Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71201) bucketb0b válasza szami777 (#71200) üzenetére


bucketb0b
őstag

Tsubasa kapitány? Te kis hobbidrukker ;]

(#71202) L_YKing válasza szami777 (#71200) üzenetére


L_YKing
addikt

Ugyanaz mint nalad.. Mexes golja tul szep.
Viszont Messi... :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71203) bagyulajuve válasza szami777 (#71200) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Florenzié - aztán Messi, Mexes

Resistencia eterna

(#71204) Enzolord válasza szami777 (#71200) üzenetére


Enzolord
addikt

A pálya ördögeire gondolsz?
Aquila lövés, meg szuper magnum lövés.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71205) szami777 válasza Enzolord (#71204) üzenetére


szami777
addikt

Az volt az :DDD
A fizika törvényeit nem abban a sorozatban kell keresni. :DD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71206) Enzolord válasza szami777 (#71205) üzenetére


Enzolord
addikt

Pedig igenis realisztikus volt, amikor futottak, és olyan messze volt a kapu, hogy először csak a felső léc tűnt fel, azután a többi, mint a hajók a tengeren..
Meg úgy megtekerték a labdát, hogy bevitte a kapust.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71207) bucketb0b válasza Enzolord (#71206) üzenetére


bucketb0b
őstag

Bennem az maradt meg amikor volt valami fejsérülése és a vértől nem látott majd eszébe jutott a gyakorlása amikor bekötött szemmel kellett gólt lőni, hogy érezze a kaput :DDD
mondjuk van benne valami, mert egy jó játékosnak éreznie kell a kaput, de azért na :DDD

(#71208) Enzolord válasza bucketb0b (#71207) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem az, amikor a dagadt gyerek állt a kapuban, ment a labda, megfogta, de pörgött a kezében, és tolta be a kapuba... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71209) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Nekem meg az amikor a szomszéd gyerek tsubasanak képzelte magát miközben az utcán focizott és minden fél percben 10 másodpercig ordította, hogy: "és jön tsubasa kapitány, ésss kicselezi éss góóóól". Meg hasonlók.

Elég sokat focizott akkortájt...

Szóval igen, rühellem tsubasat. Kösz, hogy eszembe juttattátok.

(#71210) bucketb0b válasza KisTücsök (#71209) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nézd meg féltékeny a kicsike, mert ő nem tud focizni ;]

(#71211) szami777 válasza KisTücsök (#71209) üzenetére


szami777
addikt

Jah persze.... A szomszéd gyerek :D
Nem kell szégyellni ;] ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71212) pohár válasza bucketb0b (#71201) üzenetére


pohár
félisten

nem abban volt valami sasrúgás, vagy mi a tököm? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71213) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:D
___

Hogy értelmes hsz is legyen: 8 futballista, aki sokkal öregebbnek néz ki, mint amennyi valójában!

A vicc az, hogy itt még Costa az, akinél azt mondom, oké, belefér.

[ Szerkesztve ]

(#71214) Richard! válasza KisTücsök (#71213) üzenetére


Richard!
addikt

Azt sem értem, hogy Lukaku mit keres ezen a listán...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71215) Enzolord válasza pohár (#71212) üzenetére


Enzolord
addikt

Az volt az Aquila lövés..
Amikor sassá változott a labda..
Meg a szuper Magnum, de azt már nem tudom, mit csinált.. :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71216) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tsubasa kapitány :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71217) bucketb0b válasza pohár (#71212) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem tudom nagyon fiatal voltam, gyerek dokihoz jártam akkor szerettem bele. Ne is kérdezd mit adott nekem az orvos :DDD lehet elkezdem megint megnézni, újraélem gyermekkorom :D aztán mikor kimegyek a grundra szabadrúgásnál majd átváltozik egy turullá a labda és beverem a felsőbe :D

(#71218) NyxNyxNyx válasza szami777 (#71200) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ugyanígy az első két hely. Ha nem véletlen volt a harmadik akkor az is rendben van, bár inkább Florenzi.

Erről a Tsubasa kapitányról én teljesen lemaradtam, hatalmas. :DDD A South Park-os szinkronszínészek egészen furcsán hatnak ebben a közegben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71219) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ez tetszett nekem a napokban:
Király 45 évesen sem mondaná le a válogatottságot

"Király a riválissal nem kívánt foglalkozni, mindössze annyit mondott, az oslói hideg nem jelenthet gondot, mivel késő ősszel már mindenhol hűvös van." viselni fogja a mackónadrágját. ;]

(#71220) Citroware


Citroware
addikt

Szép, újabb Chelsea-vereségben gazdag szombati pihenéses időtöltést kívánok mindenkinek. :C

(#71221) Richard! válasza Citroware (#71220) üzenetére


Richard!
addikt

A bráner müntyhent mikor fogják már megverni? Unalmas amit csinálnak...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71222) forceberg válasza Richard! (#71221) üzenetére


forceberg
veterán

Nagyon ritkán enerváltak, de a többi meccsöken nem sok izgalom van...

