Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) DopeBob válasza szami777 (#72800) üzenetére


DopeBob
addikt

Kaput eltaláló lövések: 0 :D

Kiesni azért remélem nem fognak :D

MZ/X

(#72802) Tibiajax válasza KisTücsök (#72798) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne hasonlítsd össze a bsky-t meg a magyar sport televíziót..

(#72803) Citroware


Citroware
addikt

Ez a meccs teljesen hozza a papírformát. :C

(#72804) KisTücsök válasza Tibiajax (#72802) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az újdonság varázsa... Én a mágnestáblához vagyok szokva. :B

Persze jogos.
___

Na ez a különbség. Ajtó-ablak helyzet. A tavalyi Costa kegyetlenül bevágja a kapuba. Az idei a kapusba.

De már legalább vannak helyzetek.

(#72805) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

és a leszter-csoda tovább tart..

(#72806) DopeBob


DopeBob
addikt

Rossz nézni a Chelsea-t... valahogy nem is izgulok már a helyzeteknél, úgyis kihagyják... :(

Előbb kellett volna beírnom :DDD

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#72807) Ringman válasza Tibiajax (#72805) üzenetére


Ringman
nagyúr

tényleg a bayern-juve meccsen kinek fogsz szorítani?

(#72808) Tibiajax válasza Ringman (#72807) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

juve

(#72809) L_YKing válasza Tibiajax (#72808) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat akkor Tibikem csalodnod kell.. :(
Tenyleg! Hogy hogy nem szinpatizalsz a nemet a focival?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72810) Richard!


Richard!
addikt

Néztem, 300€ a legolcsóbb jegy... azt hiszem még meggondolom, hogy egy számomra érdektelen meccsre kiadjak-é ennyit :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#72811) Tibiajax válasza L_YKing (#72809) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de azért a lelkedbe nem gázoltam bele, nyugtass meg :)

(#72812) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Chelsea 1 pontra a kieső zónától 16 meccs alatt. Beteg. Attól félek, hogy a Leicester meg tudja szerezni a negyedik helyet. Le a kalappal előttük. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72813) L_YKing válasza Tibiajax (#72811) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem dehogy. :)
Csak erdekel, hogy mi okbol utalod ennyire.
Mindenkinek szive joga mit szeret. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72814) Citroware válasza NyxNyxNyx (#72812) üzenetére


Citroware
addikt

"Attól félek, hogy a Leicester meg tudja szerezni a negyedik helyet."

Attól miért félsz? A Chelsea-t már biztosan nem érinti a negyedik hely sorsa.

(#72815) Citroware


Citroware
addikt

Egy Premier League győztes egy szezonban átlagosan 2,3 pont/meccs arányt szokott hozni. Ha a Chelsea a hátralévő 22 meccsét bajnokcsapat átlagával hozná le, akkor lenne kb 66 pontja a csapatnak a végén, ami legjobb esetben egy 5. hely és egy Európa Liga helyezésre lehet elegendő.

(#72816) Cartevo válasza szami777 (#72800) üzenetére


Cartevo
őstag

A Dortmund tavasszal beadta nevezését a másodosztályba.
A Chelsea részéről Abramovic is készítheti a beadványt.

(#72817) Tibiajax válasza L_YKing (#72813) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mutatok neked pár arcot, csak hogy átérezd, kiktől volt hányingerem az utóbbi ugy húsz évben, ha focit néztem

[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] stb
upsz, ez mind bájernes vót
mostani csapat meg csak úgy, cakkpakk

sajnos utálom a németeket, utálom a nyelvüker, rühelltem schumachert, utálom ahogy kimondják erste toooor bájern müntttyhen!! tóórsücce svájnstáiger
hogy mindig ők voltak a végső győztesek. ahogy Lineker is megmondta
faterom idejében is, amikor Cruyfféknak szurkolt - pedig ők is jobbak voltak - akkor is volt egy gané kis lesipuskásuk, azt is müllernek hívták

(#72818) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Madridosok, ez egy jó vétel[link]

(#72819) B0V9B


B0V9B
tag

Elképesztő a Leicester, mindenki várja hogy mikor pukkad ki a lufi aztán azt vesszük észre hogy majdnem a szezon felénél tartunk és 9 pont az előnyük az 5. helyezett csapathoz képest. Azért üde színfolt lenne ha legalább a BL helyekre odaérnének a végén. Én nagyon szorítok nekik! Ez a Mahrez&Vardy kettős pedig elképesztő, de Albrighton vagy Kanté is szépen robotol. Őszinte focit játszanak, mindig csak előre, semmi időhúzás vagy szimulálás. Csak így tovább! :))

