Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72451) Enzolord válasza L_YKing (#72449) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, hogy ez a féreg Gál Lajos eltakarodik a drága anyukájába, és lesz végre egy normális edző, nem ez az antitalentum féreg.. Mi a feszért nem a Klopp ül a mi padunkon e helyett a találóiét nyomorék holland gyökér helyett.. Fáj nézni a meccseket..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72452) szami777 válasza Enzolord (#72451) üzenetére


szami777
addikt

Jövő hétre nagyon ki kell találnia valamit, mert ilyen játékkal nehéz lesz idegenbe legyőzni a Wolfsburgot és továbbjutni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72453) Enzolord válasza szami777 (#72452) üzenetére


Enzolord
addikt

Ilyen játékkal a megye kettőben lópikulák lennénk.. annyira felcseszte az agyam, főleg a sok komment, hogy mennyire jól mentünk, és hogy nem volt szerencsénk.. amit én láttam, 10 lövés az első félidőben, 0 azaz 0 kiaszott kaput eltaláló, míg a Whu rúgott 2 kapufát is.. és Bilic tombolt az oldalbordain, míg ez a duda orrú f@sz ült a túlfizetett szegén, és nem beszélt az egyetlen emberrel, aki az edzői gárdában ér valamit, és ez Giggs.. és ha még1x kijavítja a telefonom Giggset Higgsre, azt hiszem, vehetek másikat.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72454) Tibiajax válasza Enzolord (#72451) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

holland gyökér
mosod ki a szád mosószappannal

bazze, Aston Villa. 15 foduló után - 6 pont.
:DDD
.......

(#72455) Enzolord válasza Tibiajax (#72454) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor simán e egy mocskos gyökért, elnézést a Holland jelzőért.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72456) Tibiajax válasza Enzolord (#72455) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annak idején Ajax, jóval később AZ. ez volt a két klub, ahol sikeres tudott lenni
többi kuka. mindenhol kiútált, kegyvesztett lett
neki jobban fekszik válogatott irányítása szerintem, dicső nemzeti tizenegyemet is remekül szervezte meg a vébére, egyből fel is vásárolta a united. nagy remények, aztán...
végül csak ide jutottunk

[ Szerkesztve ]

(#72457) KisTücsök


KisTücsök
addikt

fúúúúúúúúh

:O

(#72458) Citroware válasza KisTücsök (#72457) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt mire írtad? :DDD (gondolom Chelsea-vel kapcsolatos)

(#72459) Richard!


Richard!
addikt

Sima katalán siker borítékolva!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72460) KisTücsök válasza Citroware (#72458) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah... És semmi különleges. Csak úgy. Általánosságban. Még mindig.

Most jött costa, hátha balhézik valamit, legalább lesz min röhögni.

(#72461) szami777 válasza KisTücsök (#72460) üzenetére


szami777
addikt

Es tenyleg balhezik:D
Jol jatszik a csapat, szerintem meglesz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72462) Tibiajax válasza Richard! (#72459) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne már..így állunk fel?
:)

(#72463) Richard! válasza Tibiajax (#72462) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, de csak azért, hogy megússza a Valencia 4 kapott góllal :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72464) Enzolord válasza Richard! (#72459) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj, hogy Neville miatt egyértelmű lenne, hogy kinek szurkolok, de Édesapám, aki Barca drukker holnap tölti szülinapját, úgyhogy a Neville testvérek első meccsén nem nekik drukkolok.. :K :K

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72465) Richard! válasza Enzolord (#72464) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor ez a győzelem tökéletes ajándék lesz neki ;) :)
Isten éltesse még jó sokáig :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72466) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Gyerünk skacok, legyen meg az az x!!!!

Végül is csak 30 éve kaptunk ki utoljára hazai pályán újonctól.

jól van ivanovics, csak így tovább. :D

[ Szerkesztve ]

(#72467) Enzolord válasza Richard! (#72465) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Átadom!! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72468) L_YKing válasza Richard! (#72465) üzenetére


L_YKing
addikt

Én azért tartok a Valenciától... Nem gyenge csapat és haza pályán vannak...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72469) szami777 válasza KisTücsök (#72466) üzenetére


szami777
addikt

Hihetetlen h a jarek megvan de kvara képtelen a csapat golt rugni. Es ahogy lenni szokott ilyenkor kapunk golt, ami meg les is volt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72470) Tibiajax válasza Enzolord (#72464) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem örökölhettél meg minden jó tulajdonságot....
:D

