Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) Enzolord válasza L_YKing (#71245) üzenetére


Enzolord
addikt

Akarod mondani, Juve 2.0?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71252) Citroware


Citroware
addikt

Neymar-aranylabda kinézőben. Vagy nem?

(#71253) BenHans


BenHans
addikt

Grazie Roma! :R

[Ez] nem ért lapot. [link]!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71254) Richard!


Richard!
addikt

Mix gyilkos hétvége Angliában... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71255) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A meccs 70 százalékában jobbak voltunk, de a végén azért már imádkozni kellett hogy maradjon az X. Igazságos volt, nagyot küzdöttek a srácok. Az meg jellemző, hogy olyan ember talál be a Spurs ellen aki szökőévente egyszer teszi azt.

monokit hallgatni meg fájdalmas. Ha a barcások panaszkodnak a Sport TV-re, akkor én nem tudom mit mondjak az elfogultsággal kapcsolatban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71256) L_YKing


L_YKing
addikt

Neymar goljat mekkora? :Y :Y
Hihetetlen az a srac. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71257) venember83


venember83
nagyúr

A Juve már a hetedik a mai parádés produkcióval, mindössze két pontra van az AC Milan!

(#71258) Richard!


Richard!
addikt

Remélem letérdel a margit :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71259) L_YKing válasza L_YKing (#71256) üzenetére


L_YKing
addikt

Mar rini se tudok... :DDDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71260) pohár válasza Richard! (#71258) üzenetére


pohár
félisten

ahogy a klasszikus mondja ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71261) 7600 GS válasza Richard! (#71258) üzenetére


7600 GS
addikt

Én meg nem.

(#71262) Dinter


Dinter
addikt

Nacho milyen kapufa

(#71263) BenHans


BenHans
addikt

RAMOOOSS! Ez a játék! :Y :C :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71264) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Közben a lelátón valakinél sok volt a kábszi ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71265) pohár válasza BenHans (#71263) üzenetére


pohár
félisten

bele is sérült, megint :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71266) B0V9B


B0V9B
tag

Szia Schalke... ;]
Aki az eredményre néz rá csak, az azt hiheti hogy szoros volt, de aki látta is a meccset az tudja hogy ennél sokkal nagyobb volt a két csapat között a különbség.

Idén már 71 gólnál járunk a tétmeccseket figyelembe véve, és még csak November eleje van. :R
Kis off: Nem tudja véletlenül valaki hogy ebben mennyi a rekord? Annyi rémlik hogy a Real Madrid lőtt a 2011-12-es szezonban 173 gólt minden tétmeccset figyelembe véve, de nem vagyok benne biztos hogy ez a rekord.

Danke Auby!! :C

[ Szerkesztve ]

(#71267) venember83


venember83
nagyúr

2-1, örülünk, Vincent? :)) Mióta nem néztem Real-meccset...

(#71268) pohár válasza venember83 (#71267) üzenetére


pohár
félisten

hát nem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71269) IreN!CuS válasza venember83 (#71267) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Örülünk ;]

Addig jó amíg a fehér 7-es nem passzol....:)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#71270) pohár


pohár
félisten

hogy ez a kapus is mit csinál... gyönyörű

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71271) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Don Florentino köszi ezt a szuper edzőzsenit... :C

(#71273) pohár
Ezt a Kiko gyereket nem nevezném kapusnak... érthetetlen hogy minek hozták "haza"?!

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71272) venember83


venember83
nagyúr

Nándi-gól! Ennek örülök, bár maga a meccs végső kimenetele teljesen hidegen hagy. :))

[ Szerkesztve ]

(#71273) pohár válasza gyuromoj (#71271) üzenetére


pohár
félisten

az nem hiszem, hogy az edző hibája, ha a védelem szaladgál eszetlenül hátul, mint a fej nélküli tyúk, a kapusról nem is beszélve... az első gólnál azt se tudta hol van szerintem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71274) Dinter válasza pohár (#71273) üzenetére


Dinter
addikt

Akkor kinek kéne megszerveznie? Casilla is csak bizonytalanabbá tette a védelmet, az is biztos.
Csatár nélkül meg még mindig nem lehet gólt lőni.

(#71275) pohár válasza Dinter (#71274) üzenetére


pohár
félisten

csak azt mondom, hogy ha már az ötösön belül a labda, akkor rá kéne menni, vagy mi
Casilla helyett egy zsák hagyma is lehet jobban védett volna ma, az hótbiztos :D :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71276) Citroware válasza Dinter (#71274) üzenetére


Citroware
addikt

Biztos a főnököt becsapta a játékos neve, ezért állította be, de hát basszus, hiányzik egy "s" a neve végéről. Ez így viszont tényleg szar. :DDD

(#71277) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyönyőrűséges torinói győzelem, real madrid-kiszopás..kell-e ennél szebb hétvége?

már csak a cselszinek kellet volna hoznia a kötelezőjét...

(#71278) BenHans


BenHans
addikt

A Dybala által beszerencséskedett 3. Juve gól előtti 23,5km-es lesről nem beszél senki? :DDD [link]
Ennyire kell tartani egy esetleges Empoli egyenlítéstől? :F

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71279) Tibiajax válasza L_YKing (#71256) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Junior, most nézem csak, gci milyen gólt lőttél már???
:D
anyám....

