkit kerülgetnem. mondtam Adriennek, én innen nem megyek sehova, itt kajálok. hazaérkeztem

az estéről sokat nem tudok írni, felrakom a videókat ma vagy holnap, aztán belekukkanthattok. felejthetetlen élmény volt. ott játszott előttem 20méterre végre Jovetic :) meg a többiek.. Nainggolan milyen zömök gyerek, fasza volt őt is látni, nincs haragban a labdával, az látszódott. bazze, Roma hogy nyomott már, áá, mindeki fosott, meg sikongott, jobbak voltak. viszont faszán védekeztünk. nem véletlen írják ugye, hogy Itália legjobb támadósora ment a legjobb védelemmel szemben.. aztán egyszer csak jött Medel.

amit kurva jó volt látni, az a védelem.. ahogy mozog meg irányították egymást, amikor szorított a Roma, Miranda meg Murillo volt abszolút a főnök, de aki a király volt az este, az Guarín. sokat védekezett, folyamatosan intette a két oldalt h menjen a kibaszott emberrel, ordított. egy támadás is állat volt persze - ahogy mindenki ordított egy emberként h tedd már ki, ott van üresen! - de így egyben látni a védekezés folyamatát – egy külföldi profi csapatnál. tévében ez rohadtul nem jön le. vagy legalábbis nem veszed észre. itt meg előtted csinálják. hogy imádtam. picit másabbak, mint mi a heti egyszeri kocafocimeccseinken.. xd
de a lényeg, h győztes meccsen lehettem ott, a hangulat nagyon buli volt és nekem volt a legszebb mezem az egész stadionban (nézték is sokan). mindenki pirellisben volt, még fioruccist sem láttam, nemhogy misura-st. szállodában este csak meg is szólítottak „ciaoo, miZura”

képek fent vannak [link], csemegézzetek. időrendben vannak, szóval kb ahogy mi is átéltük

(#71170) Napfénysüti válasza Tibiajax (#71169) üzenetére

Na látod mondtam én hogy jó hely ez a Milánó. Faszák a képek. :K

Més que un club!

(#71171) Melack válasza Tibiajax (#71169) üzenetére


Melack
veterán

DSC_2487-26 - ezt a képet magkaphatom nagyban? Szeretem a villamosokat, nah. Meg az Intert :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#71172) KisTücsök válasza Tibiajax (#71168) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az ott egy random emberke? Vagy valami ismerős odaállítva a kép miatt?

Ez kurva jó lett. Meg a többi se rossz azért. :D
____

Ha ez a Benzema ügy igaz, remélem a maximális büntetést kapja és naponta néhányszor megpakolják a társai.

(#71173) venember83 válasza Tibiajax (#71169) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszönjük a képeket, nagyon jókor voltatok Milánóban minden szempontból. Adrienn nem kapott egy Inter-mezt? :)

(#71174) 7600 GS válasza KisTücsök (#71172) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaj de kis naiv vagy istenem. :D

(#71175) Tibiajax válasza Melack (#71171) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

katt a képre, majd kép mellett jobb alsó sarokban lefele mutató nyíl - view all sizes

KisTücsök random kisgyerek volt, épp ott rugdosta a labdát, fater a kocsiban ujságot olvasott. már épp eljöttünk, pont visszanéztem valami miatt, akkor láttam meg

venember nem viccelek, megtörtént: Adró mindig lemaradt, gondolom unta már a fotózásaimat, nézegette addig az interes csecsebecséket. mondom neki, mit nézed ezeket annyira, nekem nem nagyon kell semmi köszi, csak eredeti és csak vintage mezek érdekelnek. de olyanok itt nincsenek ;] . azt mondja, jó de magának akar valamit venni.. "például egy sálat"
xd

(#71176) BenHans válasza Tibiajax (#71169) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi a beszámolót, nagyon kíváncsi vagyok a videókra is. :)
Nagy álmom hogy kijussak egy AS Roma meccsre mielőtt Totti visszavonul. Nagyon szeretném egyszer élőben és még a pályán látni. Félek, hogy ez az idény az utolsó lehetőségem....

Az összes kép jó, de az az egy a labdázó kisgyerekkel, egyszerűen mesél. :R

Pár kérdés. Ár/érték arányban hova érdemes jegyet venni ahol nagyjából látok mindent és közel vagyok a játékosokhoz? Hol érdemes jegyet venni?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71177) peterszky válasza Tibiajax (#71169) üzenetére


peterszky
őstag

Üdvözlet a "nem-fotel" drukkerek világában :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#71178) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ehhez csak gratulálni tudok... idióta :W

Benzemát a francia rendőrség zsarolásban való bűnrészességgel vádolja további három társával együtt. Ha bűnösnek találják 5 évi szabadságvesztésre ítélhetik. Karim a Versailles-i Bíróság épületét 13:30-kor hagyta el, ahova egyenesen a fogdából ment, miutan az éjszakát bent töltötte. A bíró utasította, hogy ne lépjen kapcsolatba a sértettel, Valbuenával és a többi vádlottal sem. Egyelőre nem tudni, hogy klubjában való szereplésére miként hat ki az ügy.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71179) L_YKing válasza gyuromoj (#71178) üzenetére


