Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) szab.tam válasza Tibiajax (#72099) üzenetére


szab.tam
nagyúr

napi benítezem...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72102) #84221696 válasza szab.tam (#72101) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez de beteg! :DDD

(#72103) szab.tam


szab.tam
nagyúr

elég sok idő kellett hozzá, de cr gesztusai is megváltoztak bale felé.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72104) BenHans


BenHans
addikt

Ejj Juve, verjetek már be még egyet, ez a City ma egy forintot nem ér, de ha így marad az állás még elhiszik a végén...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72105) L_YKing válasza BenHans (#72104) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez a ket angol csapat 1 fontot nem er.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72106) Tibiajax válasza L_YKing (#72105) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

melyik a másik?
xd

(#72107) Dinter


Dinter
addikt

:DDD :DDD :DDD :))

(#72108) szami777


szami777
addikt

Szep volt shaktar:R
Le a kalappal

United viszont eleg nagy bajban van.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72109) venember83 válasza BenHans (#72104) üzenetére


venember83
nagyúr

Így még fájóbb, hogy csak egyetlen gól kellett volna, de tulajdonképpen közelebb volt a Juve még két gólhoz, mint a City egyhez.

(#72110) KisTücsök válasza szami777 (#72108) üzenetére


KisTücsök
addikt

Olvastam olyat, hogy vinnénk azt a Teixeira gyereket. Az jóféle? :D

Willian egyébként 6 szabadrúgásgólnál jár. A BL-ben 5 (!) kísérletből 4-et bevágott.

(#72111) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csak most látom, Jarni volt a díszvendég a sportv stúdióban? :) respect. jó játékos volt
anno még egy korrekt madridi csapatban játszhatott

Ibra is bazze szűlővárosában játszott ma este.. ez is csak most jutott el a tudatomig
milyen érdekes lehetett neki, meg a nyilván Malmönek is. bejutottak a főtáblára és pont meg is kapták a tékozló, elvándorolt gyermekük csapatát.. és ma este haza is tért, még ha csak egy meccs erejéig is
milyen a sors
mondjuk a köcsögfejű azért igazán palástolhatott volna gólörömöt, ha már vág egyet

(#72112) szab.tam válasza Tibiajax (#72111) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de miért? :F
akár be is mutathatott volna... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#72113) szami777 válasza KisTücsök (#72110) üzenetére


szami777
addikt

Most hallok errol a gyerekrol először. :D
Shaktar jatekos? ( le volt nemitva a meccs a helyen, ahol neztem)

Deha mar szoba jott. Milyen chelseas forumokat, honlapokat szoktal olvasgatni?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72114) venember83 válasza Tibiajax (#72111) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő ilyen őszinte gyerek, sokszor bunkó és általában véve buta (nem futball tekintetében), de őszinte.

(#72115) 7600 GS válasza szami777 (#72108) üzenetére


7600 GS
addikt

Inkább szép volt Madrid védelem.

(#72116) venember83 válasza BenHans (#72087) üzenetére


venember83
nagyúr

De valahogy a Roma folyamatosan beleszalad ilyen vereségekbe, tavaly a Bayernnel volt hasonló, nem zavaró ez kicsit? Öt meccs alatt tizenhat gól az elég komoly egy olasz bajnokaspiránstól... Olyan csapatokat előz meg ezzel bekapott gólok szempontjából, mint a Malmö, Astana, BATE, Dinamo Zagreb, Maccabi. Nem túl nagy érdem.

(#72117) KisTücsök válasza szami777 (#72113) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja. Állítólag nem rossz, de én csak ennyit tudok.

Csak a chelseafc.hu fórumát olvasgatom, bár azt is csak ritkábban. Külföldi hírportálokra hivatkozva szoktak bedobni ilyeneket. Ez is onnan van azt hiszem.

(#72118) messi6502


messi6502
tag

Érdekesség:

(#72119) Assimilator válasza messi6502 (#72118) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem semmi. Azert nem keves ido lehetett ezt lekovetni. :)

(#72120) KisTücsök válasza messi6502 (#72118) üzenetére


KisTücsök
addikt

:C

Kurva jó.

(#72121) LendvaiFeri1 válasza venember83 (#72100) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

57millió £ körül.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72122) Assimilator


Assimilator
őstag

En ezen olyan jot nevettem. :D

(#72123) LendvaiFeri1 válasza Assimilator (#72122) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ő is jót nevetett anno a bajnokság végén. ;)

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72124) Assimilator válasza LendvaiFeri1 (#72123) üzenetére


Assimilator
őstag

Mar kicsoda? S miert?

(#72125) LendvaiFeri1 válasza Assimilator (#72124) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mert bajnokok lettek?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72126) L_YKing válasza Assimilator (#72124) üzenetére


L_YKing
addikt

Ebbe a topikba realos viccet tilos rakni. :K

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72127) LendvaiFeri1 válasza L_YKing (#72126) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Most aztán jól megaszontad. :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72128) L_YKing válasza LendvaiFeri1 (#72127) üzenetére


L_YKing
addikt

Ő jót nevetett egy viccen, betette ide, erre te felvágsz, hogy "Húúúha Ki ha nem Ő bajnokságot nyert".... Wáóó taps taps :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72129) LendvaiFeri1 válasza L_YKing (#72128) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Igen? Én nem viccből tettem ki szerinted?

Jaaa, hogy az már egy más dolog, ha szeretnivaló Barcát "becsmérelkük", akkor egyből be kell tenni egy CR "égetős" cuccot...