Az a vicc, hogy ma pl. ez a padjuk:

5
M. Benatia
6
Thiago Alcântara
8
Javi Martínez
14
Xabi Alonso
21
P. Lahm
26
S. Ulreich
28
H. Badstuber

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#71223) Citroware válasza Richard! (#71221) üzenetére


Citroware
addikt

Mit akarsz? :DDD Múlt héten legalább egy döntetlen becsúszott, luxus lenne mégegy botlást kérni.

(#71224) bucketb0b válasza Richard! (#71221) üzenetére


bucketb0b
őstag

Otthon sosem a ligában, 1 csapatos. Blben megint kiszopnak majd simán. Idén szerintem egy PSG is elkaphatja őket vagy egy izmosabb Zenit.

(#71225) L_YKing válasza bucketb0b (#71224) üzenetére


L_YKing
addikt

Idei Bayernt aki megfogja annak nagy grat! Mocskosul ossze lett teve idenre. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71226) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

köszi cselszi..

nem baj, legalább murinnyó takarodik

(#71227) KisTücsök válasza Tibiajax (#71226) üzenetére


KisTücsök
addikt

jött a mix?

(#71228) L_YKing válasza KisTücsök (#71227) üzenetére


L_YKing
addikt

En az ellentettjere tippelek.
En is majdnem tettem Oket. De mar 2 hete nem tettem. 😁

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71229) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jaa.

Ezek ellen az orkok ellen egy top formában lévő chelsea is megszenvedett volna. Meg is szokott általában.

Idén a bajnokságban talán ma nyújtottuk a legértékelhetőbb produkciót. Sőt, olykor szabályosan varázsoltak a srácok a pályán. Azok a kis egyénérintéses passzok, az elengedések, sarkazgatások. Hát... amit elvárna az ember egy félmilliárdot érő kerettől. Lehet jót tett, hogy mou még csak látótávolságban sem volt.

(#71230) Tibiajax válasza KisTücsök (#71227) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem jött.. ezen ment el
és a legjobban azért bánom, mert ezt a meccset éreztem a legbiztosabbnak. mondom, ma nyerni fog a cselszi. nyerniük kell. most már az jön. maguk miatt. murinnyó miatt is

aztán persze lehet h csak sokat rulettezek, ahol a sok piros után jönnie kell a feketének.. xd
fszomba..

(#71231) szab.tam válasza [CS]Blade2 (#71219) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Juhász Roland szerint fontos az idegenbeli gól, de nem szabad feladni a biztos védekezést."

fontos a szaporodás, de a biztonság kedvéért gumit is húzunk.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71232) szami777 válasza KisTücsök (#71229) üzenetére


szami777
addikt

Hajnali 3 ora van es Mou meg mindig a Chelsea mebedzsere. :U

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71233) Richard! válasza szami777 (#71232) üzenetére


Richard!
addikt

Meglepő és mulatságos...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71234) itouchfan válasza szami777 (#71232) üzenetére


itouchfan
senior tag

Minél tovább az marad, annál jobb. Süllyedjen csak egyre mélyebbre és mélyebbre. Az kell neki, megérdemli.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71235) KisTücsök válasza szami777 (#71232) üzenetére


KisTücsök
addikt

Feküdj le nyugodtan, jó darabig még az is marad. :D

Te mi tudsz arról az összegről, amit abranak kell fizetnie, ha kirúgja?

(#71236) szami777 válasza KisTücsök (#71235) üzenetére


szami777
addikt

Nem sokat. Monaco 50 misit fizetett volna érte, abra 100-at kért tőlük. Ezt átgondolva elég nagy összeg lehet.
De lehet, hogy nem is a kirúgásért járó fix összeg a nagy, hanem az, hogy ugye ilyenkor kirúgás után x évig tovább kapja a fizut. Di Matteo például a kirúgása után még vagy 2 évig kapta a 100+ ezer fontos heti fizetését. Amikor ez lejárt, akkor ment a Schalke-hoz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71237) bucketb0b válasza szami777 (#71236) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát egy Abra kaliberű pénzeszsák ezt simán kibírja. Inkább az a kérdés, hogy kit hoznának a helyébe.. ráadásul inkább itt mentális gondok vannak a játékosoknál ami nem biztos, hogy megváltozik egy edzőcserével. Tavalyi szezonban jól kijött minden. Szöglet gólok, védők hozták a meccseket. Idén ez nincs. Willian is csak szabadrúgásgólokat lő ami abban merül ki, hogy szélről betekeri nem ér bele senki és gól. Erre sajnos nem lehet alapozni. Azok a középpályás passzok hiányoznak amiket pl. tavaly Fabregas adott Costanak, ráadásul azt a bunkót simán kikészítik minden meccsen. Ha nem minden 2. meccsén kaphatna 4-5 meccses eltiltást akkor egyet sem. Nem feltétlenül egy ilyen csatár kellene most a Chelseanek, főleg így, hogy egyedül van ráadásul nincs pótlása. Csak a Skrtl elleni szabálytalanságért adtam volna 5-10 meccsen eltiltást neki.. talán akkor felfogja, hogy nem az a játék amit ő csinál ha a fél szezonban el van tiltva.
Nem Chelsea ellenesként írtam offként :R

[ Szerkesztve ]

(#71238) Ringman


Ringman
nagyúr

elég komoly büntetés a toro-inter meccs.