L_YKing
addikt

Fuu de elkepzeltem: benzemat kulon rabszallito busszal viszik a meccsre es egeszen a kezdo sipszoig bilincsben van. Szunetre kilon cellaba kell mennie.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71180) bandus válasza gyuromoj (#71178) üzenetére


bandus
veterán

én ezt nem értem. 3 focista, akik külön-külön csak a labdarúgásból (reklámok nélkül) is eurómilliókat keresnek mi a fenéért zsarolna meg egy negyediket szaros 150 ezer euróért. valami itt nagyon sántít.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#71181) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ez mi gól már a futsal legjobbjától :R

Resistencia eterna

(#71182) vans? válasza bagyulajuve (#71181) üzenetére


vans?
őstag

Csak a szokasos :R Akit erdekel a futsal, jovo heten Gyorben futsal BL elitkor!

hábm bábm

(#71183) 7600 GS válasza bandus (#71180) üzenetére


7600 GS
addikt

Benzema tesója sáros a történetben, megpróbálta őt belerángatni tudtommal. :)

Amúgy ma meg már vigyorogva érkezett az Audijával az edzésre, nem lesz itt semmi komoly retorzió.

(#71184) Tibiajax válasza BenHans (#71176) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megmondom frankón, baromi sokáig mazsoláztam én is azon, hová kellene ülni. ha már elmegyünk, ha már befizetünk, lássunk is. paráztam, h ha nem ülünk elég közel, nem lesz olyan jó, túl apró lesz Jovetic.
aztán szembesültem a helyárakkal, kijózanodtam gyorsan. végül viszonylag azért előre sikerült ülni, még elérhető áron.
de az igazi meglepetés a helyszínen jött. ami ugye a jutubos amatőr videókon rohadtul nem jön át, hogy élőben baromi közel van a pálya. köszönhetően persze ez annak, h nincs túl nagy távolság a san siro-ban a gyep és az első sorok között - egy olimpicoval ellentétben mondjuk. szóval iszonyat jó volt, felesleges volt aggódnom annyit

peterszky kétszer voltam kint életemben meccsen, egyik egy válogatott meccs volt a Puskásban, másik az ac milan elleni gálameccs annak idején. mindkettő szar volt. főleg a milan-os, kanyarban álldogáltunk, úgy kellett meresztenem a szemem, h lássak valamit

(#71185) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

figyeld,
A csoport: 1. Molde 10 pont (továbbjutott), 2. Fenerbahce 5, 3. Ajax 3, 4. Celtic 2

:DDD
azér' ezt ki gondolta volna már..

(#71186) hobizoli válasza Tibiajax (#71184) üzenetére


hobizoli
nagyúr

bazze, hogy 10 meccsbol 9 OK es az a nyominger Celtic meg nem tud nyerni.... :DDD

több drón kell ;P

(#71187) Tibiajax válasza hobizoli (#71186) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én csak lord Meldrumot tudom idézni ezek után, a csengetet mylordból..
a világ a feje tetejére állt..megyek és lefekszem!
:D

(#71188) L_YKing


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71189) szami777 válasza hobizoli (#71186) üzenetére


szami777
addikt

Nekem is az vitte :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71190) bucketb0b válasza L_YKing (#71188) üzenetére


bucketb0b
őstag

A jó öreg Yeti nem a nagyapja? :DDD

(#71191) Richard!


Richard!
addikt

Ennek sem fog már benőni a feje lágya...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71192) DopeBob válasza Richard! (#71191) üzenetére


DopeBob
addikt

Mert? Szerintem ezen a szintem el kell hinnie magáról, hogy ő a legjobb, különben mi értelme?

MZ/X

(#71193) L_YKing válasza DopeBob (#71192) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerenyseg.
Emiatt futyulik a palyan es utaljak sokan.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71194) 7600 GS válasza L_YKing (#71193) üzenetére


7600 GS
addikt

És szerintetek ez komolyan érdekel egy profi futballistát? :D

[ Szerkesztve ]

(#71195) L_YKing válasza 7600 GS (#71194) üzenetére


L_YKing
addikt

Hajaj!! Cristiani nem erdekel semmi Ronaldo! ✋🏿
:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71196) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Válogatott: Varga Roland nincs, Kleinheisler a szűk keretben!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71197) Ringman válasza gyuromoj (#71196) üzenetére


Ringman
nagyúr

magyar Scholes

:))

(#71198) Enzolord válasza Ringman (#71197) üzenetére


Enzolord
addikt

Nee..
Ne hasonlítsd a világ egyik, számomra legjobb középpályását ezekhez a falábúakhoz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71199) Ringman válasza Enzolord (#71198) üzenetére


Ringman
nagyúr

nemén voltam:

wiki

(#71200) szami777


szami777
addikt

Megérkeztek a Puskás-díjra szánt gólok. :)
Lehet mazsolázni : [link]

Számomra Mexes álomgólja az összes felett áll, neki kéne nyerni, ilyen gólokat abba a gagyi keleti anime sorozatban lőttek, ami valamikor a 90-es évek közepén ment a TV-ben :DDD :DDD
(Messi a 2. hely, David Ball a 3. a képzeletbeli dobogómon)

Nektek?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.