(#72471) Richard! válasza L_YKing (#72468) üzenetére


Richard!
addikt

Garry Neville a ma esti mérkőzésen Cancelo és Fuego játékára eltiltás, míg Diego Alves, Barragán, Mustafi, Orbán, André Gomes, Rodrigo, Feghouli és Negredo játékára pedig sérülés miatt nem számíthat. ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72472) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Azert a 11-es utan a 90. percben ketelkedtem, hogy meglesz az a 3 pont. Aztan a masodik gol elotti kombo az nagyon szepo volt. Kagawa. :R

Don't Tread On Me

(#72473) Enzolord válasza Tibiajax (#72470) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Hát nem.. Én nem Békéscsabára jártam középsuliba, mint Ő.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72474) B0V9B


B0V9B
tag

Milyen szépen csinálták a végén, nem csodálom a Wolfsburg védőket hogy nem bírták lekövetni :) Kagawa nagyon higgadt volt.

Jól jött a Bayern bukta, ám nem hiszem hogy a bajnoki cím elérhető lenne idén. A biztos második hely és BL-be való visszatérés viszont innentől kezdve elvárás!

Chelsea meccshez: Sajnálom a Chelsea szurkereket, meg magamat is mert szépen vitte is a mixemet sajnos. Ahogy olvasgattam a fórumot nem érdemeltek volna vereséget a kékek, sajnos ez a tipikus példája annak amikor a szegény embert még az ág is húzza. Azt tudom hogy már többször is előfordult a történelem folyamán, hogy egy BL induló csapat a következő idényben kiesett, de olyanról nem tudok hogy egy bajnokcsapat a következő idényben kiessen. Bár lehet hogy ilyen észt meg máltai bajnokságban már megtörtént, de hogy Angliában még sose arra itt helyből rátenném a házat. Szerintem ebbe már Mou is belefog bukni és a Boxing Day-en már nem ő ül a padon a MU elleni mérkőzésen. Még a hétközi BL meccset mindenképp megvárják hogy legalább egy X-et összehozzon a csapat és továbbjusson a legjobb 16 közé, de utána még mentik majd ami menthető. A Gladbach példáját hoznám fel itt, ahol miután Favre felmondott, az utolsó helyről a 3.-ra jött fel a csapat, 2 hónap alatt!! :Y Ott sem nagy név ült le a padra, valamint ott még a játékosok és a vezetés is ellenezte hogy Favre távozzon, egy egész napon keresztül győzködték hogy maradjon, de Favre azt mondta hogy úgy érzi akkor tud a legtöbbet a csapatért tenni a jelen helyzetben ha távozik.

Barca meccshez: Ahogy azt előttem Richie is leírta, a Valencia szinte egész első sora sérült, valamint hétközben kupa meccset is nyomtak, miközben a Barca megtehette hogy a C-csapatot küldte fel, így a kulcsemberek pihentek. Sima vendég. :)

(#72475) Ringman


Ringman
nagyúr

az interben megint új kezdő11 van - ez idén nem tudom hanyadik alkalom már :)

(#72476) KisTücsök válasza szami777 (#72469) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem értek teljesen egyet. Én nem láttam azt a jó játékot.

Szerintem az első félidő értékelhetetlen volt, hagyjuk is. A másodikban volt 3-4 játékos akik ott elöl mutattak is valamit, ami már emlékeztetett valamire... De hát még kb komoly helyzetekig sem jutottunk el így sem, szóval semmit nem ért. Reggelig sem rúgtunk volna gólt. És ez megy egy hónapja. Ez a... valami.

Courtoisnak köszönhető, hogy nem 3-0 lett.

Az megvolt, ivanovics, cahill miket csináltak? A meccs végén, amikor a vendégek már egy góllal mentek? Előbbi annyira jónak képzeli magát, h 30-ról rugdossa rá, utóbbi meg a saját tizenhatosán belül sarkazgat. Traore is másodpercekig igazgatja a szögletnél azt a kurva labdát, ahelyett hogy rúgná már be. És még tudnám folytatni. Fabreval, Maticcsal, stb.

Mindez hazai pályán az újonc Bournemouth ellen, akik a legtöbb gólt kapták eddig a szezonban.

Jó lesz a jövőhét. Porto ellen legalább x kell (bár minek...), hétvégén meg nem akármelyik csapathoz megyünk látogatóba.