(#72820) NyxNyxNyx válasza Citroware (#72814) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát engem sem túlzottam érdekel a Chelsea sorsa. :DDD Mindenestre vicces lenne, ha kiesnének.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#72821) Napfénysüti válasza Tibiajax (#72817) üzenetére

A Bayern Münchent amúgy én is gyerekkoromtól rettentően utálom. Jó kis képválogatásat hoztál össze. :DDD
De amúgy a németekkel nincs bajom a Dortmundot kifejezetten szeretem, voltam is anno onnan nem túl messze focizni. Meg igazság szerint van bennem némi sváb vér. ;]

Més que un club!

(#72822) venember83 válasza Napfénysüti (#72821) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor tehát inkább sváb-bajor ellentétről beszélhetünk, nem németutálatról.

Ez az, minél többen szurkoljatok majd a Juventusnak! Még ha csak egyéjszakás kaland is lesz ez számotokra az Öreg Hölggyel. :D

(#72823) Napfénysüti válasza venember83 (#72822) üzenetére

Igazság szerint nem. Valamiért kb azóta antipatikus csapat nekem a Bayern mióta szeretema Barcát. Az meg nem pár éves sztori. Azt az Effenberges csapatot utáltam és ez megmaradt máig. :DDD
Juvéval nekem semmi bajom. Sőt vannak nagyon szimpatikus játékosok ott (pl Buffon vagy korábban Del Piero).

Més que un club!

(#72824) Tibiajax válasza Napfénysüti (#72823) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kuffour-t imádtad?... :D

(#72825) Napfénysüti válasza Tibiajax (#72824) üzenetére

Ja meg tanker Janckert is. :DDD

Més que un club!

(#72826) Cartevo válasza Tibiajax (#72817) üzenetére


Cartevo
őstag

Bezzeg aki így van a zsidókkal, az vállalhatatlan.

(#72827) venember83 válasza Cartevo (#72826) üzenetére


venember83
nagyúr

S ennek mi köze van a focihoz? :U

(#72828) Tibiajax válasza Cartevo (#72826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

huhh, ez mi volt?

(#72829) Enzolord válasza Napfénysüti (#72821) üzenetére


Enzolord
addikt

Mondjuk a Dortmundban nincs is sok német . :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72830) pohár válasza venember83 (#72827) üzenetére


pohár
félisten

a múltkor is próbált okosakat mondani, nem igazán sikerült neki

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#72831) Napfénysüti válasza Enzolord (#72829) üzenetére

Őket még azóta bírom mikor Sammer meg Chapuisat játszott náluk. Ez meg ugye a '90-es évek második fele volt. :)

Itt voltam kint 14 éves koromban egy hétig játszani: Freudenberg
Szülőhelyem testvérvárosa, megmutattuk a kis német gyerekeknek hogy mi is tudunk focizni. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#72832) Tibiajax válasza Napfénysüti (#72831) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kár, h nem fedeztek fel..
most pl már nagyon sokat kereső, külföldön játszó profi játékos lennél régen - aki persze ugyanúgy járogatna
ide irogatni nekünk - és most segíthetnél mára már kialakult befolyásos kapcsolataid révén nekem s kisfiamnak kimenni Amszterdamba focit tanulni

(#72833) DopeBob válasza Tibiajax (#72832) üzenetére


DopeBob
addikt

mindenki érdekember. kivétel - nincs. :DDD

MZ/X

(#72834) Tibiajax válasza DopeBob (#72833) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez így van. látod..
xd

(#72835) venember83 válasza Tibiajax (#72832) üzenetére


venember83
nagyúr

Te tanítanád a focit, a fiad pedig tanulná, erre gondoltál, nem? :D Amúgy hogy állsz a holland nyelvvel? :)

(#72836) Napfénysüti válasza Tibiajax (#72832) üzenetére

Ez a hajó már elment. De jövőre egy PH focit már tényleg össze kéne hozni. :)

Més que un club!

