Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72251) szami777


szami777
addikt

Wow, Costa nem játszik, úgy fest Hazard lesz a center :Y

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72252) Richard! válasza szami777 (#72251) üzenetére


Richard!
addikt

Szóval 6 középpályással állnak fel. Ez finoman szólva is szopó lesz...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72253) Tibiajax válasza Richard! (#72252) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a tottenhamnek?

(#72254) szami777 válasza Richard! (#72252) üzenetére


szami777
addikt

Sajna csak az elejét tudom nézni, de kva meredek meccs lesz. Nem szabad kikapni.
Megertem hogy Costa nem jatszik egyebkent.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72255) Richard! válasza Tibiajax (#72253) üzenetére


Richard!
addikt

Nem, egyértelműen a cselzinek ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72256) L_YKing válasza Richard! (#72255) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem a Chelsea nyer. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72257) Citroware válasza Richard! (#72252) üzenetére


Citroware
addikt

Érdekes módon azon ritka alkalmakkor, amikor egy csapat csatár nélkül áll fel, de jó támadó középpályásokkal, általában jól szokott elsülni. Pl. a 'poolban is láttam már többször ilyet, a legutóbbi City-elgyepálás is egy ilyen meccs volt.

(#72258) Citroware válasza L_YKing (#72256) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem a Spurs nyer, mert most nagy formában vannak, és otthon játszanak.

(#72259) NyxNyxNyx válasza Citroware (#72258) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most úgy érzem kicsit be vannak fásulva. Mou taktikája ellen nehéz lesz. Nem a szép fociról lesz emlékezetes a meccs úgy érzem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72260) L_YKing


L_YKing
addikt

Ha most Costa lett volna ott akkor itt biza a Chelsea vezetne..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72261) L_YKing válasza L_YKing (#72260) üzenetére


L_YKing
addikt

Egesz jo meccs van kibontakozoban. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72262) Citroware válasza L_YKing (#72260) üzenetére


Citroware
addikt

Helyzetkihasználás lehet, hogy jobb lenne, de a helyzetkialakítás biztos, hogy gyérebb lenne.

(#72263) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

magabiztos, stabil 0-0 lesz ebből..

(#72264) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

de gyenge eresztés ez a cselszi...
elég is volt ennyi, inkább nézek egy jó filmet

(#72265) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Bazmeg kicsi pedro.

(#72266) B0V9B


B0V9B
tag

Mennyivel jobb lett volna egy 3-3 :)

(#72267) L_YKing


L_YKing
addikt

Huhuu Costa nem picsazott... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72268) B0V9B válasza L_YKing (#72267) üzenetére


B0V9B
tag

Mit csinált már megint? Lemaradtam róla :N

Szerk.: Már megvan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72269) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ilyen rosszul nem játszott a Spurs az egész szezonban a PL-ben, de azért még így is jobbak voltak a Chelsea-nél valamicskével. Nem olyan rossz ez az X.

Dembele viszont még mindig egy isten.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72270) Citroware


Citroware
addikt

A Chelsea már 14 forduló óta szoros versenyt fut a szerzett pontokkal a lejátszott meccsek száma ellen. :C

[ Szerkesztve ]

(#72271) Tibiajax válasza Tibiajax (#72263) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

meg kellett volna tenni ezt a két fos csapatot..

(#72272) L_YKing válasza B0V9B (#72268) üzenetére


L_YKing
addikt

Az lett volna kiraly ha mou fejere esik. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72273) villamos


villamos
őstag

Hajrá lányok!!! :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#72274) villamos


villamos
őstag

...oké, felpróbáltátok, nem volt rossz! :)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#72275) villamos


villamos
őstag

Sajnos nem sikerült a lányoknak, az orosz csapat jobbnak bizonyult. Szépen helytálltak, kár hogy nem sikerült egyenlíteni.
:(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#72276) venember83


venember83
nagyúr

Az AS Roma idén sem lesz bajnok, ez nagyon úgy tűnik.

