Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) KisTücsök válasza BenHans (#71046) üzenetére


KisTücsök
addikt

:Y

Fúú de hiányzik. Ez a Drogba. Nem az utolsó éves chelsaes. Bár persze már a személye is ad egy egyfajta pluszt.

Mikor lesz megint egy ilyen csatárunk...

(#71052) szami777 válasza BenHans (#71046) üzenetére


szami777
addikt

Azta kva, mindketto gol sarokkal raadasul. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71053) B0V9B válasza hobizoli (#71050) üzenetére


B0V9B
tag

A youtube-on van fent valahol egy, asszem 1 órás videó arról, hogy milyen kiképzést kapnak az Észak-Koreai katonák, abban is vannak durva erőnléti edzések. Ha jól tudom akkor a focisták ugyanazt az edzést kapják, annyi különbséggel persze hogy a közelharc meg fegyverhasználati gyakorlatok helyett ők a labdával gyakorolnak. Elég kemény. :K

(#71054) hobizoli válasza B0V9B (#71053) üzenetére


hobizoli
nagyúr

asszem ezekre is refrene vmi hasonlo, hogy a ~65percol mar ne kompresszorral kelljen nyomni belejuk a levegot :C :U :K :DDD

több drón kell ;P

(#71055) bucketb0b válasza hobizoli (#71054) üzenetére


bucketb0b
őstag

Egy Feröer ellen. Mi lenne egy komolyabb csapat ellen akik tényleg nyomják is 90 percig, mert pl. volt olyan szerencsénk, hogy 70 percig valahogy kihúztuk és utána a maradék 20 percben dőlne el.. megmozdulni nem bírnának már a mieink szerintem mikor az ellenfél még bőven menne.

(#71056) venember83


venember83
nagyúr

A Juve aktuális orvosi stábja kiemelkedő munkát végez. Most tért vissza Asamoah, máris kidőlt az első meccs után három hétre. Meg Pereyra is hatra. Mindketten izomsérüléssel.

(#71057) KisTücsök válasza szami777 (#71052) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na kikapunk-e ma A csapattal a ligakupában a stoke-tól? :D

Fabregas a padon sincs.

(#71058) szami777 válasza KisTücsök (#71057) üzenetére


szami777
addikt

Easy win :D
Mind a 4 ligakupa meccs papirforma.A teljesitmenyunket nezve a vereseg lenne a papirforma, de a ligakupa tele van meglepetesekkel, szoval en sima gyozelmet varok. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71059) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

micsoda egy szedett-vedett csapat ez a bayern münchen (is).....

de mocskos erősek

sajnos

(#71060) szami777 válasza KisTücsök (#71057) üzenetére


szami777
addikt

Retkes favago banda...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71061) Enzolord válasza KisTücsök (#71057) üzenetére


Enzolord
addikt

Most néztem meg a hétvégi összefoglalót, ahol a Hughes azt nyilatkozta, nem hagyták őket játszani..A Stoke-ot nem hagyták.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71062) bandus


bandus
veterán

Vajon csori robben meddig huzza most serules nelkul?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#71063) szab.tam válasza bandus (#71062) üzenetére


szab.tam
nagyúr

92. percig? :F
(most a 88. van...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71064) szami777


szami777
addikt

Fszm ebbe a szezonba már...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71065) Enzolord válasza szami777 (#71064) üzenetére


Enzolord
addikt

Üdv a 2 évvel ezelőtti United szezonban.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71066) NyxNyxNyx válasza szami777 (#71064) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Legutóbb mikor ilyen szezont nyomtatok, megnyertétek a BL-t. :N

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#71067) itouchfan


itouchfan
senior tag

Arsenal tegnap este egy szégyen volt amit leművelt, nem beszélve arról, hogy az 5. percben megsérült Oxlade-Chamberlain, majd a helyére beálló Walcott meg a 19.edikben... bravó :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71068) KisTücsök válasza szami777 (#71064) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D És hol van még a vége...

