Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) Cartevo válasza KisTücsök (#72698) üzenetére


Cartevo
őstag

A fórumrovat címének tükrében.

(#72702) B0V9B válasza KisTücsök (#72698) üzenetére


B0V9B
tag

:C :C :C

Szerintem ebbe ne is menjünk bele, látszik hogy megvan a klikketek és szorgalmasan véditek egymást akár milyen hülyeséget is ír a másik, vagy ha egy bizonyos stílusban teszi ezt meg és ugyanolyan stílusban kapja rá vissza a választ.

[ Szerkesztve ]

(#72703) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nye nye nyeee..
:)
hadd örüljek már egy kicsit

(#72704) B0V9B


B0V9B
tag

Hogy legyen ON is: Guillermo Ochoa, a 2014-es VB talán legjobb kapus miért csak padozik a Málagában, amely kiesésre áll a La Ligában? :F
Másfél éve van ott és ezalatt az idő alatt össz-vissz védhetett 7 meccsen, ami mind Kupamérkőzés volt. Nem is értem mit keres még mindig ott és miért nem csapott le rá egyik csapat sem...

Ami a Málagát illeti: Elég durva lejtmenetbe vannak. Cirka három éve még majdnem kiütöttek minket a BL egyenes kieséses szakaszában (utána döntőig meneteltünk), most meg utolsó előttiek a bajnokságban. Igaz hogy kiszállt az arab a játékból és már nemsokan maradtak hírmondónak ebből a csapatból de akkor is meglepő.

(#72703) Tibiajax: ugye hogy Kovacic után is van élet? ;]

(#72705) Napfénysüti A "szopni" fogunk sokkal emberibb stílus mint a lekúrta? Nem tudtam, sorry van. Kajak inkább gyertek mostmár privátba mert kicsit uncsi hogy jönnek itt a felmentő lovagok sorra...
Annyikat írt le, hogy ki fogunk szopni, meg minek örültök hogy kijutottunk egy 24-es Eb-re? jujj ennek lehet örülni kurva nagy teljesítmény...
Na ez nálam semmi foci szakértelmet nem vet fel. Ez kb. olyan mint ha beírnám hogy egyszer láttam egy foci meccset, pirosak játszottak fehérek ellen. Érdemileg sokat nem tesz hozzá a topichoz. Bár ha én irkálnám ezt mondjuk a Chelsearől minden nap spamelve hogy: "csak az a szerencsétek hogy nem 14 csapatos a PL mert már kiszoptatok volna a másodosztályba, Arsenal is minek örül mikor épphogy tovább vergődött a csoportból ilyen Dinamo Zagrebek ellen, üljetek már le" stílusban, akkor már nem lennék itt. Tudom, vannak egyenlők és egyenlőbbek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#72705) Napfénysüti válasza B0V9B (#72702) üzenetére

A véleményét nyugodtan leírhatja itt bárki csak emberi stílusban tegye.

Més que un club!

(#72706) IreN!CuS válasza gyuromoj (#72684) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lyon van a legközelebb és több mint valószínű a legérdekesebb meccs is lesz nálunk ez van tervben.
Repülő kiesik felmentek az árak...vicces...autóval ~14 óra nekem/ünk ennyit megér ha már 30 évente jutunk ki :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72707) Cartevo


Cartevo
őstag

Izlandon röfög a malac.

(#72708) Napfénysüti válasza B0V9B (#72704) üzenetére

Egy szóval se mondtam hogy az szebb stílus. Sőt őszintén szólva azt a kommentet nem is láttam.
De azért remélem nincs üldözési mániád hogy a tiedre reagáltam.
Annyival egyébként másabb az a hozzászólás hogy nem személyeskedő csak általánosságban írta le. Mondjuk lehetne finomabban is az igaz.

Més que un club!

(#72709) KisTücsök válasza B0V9B (#72702) üzenetére


KisTücsök
addikt

Miért, milyen stílust engedett meg magának pohár, amiért úgy érezted (pedig nem is neked címezte), hogy személyeskedve kell reagálj rá?

Mert én csak erre írtam.

De kitérhetünk a Peti78-cal való... társalgásodra is. Mert ott is te kezdtél el először személyeskedni. Megint. Ok nélkül.

#72708:

"A "szopni" fogunk sokkal emberibb stílus mint a lekúrta?"

Hát így kiragadva a szövegkörnyezetéből nem. :D Főleg, mivel az egyik szó nem is így hangzott el. A különbség az, hogy míg az egyiket olyan szövegkörnyezetben használta Peti78, ami azért nem áll túl távol focis berkektől, addig te a másikkal személyeskedtél, legalábbis nagyon feszegetted a határt.