(#72477) L_YKing válasza Richard! (#72471) üzenetére


L_YKing
addikt

Helyzet van gol nincs. Kovetkezo felidoben fordulhatna az arany... Keves helyzet viszont legyen 2 gol a Barcatol.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72478) Richard! válasza L_YKing (#72477) üzenetére


Richard!
addikt

Ezek inkább csak helyzetecskék, abból sem valami sok. Be kell darálni őket a második félidőben!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72479) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szuzikám újfent :)

Szerk.: Kurva nagy les volt....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72480) Ringman


Ringman
nagyúr

lajcsi 2. gólja az idényben

szerk:

ez meg egy vonal volt inkább, bár elnézhető

[ Szerkesztve ]

(#72481) L_YKing válasza Richard! (#72478) üzenetére


L_YKing
addikt

Valahogy ereztem. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72482) Ringman


Ringman
nagyúr

pandev még játszik? :)

meglepődtem - azt hittem, h öregebb, de még csak 32.

be is ugrott még inter-játékosként a milannak rúgott szabadrúgás-gól, ami után egyből lecserélte mourinho.

(#72483) Richard! válasza L_YKing (#72481) üzenetére


Richard!
addikt

Jól küzdött a Valencia, le a kalappal. Ellenben Piqué leadhatná a szerelését. Nagyon vakon volt az egész mérkőzésen.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72484) szami777


szami777
addikt

Ez de kemény :Y
[link]
Nyugodtan eltilthatnák a kapust.

(#72476) KisTücsök

Mondasz valamit, ezt a mai vereséget nagyon nehezen viseltem el, nem látok mindig tisztán az tény, nekem viszont tényleg úgy tűnt, hogy az önbizalom megvolt, olyan lazán és szépen játszottak helyenként.
Porto ellen nem is tudom mi lesz így.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72485) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hellósztok, inter meccs mennyire áll?

(#72486) Ringman válasza Tibiajax (#72485) üzenetére


Ringman
nagyúr

:)

+ újabb szélsővédő esett ki kiállítás miatt.

szerk:
whoscored szerint 33 sárgát és 4 pirosat sikerült 15 meccsen begyűjteni

[ Szerkesztve ]

(#72487) Enzolord válasza szami777 (#72484) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezért miért tiltanák el??
Csibész volt, ennyi.. Maxi Respect neki..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72488) KisTücsök válasza szami777 (#72484) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem tűnt rosszul, csak ez még mindig rohadt kevés. Pont arra volt elég, hogy kikapjunk az újonctól. Pedro kötényei? Ollózása? Hazard is már-már kezd éledezni. Esetleg még Willian volt tűrhető. Ja meg persze a belga hálóőrünk. És ennyi. A többieket csak szidni tudom. Főleg azokat ott hátul.

Persze, a Bournemouth gólja szabálytalan volt, de basszus... mi még egy ilyen szabálytalan gólt sem tudunk összehozni. :D Érted...

Egy baj van, hogy ebből nem lesz így BL jövőre.

Úgyhogy nincs mese, idén meg kell nyerni.

(#72489) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#72488) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pls ne :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72490) #16514048 válasza KisTücsök (#72488) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Úgyhogy nincs mese, idén meg kell nyerni."

(#72491) Tibiajax válasza #16514048 (#72490) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na, a napi hányinger meg is volt

(#72492) #16514048 válasza Tibiajax (#72491) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akkor ma már nem linkelem be azt a Müller gif-et, amit most találtam.

(#72493) Richard! válasza Tibiajax (#72491) üzenetére


Richard!
addikt

Ebédhez pont ideális ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72494) bandus válasza Richard! (#72459) üzenetére


bandus
veterán

Soha jobb sima katalan sikert ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#72495) Richard! válasza bandus (#72494) üzenetére


Richard!
addikt

Néha a mentalisták is tévedhetnek. A legjobbakkal is előfordul :)
De beszéljen helyettem továbbra is a tabella :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72496) Citroware


Citroware
addikt

Remélem ma is folytatódik a Liverpool felfelé kapaszkodása, szinte mindegyik rivális pontot vesztett a hétvégén. :)) A mostani formák alapján reális célnak tudom tekinteni a Top 4 elérését a végén, sőt... :B

(#72497) Ringman válasza Tibiajax (#72485) üzenetére


Ringman
nagyúr

napoli meg zakózott bologna ellen :)

kár a hétfői meccsért.

(#72498) KisTücsök válasza #16514048 (#72490) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

Hogy ugrik rá mindenki.

(#72499) gyuromoj


gyuromoj
veterán

La Liga: szívrohamot kapott a góltól a Valencia–Barcán, elhunyt

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72500) B0V9B


B0V9B
tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.