Az Abra-éra legrosszabb és egyben legértékesebb chelseaje ez most. :D

Hiddink-et meg Carlo-t rebesgetik. Ha eljön, aminek jönnie kell, előbbinek azért jobban örülnék. De még ne...

(#71069) szami777 válasza KisTücsök (#71068) üzenetére


szami777
addikt

Engem inkabb az zavar h tenyleg semmi nem jon össze. Nem tudom nezted e a tegnapi meccset, de jol jatszott a csapat, es meg igy se jott ossze semmi. A szurkolok a meccsen vegig kb mout eltettek, szal a normalis azurkolok kitartanak meg mellette, ezt jo volt latni. Ja es persze h szogletbol jott megint a golunk, semmi normalis akciogol mar hetek ota. Maradjon még Mou es o oldja meg azt a fos helyzetet, amibe sajat maga rangatta bele a csapatát.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71070) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sassoulo-juve......

(#71071) venember83 válasza Tibiajax (#71070) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak hozza Allegri és a megújult Juve a formáját. A Sassuolo játékosai meg többet használták a könyöküket, mint a lábukat a meccsen.

(#71072) Ringman válasza Tibiajax (#71070) üzenetére


Ringman
nagyúr

csak 3 (!) csapat lőtt kevesebb gólt, mint az inter.

nem gyenge stat.

(#71073) bucketb0b válasza Ringman (#71072) üzenetére


bucketb0b
őstag

És csak 3 csapat előzi meg a tabellán :DDD
a nagy gond szerintem akkor van az ilyen kluboknál mikor lő az ellenfél 1-2 gólt.. ott szinte biztos a vereség. Hosszabb távon nem valami kifizetődő meg nem is közönségcsalogató foci :DDD

(#71074) Tibiajax válasza Ringman (#71072) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Palermo-t mindenképp verni kellett volna..
na majd szombat este
:)

(#71076) szab.tam válasza Tibiajax (#71070) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az általad elképzelt szép új világ úgy néz ki, hogy a juve minden héten 1 góllal kikap. az inter ennyivel nyer.

csak ennyi történik, hogy fokozatosan elkezdtek megvalósuli álmaid. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71077) Tibiajax válasza szab.tam (#71076) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
neeem, az én szép világom úgy nézne ki kérlek szépen, hogy az Ajax, Arsenal, Barcelona, Inter - vonal mindig nyer, sok góllal nyer, alázós focival nyer...többiek meg kikapnak a picsába

(#71078) Richard! válasza Tibiajax (#71077) üzenetére


Richard!
addikt

+1 :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71079) bagyulajuve válasza venember83 (#71071) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most először vagyok pesszimista a jövőt tekintve :(
szánalmas meccs volt, szánalmas teljesítményekkel

Resistencia eterna

(#71080) Tibiajax válasza bagyulajuve (#71079) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem lehettek mindig fennt.. tavaly a cselszi is verhetetlen volt, ti tavaly előtt is (meg azelőtt is), most egy kicsit pihentek.. nem kell egyből gyászmisét tartani
pirlo, tevez meg klubszív vidal hiánya mondjuk elég durván érződik
középen elveszett a kreativitásotok

(#71081) bagyulajuve válasza Tibiajax (#71080) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, az oké de 12. hely 10 forduló után, meg a mutatott játék, böáf :(((

Resistencia eterna

(#71082) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hehe

(#71083) Ringman válasza szab.tam (#71076) üzenetére


Ringman
nagyúr

az inter ennyivel nyer.

nekem idén ennyi elég lenne :)

(#71084) KisTücsök válasza szami777 (#71069) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem láttam. Rühellem a stoke-ot, mi meg szarok vagyunk, kerestem jobb elfoglaltságot. :D

A lényeg, hogy az alapemberek 70%-a tolt egy jó kis 120 percet abban a vicc kupában és még ki is estek. Szombaton meg rangadó.
____

"A magyar U17-es labdarúgó-válogatott a felcsúti Pancho Arénában 2–2-es döntetlent játszott Grúziával, így nem jutott tovább az Eb-selejtező elitkörébe. A Szélesi Zoltán irányította magyar fiatalok nyeretlenül és csoportutolsóként zártak."

szerk: Ahogy látom 13 négyes csoport van. Ebből az első kettő jut tovább az elitkörbe, majd csak onnan az eb-re. Ha jól értelmezem. Tehát a lehető leghamarabb, tök utolsóként sikerült kiesni. Igen, itt esnek ki olyan csapatok, mint Gibraltár, Málta, Feröer-szigetek, Macedónia, stb.