Szerintem Napfénysütinek is inkább ez a problémája.

Nekem úgy tűnik, személyed elleni támadásnak veszed, ha valaki a válogatottal kapcsolatban valami negatív jelzőket használ, esetleg kritizálja azt. Mondok valamit: Szerintem is kifogunk szopni az EB-n. Remélem azért nem bántottalak meg túlságosan. :B

(#72710) Napfénysüti válasza KisTücsök (#72709) üzenetére

Így van erre gondoltam én is.

Més que un club!

(#72711) bandus válasza gyuromoj (#72684) üzenetére


bandus
veterán

Mi mar szervezzuk, meg nem dolt el, hogy ausztria vagy portugalia ellen.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#72712) L_YKing válasza bandus (#72711) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyertelmu melyikre kell menni. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72713) peterszky válasza br.rak (#72679) üzenetére


peterszky
őstag

A riporter valószínűleg csak olaszul beszél, mivel Doll játszott a Lazióban (talán akkor az egyik legnagyobb összegű átigazolás volt...), így gagyog ezen a nyelven is :)

A Megyeri úton is ilyen meccs volt, akkor a végén jobban kijöttünk belőle.

What else you gonna do on a Saturday?

(#72714) gyuromoj válasza bandus (#72711) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mivel se Ausztria és se Izland válogatottjában nincs Real Madrid játékos, számomra nem kérdés hogy melyikre mennék szívesen. :B

(#72715) peterszky
Nekem egyelőre passz, mert áprilisban 10 napos Madridi túra van betervezve. Aztán hogy mi lesz belőle, az még én sem tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72715) peterszky válasza gyuromoj (#72684) üzenetére


peterszky
őstag

Az osztrákok ellen szeretnék menni, az egy tradicionális meccs is egyben. Meglátjuk, összejön-e.

What else you gonna do on a Saturday?

(#72716) pohár válasza gyuromoj (#72714) üzenetére


pohár
félisten

de még lehet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72717) B0V9B válasza KisTücsök (#72709) üzenetére


B0V9B
tag

Nem veszem személyem elleni támadásnak, csak a szint... Ez kb. ugyanott van mintha egy személyke idetévedne és minden nap beírná hogy "megfogjuk nyerni az EB-t, aki nem így gondolja az hülye mint a segg meg minek jár ide". Utána ezt a 32421321321. alkalom után megunná valaki, abban stílusában tenne neki egy megjegyzést amit az emberke használ és egyből ő lenne az ördög.
Gondolom neked is rohadt unalmas lenne, ha minden meccs előtt azzal lenne tele a fórum, hogy mennyire ki fogtok szopni a meccsen, közben is azzal lenne tele, és ha nyernétek még utána is azzal lenne tele, mert csak most hype lett fikázni a Chelseat. Azt már kicsit sem érdekes, hogy ez az emberke mindig csak akkor jelenik meg itt ha hangulatot kell kelteni, de amikor egy normális témához kellene érdemben hozzászólni valamit, vagy véleményt alkotni akkor nincs itt.

Én is mondok valamit neked. Vicc hogy a Chelsea ennyi elköltött pénzből a kiesés ellen küzd és kegyetlenül ki fognak szopni a PL-ből. Remélem nem leszel képmutató és sértődsz meg mert azt a stílust használtam amit te. :)

Én itt be is fejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#72718) Ringman válasza Tibiajax (#72703) üzenetére


Ringman
nagyúr

- Mauro Icardi found the net with his fourth touch of the ball. He scored two goals with just 18 touches in the whole game.

[link]

icardi 18-szor ért labdához az egész meccsen!

(#72719) Cartevo válasza B0V9B (#72717) üzenetére


Cartevo
őstag

Meg kell hagyni, ez elfogadott stílus futballberkekben, tanusítja ez a videó.

(#72720) Tibiajax válasza Ringman (#72718) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindegy, Icardi is back!!!!!

(#72721) Richard! válasza Ringman (#72718) üzenetére


Richard!
addikt

Beszédes adat, de Tibi ezt leszarja :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72722) IreN!CuS válasza Richard! (#72721) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tibi fasza gyerek , ő ezt leszarja :DDD

(trollfocis lufis kép után szabadon)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72723) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a focit gólra játszák, nem primadonnáskodásokra, Icardi is back!!!!!