(#71239) szami777 válasza bucketb0b (#71237) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem pedig pont egy edzőváltás tud segíteni mentálisan. Helyre rakja a fejeket, mindenki tiszta lappal indul. Costát vihetné magával Mou, ha elmegy, hányingerem van tőle, ráadásul idén egy kalap sz@r.

"szélről betekeri nem ér bele senki és gól."
Ezzel nem feltétlenül értek egyet, nézd meg idén Willian milyen gólokat lő, nem csak beadásnak szánt lövések azok. :) Múlt héten az ő goljával nyertünk a BL-ben. A Soton elleni gól meg sztem az év szabadrúgás gólja.
Hetek óta ő a csapat legjobbja egyébként.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71240) BenHans válasza szami777 (#71239) üzenetére


BenHans
addikt

Nálam ugye a Roma a kedvenc, de rajtuk kívül a Chelsea-vel és a Real Madriddal szimpatizálok, és minden meccsüket nézem, de lehet egyedül vagyok azzal az állásponttal, hogy én ezt a "teljesítményt" nem kenném Mourinhora. A tavalyi Dortmund sem Klopp hibája volt szerintem.

Az utóbbi időben az igazolások is gyengék voltak. Pedro-Baba-Cuadrado-Falcao tragédia. Pedig én pl Pedrotól és Babatól többet vártam, utóbbira már azt mondom jobb, hogy inkább Rüdiger jött Rómába.

Zouma a legjobb a Chelsea védelmében, én legalábbis így látom, és nem véletlen imádkoztam hogy őt hozza el valahogy Sabatini.

Én a Loftus-Cheek, Kenedy párost akarom látni a kezdőben, mert jelenleg pl a Costa-Falcao-Remy triónál egy féllábú Didier Drogba is többet érne, pláne az öltözőben. Az Ő személye és mentalitása nagyon hiányzik nekem és ahogy én látom a csapatnak is, meg ugye egy Lampard. :(((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#71241) Tibiajax válasza Ringman (#71238) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

leszarjuk, 0-1!
:)

(#71242) Ringman válasza Tibiajax (#71241) üzenetére


Ringman
nagyúr

mancs le is hozta az összes csatárt.

még egy nagatomo - rano cserét várok

(#71243) bucketb0b válasza szami777 (#71239) üzenetére


bucketb0b
őstag

Igen ő a csapat legjobbja csak úgy írtam, hogy erre nem feltétlenül lehet építeni egy meccset, hogy majd lesz valami a pontrúgásnál és kihúzzuk. Főleg úgy, hogy idén kaki a védelem (is). Amúgy eddig kb. Willian volt a csapat legrosszabb befejező játékosa. Idén a legjobb, azért ez sokat elmond a csapatról :(

(#71240) BenHans: Hogy lehetne jobb Pedro ha az egész csapat szar? Egy rossz csapatból könnyebb kitűnni, de most a Chelseanél ez nem igazán igaz. Kompletten rossz ott valami. Ráadásul lehet több védekező feladatot kap.

(#71244) KisTücsök válasza BenHans (#71240) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pedro 3 meccs után legsüllyedt a többiek teljesítményére. Ilyen esetben inkább az edzőt hibáztatnám. Ha a többieknek menne, szerintem neki is, éppen ezért nem mondanám rossz igazolásnak még. Egyáltalán nem.

Baba annyira nem rossz eddig, legalábbis a Baba - Azpi szélső védő páros sokkal jobb, mint az Azpi - Zouma, vagy az Azpi - Ivanovics. Főleg utóbbinál.

Ha formában lennének a játékosok, nem lenne semmi baj, tavalyhoz képest csak erősödött a keret. Ide most jöhetne akárki, pár meccs alatt lesüllyedne a többiek szintjére.

Akármennyire is nem szeretném, mindig oda lyukadok ki, hogy leginkább az edző a felelős. Azért se Terry se Cahill nem szar védők még mindig, mégis úgy védekeznek néha, mintha ez lenne életük első meccse.

(#71245) L_YKing válasza Tibiajax (#71241) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezen az ineteren beszarok Tibi. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71246) szami777 válasza BenHans (#71240) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudod, miért ilyen foghíjas a stadio olimpico egy ilyen rangadón?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71247) Ringman válasza szami777 (#71246) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#71248) KisTücsök válasza Tibiajax (#71230) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nemhogy helyette az inter 1-0-s győzelmeire fogadnál... :D

(#71249) szami777 válasza Ringman (#71247) üzenetére


szami777
addikt

Koszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71250) BenHans


BenHans
addikt

Salah bokájának véget vetett az egyik merda.... Hogy az a **************************. Ezért nem jár a lap, és Ninja a hentes. :C :W

GERVINHOOO!!! Egyétek!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.