[ Szerkesztve ]

(#71085) B0V9B válasza KisTücsök (#71084) üzenetére


B0V9B
tag

Na, hát akkor nem is lettünk rosszabbak mint másfél évvel ezelőtt mikor X-eltünk Gibraltárral, hisz tartjuk a szintet. Azért az is jobb mint a semmi. A lényeg hogy az összes kis takony jobban ki van varrva mint egy 40 éves yakuza, meg többet foglalkozik a hajával mint egy modell csaj. A foci csak harmadlagos! :)

(#71086) DopeBob


DopeBob
addikt

Németh K. gól

WoW... szép volt :C

Jót tett neki Amerika, én már lemondtam róla... :R

MZ/X

(#71087) venember83


venember83
nagyúr

Interjú Pavel Nedvěddel a cseh Forbes magazinból.

(#71088) szab.tam válasza DopeBob (#71086) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a múltkori sem volt gyenge. egyedül kicselezte az egész védelmet.

a mls más. elég sok meccset nézek. ott gyakorlatilag nincs védekezés. ott egy csatár nyugodtan átveheti a labdát a 16-osnál, és léphet 3-at, mire odaér valaki. máshol a védő már előbb belelép a szájába, mielőtt megkapná a labdát.

a csapatoknál a látványos játék, és a gólok vannak előírva. ezért is élvezetes a liga.
nem kivédekezik a meccsekket, meg "tolódnak"...

itt az ilyen jól cselező, önmizalomtól duzzadó játékosok brillíroznak, mert nem fogják őket vissza az edzők sem, és van szabad terük...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71089) B0V9B


B0V9B
tag

Neh Robben visszatért, sárgalap műesésért :DDD

(#71090) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Tibiajax

a franfurt meccs végén robben-t nagyon csúnyán lerántották.

****

(#71089) B0V9B
jajj, b+, nem értesz hozzá. ő nem olyan. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71091) #84221696 válasza B0V9B (#71089) üzenetére


#84221696
törölt tag

Néztem este a bayern meccset. Hajdu Pityuka nem kicsit a Frankfurtnak szurkolt. Hiába, fő a semlegesség! :D

(#71092) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mi a szarért vettük meg Baba-t. ha nem játszik? Emiatt mehet a jelenlegi talán legjobb középhátvéd a szélre... Megint.

(#71093) Richard! válasza KisTücsök (#71092) üzenetére


Richard!
addikt

Ebből szerintem csúnya vereség lesz...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#71094) KisTücsök válasza Richard! (#71093) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem csak ha lesz kiállítás. Nem nagy szám ez a pool sem.

(#71095) szami777


szami777
addikt

Ramires :))

(#71094) KisTücsök

X lesz a vége

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#71096) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:DDD

Ramierst nem tudja valaki ilyen helyzetben levédekezni. lol

(#71097) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna asszem, én innen haza se megyek....

[ Szerkesztve ]

(#71098) Enzolord


Enzolord
addikt

Nem tudja valaki, miért változtattak a PL megszokott szombati kezdési időpontjain??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71099) itouchfan


itouchfan
senior tag

Nekem tetszik ez a Klopp féle pool, egész élvezetes focit játszanak, pedig még csak kezdetleges állapotban van a csapat.
Mou-t meg végre kirúghatják :D :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#71100) KisTücsök válasza Richard! (#71093) üzenetére


KisTücsök
addikt

És csak igazad lett. :D
____

Na, ez volt a 6. vereség. Ha bajnokok akarunk lenni, többször már nem szabad kikapnunk. :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.