(#72724) Richard! válasza Tibiajax (#72723) üzenetére


Richard!
addikt

Megértettük Tibi, ne pörögj túl :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72725) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

:( :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72726) Tibiajax válasza Richard! (#72724) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kicsit túlpörögtem. elnézést.

de gyerekek, van okom rá, van okunk rá!
:D

így szép ez a világ

[ Szerkesztve ]

(#72727) Napfénysüti válasza Tibiajax (#72726) üzenetére

Most van mure inni Tibikém. :D

Més que un club!

(#72728) Tibiajax válasza Napfénysüti (#72727) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

menjünk el inni valamit, én benne vagyok

nna, a nápoly-roma már meg is van, csodás 0-0. most már csak a zebra-meccs van hátra. valamelyik csapat gólt lő, megverem mindet
:D zárjuk le egy látványos döntetlennel ezt a gyönyörű hétvégét

[ Szerkesztve ]

(#72729) #16514048 válasza Tibiajax (#72728) üzenetére


#16514048
törölt tag

Csak még ma igyatok rá, mert holnap már valószínűleg nem az Arsenal fogja vezetni a PL-t. ;]

(#72730) Tibiajax válasza #16514048 (#72729) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

deeeehogynem.. forza chelsea!!

(#72731) Cartevo válasza Tibiajax (#72728) üzenetére


Cartevo
őstag

Megfogadtad?

(#72732) venember83 válasza Tibiajax (#72728) üzenetére


venember83
nagyúr

Én inkább egy Fior győzelemre számítok, ez illene igazán Allegrihez. Túl sok volt már a győzelem... :U

(#72733) szab.tam válasza Tibiajax (#72728) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K :K :K
(a feljebb említett okokból.)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72734) Richard! válasza Tibiajax (#72730) üzenetére


Richard!
addikt

A reál madrid is cumizik :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72735) venember83


venember83
nagyúr

Pár perc alatt két gól. Parázs meccs lehet ez, ha nem nyugszik le mindkét fél.

(#72736) pohár válasza Richard! (#72734) üzenetére


pohár
félisten

mint tegnap a barca :C :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72737) Enzolord válasza #16514048 (#72729) üzenetére


Enzolord
addikt

Így így.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72738) Cartevo


Cartevo
őstag

A madridiak megtűrik az Atleticót.

(#72739) pohár válasza Cartevo (#72738) üzenetére


pohár
félisten

öööööö, mi?

jézus fasza, hát hogy ezt se tudják berúgni :W

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72740) forceberg


forceberg
veterán

Egyik TV-be beülő barom sem látja, hogy a lila monkey rárúgott Böde vádlijára épp, mikor a stoplik már a fűbe haraptak, attól ment ki a bokája?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72741) pohár


pohár
félisten

hát mikor, ha nem a 89. percben kell csatárt becserélni, wise decision

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72742) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez a Real meccs borzalmas. :U

Don't Tread On Me

(#72743) Cartevo válasza pohár (#72739) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha nincs ló, jó a szamár.

(#72744) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

juve meccs uno-uno, madrid kiszopott, én már nem is tudom, mit kérjek még, mindent megkapok
:DDD :D

nna, pukkadj meg mándzsukics

[ Szerkesztve ]

(#72745) pohár válasza Cartevo (#72743) üzenetére


pohár
félisten

hát én még mindig nem értem, hogy mit akarsz kinyögni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72746) Cartevo válasza pohár (#72745) üzenetére


Cartevo
őstag

Magam sem.
A reálosok is az atlétáknak drukkolnak összeszorított fenékkel, ha már csak ők tudják befogni a katalánokat.

(#72747) peterszky válasza peterszky (#72715) üzenetére


peterszky
őstag

Na, elvileg rep.jegy/hotel pipa, most már csak jegy kell, holnap izzítom is az UEFA acc-omat :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#72748) KisTücsök válasza B0V9B (#72717) üzenetére


KisTücsök
addikt

Naa, elhangzott a varázsmondat... Grat..

Sebaj.
_______

Ha idén se tud bajnok lenni az arsenal, akkor soha. Liecester mostmár valószínűleg elkezd leszakadozni, sziti is össze-vissza botladozik...

(#72749) Richard! válasza Tibiajax (#72744) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem egy juve győzelem lenne a legtökéletesebb az internek. Mégiscsak távolabb vannak egymástól...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72750) pohár válasza Cartevo (#72746) üzenetére


pohár
félisten

azért jó neked, hogy látod a jövőt, csak 23 forduló van még hátra... (meg 5 pont hátránnyal, ami lófasz esti fénnyel)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.