(#72277) BenHans válasza venember83 (#72276) üzenetére


BenHans
addikt

Ez a meccs egy rossz vicc volt... Csodálkoznék ha a maradék 3 meccs mind jönne ami ugye az ultimátumban szerepelt. Így viszont azon is csodálkoznék ha Rudi Garcia nem menne még télen.

De nagy butaság lenne 14 forduló után leírni a csapatot. ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72278) venember83 válasza BenHans (#72277) üzenetére


venember83
nagyúr

Közben meg a Juve hozta a meccset a Palermo ellen 1-0-ra. Ja, nem.

(#72279) Citroware


Citroware
addikt

Az Arsenalnak van valamilyen indulója? A legtöbb csapatnak szokott lenni.

Miközben a 'pool meccsei előtt a You'll never walk alone szokott elhangzani, addig az Arsenal esetében Miley Cyrus: Wrecking Ball. Vagy ez a himnusz? :DDD Értem én. :C

[ Szerkesztve ]

(#72280) Tibiajax válasza venember83 (#72278) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

......

(#72281) szab.tam válasza bagyulajuve (#72193) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"akkor is Böde a legnagyobb"

elképzelem, ahogy böde a nyakánál fogva lerántja ibrát.
ő felkelne, meghajolna, és megköszönné.
dani szenszej, ma is tanultam valamit:
ha a lónak copfba van kötve a sörénye, könnyebben elkapják a nyakát.
:R
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72282) BenHans válasza venember83 (#72278) üzenetére


BenHans
addikt

Na pont az ilyen cinikus és lenéző hozzászólások miatt kár bármit írnom. Ez valami AS ROMA komplexus vagy a többi csapattal is hasonlóan állsz? :)
Én szurkolok a BL-ben a Juventusnak is, te leszólod a Rómát eléggé érdekes stílusban. Ha a Juve nem jutna tovább akkor azért szurkolnál hogy a Róma se menjen? Nagyon ez látszik, és ha jól látom, akkor csak gratulálni tudok és nincs több mondanivalóm.

Lemegyek oviba: Mi 2-4-re vertük a Palermo-t úgy hogy az első félidőben 0-3 volt, az elsőt az 58. percben kaptuk a másodikat a hosszabbításban amire jött még egy válasz a részünkről, de rég zsebben volt már tehát lényegtelen.

Szoros lesz ez, és én nem írom le sem a Juventust, sem az Intert, sem a Napolit, sem a Fiort. Hiszek benne hogy meglehet, és egy ilyen, erősebb mezőnyben még szebb lenne nyerni. Visszavágni az Internek (akik újra a helyükön vannak az élbolyban) a régi második helyekért és persze a Juventusnak és a Lazio is biztos örülne...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72283) KisTücsök válasza BenHans (#72282) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem az nem neked szólt. :D

(#72284) szab.tam válasza KisTücsök (#72283) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én is pont azt néztem.
de azért jól lereagálta. :D

(igaz, válaszként írta, így félreérthető volt.)

én ma fogadásilag verettem a juve-t.
örültem is. kb. egy darabig...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72285) pohár válasza KisTücsök (#72283) üzenetére


pohár
félisten

én sem értem, hogy miért hisztizik már megint :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72286) szab.tam válasza pohár (#72285) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72287) IreN!CuS válasza venember83 (#72278) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Over 2.5 gól fölé vettem( utolsó meccs volt aminek jönnie kellett ) ...87. percben elküldtem az anyjába egész olaszországot majd reggel láttam mekkora ordas makk volt...már készültem pedig ,hogy elkezdem vikázni a zebrásokat ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72288) Richard! válasza BenHans (#72282) üzenetére


Richard!
addikt

Ne legyél már ilyen mimózalelkű könyörgöm... :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72289) Assimilator válasza BenHans (#72282) üzenetére


Assimilator
őstag

Inkabb szurkoljatok valami rendes csapatnak. Hagyjatok az olaszokat. Veszekedni is kevesebbet fogtok. :DDD

(#72290) Tibiajax válasza Assimilator (#72289) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, milyen 'rendes' csapatnak, taníts minket :D csak nem bájernmüntyhennek? vagy rejál madridnak? menju-nak vagy liverpúlnak?
várj tudom, psg-nek!