(#72837) Enzolord válasza Napfénysüti (#72836) üzenetére


Enzolord
addikt

Benne vagyok.. :)

(#72835) venember83 Én találkoztam a kisfiával, szerintem, inkább a gyerek tanítaná az apukát.. :)
Benne még nincs meg az a műesésre jellemző hajlam, ami apuci csapataiban megvan.. :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72838) forceberg válasza Enzolord (#72837) üzenetére


forceberg
veterán

A fotelesek nem mernek felállni kiállni. Tudod, amikor egymás között kellene megmutatni, hogy tudsz ezt-azt, nem a monitor mögé bújva :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#72839) Napfénysüti válasza forceberg (#72838) üzenetére

Ezért jó kapusnak lenni, nekem nem kell cseleznem, trükköznöm meg amúgy se néznek ki belőlem semmit mezőnyben. :DDD

Na majd jövőre ha valaki tud egy normális pesti helyet akkor valahogy összehozzuk ezt.

Més que un club!

(#72840) Enzolord válasza Napfénysüti (#72839) üzenetére


Enzolord
addikt

Ahogy nagyapám szokta mondani, zöld malacot, meg normális kapust még senki sem látott.. :)

Focira visszatérve, kis, vagy nagy pálya kellene inkább? Műfű, benti, kinti.. Jó lenne, ha mindenki, aki akar jönni, leírná hogy mit akar, és akkor én utánanézek, hogy mik vannak..
Tudok pár pályát Pesten! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72841) Napfénysüti válasza Enzolord (#72840) üzenetére

Szerintem kispálya ami 5+1-re jó az elég lenne. Azért 22-en kötve hinném hogy összejönnénk. Nekem borításra mindegy hogy műfű, parketta vagy linóleum mert mindre van cipőm.

Més que un club!

(#72842) Cartevo válasza pohár (#72830) üzenetére


Cartevo
őstag

próba-szerencse
Felcsútnak kedvezhet a kiesőhelyen telelés, mert ovi megerősíti őket.

(#72843) Enzolord válasza Napfénysüti (#72841) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor műfüves kispályás lehet..
Rákérdezek cimborámnál, hogy tud e akciósan kibérelni egyet.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72844) B0V9B válasza Enzolord (#72829) üzenetére


B0V9B
tag

Azért ezt így nem mondanám, mert fellehetne küldeni simán egy Wiedenfeller - Ginter, Bender, Hummels, Durm - Weigl, Gündogan - Hofmann, Castro, Schmelzer - Reus kezdőt, és nem lenne sokkal gyengébb mint a legerősebb 11-ünk. Persze Auby és az örmény Miki nem maradhat ki a kezdőből mostanában, meg Kagawa is egyre jobb. :)

(#72845) itouchfan válasza B0V9B (#72844) üzenetére


itouchfan
senior tag

Reus nem sérült meg a hétvégén? Ha igen, mennyire időre?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72846) B0V9B válasza itouchfan (#72845) üzenetére


B0V9B
tag

De, sérülés miatt kellett lehozni... sajnos üvegből van a srác és amikor felépül az egyik sérülésből már jön is a következő... Sturridge-al nagy párost alkotnánk ilyen szempontból. :))

Idén már nemhiszem hogy megkockáztatják a játékát, de a téli szünet után szerintem játszhat majd megint, legkésőbb az EL kezdetére rendben lesz.

(#72847) itouchfan válasza B0V9B (#72846) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem nézek Bundesligát (nincs eurosport2) csak mindig olvasom hogy megsérült újra...kéne keresnie vmi extra orvost vagy fizioterapeutát, végülis Messi karrierje is így indult csak őt rendberakták...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72848) Tibiajax válasza Enzolord (#72837) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jól van pernahajderek, aki akar velem focizgatni kicsit, szerda este 19.00-óránként megteheti a déli pályaudvar melletti csarnokban. ha csak vizuálisan akar élvezkedni játékomban, azt is megteheti természetesen, nem zártkörűek a kocameccseink
:)

(#72849) L_YKing válasza Tibiajax (#72817) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem meg pont az ellentetje. En meg 13 evig tanultam angolt es utalom. Mikor meg elso osztalyban lehetett valasztani nemetet akartam de nem engedtek. Most sikerult elkezdenem es elvezem a nemet nyelvtanulast... Nagyon tetszik. :B
Jovore szeretnek kijutni ausztriaba vagy nemetbe melozni nagyon remelem sikerul. :))

Nekem Muller teljesen szimpatikus jatekos.. Ott van amikor kell es be is lovi. Ilyen az igazi csatar. :K

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72850) Richard!


Richard!
addikt

Tavaszi, vagy nyári legyen a fußball?
Rám is számíthattok, kb másfél-kéthavonta járok haza, de majd összehozzuk ;)
Egy facebook eseményt valaki csinálhatna ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.