Ja, és nehogy azt mond, hogy viccnek szántad. :)

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72130) Assimilator válasza L_YKing (#72128) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez kb. pont igy volt.
Csak nem ertettem ezt a rampirito kacsintgatos hsz-t. :) (lehet nem annak szanta, csak igy jott at)
De nekem mindegy.
En tenyleg csak a poen kedveert raktam be.

[ Szerkesztve ]

(#72131) L_YKing válasza LendvaiFeri1 (#72129) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyaltalan nem jott at semmifele poen de ugy tunik, hogy nem csak nekem. En ha poenos hsz-t irok akkor valami smileval jelzem. Termeszetesen nem viccbol irtam ugy ahogy te sem. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72132) LendvaiFeri1 válasza L_YKing (#72131) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Oké, sztem fejezzük be. :K

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72133) IreN!CuS válasza LendvaiFeri1 (#72132) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Viszlát! :D ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72134) LendvaiFeri1 válasza IreN!CuS (#72133) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Egy Magdi anyust vártam... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72135) IreN!CuS válasza LendvaiFeri1 (#72134) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A sex topic 10kor nyit ott lehet megadják az anyust ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#72136) messi6502 válasza Assimilator (#72119) üzenetére


messi6502
tag

Foci statisztikákat tonna számra készíti jó pár lelkes és fizetett szakember. Én egy külföldi fórumon találtam, pár mérkőzés eredményét biztosra tudtam rajta, így gondolom a többi is valós és betettem ide.
De idén tényleg nagyon megy az adok-kapok a PL-ben. ;)

(#72137) Assimilator válasza messi6502 (#72136) üzenetére


Assimilator
őstag

Az addig stimmel. Csak biztos kellett azert szamolgatni, hasonlitgatni, hogy kijojjon ez a kor. :)

(#72138) messi6502 válasza Assimilator (#72137) üzenetére


messi6502
tag

Az tuti, én ilyenekbe már bele se kezdenék. :DDD

Viszont idén az olasz és spanyol bajnokság is kiegyensúlyozottabbnak tűnik, mint az utóbbi pár évben és nem tudom igazából, hogy miért...Ugyanakkor a Német meg hozza a szokásosat, legalábbis az én "elvárásaim" szerint, csak a Hertha teljesít felül és a Hoffenheim alul.
Mindenesetre én örülök neki, idén több jó / izgalmas / feszült meccset láttam eddig, mint tavaly egész szezonban kb. :)

(#72139) venember83


venember83
nagyúr

Hogy ez a Benteke mennyire képzetlen, különösebb labdakezelési technikával nem rendelkező játékos.

(#72140) szami777 válasza LendvaiFeri1 (#72132) üzenetére


szami777
addikt

Ne hagyjátok abba, már elmentem popcorn-ért. :O ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72141) venember83


venember83
nagyúr

Csak ég Rudi talpa alatt a talaj... Megjegyzem, hogy Allegri állása sem hiszem, hogy lényegesen biztosabb, minden bizonnyal a téli szünet alkalmával Andrea Agnelli elbeszélget majd vele, valamint Beppe Marottával, mert ez a szezonkezdet minden negatív várakozást alulmúlt.

(#72142) BenHans válasza venember83 (#72141) üzenetére


BenHans
addikt

A 4 meccses ultimátummal egyet is értek. De majd ha hazaérek és több időm lesz, reagálok a korábbi hozzászólásodra is. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#72143) venember83 válasza BenHans (#72142) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor adok még egy kis okot a reakcióra:

;]

[ Szerkesztve ]

(#72144) B0V9B válasza messi6502 (#72138) üzenetére


B0V9B
tag

Szerintem a francia bajnokság a legizgalmasabb idén ;]

(#72145) Tibiajax válasza venember83 (#72143) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy gólt azért mindig rúgtak

(#72146) venember83 válasza Tibiajax (#72145) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát a tervük azon részét teljesítették, hogy rúgjanak egy gólt, és így az egygólos győzelemhez csak annyi hibádzott, hogy kaptak pár gólt? :D

(#72147) Tibiajax válasza venember83 (#72146) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a cél szentesíti az eszközt:) a magabiztos egygólos győzelmekre mentek volna, de az egyelőre még csak nektek meg nekünk megy
ők még csak próbálkoznak..
:D

(#72148) messi6502 válasza B0V9B (#72144) üzenetére


messi6502
tag

:DDD Idén nem sok meccset láttam onnan sajnos, mindig közbe szól egy spanyol vagy más bajnoki.
Meg a Bordeaux meccseit amúgy se igen közvetítik... :(

(#72146) venember83: Nem lehet mindenki Inter. ;]
Amúgy a Roma játékstílusában mindig benne van az ilyen eredmény szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#72149) B0V9B válasza messi6502 (#72148) üzenetére


B0V9B
tag

Sok mindenről nem maradtál le, 13 ponttal megy a PSG és a tökutolsó megy hozzájuk ezen a héten. Az egyik leglefutottabb bajnokság idén a német mellett, sajnos.

A tegnapi Mignolet butaság után remélem végre Bogdán megkapja a lehetőséget majd az EL-ben is, legalább erre az utolsó meccsre, ami már nem létfontosságú a Poolnak mert továbbjutottak.

(#72150) Tibiajax válasza B0V9B (#72149) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bezzeg ha nem adják el Gignacot a barom délfranciák.. meg megtartják az edzőt.. sajnálom a tavalyi szezont, sokáig partiban voltunk a kirakatcsapattal meg a Lyon-nal, ha még jobban koncertálnak, megnyerhették volna a remek ősz után

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.