(#72291) L_YKing


L_YKing
addikt

Had kerdezzem meg felhaborodva es jogosan mi a faszt keres Florenzi golja a puskas dij jeloltjei kozott? Mi a plane abban a golban? Valaki elmagyarazhatna. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72292) Assimilator válasza Tibiajax (#72290) üzenetére


Assimilator
őstag

En az MTK-ra gondoltam. De ha mindenkepp kulfoldiben gondolkodsz, akkor Notts County. :DDD (latom ez is erzekeny pont volt :) )

(#72293) szami777 válasza L_YKing (#72291) üzenetére


szami777
addikt

Ugyan már, csak azért mert a Barca kapta, nehezen érint? ;]
Nem mindennap b@sznak a Barcának félpályáról gólt, vedd inkább megtiszteltetésnek. :DDD

A Puskás-díjnál azt is figyelembe veszik, hogy az adott gól mikor született, milyen körülmények között, milyen fontosságú meccsen. Szerintem simán ott van a helye.

Az, hogy Mexes gólja nem lett TOP3, számomra felfoghatatlan.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72294) L_YKing válasza szami777 (#72293) üzenetére


L_YKing
addikt

Semmi kulonlegeset nem latok benne. Tavaly ha jol emlekszem Csárli Eden lott felpalyas golt a Chelseanek (azert az se semmi foleg, hogy Curtois allt a kapuban). Nem azert mert a baracanak hanem amugy... Mit keres ott? Semmi fontossaga nem vol annak a meccsnek es 1000+1 ilyen gol szuletik evente.
Tavaly miert nem kerult bele Lamela (? Nem biztos?) golja? Ha jol tudom rabonazva lott golt EL meccsen.

Ja es termeszetesen emelem kalapom ha iden is Ronaldo kapja az aranylabdat. :DDD
Akkor csak lesni fogom hogy ez mi.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72295) szami777 válasza L_YKing (#72294) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom, van évente kb 30 gól, ami szerintem szebb a Puskás Top 10-nél.
Fogalmam sincs, hogyan választják ki, Lamela rabona gólja szerintem is nevetséges, hogy kimaradt.
Visszatérve a kérdésedre, ha jól tudom közönségszavazás van a Puskád-díjnál, szóval a Barca haterek (van belőlük jó sok) nyílván Florenzire szavaztak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72296) KisTücsök válasza szami777 (#72295) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én komolyan csak most eszmélek, hogy játszott ivanovics hétvégén, és nem kaptunk róla gólt. :Y Szokatlan, és egyben fura érzés.

Ezt... csak úgy.

(#72297) Dinter válasza L_YKing (#72291) üzenetére


Dinter
addikt

Simán odavaló. ;)

(#72298) L_YKing válasza szami777 (#72295) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem a puskas dij azert puskas dij mert 100-bol 1 max 2 tudja megcsinalni. Nem azt mondom, hogy Florenzi goljat 100-bol 50-en de 30-an boven meg tudjak ismetelni. Persze ez egyeni velemeny de szerintem vicc ha O nyeri. Meg ha dontobe valo jutast ert volna a golja vagy dontoben szerzi akkor talan, de igy semmikeppen sem. Mexes golja mellett az osszes tobbi lofutty..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72299) szab.tam válasza L_YKing (#72298) üzenetére


szab.tam
nagyúr

erre a díjra csak az ilyenek érdemesek:
az emlékeztetes ibra gól.

0:55-nél még az a vigyor a pofáján. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72300) #84221696 válasza szab.tam (#72299) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na baszki, a Puskás-díj kapcsán pont ez a jelenet ugrott be nekem is! :DDD
Arra viszont nem emlékszem, hogy ő nyerte volna meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.