(#71280) L_YKing válasza Tibiajax (#71279) üzenetére


L_YKing
addikt

Het, honap, ev golja... :DD :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71281) szab.tam válasza Tibiajax (#71277) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pontosan tudtam a forgatókönyvet.
hsz. eleje. :D

margit bukta is megvolt az elmémben, csak a többiek nem tették a dolgukat.
monaco vezetés is megvolt, csak aztán nem fociztak a végéig.
dc is tartotta a 0:0-t, azt hittem, hogy 0:1 lesz a vége, hogy egy nyálas hosszabbítás következhessen.
az utóbbi 2-ben tévedtem. (igazsághoz hozzátartozik, hogy ez utóbbit már nem bírtam megrakni, mert sem egyenlegem nem volt a pro-n, sem nyitva lévő lotyózót nem találtam...)

de az inter-t már elég jól kiismertem. :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71282) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#71280) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon szép volt, de még az is kérdéses, hogy a nap gólja címet megérdemelné-e Ramos gólja mellett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71283) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#71282) üzenetére


L_YKing
addikt

Boven megerdemli. Sot... Azert ez tobb egy ollozasnal.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71284) Tibiajax válasza szab.tam (#71281) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mennyit kaszáltál?
tudod, h 10% abból enyém

(#71285) szab.tam válasza Tibiajax (#71284) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mai veszteségem 10%-át átvállalod. nagyon korrekt. mondom, hová utlahatod.
:DDD

japánul a stadion neve.
fonetikusan leírva:
szán síró.

olvastam kicsit.
a san japánul annyit jenet, hogy:
san - Az általános, felnőtteknek kijáró udvarias megszólítási forma.
és még bőg is.
pfff... :( :DDD

ilyen lenne az otthonom, én sem nyernék 1 gólnál többel.
soha....
idegenben pláne nem... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71286) venember83 válasza BenHans (#71278) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem beszélt senki a Roma-büntetőről sem, ami szabadrúgás kellett volna, hogy legyen. Meg az elmaradt Toro tizenegyesekről sem. De mindennek megvan az oka: lóf@szt sem érdekli az olasz liga, a bíráskodás meg aztán főleg nem. Amúgy Maccarone szép gólt szerzett, nyilván első lövésből.

Különben is Dybala, nem volt lesen, előtte meg ketten kihagyták (Lichti és Mandzu), a Juve ezzel megadta a lehetőséget a védők számára a tisztázásra, szóval csak magának köszönheti az Empoli az egészet. :D

Neymar gólja amúgy tényleg gyönyörű volt, le a kalappal előtte. Szeretném, ha lenne néhány ilyen kaliberű futballista az olasz ligában és 2-3 a Juventusban, de a Serie A másról szól.

[ Szerkesztve ]

(#71287) bagyulajuve válasza BenHans (#71278) üzenetére


bagyulajuve
addikt

valahogy éreztem, hogy te fogod felhozni :U
véleményem=venember83

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#71288) Ringman válasza venember83 (#71286) üzenetére


Ringman
nagyúr

toro-inter meccsen a bíró kb. skót :) felfogásban vezette a meccset a 16-oson belüli szituációkat és a lapok kiosztását nézve, olasz módon vezető bíró min. 2 toro és 1 inter tizit (kondogbiát söpörték el) befújt volna, meg lett volna 1 torinoi piros is (már nem emlékszem kicsoda - ez jól bemutatja a meccs izgalmasságát)

bár az olasz bírókat ismerve ugyanezekre a szitukra totti mester mind3 büntetőt megkapta volna.

(#71289) Richard!


Richard!
addikt

Murinnyó és az Arsenal :C :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71290) venember83 válasza Richard! (#71289) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerverhiba

500

(#71291) Richard! válasza venember83 (#71290) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor látogassatok el Monokini Lehel facebook oldalára :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71292) L_YKing válasza Richard! (#71291) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD
Hatalmas.. :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71293) Enzolord válasza Richard! (#71289) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem Joeynak a magyar hangja? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71294) bucketb0b válasza Enzolord (#71293) üzenetére


bucketb0b
őstag

Digi Sport műsorvezető :DDD

(#71295) szami777 válasza venember83 (#71290) üzenetére


szami777
addikt

Itt van: [link]
Ezen még én is szakadok :DDD

(#71293) Enzolord
De az :)
Sztem egy poén kedvéért felkérték erre.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71296) pohár válasza Richard! (#71289) üzenetére


pohár
félisten

atyaúristen :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71297) #56268288 válasza Enzolord (#71293) üzenetére


#56268288
törölt tag

Holl Nándor.

(#71298) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Real Sociedad: a vezetőség menesztette Moyest – hivatalos

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71299) szami777 válasza gyuromoj (#71298) üzenetére


szami777
addikt

Várjuk vissza angliába :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71300) Napfénysüti válasza szami777 (#71299) üzenetére

A Chelsea-hez? ;] :DDD

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.